24 okt 08, 23:15:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648993 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2475 Dátum: 10 júl 12, 00:02:57 »

nah igen a meccs embere cím...azt elfelejtettem mondani. Iniesta az egyik kedvencem,de tényleg nem érdemelte meg... Snejder jobb volt,Xavi szintén. Van Bronchorst is azt a pár brutális szabálytalanságot leszámítva jobban megérdemelte volna. Az első félidőt nem láttam,csak a másodikról tudok beszélni de ott nem nagyon volt dolga Casillas-nak. Sneijder lövését 1-1 ellen ott nagyot védett,de más dolga ami olyan nagy védés lett volna nem volt.
Voltak védései de azt egy vb döntőben minden kapusnak illik védenie.

Puyolt miért kellett volna kiállítani?
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2476 Dátum: 10 júl 12, 00:54:22 »

Megpróbálta Robbent Lerántani , aki nem akart elesni ezért nem fújta le Webb ^^ Cassilasnak volt védeni valója , Robben is kóstolgatta 18-22mrről párszor , meg azért rákellett rohannia Robbenre az ominózus "Puyol esetnél".
Van Bommelnek nem volt értékelhető mozdulata a mérkőzésen , esélytelen a meccs embere címre. Sneijderm Etika , hogy nem kaphatta meg a címet...
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2477 Dátum: 10 júl 12, 01:00:53 »

jah igen,tényleg már eszembe jutott...
az szerintem max sárga lapot érő megmozdulás volt,de szabadrúgás mindenképp.bár azis igaz hogy utolsó ember volt Puyol.... érdekes.. de egy VB döntőn ilyenért nem fognak kiállítani senkit.
Mondjuk abban van valami hogy a győztes csapatból kell a meccs emberét kiválasztani. Arra meg ott let volna Xavi szerintem,de mindegy mostmár.

Aranylabdát szerintetek ki kapja?
szerintem így már Xavi bőven megérdemelné. Barca egyik kulcsembere volt idén is,akárcsak a spanyol válogatottnak. Szerintem vagy ő vagy Sneijder fogja megkapni. Messit is esélyesnek mondanám de ilyen teljesítményt nyújtani a vb-n...max jövőre..
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2478 Dátum: 10 júl 12, 01:21:24 »

(Puyol az első félidőben összegyűjtött egy Sárgát , ezért lett volna "kiállítva")Ez egy nagyon jó kérdés Mistich.
Ugyanis a VB nagyon befolyásolja az összképet , de ha csak szezont néznénk... Klub szinten Xavi hatalmasat nyújtott , akárcsak Messi , de a VBn nem tudták azt játszani amire képesek. Főleg Messire gondolok. Ugyanis ha megfigyeljük Messi a VBn a megszokottól kissé hátrébb játszott és inkább "irányítót" játszott. Ebben a válogatottban Higuain vagy hogy kell írni xD volt a befejező csatár.
Illetve a Felirat a poló és a Barcában mutatott játék kép alapján nem lepne meg , ha Iniesta nyerné az aranylabdát. Amilyen sportszerűtlen volt a nyomtatott póló , olyan emberi és sportszerű volt a felirat. Felirat Jorqueranak szólt a rivális Espanyol tavaly elhunyt csapatkapitányának. "Dani Jorquera mindig velünk lesz".
A VB legjobbjának Diego Forlan lett megválasztva amiben egyet kell érteni , hiszen nem 100%osan vállalta az utolsó két mérkőzését és nagyban hozzájárult , hogy szoros meccseket is játszanak mint Hollandia , mint Németország ellen.
Am. Royalíty az volt a gól előtt , hogy szöglet helyett kirúgást itéltek meg. A VBt talán ezzel az idézettel le is lehetne zárni :
"Valaki mindig veszít, ez is a sport része" by  Bert van Marwijk
Naplózva
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #2479 Dátum: 10 júl 12, 07:08:06 »

én úgy érzem ez nem egy döntőbe illő meccs volt... Annak viszont örülök, hogy nem a holland papucsok vitték haza az aranyat Ördögi amúgy ez ilyen Paraguay-japán meccsre emlékeztetett:DD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2480 Dátum: 10 júl 12, 07:38:01 »

Azért nem ... Itt akartak játszani is a csapatok  Pojén
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2481 Dátum: 10 júl 12, 08:21:11 »

Őszintén mikor láttunk utoljára jó döntőt, a 86-os nem volt rossz, előbre meg nem emlékszek vissza.
1990 - 1:0...nem szerettem, olaszoknak drukkoltam
94 nagyon unalmas
98 na ne
2002 hát
2006 áh...(Fejelj ZIZU!)

A bronzmeccs nagyon jó volt szegény uruk...mekkora balszerence...ilyen balfék kapust...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2482 Dátum: 10 júl 12, 08:52:02 »

Életemben ilyen béna döntőt még nem láttam :S Komolyan, ezek ennyire ölték a focit? Am gratulálok a spanyoloknak, megérdemelték a győzelmet. A hollandok meg jó lenne, ha rájönnének, hogy a focipálya nem mészárszék.  smirksweat
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2483 Dátum: 10 júl 12, 11:12:12 »

Iniesta nem fog idén aranylabdát kapni. Ahhoz sokat volt sérült ebben a szezonban,nem tudta kihozni magából a maximumot,csak VB-ért meg nem fogja megkapni. Azért gondoltam Xavira mert szeritnem ő volt idén a Barca legjobbja,és a válogatottért is rengeteget tett. Sok szép csel,pontos passzok,jó játék... Nála az se írható a számlára hogy nem lőtt gólt,nem az ő dolga. Az inkább Pedro-Torres-Villa trió dolga lett volna,Villa vállalta is. Ő is nagyot játszott a VB-n.
Lehet hogy elfogult vagyok,de egyedül Sneijder-t látom esélyesnek Xavin kívül... Ő volt az Inter húzóembere,és a válogatottban is remekelt.. Persze lehet hogy nincs igazam,de őket látom esélyesnek.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2484 Dátum: 10 júl 12, 14:14:58 »

Forlané az arany labda, mondjuk szivvel játszott, megérdemelte.
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2485 Dátum: 10 júl 12, 14:26:20 »

őő én most nem a világbajnokság aranylabdájára gondoltam:D
hanem kicsit előregondolkodtam és az év végi aranyra...amit legutóbb Messi nyert:D
azt tudom hogy a vb-set Forlán nyerte.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2486 Dátum: 10 júl 12, 14:30:20 »

Én is Forlannak adtam volna. Teljesen megérdemelte. Valóban vezére volt egy kifejezetten szépen játszó Uru csapatnak. A 2 legszebb meccs is szerintem az uruké.
Soha viszont nem látásra afrikaxD
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2487 Dátum: 10 júl 12, 14:42:55 »

Jogos. A kövi VB az Braziliában lesz nem?

Az arany labdát idén meg... hmmm szerintem  Snejder nyeri. Olasz bajnokság, kupa, BL, VB döntő.
Naplózva







Hiei
Vendég
« Válasz #2488 Dátum: 10 júl 12, 14:49:37 »

Ínnyeszta nyeri szerintemXD  ez a megérzésem:D.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2489 Dátum: 10 júl 12, 15:00:46 »

Tegnap olyan jó volt a meccs, hogy elaludtam a 85. percben és arra eszméltem fel néha, hogy "KIÁLLÍTÁS"... "GÓÓÓÓL" "SPANYOLORSZÁÁÁÁG"... és itt nem tudtam eldönteni, hogy egy rémálomba vagyok benne, vagy ez a valóság?... aztán reggel kiderült, hogy nem rémálom volt.
Úgyhogy ezúton szeretnék gratulálni a spanyol foci-válogatottnak a vb címhez... és én még mellé csapnám az Oscar díjat is, mert néha amilyen hiteles színészi alakításokat láthattunk... pfuhhh... gyönyörű volt! Casillas meg azért sírt, mert nem bírta elviselni, hogy ilyen fos játékkal vb-t nyerhet egy csapat, de megcsinálták! ikszdé
Amilyen a VB volt, olyan a győztes, úgyhogy nem lepődtem meg. ikszdé (Nem mintha a hollandok jobban megérdemelték volna, de na...)

Kell egy polip!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!