24 okt 10, 07:23:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 649876 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1995 Dátum: 10 jún 14, 08:09:43 »

Csúcson kezdeni....ha nagyon el akrták volna lőni magukat akkor lehetett volna ebből 7 vagy 8-0 is. Én simán a 4 közé várom őket, tételek ide vagy oda, eddig ők azok akik a legmeggyőzőbbek voltak, és szerintem nem az az egészséges felfogás hogy nah jól kezdtetek, mindjárt ki is estek, aki meg bénán kezd az soká viszi.
A németek 2006-ban is jól kezdtek és ott is elődöntőig vitték, majd a bronzmeccsen leiskolázták a portugálokat.
Sokkal jobb ez így mint például nyögvenyelősen nyerni egy gólal, aztán kijelenteni egy gratulációt az ellenfél kapusának, hogy jól védett mert más az ő helyébe min. 3-at bekapott volna....
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1996 Dátum: 10 jún 14, 16:56:06 »

Hmm~
Japán - Kamerun: 0-1, Honda góljával ^^

Ma este Olaszország - Paraguay *-*
Hajrá Olaszok~ x3
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #1997 Dátum: 10 jún 14, 17:19:33 »

Nem 0-1, hanem 1-0, Gázdíí!

FORZA ITALIA!!! bow
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1998 Dátum: 10 jún 14, 17:37:55 »

oké, csak eddig mindenhova Kamerun - Japánt írtam Japán - Kamerun helyett, és a számok fordítva rögzültek~ xD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1999 Dátum: 10 jún 15, 07:33:53 »

olaszok X eltek ők se kezdik jól
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2000 Dátum: 10 jún 15, 10:30:01 »

Ezzel az olasz kerettel félő, hogy nem is fogják jól folytatni.

Jó hír talán betiltják a vuvuzelát...és új lesz meccs hangulat.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2001 Dátum: 10 jún 15, 12:02:23 »

A németek és az olaszok mind a ketten a vb történelmének legnagyobb fa** mákerei. Az olaszoknak ha nem megy elfújják a döntőig őket vagy elmákolnak odáig. A németek meg mindig surranó pályán vannak.
Nem baj egyik se nyeri meg idénxD Németeket azért döntöig várom de minimum 4be:D.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 12:03:03 írta Hiei the legend » Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #2002 Dátum: 10 jún 15, 13:00:36 »

Nem értem mit értesz az alatt,hogy el fújják őket a döntőig.Míg a kézilabdában vagy a kosárlabdában egyértelműen el lehet fújni 1-1 meccet addig a fociban ez nem annyira kivitelezhető a bíró számára.

Most megy közben az Új-Zéland-Szlovákia.Remélem jól kikap Szlovákia.Akkora egy mákos csapat.Most is olyan csoportba kerültek,ahonnan továbbjuthatnak.Pedig egy erősebb csoportban esélyük se lenne.Engem csak ezért zavarna ha továbbjutnának.Hajrá Új-Zéland!Utána hajrá Paraguay!Végül hajrá Olaaszország!Én ilyen sorrendben fogok szurkolni ebben a csoportban Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2003 Dátum: 10 jún 15, 14:14:22 »

Barca Chealse... ennyit erről. Az olasz foci undorító az olasz ország undorító az olasz nők undorítóak sz*r minden ami olaszxD
Remélem úgy leégnek, hogy a kövi világbajnokságra inkább el se mennekxDDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2004 Dátum: 10 jún 15, 19:37:10 »

Brazilia Észak Korea. Ez nagyon érdekes mecs az biztos.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2005 Dátum: 10 jún 16, 06:43:52 »

Hm a brazil meccs ténleg érdekes volt a végére mégis lehet, hogy hiányozni fog Rondaldhino na mindegy.

Hiei voltál már olaszországban, láttál már élőben olasz meccset, mert én már igen úgyhogy kicsit lehet halkabban is szidni őket.

Olaszország gyönyörű, a hegyek, a tengerpart, a városok lélegzetelállítóak.
Az olasz lányok, hát izlés kérdése nekem se tetszenek annyira, de hogy undorítóak lennének az azért túlzás.
Vissza a focira, most nem fogom magasztalni őket, ez a válogatott gyenge, kész ez van nincs mit tenni, de összességében az olasz futball jó, csak most éppen lefelé mennek, ahogyan ez természetes a nagy bajnokságokban (ugye angol se volt mndíg a toppon, ahogyan a spanyol se).
Vissaz a VB-re, idáig nagy csalódás, igazán jó meccs még nem volt, a németek esetében meglehetősen egyenlőtlen erők párharcát láttuk. A topp csapatok csak alibiznek, az afrikai tűz hiányzik, a latin foci otthon maradt, a vuvuzela meg nagyon idegesítő, remélem ténleg betiltják már végre. Lemérték 149 decibellel szól, ami azér nem komolytalan.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2006 Dátum: 10 jún 16, 16:02:13 »

Hát eddig ez a VB egy fos. Nagyon nem tetszik. Kevés gól, minden csapat szenved, alig-alig vannak szép megmozdulások és szól az a fos vuvuzela. ikszdé
Remélem ez azért van mert az első meccseken még senki nem akarja megváltani a világot és tartalékolnak... de majd meglássuk'...
Az eddigiek alapján a spanyolokat, brazilokat, németeket várom a 4-be (+ a hollandokat, de ők csak ma este játszanak), mindenesetre ezek közül kiemelem a németeket, mert nagyon erős csapattal vannak kint. A németek mindig is egy darabos, merev focit játszottak de most komolyan több trükközést láttam tőlük mint a braziloktól. Nem szeretem a német focit, de most kifejezetten szórakoztató volt. Nevet
Az olaszok focija soha nem tetszett, mert tv előtt mindig elaludtam rajtuk, a francia válogatott most egy nagy 0, kit nem szidtam még? ikszdé
A brazilok magukhoz képest rosszul teljesítettek, a spanyolok is szenvednek most... hmm... érdekes egy VB.

---szerk
Spanyolok 4-be? HÁHÁ ikszdé Svájc vezet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 16:08:54 írta Cartnecker » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2007 Dátum: 10 jún 16, 16:15:59 »

Ez ilyen igazi ereszd el a hajam gól volt. Nevet:D
Naplózva


 
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2008 Dátum: 10 jún 16, 16:55:20 »

Leverték a spanyolokat xDDDDDDDD sírok xDDDDD A bukmékerek kaszálnak XDDD
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2009 Dátum: 10 jún 16, 17:00:15 »

Nah jah, ezen k*rvasokan bukhattak k*rvasokat.
Pedig mégcsak nem is voltak olyan bénák a spanyolok mint mondjuk a franciák, csakhát bénáskodtak, Torres is ajtó-ablak helyzetbe hosszan tolja le magának a labdát, mint vmi afgán kispados bajnokság csatára:/
Podolskit sokan szidják hogy béna lett 2006 óta, és igaz hogy nem volt túl meggyőző az ausztrálok ellen sem, sokmindent elrontott vagy nem ért el de ő legalább belövi ha azt illik. És nem csak ő van ott, Klose, Müller, Gomez és még sorolhatnám, kisebb neveknek tűnnek mint Villa vagy Torres és meglehet nézni mégis mekkora a különbség.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!