24 okt 11, 13:23:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650613 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1230 Dátum: 09 jún 07, 16:51:25 »

Na Jenson már megint gyözött ennek örülök, de a szezonnak már annyi ezt már 2 hete kifejtettük.
Kis Tennis: Federer megnyerte a Roland Garrost ez hiányzot a Grand Slam-ek közül neki. Fantasztikus a pali persze Nadal is egy fenomén csak most nem jutott el döntöbe.
Naplózva
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #1231 Dátum: 09 jún 07, 20:58:23 »

seiri, ez nagyon nagy xD De azért van benne egy fúúúúj-os filling is x'DD Nevet
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1232 Dátum: 09 jún 08, 11:13:17 »

Újabb Hamilton vereség. 13. hely Nyelvesít Nyelvesít
Button tényleg nagyon nyomúl.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1233 Dátum: 09 jún 11, 12:58:50 »

"Az angol bajnok Manchester United elfogadta a spanyol Real Madrid 80 millió fontos ajánlatát Cristiano Ronaldóért – ezt az angol klub hivatalos honlapja adta közre. Ezzel tulajdonképpen minden akadály elhárult az elől, hogy a portugál szélső Madridban folytassa pályafutását, ott, ahol ő szeretne futballozni a jövőben. A Realnak tehát már csak a játékossal kell megegyeznie."

Reakció: OMG
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1234 Dátum: 09 jún 11, 13:02:16 »

Ez a Ronaldo egy idióta pöcs.. erre nem lehet mit mondani menjen és legyen boldog...
Bero arra kiváncsi lennék te most végülis örülsz-e ennek xD
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1235 Dátum: 09 jún 11, 13:09:01 »

O_______________________O *sokkhatás*
Na jó...Ronaldo megtehetné hogy elmegy a kurva anyukájába ^^" Real ígyis egy kalap szar de most hogy ő oda megy...őt is le fogják rontani.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hiei
Vendég
« Válasz #1236 Dátum: 09 jún 11, 13:15:01 »

Ez az éljen a madridxDD. Érzem jó csapat lesz jövőre.
Yep Yep ettől független utálomxDD. Villa Kaka Ronaldo Raúl hinnye alig váromxDD.
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1237 Dátum: 09 jún 11, 13:18:22 »

Hát én konkrétan elsírtam magam a fájdalomtól amit ez a hír okozott... Mocskosul nem örülök neki.  Szomorú
Azt bírom, hogy az új elnök kijelenti, hogy spanyolokra fogunk építeni meg a fiatalokra meg mindent elmond, hogy huuuu de jó lesz meg le se megy többet a Nap, erre leszerződteti Kakát most meg CÉ Ronaldot, hát komolyan egyre jobban kételkedem a Realban. Régen imádtam a játékukat mikor még semmi nagy sztár nem volt ott kábé, de amit az utóbbi időben csinálnak... nem értem minek kell ennyi sztárt összevásárolni.
Pluszba még arra leszek kíváncsi, hogy elvileg 10 játékostól megszabadulnak és elég neves játékosoktól is, hogy csak egy nevet említsek V. Nistelrooy, de remélem nem így lesz.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 13:21:22 írta bero » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1238 Dátum: 09 jún 11, 13:20:18 »

Ez a Ronaldo egy idióta pöcs.. erre nem lehet mit mondani menjen és legyen boldog...

Ahogy mondod. kacsint

Ez megint a tipikus Real reflex. Ha szar a csapat, veszünk jó játékosokat, hogy ne kelljen gondolkodni.  Neeem Az ilyen Ronaldo félék meg mennek, csak úgy a pénz kedvéért.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1239 Dátum: 09 jún 11, 13:24:21 »

Nem hiszem, hogy Van Nistelrooyt elküldik. Viszont még mindig nincs a madridban labda szerző középpályás.
Én ebben látom a madrid gyengeségét. Ha nincs labda hiába a sztárok nem tudnak csellóznixDD.
Azért kíváncsi leszek nagyon a madridra szeritnem nem cseszik el a csapatot mert eddig is borzalmas volt a csapatxDD.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1240 Dátum: 09 jún 11, 13:26:06 »

Mondjuk én megis értelek... hát ha a Manchesterbe is olyan arcok jönnek mint amiket beharangoztak...
Bár remélem nem úgy lesz és remélem CR helyére jön majd Lennon, most az egyszer kívánom hogy ne csak pletyka legyen xD én benne lennék ebben a cserében xD

hát nekem kezd igen csak dejavűm lenni a madriddal kapcs..
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1241 Dátum: 09 jún 11, 14:04:28 »

Az ilyen Ronaldo félék meg mennek, csak úgy a pénz kedvéért.
közelse a pénz kedvéért megy el... CR7 gyerekkori kedvenc csapata a Real és egyik álma h ottjáccon, de aki semmit sem tud rola az könnyen osztja...
arra meg h nincs labda szerző csak annyit h lassana diarra mi ha nem az, aki nézi a mecseket tudja h benne megtalálták a tökéletes labdaszerzőt...
Kaká elsőre, aztán C.Roni, majd pedig Villa és még hol a vége Yóóóó Hala Madrid!
Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1242 Dátum: 09 jún 11, 14:13:04 »

Ezt ne mondd már kérlek hogy közel se a pénz kedvéért... érdekes 1 éven át azzal jött hogy őt hidegen hagyja a Real meg hogy a Manchesternél sehol nem érezné jobban magát a világon..xD  egyenesen lekezelően beszélt azokról akik hírbe hozták őt a Reallal.. hát ennyit a nagy erkölcséről

a focisták 90%-a ilyen pénzért simán eladják magukat ez van Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 14:13:53 írta seiri » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1243 Dátum: 09 jún 11, 14:14:38 »

Egyetértek össze vissza lehet beszélni ott van Kaka élő példának.
Amíg nem ismered személyesen ne beszélj róla úgy mintha a barátod lenne.
Ez labdarúgás pénz beszél kutya ugat.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1244 Dátum: 09 jún 11, 14:21:56 »

Sajnos ez a helyzet.  Szomorú Az a 90% még optimista megközelítés. A Real pedig csak attól biztos nem lesz jobb, hogy jó játékosokat vesznek. A többi csak utána jön, ezekenek helyet és szerepet kéne adni a csapatban.
Így utólag, visszafelé nézve pedig Cronaldo viselkedése kiefejzetten szánalmasnak tűnik, amikor tagadta a Realhoz igazolást. Várható volt, hogy a pénz neki bőven elég ok lesz. Jah, egész életbében erről álmodozott. Biztos azért, mert akkor sokat kereshet. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!