24 okt 11, 13:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650608 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1245 Dátum: 09 jún 11, 15:17:36 »

létezett egy szerződés mely értelmében a realba igazol idén, de erről kussolnia kellett és h ne tagadják ki a fanok ilyeneket mondott, na ez a gyakori a fociban a szerződés komoly dolog és ha nem tartod be akkor ráfázol...
mondjuk Perez jó hülye volt h ezt a szerződést felbontotta és ujra tárgyalta mert így 85 helyett 96-é veszi meg  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 15:18:11 írta -Dante- » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1246 Dátum: 09 jún 11, 15:19:19 »

Idézet
de erről kussolnia kellett és h ne tagadják ki a fanok ilyeneket mondott

Pont az ilyenek miatt szánalom az a amit egyesek a mai fociban csinálnak. Ettől hányi kell.  Lehánylak
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1247 Dátum: 09 jún 11, 15:20:53 »

van ez így de ha nem bánod én kihagynám me a kedvencem a kedvenc csapatomba igazol és inkább ünneplek Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1248 Dátum: 09 jún 11, 15:22:26 »

Jah, és ha valahol még többet fizetnek, akkor a te kedvenc csapatodat is pont így fogja otthagyni a francba. xD Nyelvesít
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1249 Dátum: 09 jún 11, 15:33:54 »

Először is még egyáltalán nem biztos ez az egész, mert a játékossal is meg kell egyezni.
Másodszor te nemtom melyik szerződésekről beszélsz, mert Ronaldo körül egy csomó volt Fergussonnal is meg a Realal is csak a fene se tudja melyik igaz. A másik meg 80 millió fontért (94 millió eró) veszik meg állítólag.
Meg én is Real fan vagyok, csak én látom, hogy ez a sok sztár igazolás nem fog érni semmit, mint ahogy az elmúlt években sem vezetett sehova.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 15:42:37 írta bero » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1250 Dátum: 09 jún 11, 15:39:10 »

van ez így de ha nem bánod én kihagynám me a kedvencem a kedvenc csapatomba igazol és inkább ünneplek Nevet

Egy nagyképű majom a kedvenced?:O Hát én is szeretem a madridot de ettől független egy undorító féregnek fogom tartani Cé-txDD.
Remélem Lionel messzivel össze rúgnak és mind a ketten 5 évig ápolásra szorúlnakxDD.
Raúl powa és Shearer arc nélkül is lehet jól focizni...
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1251 Dátum: 09 jún 11, 15:52:07 »

ízlések és pofonok, aki nem ismeri el a tudását az nem ért a focihoz, páran utáljak a környezetemben de a tudását elismerik... lehet h televásárolják sztárral a csapatot de többékevésbé tudatosan posztra, jobbszélsője beckham óta nem votl a realnak most jön oda CR7, megfelelő támadóKP-a se volt oda jön Kaká, nincs már miota egy aranycipős csatára oda jön Villa h ontsa a golokat, mondjuk Ribery és Silva nállam üti egymást mivel mind2 szélső szal max ebbe lehetne belekötni, jó irányítója se votl a realnak ezért akarja perez Xabi Alonsot és balhátvédet is akar még ami szintén hiányposzt volt az elmúlt évben...
Naplózva

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1252 Dátum: 09 jún 11, 16:09:12 »

Hát sztem azért támadó KPnak Van Der Vaart nagyon is jó lenne, ha szerencsétlent nem csereként küldenék be mindig, meg játszatnák, de tényleg nem rossz oda Kaká. Viszont csatár poszton meg azért tömve van egy kicsit a csapat. Onnan lehetne bőven szortírozni, például Saviola nagyon felesleges. A védelem meg sztem jó lenne, ha összehangolt lenne bár ez mindig gyengéje volt a Realnak, mondjuk ezért van ott Casillas, de hát mindent ő se védhet.
A sok sztárral meg az a baj, hogy együtt nem tudnak játszani, mert ott már nem jön ki annyira a sztárság.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1253 Dátum: 09 jún 11, 16:10:19 »

LoL...többé kevésbé tudatosan posztra
Nézzél már körül. A Real Zidanék óta nem vásárol tudatosan, és azóta szar csapat
Azt hiszik, most megvettek még egy aranylabdást, meg fogja váltani a csapatot. Az egy nagy nulla.

Arról nem is beszélve, hogy (még ha szeretem is C-t) a spanyol labdatartós cselezgetős foci csak növelni fogja a száját. Az angoloknál legalább alázatot tanult
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1254 Dátum: 09 jún 11, 16:27:26 »

ne átlagoljunk, ez egy új éra kezdete és most meg is magyaráztam ezt a többé kevésbé tudatosat...ez a sok sztár együt nem megy dologra meg megkapjuk a választ a felkészülési meccseken és a szezonkezdetkor...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1255 Dátum: 09 jún 11, 16:31:07 »

Erre megkaptuk a választ az elmúlt években, ha a Real teljesítményét nézzük: a sok sztár szart se ér, ha nincs mögötte taktika, átgondoltság és csapatszellem. És ezt nem vmi Real-gyűlöletből mondom, olyan nagy bajom nem lenne azzal a csapattal, csak azt nem értem miért nem tanulnak a saját hibáikból, és kezdenek inkább csapatot építeni költekezés helyett.  Gondolkozik
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1256 Dátum: 09 jún 11, 16:52:01 »

Úgy tűnik ez már elég biztos, Ronaldonak már csak az orvosi vizsgálatokon kell átesnie és hivatalosan is a spanyoloké.
Am ő maga kérte a MU-t hogy engedje el, ezért is képmutatás amit eddig csinált Mosolyog

Én mondtam már hogy dezsávűm van ezzel kapcs... mintha már megtörtént volna ez nem olyan rég a Reallal és akkor nagyon belebuktak.. szerintem egyértelmű hogy most is hasonló 'galaktikus időszak' van készülőbe.

Ám legtöbbetekkel egyetértek... ha valahol a Realnál mégjobban a seggét fogják nyalni CR-nek és ez kétlem hogy jót tenne neki...
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1257 Dátum: 09 jún 11, 17:22:01 »

Szerintem a madrid nem az hely ahol bárki biztos lehet a dolgában.
Nem teszi a dolgát és pikk pakk a padon találja magát.
Én is azt mondom várjuk meg az idényt mert szerintem egy bomba erős madrid van készülőben.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1258 Dátum: 09 jún 11, 17:24:59 »

sztem ezzel semmire sem megyünk, egyik se ad igazat a másiknak, de ami igaz h majd meglátjuk kinek lesz igaza amikor élesben látjuk az uj csapatot a pályán, ebben sztem megegyezhetünk... majd a legközelebbi igazolásnál (Villa) újra itt Nevet
Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1259 Dátum: 09 jún 11, 18:01:44 »

Hm most kicsit hanyagolnám a Focit ha nem baj... Néztem a naolót és álítólag Talmácsi talált (lehetséges) új csapatot aminek felettébb örülök remélem itt is olyan jó teljesítményt fog nyujtani mint az előzőben Nevet
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!