24 okt 09, 09:18:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 649276 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #2340 Dátum: 10 júl 04, 18:15:59 »

a spanyolok kb olyan focit játszanak, mint az argentínok. mindenki azt mondta, argentina megnyeri a vb-t. Messi így, messi úgy, ilyen világsztár, olyan világsztár, egy kalap szar az én szememben. egy gólt nem rúgott. a német csapat a legfiatalabb a vb-n van szívük, védelmük precíz, mint egy svábé xD . lehet, hogy nem lesz ott Müller, de ott lesz klose, schweinsteiger, özil stb.. a spanyolok játékában nem látok semmi fantáziát. de majd meglátjuk. sztem Németország fog győzni 3-1-re.
Hajrá dajcslánd!  Kúl
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2341 Dátum: 10 júl 05, 00:02:00 »

A polipról van vmi hír azóta?
Mert nemtudom, hogy megtegyem e a németeket, de ő a legkomolyabb sportszakértő, ő úgyis tudja, hogy érdemes e megjátszani őket. Kúl
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2342 Dátum: 10 júl 05, 07:47:31 »

Na most tudok ide írni, véleményezem az elmúlt 2 meccset. Nevet

Spanyol-Paraguay:
Ezek a spanyolok még mindig nem győztek meg. Csak nekem tűnik ilyen b---ottul szétesettnek a játékuk?
Ha a paraguayi belövi azt a 11-est a spanyolok még jobban szétesnek. Örültem volna egy paraguayi győzelemnek. ikszdé
Nem tudom miért mondják őket fő esélyesnek a VB győzelemre...


Argentin-Német:
Maradona... ennyi... xDDD Beigazolódik a mondás, miszerint mindig a németek nyernek... több gól is volt bennük, keveslem azt a 4-et ikszdé Egyébként jó a védelmük, főleg a kapus... és a támadóerejük is elég erős arra, hogy megérdemelten nyerjenek VB-t.

A spanyol-német meccsre a spanyolokat tartják esélyesebbnek a fogadóirodák. Németek 2,80 ; Spanyolok 2,62. Még mindig nem értem miért... többször végigsakkoztam a meccset fejben, de nálam mindenhol a németek jönnek ki jobban, pedig nem is vagyok német szurkoló. ikszdé Na mind1... úgyhogy megkockáztatok pár ezret a németekre. :]

Az urug-holland meccsen valszeg a hollandok fognak győzni, jobbak mint az uruguayiak... de vb-t nem nyernek. xD

Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2343 Dátum: 10 júl 05, 09:23:01 »

Nem lehet tudni:D

Ha a Németek legyőzik a spanyolokat, akkor nagyon két esélyes lesz, talán a Németek nyerhetnek. Ha aspanyolok továbbra is ilyen szerencsések, akkor meg bármi lehet, de Hollandia, ha továbbjut, akkor könnyebb dolga lenne spanyolországgal mint a németekekkel.
Naplózva







Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2344 Dátum: 10 júl 05, 09:28:51 »

Ha nem lehet tudni semmi a polipról, akkor lehet a spanyolokat jelezte, csak a németek eltitkolták. Szomorú

Am szerintem a németeknek van esélye simán a spanyolok ellen. Nagyon nagy formában van most a birodalmi hadsereg német válogatott.  Pojén A spanyolok kevésbé. Persze még bármi lehet, ha Torres rátalál a góllövő cipőjére, az önmagában is sokat fordíthat mindenen. Azért én persze igyekszem nyugodt maradni. Heil Deutschland! (neeemnáculás, csak nemtoom hogy mondják németűl azt, hogy "Hajrá Németek!". Gondolom nem így xDD De csak ez jutott helyette eszembe.  Pojén)

Hollandok valszeg simán mennek tovább. Döntőre meg nem merek tippelni addig, amíg nem láttam mindenki, hogy hogyan játszanak.
Azért: holland - német döntőt sztem a németek simán viszik. Spanyol - holland esetében meg nincstipp. 
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2345 Dátum: 10 júl 05, 09:55:34 »

Nem szabad az adott játékforma alapján eredményt megítélni. Elég visszagondolni a 2004es Portugál Európa bajnokságra. Sokkal jobban és szebben játszó csapatokat ejtett ki a Görög válogatott. A Labda kerek így még a Német kapuba is bevándorolhat. Mosolyog
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2346 Dátum: 10 júl 05, 10:21:30 »

Holland Németet simán viszik a németek? :O

Aes ezt a tulzott fanatizmusod mondja! Én mind2 csapatnak drukkolok, ugyh egy állomdöntő esetén én igyis ugyis örülni és sirni fogok xD A németek most bomba formában vannak, de egy meccsen bármi megtörténhet. Az argentin meccsből nem lehet kiindulni, ugyanis nekik nagyon gyenge védelmük volt, amit akármelyik nagycsapat átjátszott volna. Az angolok elleni  meccs a forma miatt dőlt el. Egyénileg nem lennének jobbak az angoloknál, és csapatba se, csak ugye a német mentalitás és fokozatosan feltörekvő forma miatt nyertek. De akár egy szerbia elleni meccs is kisülhet.

A hollandok ők nincsenek olyan nagy formában, bár ők nem is azt a focit játszák. Szlovákia ellen nem kellett sokat kiadni magukból, sima győzelem volt. A brazilok ellen 1-1 védelmi hiba itt is ott is, utána brazilok fejben kikaptak. Egy vb döntőre gond nélkül csucsformára fel lehet pörögni, bár tény, h ez a holland válogatot nem olyan erős, mint az EB-s, vagy a 4 évvel ezelőtti, de Urugvay ellen be kell jutni és onnan bármi lehet.

Mind 2 csapat végülis rokon lélek:D hasonló mentalitással, nem jelenteném ki, h a németek nyernének, elég csak egy Snejder vagy Robben gól 30ról és utánna bármi lehet, egy védelmi hiba, és egyénileg meg csapatként is egy szinten fociznak.
Naplózva







Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2347 Dátum: 10 júl 05, 10:29:36 »

Fanatizmus?? Áhh, nemis xDD Nah scak egy kicsit. Nevet

Am nekem az álomdöntő helyett álom elődöntő jutott, mert a spanyolok volt a másik csapat, akiknek még drukkoltam. (Már csak  Barca fanság miatt is.) Ha a spanyolok szép focival verik a németeket, és döntőbe jutnak, azt el tudom fogadni, és nekik drukkolok majd a végén. Mosolyog

Szerbia ellen meccs, az borzalmas volt Szomorú Sajna a németek ilyenek is tudnak lenni. Argentín meccsen szerintem számított a forma is, bár ott valóban inkább a argentinok veszítették el, és nem a németek nyerték meg. xD (ha érted mire gondolok. 0 védelem + Messit teljesen hüyle módon játszatni. Az öreg Diego tartozik egy magyarázattal mindenkinek, főleg a Barcásoknak, akik tudják, hogy Messi mire képes, ha normálisan van beépítve a csapatba.)

Hollandok: szerintem annyira nem rossz a csapat, de azért nem győztek meg. Brazilok ellen jól játszottak, de ott meg Dunga trollkodása is sokat számított a brazil vereségben. Én úgy vélem, hogy ahogy te is mondtad, egy döntőre fel lehet pörögni, és ebben az esetben győzhetnek is a hollandok. De ha pl. a másik meccsen a továbbjutó egy nagy, kiütéses győzelmet arat, akkor az annyira felpörgetheti a másik csapatot, hogy a hollandok vereséget fognak szenvedni.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2348 Dátum: 10 júl 05, 10:50:01 »

A tulzott felpörgés se jó, ne feledd. A sok önbizalom hibára késztethet és akkor már megtörtént a baj. Dunga erős csapatot rakott össze, amley célfocit játszik a látvány helyet, és a brazilia sokkal erősebb volt mint ez az argentina. A spanyolok nem jók, szerencsések, nincs rendesen össze rakva, Cart' elég jól leirta annak a mecsnek az elemzését. A németeknek ezt lazán kell venniük. A spanyoloknak nem volt komoly ellenfele még, és sanszos h itt elbuk. A Hollandok erősek, ha nem a németek, hanem a spanyolok jutnak be, akkor nekik ámmen! Ezt biztosra mondom. A válogatotnak az olyan tipusu foci nagyon fekszik, akkor 70% a hollnadoknak a spanyolok ellen. Viszont ha egy németes, gyors, pörgős focit lázunk, amint tavalyelőtt az oroszoktól, akkor az már más kérdés:)

Kár h az oroszok nem jutottak volna ki. Milyen LOL lett volna, lehet megint legyőzték volna Hollandiát, ugyanis a szlovákok ejtették ki xD
Naplózva







Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2349 Dátum: 10 júl 05, 11:03:57 »

A túlzott önbizalommal kapcsolatban igazad van. A spanyolok már eljátszották ezt egyszer. Sztem javarészt ennek tudhatóak be a kezdeti botladozásaik.
Brazília erősebb volt mint Argentína ez tény, de nekem nagyon nem tetszett a mostani játékuk. Szerintem egyszerűen túl kiszámítható volt. Én ezért hibáztatom Dungát. Egy jó brazil válogatottban pont az szokott a szép lenni, hogy sose lehet tudni, hogy mire lehet számítani. Am erős keret volt, csak a taktika nem tetszett igazából.

Spanyolokkal kapcsolatban igazad lehet. Eddig végig viszonylag mázlijuk volt. Azonban ez a csapat még mutathat újat. Ha ők mennek a döntőbe, akkor egy gyors, pontos, letámadós játékkal verhetik a hollandokat. (sok góllal, mert ilyen játék mellett szinte biztos, hogy kapnának is rendesen, főleg kontrából.) Akkor inkább tippelnék 50-50%ra, vagy max. 60-50% esély a spanyolok javára. (A holland védelem elméletileg képes rá simán, hogy megállítsa a spanyol támadósort. Csak kérdés, hogy ha a spanyolok szinte végig támadnak, akkor meddig bírják kapott gól nélkül a hollandok egy ilyen csatársor ellen?  Gondolkozik) Meg persze a másik oldalon ott van az, hogy ha a spanyolok védekeznek inkább: ebben az esetben valszeg a hollandok viszik a kupát. Nem hsizem, hogy csak kontrákból ez a spanyol csapat (az eddig látottak alapján) meg tudna élni.

Illetve haramdik (rossz) lehetőségként mindig ott van a 0-0, 120 percig, aztán meg 11esek, ott bármi lehet. Ezt jó lenne kihagyni. (emlékezzünk a 2008as EB spanyol-olasz meccsére. Ott kb. mindkét csapatnak ki kellett volna esnie, azt érdemelték volna.)
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2350 Dátum: 10 júl 05, 11:07:47 »

Hát én se értem, hogy miért a németeké megint a nagyobb szorzó, de igazából ennek csak örülök. Nevet
Most feldobok 2000ft-ot rájuk, kaszálok 5600-at amiből megtudom venni a most csak akció miatt 5500ft-os addidas felsőt amit kinéztem a sportboltba. Kúl

Azon gondolkodok, hogy meglocsoljam még e azzal ezt a pénzt, hogy a másik meccset is megjátszom a hollandokra...elég potya pár ezer forint lenne abból, nekik simán hozniuk kell Urugay-t. Gondolkozik
Viszont lehet, hogy a hollandok már a döntőre tartalékolnak, így rendes játékidőben nem jutnak tovább, akkor meg bukta...nehéz ez a pénzcsinálás.xD
Kár, hogy a polipot csak a német meccsekről kérdezik meg, ő tuti kisegítene a másik meccsel kapcsolatban is, igazi befektetési tanácsadó.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2351 Dátum: 10 júl 05, 11:12:20 »

Jogos!

De én arra mondtam a holland spanyol meccsen a sima holland győzelmet, h a spanyolok nem a gyors bemozgásokat favorizálják, hanem a lassu, sok passzos focit labdabirtoklással. Olyan mint a mostani brazil, csak közel sincsenek olyan fizikai fölényük és képességeik. Olyakat mint Xavi, iniesta, villa hát megeszik reggelire a hollandok, vagy akár a német védők is. Snejder hiába kicsi, de szálkás, Van Persi meg a lábukat is eltöri, ha azon mullik, nem az a tapintatos fajta:D.
Elől meg hát robben, aki a bayernt is mindenhova belőtte:D

Figyu Den, a Hollandok németalföldiek:D ha a polip német sikert igée, akkor a hollandok is simán nyernek:D
Naplózva







Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2352 Dátum: 10 júl 05, 11:17:11 »

Hát az egyszer biztos, hogy ha akár a német, akár a holland csapat, kemény, erőszakos, odalépős védelmet mutat a spanoylok ellen, akkor nagy eséllyel győzni is fog. A latin csapatok közül jelenleg pont a spanyolok bírnák ezt a legkevésbé. Innetől viszont a bírón is sok múlik. Ha hagyja hogy kemény csata legyen, akkor a spanyolok valszeg bukták. Azonban egy szigorúbb bíró hamar megfordíthatja a dolgot, egy két sárgával, vagy akár pirossal.
De az biztos, hogy Iniestáék nem bírnák a "vérfürdőt". xD
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2353 Dátum: 10 júl 05, 11:20:59 »

Ha Torres játszik akkor úgyis összeszínészkedik pár sárgát és/vagy pirosat.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2354 Dátum: 10 júl 05, 11:24:22 »

A spanyolok egyszerűen gyengék ezen a vb-n. Vagy a rossz taktika, vagy nem érzik egymást, vagy nincsenek formában, de valami nem jó ezzel a válogatottal. Nem tudom mi lehet, de nem érzem bennük azt a spanyolos erőt (Nevet), mint régen. Rengetegszer passzolnak pontatlanul, nem sokszor találják el a kaput, kevés gól... és mindezek eddig viszonylag gyengének mondható ellenfelek ellen. A paraguay elleni gólt is mit össze szerencsétlenkedtek mire bekotorták. Többet színészkednek a pályán mint játszanak. ikszdé Középen nagyon szépen tartják a labdát, de ezt valahogy elől elveszítik... David Villa pedig számomra nagyon gyenge eresztés. Kb. Torghelléhez tudnám hasonlítani, hogy néha vannak jó megmozdulásai, de többségében csak elszúrja a helyzeteket. A németeknek Casillason kell átverekedniük a labdát, de azzal a letámadós focival amit játszanak, simán kialakítanak néhány kényszerítőt, amit gólra válthatnak, főleg hogy olyanokról beszélünk mint Klose. Úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy ha nem lép közbe Murphy, vagy a bíró, akkor meg sem fordul a fejemben egy döntetlen, vagy akár spanyol győzelem.

Én is egy holland-német döntőt várok. A hollandok meg ilyen hangulat focit játszanak. ikszdé Ha ráéreznek a ritmusra, akkor lesöpörnek mindenkit, ha meg nem, akkor meghalnak a pályán. Nagy meccs lenne az biztos. Bár a németeket gólerősebbnek érzem.... mindenesetre biztos(abb)at a 2 meccs után lehet mondani. Nevet

Én ráküldtem egy 3000-rest a németekre. És csináltam egy kombinációs szelvényt: német-holland győzelem 500 Ft-tal Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!