24 okt 11, 03:10:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650271 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1695 Dátum: 09 okt 18, 19:45:38 »

Igen igen elnéztem  smirksweat

Mindentől függően nem gratulálok neki, egyszerüen folyamatosan mákja volt, 1 jó futamot futott csak, EZT. Nem tom észrevettétek e, de miután kijelentette h ő a világ legjobbja, nem végzett dobogón, vagyis a 7ik futam óta
Naplózva







Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #1696 Dátum: 09 okt 18, 20:07:05 »

Bocs, de Monzában becsusszant neki 1 második hely Barrichello mögött. De én se őrülök neki, tehát jövőre nem szeretnék címvédést. Ördögi
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1697 Dátum: 09 okt 18, 20:13:28 »

Kemény futam volt... Az elejét nem láttam... Közben még be is aludtam rajta... Ahogy az egyiknek leszakadt a első szárnya és keresztbekacsázott a pályán, aszittem úgy jár mint Alex Zanardi... Épp délután néztem a videót a balesetéről..
Horror....
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1698 Dátum: 09 okt 18, 20:15:17 »

Igen igen elnéztem  smirksweat

Mindentől függően nem gratulálok neki, egyszerüen folyamatosan mákja volt, 1 jó futamot futott csak, EZT. Nem tom észrevettétek e, de miután kijelentette h ő a világ legjobbja, nem végzett dobogón, vagyis a 7ik futam óta
Á nyugi,minden csoda három napig tart...mondjuk ez most egy idényig tartott,de az ilyen berobbanó csapatok/versenyzők 1-2 idényig mutatnak valamit,aztán mennek a levesbe,és jönnek vissza a nagyok.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1699 Dátum: 09 okt 18, 20:40:36 »

Utállom Buttont, állszent és nagyon ellenszenves, Detto mint Hamilton. Nem csoda h Brawn nem akarja megtartani, nem olyan profi mint Schumi.

Remélem Raikönnen kiköt valahogy a Red Bullnál, oda illene Mosolyog Vettelel ütőképes erős párost alkothatnának, ahol jó a buli, nagyon szeretem, mint pilótát.
Jövőre ugye marad a favorit Nevet Alonso és a ferrari (no meg massa, ha már oda került), illetve Kimi (ha marad)
Naplózva







jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #1700 Dátum: 09 okt 19, 12:02:59 »

Jenson Button világbajnok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez az!!!!!
Végre!!!! bow
El sem hiszem!
Extázis tegnap este óta!!!!
Amúgy meg igen is nagyszerű pilóta az egyik legjobb a mezőnyben és aki azt hiszi, hogy jövőre nem ugyan úgy a Brawn-nál lesz hát....no comment....
Amúgy meg könnyű szidni azt aki kis csapatoknál versenyez...ennek ellenére mindig jóval a csapattársa előtt végzett a világbajnokságokon....az azért csak jelent valamit....
Na meg nem mindenki ver meg újoncként egy világbajnokot....( 2000 Button vs. Willeneuve....no comment...)
Összegezve! Hihetetlenül örülök neki, hogy ő nyert, mert MEGÉRDEMELTE!!!!!!!Senki nem érdemelte volna meg jobban!!!!
Ennyi....

Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1701 Dátum: 09 okt 19, 13:35:45 »

Dehogynem!

Vettel még nagyon tejfeles száju, ő még nem érdemelte meg, de Barichello, az nagyon megérdemelte volna. Button egy elszállt ***.
Milyen dolog már az, h megnyer pár futamot, és egyből kijelenti h ő a legjobb, nem beszélve arról h marhára nem viselkedett profin és rohadt nagy mákja volt. Elismerem h tud vezetni, hamilton is tud... Erről ennyit

Jól mondta Con, minden csoda 3 napig tart, jövőre sehol se lesz, és nem is csoda h nincs még szerződése a Brawnal.

Mind1, soha senki sem lesz olyan jó mit Schumi Mosolyog Minden téren magasan a többiek fölött volt Mosolyog
Naplózva







Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1702 Dátum: 09 okt 19, 14:00:00 »

Button világbajnok.
Remek, ugorjunk a kövi évre, ahol Massa vagy Alonso fog nyerni Schumi híjján. Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1703 Dátum: 09 okt 19, 14:50:14 »

Teljesen egyetértek Nevet vagy Massa vagy Alonso

Amugy nem tudom, ki milyen focit szeret, de egy jó kis Real MAdrid - Ac Milan rangadó a BL ben Mosolyog

Mondhatjuk a Bajnokok ligája illetve a BEKek nagy és koronázatlan ászai csapnak össze. Hajrá Milan!!!

Naplózva







klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #1704 Dátum: 09 okt 19, 18:16:31 »

Buttonnak egész évben nagy mázlija volt, mint tavaly Hamiltonnak. Mert azért hány futamon hátul kullogott és csak szerencséje volt, hogy a riválisoknak a kocsija nem bírta...mert Vettel nem kevésszer esett ki a motorja miatt...Na de mind1...
Jővőre remélem a Ferrari megint jó lesz és Massa lesz a vb győztes, mert kijárna már neki egy cím:)

A Real - Milan derbi nagy lesz Nyelvesít
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1705 Dátum: 09 okt 19, 18:44:47 »

Massa is megérdemli végső soron, mert ő is gyors pilóta. Ha nem fognak erősorrendet állitani és összedolgoznak Alonsoval akkor verhetetlenek lesznek. De láttuk mivolt tavaly, amikor mindenki azt mondta ha Ferrari már csak önmagára veszélyes, hát sajnos igy lett Szomorú

A milan 7szeres a real 9szeres BL/BEK győztes. Most a milan legyőzte a Romat, Ronaldinho türhetően játszott, hátha beindulna lassan.
Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1706 Dátum: 09 okt 20, 06:23:32 »

Én lassan 20 éve Milan durukker vagyok. Meglehetősen régótta ez a leggyengébb Milan, Ronaldhino nagyon jól el lenne a spanyol, vagy a portugál bajnoksában, a letámadós olasz focival nem tud mit kezdeni, Rivaldohoz hasonlóan remek játékos, de nem való a Seria A-ba. A csatársor siralmas könyörgöm Huntelaar-ral a pályán csak sűrűbben vannak nem többen, Pato ha kedve van focizik, Ronaldhino egyszerűen nem csatár, bal szélső középpályás esetleg árnyékék, és maradt Inzaghi aki még mindíg zseniális, de könyörgöm 36 éves....ja Boriello ő is ott van, csak minek...
A középpálya hát, van egy Ambrosini, akit már 10 éve sem gondoltam Milan szintű labdarúgúnak, van egy Seedorf aki, mielőtt passzol 6 ot cselez, de néha bejön neki, van egy Pirlo (még ő a legjobb), a védelem egyszerűen borzalmas, mit csinált T Silva a Roma ellen röhely, Oddo tavaly már nem kellett most mit keres ott, Kaladze egy vicc, Nesta és Zambrotta a két használható játékos, a cseh vitéz balhátvéd Jankulovskit, meg a nagypapakorú Favallit már nagyon kár is említeni.
Ennyit a mostani Milanrol....Gulit, Van Basten, Savicevic, Reycaard, Boban, Weah, egy ilyan játékosunk lenne most.....
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1707 Dátum: 09 okt 20, 06:37:35 »

Én azt sajna még nem értem meg Mosolyog de 10 éve vagyok drukker (nah jó, én még 20 évet se éltem ikszdé)

Egyetértek veled, többnyire. Ugye 2 évvel ezelőtt a milan, bár kaká vezérletével evvel a csapattal BL-t nyert. A legnagyobb gond nem is a játékosokkal, hanem inkább az edzővel, meg a Berlusconi politikával, h a régi jó bevált a szép, és nem kell frissiteni. Milyen lenne a milan mondjuk Reikardal vagy Van Bastennel? Thiago silva nem rosz játékos, de mint ember ő is hibázik, Nesta és Zambrotta jók, de öregek és ez az egész Milanra igaz. A középpálya detto. Ronaldinhoval nincsen baj, ha csucsformás játék menne neki, akkor nem lenne nehéz átszokni. Pato meg nagyon jó, ha akar. A Roma elleni meccsen nagyon magabiztos és labdabiztosan játszottak. Lehet ezzel a csapattal még mindig mit kezdeni, de ugye egy uj összeállitás, egy uj stratégia meg néhány friss ember kéne.

35 perc 3-2 a Fiorentinának, fuuuu, pedig a 2ik percben még vezettünk Nevet

Inter Dinamoi 1-1, hájrá Kijev (Ukrajnai vagyok ikszdé)

A kazan vezet a Barca ellen ikszdé 35 perc

Szerk:
37perc Szomorú 2-4 a fiorentinának
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 20, 20:30:08 írta Gabesz » Naplózva







zole
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 279


« Válasz #1708 Dátum: 09 okt 20, 20:32:39 »

Jó mecs 2-4 Ohh My God
és a Barca meg vesztésre ál Ohh My God
Hajrá Barca:P
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1709 Dátum: 09 okt 20, 20:34:28 »

Vezet a Dinamo Nevet Nevet

Cvitkovich meg és Rudolf 1-1 millio forinttal lesz gazdagabb a meccs után Nevet, ugyanis ösztönzés ösztönzés képen jutalmazzák
Naplózva







Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!