24 okt 11, 11:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650508 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1320 Dátum: 09 júl 28, 12:17:25 »

Én nem örülnék neki annyira...ha Senna nem halt volna meg ő sehol se lett volna....^^" mondjuk tény,jól versenyzett,de ez már az új generáció.Menjen nyugdíjba -.-

A történelemben nincsen mi lett volna ha... Nevet
Mellesleg honnan tudod, hogy sehol nem lett volna?
Lehet, hogy nem lett volna ennyi VB címe, de Senna sem volt mindenható, és Schumi sem árverezésen vette az eredményeit.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1321 Dátum: 09 júl 28, 12:30:16 »

Hát mondjuk ez is igaz =/ jó tény nyert 7 Vb-címet,de vissza már ne jöjjön...így legalább izgalmas az F1 xD nem azt kéne nézni hogy jéé megint Shumi nyert..az uncsi lenne Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1322 Dátum: 09 júl 28, 12:41:11 »

Én ezzel vitába szállnék, hogy izgi az F1. 99 óta nézem folyamatosan, de az idei év egyszerűen halál unalmas a számomra. 10 év alatt soha nem hagytam ki futamot, ha épp nem tudtam megnézni, akkor felvettem videóra, most meg már annyira nem érdekel, hogy már nem is tudom, melyik nagydíjat láttam utoljára, de még valamikor áprilisban. És azon is, amit láttam, rendszeresen elaludtam.

Az tény, hogy Schumi fanságom ellenére, akkor is uncsi volt, hogy mindig ő nyert, de akkor legalább a 2. helytől lefelé állandó harcok és előzések folytak. Most meg folyton csak a vonatozás. Neeem Ezekkel a hülye szabálymódosításokkal (nem mind béna, de sok elég ésszerűtlen) teljesen unalmassá tették számomra az F1-et.

Ha viszont visszatérnének az olyan nagyok, mint Senna, Schumi, Hakkinen stb. akkor megint lehetne miért izgulni, hiszen ők soha nem adták fel, ha kellett, akkor a 12. helyért küzdöttek. Mosolyog
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1323 Dátum: 09 júl 28, 12:47:33 »

Mondjuk igen...idén eléggé sz@r az egész....igazából ezekkel a szabálymódosításokkal szúrtak el mindent,amúgy teljesen jó lenne minden...Shumiéknak meg a temperamentuma kéne a versenyzőkbe,most már elunják magukat,mert a jó csapatok hozzák a papírformát,a rosszabbak meg nem tudnak mit csinálni és ez nem jó Szomorú
és most jöttem rá hogy több mint egy éve nem néztem meg egy focimeccset se..látszik hogy ott is mi van >_<
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1324 Dátum: 09 júl 28, 13:42:38 »

Nem csak a szabályokkal van ez elcseszve, hanem azzal ahogyan alakult.
Az emberek valahogy a Ferrari, Renault, Maclaren esetleg Williams párharcára kiváncsiak (ezek a történelmi nagy csapatok) valahogy engem hidegen hagy a haBARmarnemHONDAhanemBRAWN, meg a szárnyaljunk fenn egy veres bika hátán istáló.
Az utolsó futam amit láttam áprilisban volt....ez nagyon rég fordult elő...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1325 Dátum: 09 júl 28, 13:49:22 »

Cstalakozom az áprilisi utolsóf1esfutamnézőkhöz. Szomorú
Halál unalmas az egész. Keresnem kéne egy másik sportot amit nézhetek Neeem
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1326 Dátum: 09 júl 28, 13:50:47 »

Hm én most azért hagytam ki a magyart mert nem voltam itthon...de amúgy én is elég régen néztem futamot :S
hm én mostanában alig nézek Tv-t max Comedy Central meg Cool a sorozatok miatt aztán ennyi...sport az kaputt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1327 Dátum: 09 júl 28, 13:56:40 »

Mondjuk igen...idén eléggé sz@r az egész....igazából ezekkel a szabálymódosításokkal szúrtak el mindent,amúgy teljesen jó lenne minden...Shumiéknak meg a temperamentuma kéne a versenyzőkbe,most már elunják magukat,mert a jó csapatok hozzák a papírformát,a rosszabbak meg nem tudnak mit csinálni és ez nem jó Szomorú
és most jöttem rá hogy több mint egy éve nem néztem meg egy focimeccset se..látszik hogy ott is mi van >_<


Egyetértek. A fociban is ez megy, mellesleg, csak ott legalább nincsenek szabálymódosítások. Néha úgy érzem az F1-nek az tenne a legjobbat, ha simán visszaállítanának mindent úgy, ahogy régebben (80as 90es évek) volt, és többet nem nyúlnának hozzá.  Mosolyog
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1328 Dátum: 09 júl 28, 14:46:00 »

Hm most én a magyar vizilabda helyébe azt csinálnám, hogy rögtön megóvnám a mecset, mert ez a bíráskodá áh inkább le se írom, aki látta tudja miről beszélek...
Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1329 Dátum: 09 júl 28, 22:21:43 »

Amit a szerbek elleni meccsen csináltak a bírók azt nem nevezném bíráskodásnak!
Igaz, csak a harmadik negyedtől kapcsolódtam be, de szerintem épp eleget láttam a sok majomból. Illetve csak három volt..Az oké, hogy a gólbíró két gólt nem adott meg nekünk, több is veszett Mohácsnál..De amit a legutolsó percben, a hosszabításban csinált, az már nyílvánvaló magyarellenes játékvezetés volt. Apám már azt parodizálta, hogy hozzáér a magyar a labdához, és szól a bíró, hogy mit csinálsz, nem érhetsz hozzá.. -.-
Aki nem látta, annak írom, hogy 10-9re kikaptunk a bíróktól..
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1330 Dátum: 09 júl 29, 17:53:41 »

 Elvileg Sumi indul valenciába!!!! A császár visszatér!!! bow bow bow
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 29, 18:02:20 írta Bontakun » Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1331 Dátum: 09 júl 29, 17:59:44 »

miiiiiiiiiiiiiiagyász o.OOOO anyás -.- ezdedurva... =/ nemár Szomorú
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hiei
Vendég
« Válasz #1332 Dátum: 09 júl 29, 18:21:21 »

Ez nem más mint reklámxDDD. Be is biznyítom miértxDD. Mert képes újra leültetni a tv eléxDD. Úgy látszik rájöttek mi hiányzik a f1bőlxDDD.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1333 Dátum: 09 júl 29, 18:21:28 »

még nem biztos h viszatér, de ha visza is tér azt valencia után teszi meg mert még tél ota nem ült a kocsiban és viszakell szoknia ami nem megy két nap alatt... de én is remélem h viszajön, anno majdnem megsirattam amikor elment de most viszajön a legnagyobb Nevet  Dáridó LajcsivalNevet
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1334 Dátum: 09 júl 29, 18:37:37 »

Van 4 hét,amúgy elvileg csak valenciába lesz...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!