24 okt 11, 11:12:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650475 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1305 Dátum: 09 júl 26, 15:20:45 »

Cart!
Én is behivnám Schumit. Nagyon nagy versenyző volt. Talán soha többet nem lesz olyan jó versenyző mint ő. Ő tette naggyá a Ferrarit. A világ legjobb tesztpilótája volt. Ő volt az aki összerekatta a kocsit, amivel annyi ideig dominált, ugy h még kört adott a másodiknak is. Egy dologhoz nem ért csak, a Tanácsadásnak. De akár szereti vki, akár nem, kétségtelen h ő legnagyobb még most is.
Naplózva







Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1306 Dátum: 09 júl 26, 15:25:12 »

Cart dono szúú-száá!  Mosolyog
Az F1-nek is mint mindennek romlik a színvonala... Én már pár éve nem is nézem a "száguldó cirkuszt"... Egyedül a technika amit csodálok benne... Igaz már azt is kezdik tönkretenni... :/

Schumi igen jó volt... De tisztában volt ő is azzal, hogy kiöregedett... És a sikere a tudás mellett  rengeteg tapasztalatra épült... Akkora tapasztalattal már a vezető eggyé válik az autójával...
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1307 Dátum: 09 júl 26, 18:14:56 »

Hy hy. Most olvastam, hogy elvileg a renault nem indulhat a következő futamon. Nem tudom forrást tehetek be ezért egyelőre nem teszek:)
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1308 Dátum: 09 júl 26, 18:20:56 »

tényleg nem álhat rajthoz, mert rosszuf nem parancsolták le a pályáról, amikor lötyögni kezdett a kerék
Naplózva







Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1309 Dátum: 09 júl 26, 18:32:28 »

Valaki nem akarja megölni velem ezt a küszöbmajom Hamiltont??? *_____*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1310 Dátum: 09 júl 26, 19:28:31 »

miért érzem hogy közöd van Syzyhez? :"""D Syzynek üzenem hogy nem, nem sikerült odajutni és felrúgni pedig próbáltam  >.<#
náá~ olyan jó volt megint élőben látni *_________*
bár egy Kimi első helynek sokkal jobban örültem volna.. na nem baj így is tapsoltaaamm sokaat X'D
az előző évhez képest annyi változott hogy már nem fütyülik ki Hamiltont... és "természetesen" Vettelnek és Buttonnak is nőtt egy kicsit a szurkolótábora... de azért még minden egy nagy piros fehér kavalkád :""D Palik meg rendesen is megszervezhetné az autók városba juttatását...  kicsit nevetséges amit leművelnek  Gyáááá
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1311 Dátum: 09 júl 26, 19:30:06 »

Talán azért mert az expasim X"DDDDDDDDDDD azért eeez lol Nevet
de nem nagyon beszélünk ^^ de majd valahogy átadom neki xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 26, 19:30:47 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1312 Dátum: 09 júl 26, 19:30:50 »

Vizilabdába németek kiverték a montenegroiakat, 9-8-ra:D
Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1313 Dátum: 09 júl 26, 19:33:07 »

Viir éreztem én >.> ő is mindig küszöbmajmozza és likvidáltatni próbálja velem Hamiltont :"D
báár most nem rohamrendőrök voltak csak "simák" de nem engedtek be a boxutcába természetesen  Pojén pedig jó lett volna~ ikszdé
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1314 Dátum: 09 júl 26, 19:35:20 »

nahát ennyit erről Nevet tudom h mindig küszöbmajmozza xDD de egyszer elmegyünk és megöljük o.O mmint Hamiltont...Syzyt nem bántjuk Nevet
Meg is van...ellopom Nicolekáját egy koncertje alatt és akkor váltságdíjat kérünk érte mondjuk 100millió eurót és kiforgatjuk az összes vagyonából és amikor hozza a pénzt lelövöm :O
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1315 Dátum: 09 júl 27, 15:24:49 »

hagyjátok már szerencsétlent :""D (nekem sokkal inkább az apjával van bajom ikszdé)

az F1 azért is jó mert pl most az első sorban ült 3 renaultos mellettük 5 ferraris... és a renaultsok megkérdezték hogy "feltehetjük ezt?" és rámutattak egy 3m-es Alonsos és spanyolos zászlóra X"D erre a ferrarisok: "persze! segítsünk?" és segítettek felrakni :"""D ennyit erről nem kell megpróbálni likvidálni embereket Nyelvesít
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1316 Dátum: 09 júl 28, 10:38:09 »

http://www.f1hirek.hu/hir/A_Ferrari_nem_zarja_ki_Schumacher_visszatereset_200907271744
Gyerekek mi lesz még itt?
Pedig már azt hittem idén már nem is fogom nézni az f1-et:D
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #1317 Dátum: 09 júl 28, 11:44:09 »

Király lenne ha visszatérne Schumacher Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1318 Dátum: 09 júl 28, 11:47:36 »

Én nem örülnék neki annyira...ha Senna nem halt volna meg ő sehol se lett volna....^^" mondjuk tény,jól versenyzett,de ez már az új generáció.Menjen nyugdíjba -.-
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1319 Dátum: 09 júl 28, 11:50:41 »

Szerintem jó lenne, ha Schumi visszatérne. Minél több jó pilóta van, annál érdekesebb az egész. Mosolyog Bár az tény, hogy kissé lejárt már az ideje. Nevet A legjobb az lenne ha Senna feltámadna a sírból.  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!