24 okt 11, 15:17:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650713 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1380 Dátum: 09 aug 12, 13:11:23 »

Miroku.!
Egy vereség minden csapatnak befér. Még legalább 2-3 fordulót kell várni, mire kiderül, hogy a Fradi milyen lesz ebben a szezonban.  Mosolyog
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1381 Dátum: 09 aug 12, 19:55:22 »

Most megy a Magyar- Román barátságos mecs remélem megverjük őket hisz már elég rég kaptak ki a mi kis drága szomszédaink  Nevet
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1382 Dátum: 09 aug 12, 20:05:21 »

A sport 1 megy de sajnos már vezetnek 1 góllal  Neeem
Naplózva
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #1383 Dátum: 09 aug 12, 20:08:34 »

Mindjárt oda ülök nézni és akkor egyenlitünk Figyelmeztetés Figyelmeztetés kacsint
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #1384 Dátum: 09 aug 12, 21:48:56 »

Áhhhh kikaptunk 1:0-ra Neeem
De az angol-holland 2:2 lett Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1385 Dátum: 09 aug 13, 09:41:47 »

A francba, pedig bíztam benne, hogy most elkapjuk őket. Szomorú Legalább egy döntetlenre kihozhattuk volna.  Sír
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1386 Dátum: 09 aug 13, 09:48:53 »

Azért nyertek mert bunda volt az egész Mosolyog Kozma emléke miatt kellett hagyni őket nyerni...amúgy eléggé el lettek volna verve ^^"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1387 Dátum: 09 aug 13, 09:53:27 »

A végén mikor az edző riportot adott akkor a mi szekszárdi edzőnk fordított mellette (Máté Csaba)  Kúl NEm sok Szekszárid focis jut el ilyen helyekre. Most ment örökre Szombathelyre szal ennyi volt  ikszdé
Amúgy meg lett volna esélyünkn én is reméltem hogy megverjük őket
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1388 Dátum: 09 aug 13, 09:57:49 »

Viir!
Ezt el tudom képzelni simán én is. Szomorú A mai fociban már bármi megtörténhet. Bár egy sportolóra egy elcsalt meccsel emlékezni nem túl szép dolog. xD
Egyébként szerintem is simán szétkaphattuk volna őket. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1389 Dátum: 09 aug 13, 10:04:20 »

Tegnap pár jó haverommal voltunk kinn inni,és pont ezt beszéltük,meg odajött hozzánk egy fazon,azt se tudtuk kicsoda,de azzal kezdte hogy román-magyar meccset vágjátok?mondjuk persze...aztán ezeket beszéltük hogy emiatt kaptunk ki,és hogy még mélyebbre fog süllyedni a magyar foci ami már így is eléggé nem jó helyzetben van...^^"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1390 Dátum: 09 aug 13, 10:20:57 »

Jah, hát a magyar foci fog még süllyedni, már ha van még hova.  Szomorú Az egészet teljesen tönkretették a hiénák, a tolvajok, meg a hozzá nem értő vezetők.  Sír És sajnos amíg lehet belőle így is pénzt kiszedni annak a pár embernek akik benne vannak, addig nem is lehet jobb. Néha kifejezetten abban reménykedek, hogy annyira csődbemegy az egész, hogy mindenki ott hagyja a francba, és akkor el lehet kezdeni elölről. Nehéz elhinni, hogy valaha ez az ország világszerte híres volt a focijáról...  Neeem
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #1391 Dátum: 09 aug 13, 10:32:54 »

A magyar foci lehet nem annyira jó, de azért szerintem már javultunk. A Debrecennek is van esélye ott lenni a BL-ben, a magyar válogatottnak is van esélye kijutni a VB-re. Ne feledjük, hogy ez a csapat az elmúlt időkben egyre jobban játszik. Csak a helyzet kihasználáson kellene javítani... De azért a román meccsen Gera nagyon vágta Nevet Az egyiknek egy kötény, a másikat elküldte a pálya udvarra Nevet Azért az ott volt Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1392 Dátum: 09 aug 13, 10:35:53 »

Mondjuk abban is van valami, hogy az se tesz jó a magyar focinak, hogy az emberek nagyon negatívan állnak hozzá az egészhez. Erre nekem is van hajlamom. Nevet
Csak ugye az a baj, hogy hiába jön egy egy jó eredmény, utána megint valami nagy csalódás következik, és megint mindenki elkedvetlenedik. Talán azért beindul majd egy lassú fejlődés. Reméljük a Loki mutat majd valami érdekeset nekünk még az idén. xD
Gera meg király, az egyik legjobb magyar játékos.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1393 Dátum: 09 aug 13, 10:47:04 »

A magyar focival szerintem most az az egyetlen baj hogy így lehúzzák.A játékosok egyre jobbak,a csapat is,és tényleg ott a Debrecen példának...nekik nagyon drukkolok.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1394 Dátum: 09 aug 13, 11:01:20 »

Igazából egy kis reklám nem ártana a focinak. Valahogyan el kéne oszlatni ezt a "a magyar foci az szar" hozzáállást. Persze ehhez legfőképpen eredmények kellenek, amik mostanában azért már vannak is szerencsére. Mosolyog De úgy tűnik ez még kevés. Ha a válogatott minden meccsén tele lenne a stadion, és a bajnokságban is a meccsek többségén, akkor jönne pénz is. Csak a pénzt is normálisan kéne elkölteni, nem úgy, ahogy azt pl. a Fradinál rengetegszer eljátszották. (És főleg nem ellopni persze, sajnos nálunk erre is akadt azért bőven példa. Szomorú) És az se jó, hogy ha akad egy tehetségesebb magyar játékos, akkor azt azonnal eladják külföldre. Legalább még egy-két évig itthon kéne tartani őket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!