24 okt 11, 15:20:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650739 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #1200 Dátum: 09 máj 28, 21:52:07 »

Ők a bírot vették meg^^ nem úgyan azxDDD. A barcelona nem érdemelte meg, hogy ott legyen... és a győzelemet semXDD.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1201 Dátum: 09 máj 28, 21:53:34 »

Hát ha megérdemelték ha nem,a manchester le lett focizva a pályáról!  Pojén
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1202 Dátum: 09 máj 28, 22:50:30 »

...
Szerintem ez történt volna, ha a United nem zavarodik meg. A problémák ott kezdődtek, hogy a védelem valami tragikus volt
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1203 Dátum: 09 máj 29, 14:52:36 »

Ritka véleményéből kiindulva az a gól korai volt és ez zavarta meg őket.
Ja és rövöd vélemény: UTÁLOM A BARCELÓNÁT >.< Nem is tudom hogy szerethettem -.-" Meg se érdemelték hogy ittlegyenek a döntőben,inkább lett volna Mu-Chelsea vagy Real döntő...ott tuti az Mu nyert volna ikszdé (L)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1204 Dátum: 09 máj 29, 15:07:07 »

Haggyátok már magatokat az adócsaló Intertől kezdve a maffiavezér Chelsea-n és Milanon át a rohadt amcsi népbutító Manchasterig... Szánalom. -.- És ezek mind össze vissza vásárolnak minden koncepció nélkül edzőket és játékosokat, akiket sikeresen leépítenek és tönkretesznek pár hónap alatt. És ezek után ha nektek tetszik az ha 11 ember védekezik és aztán egy 50 méterről megpattanó labdával nyer egy csapat... Akkor gratulálok. A Barca megérdemelten nyert. És erre fog mindenki emlékezni.

Viva Barca! Madrid cabrón! & Forza di grande amore!
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 29, 15:08:28 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1205 Dátum: 09 máj 29, 17:24:31 »

Erm...a Barcanak akkor is elcsalták az elődöntőt. Ha van szemed, ezt te is látod. Senki nem mondta, hogy a döntőben nem voltak jobbak a Unitednál
Mellesleg, belátom, valóban, az MU olyan csapat, aki havonta cserél edzőt. Végülis Sir Alex is az utóbbi két hónapban jött Hümm-hümm
És igen, össze-vissza vásárolgatnak...értelmetlenül. Ennél már csak a Real és a Milan nagyobb kirakatcsapat. De tény, mindenki össze-vissza rohangál a pályán, senkinek nincs feladata. Csak a nevük miatt vannak ott Hümm-hümm Mit számít, hogy a játékosok 80%-a itt vált nagy névvé...bizonyára igazad van

És igen, inkább nyerjenek egy 50 méteres  megpattanó labdával, minthogy erős bírói segítséggel kerüljenek be. Persze egy Juve drukkernek ez már lehet, nem szúr szemet...sebaj...Forza Juve

egyébiránt én tényleg hagyom magamat...te is engem, és békében leszünk. Nem értem miért kaptad fel a vizet...de bizonyára ez a spanyolos temperamentum. Örülök, hogy most már testközelből megtapasztalhattam
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 29, 17:33:42 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1206 Dátum: 09 máj 29, 17:31:50 »

Hát nem is értem a Barca mért olyan jó :O Ez az edző egyszerűen zseniális Nevet ^^"
Sir Alex nem is tudom mióta..minimum 15 éve edző az MU-nál.
Beckham,Ronaldo,Rooney,Keane nem is tudom mekkora neveknek számítanak...aranylabdás is ebből legalább 2 ^^
Na de mindegy Nevet
Manchester nálam örök marad Mosolyog
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1207 Dátum: 09 máj 29, 19:51:55 »

Erm...a Barcanak akkor is elcsalták az elődöntőt. Ha van szemed, ezt te is látod.
Na itt kicsit megállnék!
Öm mondja már el valaki,hogy mi volt ez a nagy elcsalás!
Jó,volt egy meg nem adott 11-es,de igazából,ettől még vezetett a chelsea+lehetett volna lőni ezenkívül vagy kettő gólt,és nem az lesz a végedmény,ami lett!
Ja vagyhogy az már nem ment,mert akkor focizni kellett volna,és nem 10 emberrel a 16-os előtt állni,értem...


Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1208 Dátum: 09 máj 29, 19:58:35 »

Ugye nem kell részletezni, hogy egy gól mennyire tudja befolyásolni a mérkőzést?
A játékosok mentalitása, hozzáállása, stb. Azt meg sem említve, hogy a Barcanak nyilván kíjebb kellett volna jönnie, amit kihasználhattak volna a -kontrajátékban amúgy nem nagyon jeleskedő- Chelsea játékosok
De valóban, foci esetén nincs sok értelme "ha"-ról beszélni
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1209 Dátum: 09 máj 30, 08:22:07 »

Erm...a Barcanak akkor is elcsalták az elődöntőt. Ha van szemed, ezt te is látod.
Na itt kicsit megállnék!
Öm mondja már el valaki,hogy mi volt ez a nagy elcsalás!
Jó,volt egy meg nem adott 11-es,de igazából,ettől még vezetett a chelsea+lehetett volna lőni ezenkívül vagy kettő gólt,és nem az lesz a végedmény,ami lett!
Ja vagyhogy az már nem ment,mert akkor focizni kellett volna,és nem 10 emberrel a 16-os előtt állni,értem...




Nah végre valaki nem hülyeséget beszél. Pontosan a Chelseat nem a bíró, hanem a saját hülyesége verte ki a BLből, rúg még két gólt nincs miről beszélni. DE nem játszottak azok a szerencsétlenek 70 percen keresztül tologatták a labdát....Kérem a Barca azért nem a West Brownwitch ALbion, hogy majd a 88 percben fejbelőjük Drogbát osz 1:nyúl.
Áh Chelsea játékával kínozni lehet, undorító antifutbalt csinálnak.

Más
C Ronaldo már bebizonyította nekem mekkora szar amikor a Milan ellen játszottak Ambrosini meg Gattuso kétszer megkínálta, és tovább nem lehetett a pályán látni, csak a lábát féltette, most a bl döntőben is csak hisztizett. (Az egész MU egy rakás sár volt)
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1210 Dátum: 09 máj 30, 12:18:20 »

Ritka és Viir én elsősorban  nem a Manchasterről beszéltem bár ők is már vettek meg játékosokat a semmiért. Lehet visszatámadni, ha ennyire futja. Pontosan tudom, ki Sir Alex Ferguson. Nem vitatom sem az ő és a csapata érdemeit sem. Lehet, hogy megvették a Barcának a meccset de inkább a bíró volt szar arról meg nem tehetnek a játékosok. Drogbának nem kellett volna letámadnia. Mindtha az NB1-ben lettünk volna. A Chelseanél nincs pszichiáter, aki felkésziti az ilyen helyzetekre az embereket? A legtöbb él klubnál ez már bevált.

Szíthatod a Juventust, de k*rvára leszarlak. Nekünk nem miniszterelnök, vagy a világ harmadik leggazdagabb embere a a klubelnökünk, talán ezért kaptuk mi a büntetést a Milan helyett? Amit amúgy is a vezetők csesztek el, és nem a 12 80 éves öltönyös miatt szeretek egy csapatot. Említsek én is nagy neveket? Zidane, Buffon, Del Piero, Cannavaro, Davids, Nedved vaaaagy esetleg Platini? Jöhettek most az alkoholista Cantonával ördögök nyugodtan.^^" Jövőre úgyis elválik minden. Kívánom, hogy egyszer akadjon össze a Manchaster a Juventussal. Tavaly sem érdemelt Bl-t csak szegény Terry elcsúszott. :/
Naplózva


 
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1211 Dátum: 09 máj 30, 13:23:56 »

Drogbanak nem kellett volna...persze hogy nem. De a helyzet elég nyilvánvaló volt, az ítélet pedig elmaradt. Egy elődöntőben feszélyezett az ember. Láttunk már hevesebb reklamálást is
Fölösleges nevekkel dobálózni, mindkét klub legendás múlttal rendelkezik
Annyit mondtam kissé zaklatottan, hogy a Barca nem megérdemelten került be a döntőbe. Az MU igen. Hogy ott a Barca jobban játszott? Ezt senki sem vitatta
Jövőre Juve is indul...őszintén remélem, hogy ha olasz csapat kerül döntőbe (ami lehetséges), akkor az a Juve lesz és nem az Inter, sem a Milan. És remélem, hogy ott a United-al fognak összecsapni. Győzzön  a jobbik
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 31, 11:44:19 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1212 Dátum: 09 máj 30, 19:18:04 »

Azért nem kell leírni a Milant és az intert sem, én 20 éve szurkolok a Milannak (az intert nem véletlenül írtam kisbetűvel) és igen is lehetett az elmúl 20 évben csodát látni tőlük, 5:1 a Real ellen, 4:0 a Steaua ellen a Camp Nouban 90 000 Milan szurkoló előtt, majd a legendás 4:0 a Barca ellen. Csodálatos emlékek.
Remélem jövőre az olasz csapatok régi szintjüknek megfelelően játszanak majd, mert már kurvára unom az angolokat, de sajna amíg a foci üzlet, és nem tudnak az olaszok olyan körülményeket teremteni mint angliában (fizetések elsősorban) addik nézhetjük a Chelsea sziporkázó játékát.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1213 Dátum: 09 máj 31, 10:23:48 »

Bocsánat ha indulatos voltam, elsősorban egyik csapatnál sem a játékosokkal van bajom, hanem a tulajdonosokkal, akik gusztustalan módszerekkel élnek, de erről nem tehetnek a focisták.
Naplózva


 
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1214 Dátum: 09 máj 31, 14:40:44 »

Idézet
de erről nem tehetnek a focisták.
Na meg a szurkolók. Mert őket büntették leginkább a Juve kizárásával anno meg persze az olasz futball-t ja és segítették az Intert +3 bajnoki címmel! (magán vélemény).

Idézet
Jövőre Juve is indul...őszintén remélem, hogy ha olasz csapat kerül döntőbe (ami lehetséges), akkor az a Juve lesz és nem az Inter, sem a Milan. És remélem, hogy ott a United-al fognak összecsapni. Győzzön  a jobbik
A próféta szóljon belőled!!!!!!!!!!! bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!