24 okt 11, 13:26:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650636 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1545 Dátum: 09 szep 05, 09:23:13 »

Ma Magyarország-Svédország. Nevet Remélem menni fog a csapatnak. Mosolyog
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1546 Dátum: 09 szep 05, 19:11:08 »

Vezetnek a svedek 1 el
Naplózva







bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1547 Dátum: 09 szep 05, 19:13:25 »

Sztem akit érdekel az eredmény az úgyis nézi a meccset.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1548 Dátum: 09 szep 05, 20:53:44 »

Hát ez valami elképesztő... ilyen a magyarok szerencséje komolyan :/
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1549 Dátum: 09 szep 05, 20:59:15 »

Ezt az eredményt... Szomorú  Sír Legalább egy döntetlen lehetett volna. Főleg így a legvégén kikapni. Ezt szinte már az öltözőben kaptuk.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1550 Dátum: 09 szep 05, 21:01:37 »

Hát ez még viccnek is rossz volt,a bíró miért nem fújta már le mikor  a svédek felszabadítottak,nem igaz komolyan...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1551 Dátum: 09 szep 06, 14:19:29 »

ha jól tudom a bírónak előírása, hogy ha látja a támadást, és még nincs meg a kimenetele, akkor nem fújhatja le .. és most eléggé sorsdöntő volt .. :/
egyébként a magyar jól játszott, csak nem eléggé.. :\ az első félidőben eléggé fölényben voltak a svédek, de a második félre, a cserék után már feljöttek ..

Ibrahimovich meg volt nagy szám, jó mondjuk a térdsérülése is közrejátszott gondolom, de az egész meccsen egyszer mozdult meg igazán, éshát gól lett az eredménye ..
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1552 Dátum: 09 szep 06, 14:42:34 »

ha jól tudom a bírónak előírása, hogy ha látja a támadást, és még nincs meg a kimenetele, akkor nem fújhatja le .. és most eléggé sorsdöntő volt .. :/
Hát a fociban szerintem az ilyen helyzetet 95%-ban már simán lefújják.

Ibrahimovich meg csak egy mákos ****,nemcsinált semmit az egész meccsen,aztán 3 rohadtnagy mák után bepattant róla,gratulálok micsoda teljesítmény.
Én már most érzem hogy ugyan az a sors vár rá a barcában mint shevchenkonak a chealse-ben,kiderül hogy mennyit ér egy erősebb ligában(semmit),aztán mehet vissza olaszba lazulni.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 14:51:17 írta con » Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1553 Dátum: 09 szep 06, 14:47:28 »

Szerintem nem a bírót kell okolni ezért... tény hogy már lejárt az idő, de az ő támadásuk csak annyiból állt hogy megfogta a svéd felívelte a mienk meg aláfutott (nem is tudom Tímár talán? lényegtelen) szóval jóval intenzívebb akció volt minthogyha lassú passzokkal jöttek volna fel, az esetben tényleg sírhatna a szánk hogy miért nem fújta le.

Még így is meg van a csoport 2. helyünk... csak ne lenne ilyen p*csa nehéz a sorsolásunk :/
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 14:48:15 írta seiri » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1554 Dátum: 09 szep 06, 20:28:32 »

ha jól tudom a bírónak előírása, hogy ha látja a támadást, és még nincs meg a kimenetele, akkor nem fújhatja le .. és most eléggé sorsdöntő volt .. :/
egyébként a magyar jól játszott, csak nem eléggé.. :\ az első félidőben eléggé fölényben voltak a svédek, de a második félre, a cserék után már feljöttek ..

Ibrahimovich meg volt nagy szám, jó mondjuk a térdsérülése is közrejátszott gondolom, de az egész meccsen egyszer mozdult meg igazán, éshát gól lett az eredménye ..

Na Ibra azért nagy szám mert egyszer mozdul meg és gól lesz belőle

Seri, ha nem ilyen lenne a sorsolásunk már rég nem a második helyen állnánk, nem  vagyok antidrukker, csak realista.
95%, hogy a portugál meccs után is annyi pontunk lesz mint most...sajnos
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 07, 06:11:57 írta kornel » Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1555 Dátum: 09 szep 06, 20:38:27 »

Igen ez a sorsolás is pont arra volt jó hogy egy kicsit végre reménykedhessünk és egy ideig érezhessük hogy van esélyünk... dehát csodák még vannak csak általában nem velünk történnek Mosolyog (lásd Svéd meccs)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1556 Dátum: 09 szep 07, 08:43:18 »

Seiri!
A sorsolással kapcsolatban egyet értek. Ez tényleg arra volt jó, hogy pont hogy lehessen még reménykedni. Ha egy kicsit nehezebb, akkor valószínűleg mindenki alapból letett volna a dologról.
A svéd meccshez még csak olyan nagy csoda se keltet volna. Csak egy kicsi szerencse. Mosolyog Vagy inkább a svédeknek egy kicsivel kevesebb szerencse. xD Egy döntetlen már jó lett volna.

A bírót meg kár hibáztatni, sajnos ez benne van a fociban. Egyszer fent egyszer lent, volt már hogy az a csapat nyert így, amelyiknek drukkoltam. Nevet Csak most nem így alakult.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1557 Dátum: 09 szep 07, 20:32:42 »

Ha valakit hibáztatok az egy személy aki kontinensekre osztotta a selejtezőket. Nézétek meg elefánt csont part vagy ghána csoportját... a többi ilyenről nem is beszélek... onnan nem nehéz kijutnixDD.

A magyar meccsről nem nyilatkozom felkúrtam magam agyilagxDD. Én egyedül Gerát hibáztatom a lehető legrosszabb döntést hozta faterral üvöltöttük is miért nem rúgta kapura... erre fél percre rá gólt kaptunkxDD. Én röhögő görcsöt kaptam kínombanxDD.
Ettől független ha van esély ha nem szurkolok nekik és a Gerát is szeretni fogmxDD. Csak legyen újra a régi:(.

---------- hehehehexDD külön írtam ElefántcsontpartotxDDD.-------- így hagyom mert viccesxDDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 08, 21:10:51 írta Hiei » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1558 Dátum: 09 szep 08, 14:33:49 »

Én kint voltam és dühömben azt zöld izét, amit adtak hozzávágtam egy biztonsági őrhöz. :'D Bár legszívesebben Zlatanhoz vágtam volna. Sz@r lehet ha ennyien utálják. Embert így még nem fütyültek a Puskásban. A sorsolás nagyon gagyi. Már kb.  10 éve mindig a svédeket és valami skandináv északi csapatot kapunk... Nemhogy kapnánk valami délit, aki jobban fekszik pl. Portugália :'D Kapni fognak. Csapatként nem érnek sokat.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1559 Dátum: 09 szep 08, 14:47:57 »

Nem tudom milyenek az esélyeink Portugália ellen. Én azért reménykedek, bár én ilyen vagyok. Mosolyog Jó lenne egy szép győzelem.
Mindenesetre ez legalább egy jó lehetőség lesz a hazai MU szurkolóknak, hogy jól kifütyüljék az áruló, pénzéhes C Ronaldot.  Pojén

Remélem menni fog a csapatnak. Hajrá Magyarok!  Győztes
Naplózva
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!