24 okt 11, 09:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650403 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1605 Dátum: 09 szep 14, 18:01:36 »

Ja a magyar mentalitás...a loki a blben...rgo megint nem nézek blt...engem azért érdekelne más csapat is....
mondjuk a Milan a Juve a Barca....
Jó jó loki de csoport meccset mást nem hiszem, hogy fognak adni Viasat 6-om nincs az M1 meg nem ad meccset...
Magyarok ok, de hat csúfos verést vagy vergődést végignézni....
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1606 Dátum: 09 szep 14, 18:12:22 »

Legalább néznél utána valaminek mielőtt hülyeségeket írsz.
Már rég nem a Tv6 adja a BL meccseket hanem a TV2 meg a Digisport.
Kedden is MILAN meccset adnak a Marseille ellen.
Én meg direkt fogom nézni a Loki meccset, mert magyar vagyok és végre ott egy magyar csapat a BLben még akkor is ha kikapnak.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1607 Dátum: 09 szep 14, 18:23:52 »

Én is Nevet Örülök, hogy kijutottunk...
Büszke vagyok magunkra Nevet
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1608 Dátum: 09 szep 14, 18:33:40 »

Ez szomorú mivel digisportom sincs, nem értem, hogy egy ilyen magas nézetségű műsort, mint a BL mi a rákért nem tud az ország nagy részén elérhető csatorna adni...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 14, 18:35:18 írta kornel » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1609 Dátum: 09 szep 14, 18:43:47 »

Azért van a Tv2 Nevet
Hát igen én is büszke vagyok,és tuti ott fogok ülni a tv előtt ami itt van mellettem de sebaj Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1610 Dátum: 09 szep 14, 18:53:21 »

Magyarmentalitás hát lehet hogy az de én alapnból itálom oszt CSŐ!!!!

A Chelsea megint forditot és nyert tutti bajnokok leszünk csak azt a fránya BL-t nyerjük meg.
Am ki nézte a Man City - Arsenal mecset nagyon jó volt de az az Adebayor mekkora a tapló áruló féreg  Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1611 Dátum: 09 szep 14, 21:06:53 »

A Digi Tv elérhető lesz mindenhol a bl csoportkör alatt elvileg... Az meg szánalom, hogy nem vagy Kíváncsi és nem szurkolsz a Debrencre/nek. Ez is a mentalitás... Én kint leszek minden hazain ti meg bámuljátok csak neten akadozva a Barcát élén a kis **********************************************************************  Ibrával.
Naplózva


 
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1612 Dátum: 09 szep 14, 21:17:22 »

jól beszélsz K. s  Nevet
én is szívesen kimennék a hazai meccsekre, csak hát pénz ugye + gondoltam átadom a helyet a Loki ultráknak, most nekük van joguk igazán a csapat mellett lenni Mosolyog

Az ilyenektől meg nem is várok többet, ezek nem is igazán magyarok akik ilyeneket mernek mondani... szal nc
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1613 Dátum: 09 szep 14, 21:32:15 »

Hamiltonról nekem is ugyanaz a véleményem mint Viirnek és Zohan-sannak. Nevet De nincs ebben semmiféle mentalitás, egyszerűen utálom, és kész. xDD

És tegnap végre győzött a Fradi! Mosolyog Méghozzá az ősellenség  Nemyóó MTK  Nemyóó ellen. Csak így tovább, talán végre rátalálunk a győzelmi útra! Nevet

Ha jól emlékszem 4 meccs és újpestxDD.  Illetve a negyedik meccs újpest asszemxDD.
Jahh és bódog szüli napot PistánakXD.


Nem mindenkinek van pénze kimenni a meccsre... és anyuci se pénzelhet mindenkit. Szal lehet akár mennyire nagy drukker a semmiből nem tud kimenniXDD.

 Én nézni fogom a mecset annak ellenére, hogy nem fog nyerni a Loki szurkolok nekik.<---- illetve faterral nézem egy barátjánál mivel nincs digi tvxDD.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1614 Dátum: 09 szep 15, 06:34:42 »

Gyerekek egy kis tévedésben éltek, egy klubbcsapat nem képvisel egy országot, hogy én nem vagyok kiváncsi a DVSC-re az én dologom, tudtommal kishazánkat a magyar válogatott képviseli, nem pedig egy csapat amiből egy játékost sem tudok megemlíteni (azt hiszem nem láttam magyar bajnoki meccset elejétől a végéig legalább 15-18 éve, fogalmam sincs hogyan áll a bajnokság jelen pillanatban)

Ez persze az én gondom, de az én korosztályom egy része igen is hasonlóan gondolkodik...(elég csak a baráti körömre gondolnom)

Ti sokkal fiatalabbak vagytok mint én (nem 2-3 évvel) , és elhiszem, hogy könnyebben tudtok lelkesedni, de nekem az az időszak már rég elmúlt.

Na mindegy mások vagyunk....
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1615 Dátum: 09 szep 15, 08:44:17 »

Fradi - Újpest Nevet Már nagyon várom. xD

Nekem nincs ilyen digiizém, szal azokat a meccseket, amiket a Tv2 nem ad, kénytelen leszek a neten követni. Nem baj, azért túlélem.  Pojén Kimenni meg nincs pénzem sajnos. (Nekem még utaznom is kéne elég sokat, az kiadós plusz költség, és megszállnom is valahol, mert az utolsó vonat hazafelé már a meccs kezdete előtt elmegy. Vagy csövezhetek az aluljáróban meg a pályaudvaron a reggeli vonatig. xDDD Volt már rá példa. Nevet Majd ha milliárdos leszek, díszpáholyból nézem xDD ) És az is igaz, hogy a Loki ultráit illik előnyben részesíteni. Nevet

Egyébként meg egy klubcsapat, ha külföldi ellenfél ellen játszik, akkor képviseli az országot. Szerintem ez teljesen egyértelmű. Mosolyog Én szigorúan fradista vagyok, de ha másik magyar csapat játszik egy külföldi ellenféllel, akkor drukkolok annak. Szal hajrá Loki! Hajrá magyarok!  Győztes
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 15, 08:50:56 írta Aes Sedai » Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1616 Dátum: 09 szep 15, 13:03:45 »

Na ne most K.s igazad elfelejtetem említeni a Debrecent pedig szeretem mert jó csapat és én is megyek ki egy meccsre, ha miinden jól megy  csak sajnos a Liverpoolira nem tok  de az nem tetszett utána egyből mind leoltott hogy milyen "bunkó haza áruló vok" mert nem említem és akkor mi van?? Tudjátok az ember nem tévedhetetlen  smirksweat De lemerem fogadni több DVSC mecsen voltam mint ti összesen tehát errröl ennyit ha vkinek még problémája van velem akkor menjünk az arra megfelelő topicba.

Elfelejtetem sorry még egyszer  bow

HAJRÁ LOKI!!!!!! CHELSEA 4EVER!!!!
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 15, 13:17:28 írta Zohan-san » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1617 Dátum: 09 szep 15, 14:31:32 »

Gyerekek egy kis tévedésben éltek, egy klubbcsapat nem képvisel egy országot, hogy én nem vagyok kiváncsi a DVSC-re az én dologom, tudtommal kishazánkat a magyar válogatott képviseli, nem pedig egy csapat amiből egy játékost sem tudok megemlíteni (azt hiszem nem láttam magyar bajnoki meccset elejétől a végéig legalább 15-18 éve, fogalmam sincs hogyan áll a bajnokság jelen pillanatban)

Ez persze az én gondom, de az én korosztályom egy része igen is hasonlóan gondolkodik...(elég csak a baráti körömre gondolnom)

Ti sokkal fiatalabbak vagytok mint én (nem 2-3 évvel) , és elhiszem, hogy könnyebben tudtok lelkesedni, de nekem az az időszak már rég elmúlt.

Na mindegy mások vagyunk....

Nemtudom ebbe mit kell belekeverni azt hogy te idősebb vagy mint én,vagy akárki...

Képzeld én sem nézek magyar bajnokságot,mert nem jön be ahogy játszanak,és szerintem ez még nem is baj,mert ha nem tetszik akkor nem tetszik,de pl én akkor is néztem,és szurkoltam is a DVSC-nek mikor bejutottak a bl-be,és fogok is akár ki lesz az ellenfél.

Az hogy kijelented,azért nem nézel bl-t mert egy hazád beli csapat benne van,már elég nagy szégyen,akár 40 éves vagy(vagy mittudomén mennyi) akár 16.


« Utoljára szerkesztve: 09 szep 15, 15:03:44 írta con » Naplózva
Yoropico
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #1618 Dátum: 09 szep 15, 15:41:41 »

én most kaptam rá a magyar bajnokságra (Hajrá Fradi!!!)
szerintem a debrecen most igenis képviseli hazánkat az európai porondon. Mittomén mióta nem volt már magyar csapat a BL-ben, teljesen normális és jó, hogy minden magyar melléjük áll. Szerdán go loki, szombaton viszont már nincs pacsi-puszi(Loki-Fradi).
Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1619 Dátum: 09 szep 15, 16:20:18 »

Egy nagyobb országban, ahol természetes, hogy van csapat a BL-ben, mint Anglia vagy Spanyolország, persze, hogy nem képvisel egy egy csapat egy országot. (Főleg, hogy egy-két angol van a csapatban...) De mi kis ország vagyunk. 14 év után, valaki kijutott. Mindenki mondja, hogy kifognak kapni, utolsó hely pont nélkül... Így ők minek menjenek ki játszani? A lóvét már megkapták. Hinni kell a srácokban, meglehet a harmadik hely. Ne mondjátok nekem, hogy ha meghalljátok a Fiorentina és a Lyon nevét egyből ágyba vizeltek... még a Liverpool is kifoghat rossz napot, láttunk már ilyet a Bl-ben. Ha szerted a focit de nem vagy rájuk kíváncsi, szégyelld el magad. Persze, nem mehet ki mindenki, már csak azért is mert szik szalag tartja össze szegény Népstadiont, de azért nem kéne ilyeneket írni.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!