24 okt 10, 21:24:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650141 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1785 Dátum: 10 márc 22, 08:22:15 »

Nagyon egyszerü. A murinho féle inter erős, 8 pont hátránya volt a milannak. De az olasz kupa, meg a BLben való szereplés rengeteg sok mecs, és ez mint mentálisan mint fizikálisan nagyon megterhelő. Ha megfigyeled, az inter az utóbbi nem is tom, 5-6 bajnokián 1x nyert, 4-5döntetlen és 1 vereség. Most hétvégén is X elt. El ne tudd képzelni h mennyi ki volt a faxom a saját csapatommal, h nem tudta hozni a győzelmet és nem vettük át a vezetést a tabellán. :@

Nah de most lesz hétközi forduló, majd az inter játszik a Roma val, csucsrangadó, utánna megy moszkvába bl, majd ugye bajnoki, megint BL, utánna kupa. Jóval több és jóval megterhelőbb meccs. Amugy se lenne rossz ha nyerne, mert igy is már 2011 től asszem csak 3 csapatot indithatnak a blben az olaszok.

Amugy nem neki szurkolnák, rühellem szegényt, de látszik h nem alaptalan amit gondolok:D
Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1786 Dátum: 10 márc 22, 19:39:31 »

Furcsa az érvelésed, mivel én két három perce (1988-óta) Milan szurkoló vagyok valahogy nem tudom megérteni, egyeszrűen kínszenvedés inter-meccset nézzni számomra, pedig sok kendvenc játékosom volt ott (R Baggio, Ronaldo csak néhány példaként).
De nézzük objektíven a dolgot ez a Milan nem érdemel bajnoki címet, ezzel az esetleges játékkal, ezzel a kerettel, egy erősebb középcsapat szintjére sűlyedt, akinek a neve és a háttere miatt sok kiscsapat és a bírók megijednek...
Mi kellen ide, fiatal játékosok, gólerős csatárok (ne csak Pippo tudjon már gólt lőni 36 évesen), egy jó edző.
Ami nem kell...Backham, Kaladze, Dida, Ambrosini, Oddo ja és Huntelaar. Ezek a játékosok nem valók ebbe a csapatba, ahogyan Macinin sem.
Feltölteni a keretet fiatalabb lehetőleg olasz játékosokkal (vagy már csak gánában, meg braziliában tudnak focizni, és a milan szenved a egy szinte csak olasz játékossal felálló kiscsapat ellen). A Bossman szabály eltörlése egy baromság volt, nah mindegy...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1787 Dátum: 10 márc 22, 19:51:13 »

Én annyi ideje nem élek még, én csaj 6 éve vagyok Milan drukker, 10 éves korom óta. A Milan most nem a legerősebb csapat, nem lehet vele mit csinálni. Most is itt volt a nagy esély, és nem tudott vele élni. Átvehette volna a bajnoki tabellán a vezetést.

Tudod mi a baj. Nincs rendes befejező ember. Nincs egy Seva. A MU ellen, az első félidőben 6 ot rughattak volna pat helyzetből és akkor már mind1 mi van az old treffordon, itt a Nápoly ellen lazán meglehetett volna a három pont, de pathelyzetben bele a kapusba. Nem beszélve arról h nagyon ronaldinhora épitenek. Látni lehet, h ha őt kivonják a játékból, rámennek 4 en, akkor a milannak nincs elől játéka.

Leonardoval nincs gond, igazából a vezetéssel van baj. Nem áldoznak pénzt keret épitésre. Én Borrielo helyett most is Inzhagit játszanám, egy igazi lesipuskás, akit ronaldinho ha kiszolgál akkor gól. Ez a milan nem olyan rossz, mint ahogy beállitod. Tény h az inter ellen, oda vissza kikapna bármikor, rendes szakadék van közöttük, de ettől függetlenül még meglehet a bajnoki cim. Szerintem 60 millióból meg lehetne egy BL-t nyerő csapatot épiteni. Nem igaz h nem érdemli meg, de tény h öreg és fásult a csapat.

Ami  az Intert illeti, látszik h ő se birja a strapát, és ne tudd meg mennyire rühellem őket. De mióta elkezdődött a 8ad döntő, azóta hullámvölgy.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 22, 19:52:25 írta Renningan » Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1788 Dátum: 10 márc 23, 08:38:26 »

Hát igen meg kellene erősíteni a keretet, de ez nem csak a pénzről szól, nem hinném, hogy a 60 millió eur hiánya vagy megléte a gond.
Topp játékosokat egyszerűen nem lehet olasz honba csábítani, a klubbok vonzereje meromlott, kevés a néző, a kis csapatok gyilkos futbalt játszanak, ide nem való művészlélek mint mondjuk Messi, vagy Pato.
Te valószínűleg nem láttad a Sacchi és a Capello féle Milant játszani, elképzelés volt a csapt játékában, posztokra igazoltak, nem hoztunk egy nagy nevet, hogy befogjuk a sajtó száját, a három hollandot (Gullit, Van Baasten és Reikard) bagóért vették meg, és mikor távoztak minőségi játékosokkal pótolták elég ilyen neveket említeni mint Boban, Savicevic, Marco Simone, Massaro vagy esetleg Desaly. Ez a csapat nem kapott ki 38 meccsen keresztül (ami több mint egy teljes szezon).
Jelenleg esetleges igazolások, örgedő, vagy sérülésből lábadozó focisták megvásárlása folyik, Ronaldhino (még néha elkapja a fonalat de valahogy nem az igazi) Huntelaar, Boriello hagyjuk, nem beszélve a megfásult középpájásokról és a gyengécske védelemről. Legutóbb a 96-97, 97-98 as szezonban volt ilyen fura csapatunk, mondjuk akkor a jól megérdemelt 11. és 7. helyen végeztünk.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1789 Dátum: 10 márc 23, 12:27:19 »

Én a Shevás Anchellotis érában keztem el fanolni. 2 BL sikert éltünk meg. Teljesen igazad van, h nem láttam a régi Milant játszani. Az olasz futball megkopott. 2003 ban még 3 olasz volt a legjobb 4 között,most már csak 1. Látszik h mennyit hanyatlott a foci.

Amugy nem kis igazság van abban amit mondasz. Tip Mixelni nem lehet az olasz bajnokságban, sose lehet tudni mi h lesz. Az Angol vagy spanyol kiscsapatokat a nagyok lazán legyőzik.

Sajna én nem ismertem azokat a játékosokat akikről te beszélsz, nem láttam a régi nagy Milant. Arról én is halottam, h 2 szezonig veretlenek voltak a 80 as években valamikor.

Sok a kivetni való a Milanban. LEhetne jobb edző, fiatalitani a klubbot, saját stadion, jobb vezetés stb.

Edzőt Anchellotit már korábban el lehetett küldeni, mert belefásult a Milanba, mint ahogy KAkát is előbb el kellett volna adni. Igy az edzp helyére jöhetett volna Murinho, Van Basten vagy akár Reikard, akik jó, erős és szinvonalas edzők.

A kakából befolyt pénz az 65 millió +15 mert nem kell Huntelaar. 80 Millió euróból egy jó fiatal csapatot lehetett volna létrehozni. Nem Becham vagy Mancini kell ide.

Kapus: Abbiatival nincs bajom, szerintem egy erős közepes kapus. Láttunk nála rosszabbat is.

Védő: Thiago Silva és Nesta középen egy erős és egyseges páros. Ha zambrotta egészséges, kortól függetlenül még jó játékos és pl ez az Antonini gyerek is elég jó. Kaladze, Favalli, Jankulovski - ezek mehetnek a piacra, és belőlük jöhetnepl Bosingva vagy Ramos. Nem egy hir volt arról h ők a várólistán vannak.

Középpálya: Pirlo nem jó irányitónak. Nagyon lassitja a milan előre játékát, mint Ambrosini. Gattuzo jó szürő, és Flaminivel is lehetne kezdeni valamit közép pályán. Ha maradunk a 4-3-3 as alakzatnál, akkor még jöhetne pl Fabregas akár. Nem hiszem h olyan nehéz lenne leigazolni, hisz szimpatizál a Milannal. De még nem egy embert tudnák ide sorolni (Snejder, teszem azt).

Csatár sor: Borrielo mehetne. Szélen Ronaldinho és Pato erős és hasznos. Én center pozicióra betenném Inzhagit, mig nincs jobb, de pl Balloteli, DiNatale is jó lenne.

Az Emirates szponzorálna egy uj stadion. Ami rengeteg megtakaritást és bevételt is jelentene.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 23, 12:29:44 írta Renningan » Naplózva







Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1790 Dátum: 10 márc 23, 18:43:18 »

A stadion Olaszországban egyáltalán nem hoz sok bevételt, legalábbis nem hamar. Az Angliára jellemző egyedül. A Milannak egy klasszis csatárt kéne vennie és egy két gyors fiatal szélsőt. A bevételek többsége a mezekből, reklámokból, tévés jogokból és a győzelmekből jön össze természetesen. Ramos sosem menne eel a Milanba szerintem és nem is feküdne neki az olasz foci. Fabregast pedig nem lenne nehéz leigazolni? Az egyik jelenlegi legjobb aktív focista és Barca nevelés + A Barca is szeretné akiknek aztán van pénz és cserealap is.
Naplózva


 
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1791 Dátum: 10 márc 23, 18:50:32 »

Nem tom, egy saját stadion előbb utóbb kifizetődő lenne, és az Emirates olyan hangulatában van benne.

Én is azt mondom h egy jó center kellene. Fabregast azért mondtam, mert volt pár nyilatkozata még nyáron, h ha eligazolna, akkor spanyolországban csak és kizárólag a Barca, olaszhonban meg a Milan. De ez persze erős volt.

A milan 6 éve volt nagyon erős csapat, amikor még volt center, sok fiatal (vagyis a jelenlegiek 6 éve). De azóta mi történt? Semmi a régi játékosok maradtak meg, akik megkoptak, elfásultak stb. Nagy multu és nevü együttes, nem igaz h nem lehetne rendes keretet épiteni.
Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1792 Dátum: 10 márc 23, 19:22:16 »

Ezzel az a gond ugye, hogy a stadionok a város vagy a tartomány birtokábn vannak a San Siro Milánóé vagy mondjuk az Udinese stadionja a Friuli Friuli Tartomány kezében van, így a bevételek nagy része elszáll. Saját stadiont építeni nem kis piskóta, az Ajax egy laza évtized alatt nem tudott igazán felálni belőle (95-96 BL döntő) azóta a fasorban sincsenek, ha meg valaki megépíti akkor ugye az pénzt is szeretne cserébe kivenni belőle....ott vagyunk ahol a part szakad.
Ha nem változtatnak az olaszok a klubbok anyagi helyzetén egyszerűen a német vagy a holland bajnokság szintjére fog sülyedni a Serie A.
A spanyol óriások, (a spanyol király és katalúni révén) szinte korlátlan anyagi lehetőségekkel rendelkeznek, nem beszélve a gazdasági alapokon müködtetett angol klubbokról, ahová egy két arab vagy orosz háborús bűnös is viszi a pénzét tisztára mosni...
Amiről beszéltem nem egy álomcsapat volt, csak voltak csere emberek, voltak sztárok, voltak jó játékosok, és egy elképzeléssel, hozzáértéssel felállított csapat, úgy nyertek bajnoki címeket, hogy szinte sosem tudtak a legjobb 11-el felállni, hol Van Basten, hol Gullit hol Reikard, de még néha Baresi és Maldini is sérült volt, de volt kit a helyükre tenni és az helyt is állt. 

Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1793 Dátum: 10 márc 23, 19:29:23 »

Értem miről beszélsz. De ugye valamikor el kell kezdeni nem?

Már csak 3 csapat indulhat 11 től a BL ben. Szal kezdünk vissza szorulni. Am az Ukrán bajnokság is hasonló mint a Spanyol. Van a két ellentétes párt, akik igy tápolják a csapatokat. Már európa szntü csapatunk van. Néhány év, és BL-t is nyerhetnek ujra.

Olaszországban a "nemesi" családok kezében vannak a klubbok, véges kasszával, na meg a 18 éven aluliak nem gamelhetnek, ezért sokuk spanyol vagy angol honba keres klubbot magának.
Naplózva







Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1794 Dátum: 10 márc 23, 21:22:34 »

Ez sajnos valóban így van bár én örülök hogy az olasz klubboknak olasz a tulajdonosa és nem járnak úgy mint pl. a Mu a Glazer családdal.
Naplózva


 
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1795 Dátum: 10 márc 24, 14:09:59 »

Értem miről beszélsz. De ugye valamikor el kell kezdeni nem?

Már csak 3 csapat indulhat 11 től a BL ben. Szal kezdünk vissza szorulni. Am az Ukrán bajnokság is hasonló mint a Spanyol. Van a két ellentétes párt, akik igy tápolják a csapatokat. Már európa szntü csapatunk van. Néhány év, és BL-t is nyerhetnek ujra.

Olaszországban a "nemesi" családok kezében vannak a klubbok, véges kasszával, na meg a 18 éven aluliak nem gamelhetnek, ezért sokuk spanyol vagy angol honba keres klubbot magának.
Nemesi... helyes az idézőjel inkább iparmágnások és maffiózók...lol. 18 éven aluliak játszhatnak, csak nem igazolhatnak át...mármint nem vehetsz egy 16-17 éves brazilt a kezdőbe, de ha van az ifi vagyis primavera csapatoban egy 17-éves olasz klasszis bármikor beteheted. (pl Maldini aki 17 évesen szerepelt az A-ligában,
de már ezt a rekordot is megdontötték)
Edző, há Reikard és Van BAsten jelentős módon kötődiik a Milanhoz, bár szrintem nem feltétlen jobbak mint Leonardo, aki mellett ott ül Tasotti, aki má4r Cesare Maldini segédedzője is volt 98-ban. (nem beszélve a legendás Baresi Maldini Tasotti Costacurta hátsó alakzatról a 90-es évek elején)
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 24, 14:23:22 írta kornel » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1796 Dátum: 10 márc 24, 14:49:47 »

NEm is igazolhatnak hé. Amugy meg ki akarna ifi csapatba menni, amikor elmehet nagy klubbokba az elsőosztályba.Szerinted Pato mindek hagyott ki 1 fél évet?

Visszatérve az igazolásokra, ugy olvastam, h Ballotelit leigazolná.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 24, 14:51:42 írta Renningan » Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1797 Dátum: 10 márc 24, 15:24:25 »

hé...mintha te eredetileg azt írtad volna, hogy nem játszhatnak, játszhanak, de nem igazolhatnak KÜLFÖLDI játékost 18 év alatt Pato brazil azért hagyott ki fél évet. 16-17 éves olasz (álampolgár) (eu-sban nem vagyok biztos ezt meg kellene nézni valahol) játékosok nyugodtan játszhatnak a seria A-ban.  egy példa a közelmúltból Stephan El Shaarawi; (Genoa) 16 év, 55 nap (2008.dec.21).
Mielőtt hülyeséget írsz nézz utánna.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1798 Dátum: 10 márc 24, 15:52:32 »

Nem irtam hülyeséget. Rendszeresen utána nézek a dolgoknak. Én azt mondtam h 18 éven aluli játékos nem játszhat és nem is igazolhatnak olasz klubbok, ezért a nagy tehetségek angliába vagy spanyolországba igazolnak. Te meg azt mondod h olasz állampolgár 16 -17 évesen is játszhat, ergó teljesen annyi hiba volt abban, amit én mondtam, h a világ valamennyi nemzete közül, igazolhat és játszhat 16-17 éves olasz futbalista az akadémiáról.

Elbeszélünk egymás mellett, te meg tulreagálod.
Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1799 Dátum: 10 márc 25, 07:08:43 »

Lehet, kicsit elmentünk egymás mellett.
A lényeg 18 éven aluli játékos játszhat a Serie A-ban nincs olyan szabály ami ezt megtiltaná, de az átigazolási szabályok miatt nem vehetnek 18 éven aluli külföldi játékost, az csak primavera csapatban és nem hivatalos mérkőzéseken léphet pályára.
Abban viszont igazad van mondjuk egy 17 éves brazil vagy argentín tehetség miért menne olasz ifibe, amikor játszhat valamelyik másik mondjuk holland vagy esetleg spanyol, francia bajnokság elsőosztályában is.
Ezen idióta olasz szabályok, és a maximalizált játékos fizetés (ami így is szép summa), szinte lehetetlenné teszik a nagy sztárok leigazlását.
Nem véletlen, hogy az olasz topp csapatok küzdenek egy "premiere leauge" létrehozásáért.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!