24 okt 11, 13:24:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650619 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1350 Dátum: 09 júl 30, 19:32:40 »

Nem fújolok...

De hogy néz már ki az, hogy kiesik a versenyzőjük, visszahívnak egy veterán pilótát?
Ha az összes csapat ezt csinálná minden versenyen mi lenne? Hívnál vissza a régi pilótáikat?
Az meg való igaz hogy ez a pénzről szól... Schumi visszatérésével sok rajongó visszapártol az F1-hez...
Kíváncsi vagyok fogja hozni a régi formáját? Nagy égés lenne ha nem... Túl sokat kihagyott... Túl sokat változtattak az autón amióta abbahagyta...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1351 Dátum: 09 júl 30, 19:38:34 »

Hát igen... és mnem  csak az autó (amit nem tesztelt) a gond... a kondia sem a régi már... ,mégis csak sok volt ez a kihagyás neki arról nem is beszélve, hogy az ellenfelei fiatalabbak is nála... viszont engem nagyon fog érdekelni jhogy hogyan fog boldogulni az új ellenfelekkel...  nem várok tőle nagy sikereket de mégiscsak érdekessebbé fogja tenni számomra a futamokat hogy ott van ha eddig szerettem ezutrán is fogom akárhogy fog neki menni a dolog...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1352 Dátum: 09 júl 30, 22:28:02 »

Csak egy kis érdekesség igaz kicsit távol áll a két sportág egymástól DE Lance Armstrong 3 év után tért vissza és 3. lett a Tour de France-on!!!
Tudom Schuminak 1 hónapja van hogy kondiba hozza magát de sztem meg lehet csinálni igaz még nem vezettem ill. nem tudom milyen egy F1-es autóban végigbírni egy versenyt.
Technikai dolgokban nem lesz probléma megszokja az új kocsit.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1353 Dátum: 09 júl 30, 23:58:49 »

Hát ha olyan lesz a ferrari,mint a hungaron,akkor nem lesz gond,bár szerintem uralmat nem lehet várni tőle,ez a két év azért már soknak számít+ugye ahogy említettétek nem egy 20-25 éves srác,aki majdhogynem annyit hoz ki magából amennyit akar...

Egyébként meg szerintem nem furcsa a visszatérése pár futam erejéig,biztos hogy tesztelgetett ő is az elmúlt években,a futamokon is néha ott sündörgött a boxutcában,és mivel a ferrari már semmit sem veszíthet,és sokan szeretik ezért elég egyértelmű ez a dontés a ferraritól és amilyen tapasztalt öreg róka,még meg is nehezítheti sokszor a vb címre ácsingózók dolgát! Nevet

Szal hajrá Sumi!!!
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 31, 00:01:01 írta con » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1354 Dátum: 09 júl 31, 20:16:16 »

Hm, csodálkozom, hogy még nem írta senki de Gyurta Dániel világbajnok új eu rekordal nagy grat neki bow bow
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1355 Dátum: 09 aug 01, 21:03:12 »

És igeeeeen!
Fradi-ZTE 4-1

A Fradi elsöprő győzelemmel tért vissza az NB1be ahogy az várható is volt. Nevet Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1356 Dátum: 09 aug 02, 16:54:34 »

Nagybátyámék örülhetnek Nevet.... Sőt én is örülök. Szép volt srácok Nevet Figyelmeztetés
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1357 Dátum: 09 aug 02, 16:56:00 »

...Akkor ezért volt annyi Fradista tegnap a vonaton amikor jöttem haza :"DDD gec mozogni alig tudtam tőlük,de jófejek voltak,beszélgettem is 3mal Nevet
De hajrá Újpest Aranycsapat xDDDD *ezt nem értheti mindenki..* lehet Péter is ott fújolt a meccsen  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 02, 17:01:21 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1358 Dátum: 09 aug 02, 22:52:42 »

Igen, Hosszú Katinka is vb európa csúccsal  bow Magyarok az uszó számokban 2 aranyat, 1 ezüstöt és 3 bronzot szereztek, ezzel az uszó ranglistán a 7. helyen vagyunk és csak nagyobb ország előz meg bennünket,összesítettbe 8. csak a szerbek mennek a vizilabda miatt. Nagy grat a magyaroknak bow bow
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1359 Dátum: 09 aug 03, 07:48:09 »

Viir!
Akkor igazi elit társaságban utazhattál. Nevet Sörre meghívtak legalább? Nevet A fradisták ebben korrektek szoktak lenni.  Pojén
Hajrá Fradi!

Most egyébként egy kicsit elnézőbb vagyok a lilákkal, mivel végre játszhatunk ellenük. Mosolyog (Egyébként, érdekes, hogy az Újpest drukkerek is elismerték, hogy a Fradi kizárása szemétség volt.)

Én született Fradi-drukker vagyok, egészen kiskorom óta. Mint ahogy az apám is. Mosolyog
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1360 Dátum: 09 aug 03, 09:03:47 »

Igen,egészen "elit" társaság volt xD Jól elszórakoztattak ^^ De sört azt nem adtak...úgyse fogadtam volna el mert utálom,de akkoris Nevet
Mondjuk én régen néztem magyar focit,amikor még bajnokok voltak...mostmár se a külföldi nem köt le,se a magyar.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1361 Dátum: 09 aug 03, 09:09:59 »

Hát igen a fradisták, mire eljutnak odáig, hogy felmásszanak a vonatra, általában már igencsak elitre itták magukat. Nevet

Én most megint fogok magyar focit nézni, mert van mit. NBII-es meccseket nem közvetítenek sűrűn.  Pojén Pedig lett volna rá igény. xD Én is csak neten, sajtóban tudtam követni a híreket.
Volt olyan is, hogy a Fradi NBII-es meccsén több néző volt kint, mint az akkori 4 legjobb NBI-es csapat összes meccsén együttvéve.  Nyelvesít
Nah, és majd ha megnyertük idén a bajnokságot, jöhet a BL.  Győztes xD Jó lenne, ha a Fradi a kedvenc külföldi csapataim ellen is játszana. Nevet

Szentég, de jó érzés, hogy végre megint az élvonalban játszunk.  Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1362 Dátum: 09 aug 03, 09:14:21 »

Nah, és majd ha megnyertük idén a bajnokságot, jöhet a BL.  Győztes xD Jó lenne, ha a Fradi a kedvenc külföldi csapataim ellen is játszana. Nevet

Hm.. a remény hal meg utoljára :"D. Mondjuk milyen jó lenne már Kúl.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1363 Dátum: 09 aug 03, 09:18:13 »

Hát a Fradi egyszer bemutatott már egy ilyet, még valamikor régebben, a 90es években. Nevet Volt itt a Real Madrid is. (Mondjuk ezt közel sem nevezném kedvenc csapatnak, hajrá Barca!, de mindegy xD)

Meg igazából a magyar focinak egyébként se ártana egy kis népszerűség, akkor talán jobbá válna végre. Mosolyog
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1364 Dátum: 09 aug 03, 09:20:53 »

Aes,ők tök józanok voltak Nevet Rendesen beszélgettünk meg minden xD
Fradi-MU oooooo O_O
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!