24 okt 11, 09:20:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650410 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1620 Dátum: 09 szep 15, 16:48:06 »

Kazekage-sama! Jól összefoglaltad a lényeget. Mosolyog Itt valóban egy csapat képviseli az országot.
Ha már itt tartunk, kiváncs vagyok, hogy ha pl. kijut a BL-be a MU és a Liverpool is, és az egyik kiesik, akkor annak a szurkolói drukkolnak-e  másik angol csapatnak, ilyen nemzeti alapon.  Gondolkozik
Egyébként a Fiorentina annyira azért nem ijesztő, a Lyon talán egy kicsit jobban. De mindkettőt el lehet kapni, ha összeszedik magukat a fiúk. Mondjuk én fociban örök optimista vagyok, ha másban nem is. Nevet De ha mindenkitől kikapnánk,  és egyedül a Liverpoolt sikerülne elkapni nagy szerencsével - ami nem túl valószínű - én akkor is örülnék. De a lényeg az, hogy jól játsszon a Loki, és ne sz*rjon be az ellenfelek nevétől. Mosolyog
Naplózva
tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #1621 Dátum: 09 szep 15, 16:55:24 »

Én Pool drukker is meg Loki drukker (nem azóta mióta bejutottak a bl-be, hanem már évek óta) is vagyok, szóval nem tudom kinek drukkoljak majd.  Nevet

Ha már itt tartunk, kiváncs vagyok, hogy ha pl. kijut a BL-be a MU és a Liverpool is, és az egyik kiesik, akkor annak a szurkolói drukkolnak-e  másik angol csapatnak, ilyen nemzeti alapon.  Gondolkozik

Ha kiesne pl.: az MU, akkor a Manchester szúrkoli tuti nem szúrkolnának a Liverpoolnak, az egyik legnagyobb riválisok. Ugyan ez lenne Spanyolországba is, ha kiesik a BL-ből a Real, akkor a fanatikusai nem szúrkolnának a Barcának. Azokban az országokba, ahol több csapat van a Bajnokok Ligájába, nem úgy megy, mint most Magyarországon.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 15, 16:56:45 írta tsaba94 » Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1622 Dátum: 09 szep 15, 17:00:02 »

Én is sejtettem, hogy ez van. Nevet Mondjuk ezt itt egyenlőre nehéz elképzelni, messze van még mire több magyar csapat is játszhat a BL-ben. xD
Én egyébként MU drukker vagyok, szóval nem lesznek ilyen problémáim, bár ilyen esetben biztos a magyar csapatnak drukkolnék. Mosolyog
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1623 Dátum: 09 szep 15, 18:03:08 »

Az én részemről már elmondtak kb mindent.Attól hogy nem nézem már egy jó ideje a magyar focit,mondjuk már a külföldit se,attól még igenis szurkolok a DVSC-nek.Szóval kb ennyit erről Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1624 Dátum: 09 szep 16, 06:15:02 »

Szerintem nem így van.
Az OM mérkőzésen elmondták, hogy a szurkolók szorítanak minden csapatnak a Lyon, a Bordeaux ELLEN.
Egy klubbcsapat egy hovatartozást jelent, én nem szeretem a DVSC-ét, nem ismerem, nem kötődik hozzám semmilyen szinten, így nem tudok neki szurkolni (jelenleg nincs olyan magyar klubb ami kicsit is érdekelne)
Ez hasonló mint a politika, érzelmek, álláspont...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1625 Dátum: 09 szep 16, 08:17:58 »

Jó volt tegnap a Milan. Nevet Örülök az eredménynek. És a MU is győzött. Mosolyog Bár sajnos a Real is. Nem baj, ez legyen a legjobb eredmény nekik idén. xD
Remélem ma a Loki jól fog szerepelni. Mosolyog
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1626 Dátum: 09 szep 16, 13:31:28 »

Kornel, ha nem olvastad el az előző oldalon a postomat, tedd meg. Ha igen, akkor... Akkor nem mondok inkább semmit...
Naplózva


 
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1627 Dátum: 09 szep 16, 16:40:12 »

Ha a LOKI nem Magyarországot képviseli akkor mit? Elefántcsontpartot? xD

Az utolsó foci esemény amit még élveztem az a 1998-as vébé volt de amikor Magyar csapat ilyen helyzetben van ( legyen az válogatott vagy egy klubcsapat ) akkor szurkolok nekik főleg hogy minden nap Debrecenben vagyok xD

Teljesen mind1 hány éves az ember attól még hogy vki utálja a LOKI-t vagy a focit mert neki nem mond semmit és? Legalább egy ilyen esemény össze hozza az embereket... a Magyar-Svéd meccs előtt stadionoknál voltam és láttam azta  hangulatot és azt a szurkolási vágyat az embereken és nagyon jó volt látni őket ! Szerintem értékelni kellene az ilyen eseményeket és nem leugatni vkit mert x éves...és tudod mit? Pozitivan kellene hozzáállni az egészhez mert ez egy élmény.. amugy meg minek tépem a számat xD csak annyit akartam hogy hajrá LOKI !!!

ui: a digi TV monopoliuma bosszantó a BL-meccsekre nézve mivel szerintem az emberek 99% aztse tudja hogy van ilyen csatorna...nah de ma kocsmatúra! hátha közvetítik vmelyikben
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 16, 18:24:10 írta Gabesz » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1628 Dátum: 09 szep 16, 16:44:23 »

Hát igen akkor stadionoknál uhh o.O voltak 1 "páran"....
Na de Hajrá Loki Nevet rövid voltam és tömör xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1629 Dátum: 09 szep 16, 18:19:59 »

Vazze, a lokinak nyerni kell Nevet:D fogadtam rá Nevet muszáj nyernie. Amilyen gólokat a szófiának lőtt, olyakat bárki bekap,Hajrá
Naplózva







kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1630 Dátum: 09 szep 16, 18:31:53 »

http://www.digisport.hu/live/

hogy mondjak már valami jót is....
a kép undorító...
nekem digi tv van...persze digisport nincs benne...
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1631 Dátum: 09 szep 16, 22:36:51 »

Olé Debrecen:D Nagy grat:D A Fradi meg beéget az mtk II. ellenXD
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1632 Dátum: 09 szep 17, 09:46:04 »

Én is gratulálok a Debrecennek. 1-0 nem olyan vészes, főleg mivel a "papírforma" szerint ez volt a legnehezebb meccsük, a legerősebb ellenfél ellen, ráadásul idegenben. Remélem jól fog menni a csapatnak a továbbiakban. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1633 Dátum: 09 szep 17, 14:38:28 »

És sok hiányzó is volt a csapatból, a Liverpool pedig minden sztárját felvonultatta. Van itt esély.  kacsint
Naplózva


 
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #1634 Dátum: 09 szep 19, 18:05:31 »

Azé még ne bízzuk el magunkat .Sajnos én is nagy dilemmában vok mivel pool drukker vok a debrecen viszont meg magyar csapat .Nem tom kinek drukkoljak . Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 19, 18:06:02 írta kyuubi-kun » Naplózva

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!