24 okt 11, 17:18:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650763 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1170 Dátum: 09 máj 08, 18:27:17 »

Csibe: A védő semmilyen szabálytalanságot nem követett el. Vagy félre kéne állnia had menjen a csatár?
Naplózva


 
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1171 Dátum: 09 máj 24, 15:13:11 »

Push the Button!!!! Kettős Brown győzelem Kimi a 3. helyen végzett. Drukkolok Button-nak de remélem többen is nyernek majd futamokat mert nem akarom hogy ellaposodjon a VB!
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1172 Dátum: 09 máj 24, 15:15:39 »

Hát ez a VB már most lapos,a múlt éviekhez képest sehol sincs,és itt már nem nagyon lesz kérdés az utolsó futamon,hogy ki nyer! smirksweat
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1173 Dátum: 09 máj 24, 15:15:46 »

Pedig már ellaposodott. Abból áll már csak az F1, hogy a csapatvezetők megtervezik a futamot, a versenyzők meg mennek körbe. Schumacher óta nincs már bravúros megoldás, szép előzgetések, az egész már csak a taktikázásról szól, meg hogy kinek van jobb autója. Button egész addig egy láma volt amíg nem kapott a segge alá egy csúcs járgányt, meg egy főnököt aki mindent megtervez helyette.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1174 Dátum: 09 máj 24, 15:16:42 »

Ez nem volt semmi, Buttonnek az a futása a végén  Pojén imádom ezt az embert olyan gyökér ikszdé
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1175 Dátum: 09 máj 24, 15:54:02 »

Pedig már ellaposodott. Abból áll már csak az F1, hogy a csapatvezetők megtervezik a futamot, a versenyzők meg mennek körbe. Schumacher óta nincs már bravúros megoldás, szép előzgetések, az egész már csak a taktikázásról szól, meg hogy kinek van jobb autója. Button egész addig egy láma volt amíg nem kapott a segge alá egy csúcs járgányt, meg egy főnököt aki mindent megtervez helyette.

Többé kevésbe egyetértek veled. Schumaher és a mostani között volt egy nagyon rövid izgalmas fejezet, de ennyi.
Már borítékolható a végeredmény.(Sajnos)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1176 Dátum: 09 máj 24, 16:19:11 »

Idézet
Button egész addig egy láma volt amíg nem kapott a segge alá egy csúcs járgányt, meg egy főnököt aki mindent megtervez helyette.

Azért azzal a sz*r Hondával csak nyert egy Magyar Nagydíjat. Oké kicsúszott eredmény volt de azért el kellett jutni oda valahogy, nem?
Különben a rossz versenyző sztem ott kezdődik ha egy szuper járgánnyal nem tud az elsők közt lenni és a zseni az aki a semmiből is tud szép eredményeket elérni. Véleményem szerint ill. az elmúlt évek, hónapok, napok tapasztalatai azt mondatják velem hogy Button inkább jó pilota mint rossz viszont nem tartom zseninek mint pl. Vettel vagy régebbről Schumi vagy amilyen Senna vagy Prost volt.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1177 Dátum: 09 máj 24, 16:36:33 »

Egyet értek, Gomb Jani kb olyan pilóta mint Alonso vagy Villneauve, jó meg gyors, de nem zseni, a legjobb autóval a feneke alatt tud futamokat nyerni, de amúgy semmivel nem jobb mint a többiek.
Schumi zsenialitása abban látszódott, hogy egy vergődő, évtizedek óta eredményképtelen csapatot tudott visszahozni (persze mások is kellettek hozzá, Ross Brown, J Todt), de az ő versenyzői zsenialitása nélkülözhetetlen volt.

Senna és Prost, hát ők megkérdőjelezhetetlenek
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1178 Dátum: 09 máj 25, 08:25:59 »

Idézetet írta: Ichigo Dave
Véleményem szerint ill. az elmúlt évek, hónapok, napok tapasztalatai azt mondatják velem hogy Button inkább jó pilota mint rossz viszont nem tartom zseninek mint pl. Vettel vagy régebbről Schumi vagy amilyen Senna vagy Prost volt.

Ezzel én is egyet értek. Bár Button se rossz, én kifejzetten jó pilótának tartom, de azért nem igazi zseni. Mondjuk nekem Senna az abszolút favorit, amennyire én ismerem az F1 történetét, szerintem ő volt a legjobb.

Mellesleg a mostani szezonban főleg anti-Hamilton drukker vagyok. Mosolyog A végére nekem Button vagy Kimi győzelem lenne a leegszimpatikusabb.

Pedig már ellaposodott. Abból áll már csak az F1, hogy a csapatvezetők megtervezik a futamot, a versenyzők meg mennek körbe. Schumacher óta nincs már bravúros megoldás, szép előzgetések, az egész már csak a taktikázásról szól, meg hogy kinek van jobb autója. Button egész addig egy láma volt amíg nem kapott a segge alá egy csúcs járgányt, meg egy főnököt aki mindent megtervez helyette.

Nem teljesen értek egyet, de van benne valami.  Gondolkozik Azért szerintem most is számít a pilóták tudása/képeségei is, főleg ha olyan táp kocsit kapnak, mint Button-é. Azonban az tény, hogy valóban ellaposodott az F1 a régi időkhöz képest. Szomorú A szabályok tulságosan megkötik a versenyt, és egy kicsit már túl sok a pénz benne.

Engem az egész mai F1 a Real Madridra emlékzetet. Aki szereti a focit (és nem elvakult Real-ista xD), az tudja, hogy abban a csapatban is ugyanez megy. Nyomják bele a pénzt, veszik a sztárokat, minden megfontolás nélkűl, nem taktikát csinálnak, csak pénzel akarnak jó eredményt elérni. És ez az egész nagyon a foci rovására megy. Szerintem ez eléggé emlékzetet arra, amit ma az F1-ben csinál jó pár csapat.
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #1179 Dátum: 09 máj 25, 18:12:23 »

Realos vagyok, de ez tényleg így igaz, hogy  asok pénzt felesen nyomják bele fele. Meg veszik a sztárokat, de töbnyire nem is játszatják őket. Ott van Saviola a kis padon, évi 4,5 millió euros fizetést kap aszem és játszott vagy 10 percet max az idényben. Meg ott van Drenthe...20 milliót fizettek érte, pár meccsen játszott. A régi Real, amiben sok pénz volt az jobb volt a mostaninál, mert ott is nagy sztárok voltak, de legalább össze is tudtak játszani meg minden. De amostani...eléggé ratyi. A Forma 1-ben most ugyanez folyik...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1180 Dátum: 09 máj 25, 18:37:33 »

Hm rövid hírek a Motorozással kapcsolatban, Talmácsi kilépett a csapatából és ebben az évben má nemfog versenyezni :O nem szoktam nézni de azér mégis csak egy magyar Világbajnok.... jövőre remélem már lesz szerződése :"D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Yusei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1181 Dátum: 09 máj 26, 10:20:34 »

Ez várható volt, elvégree ha nem adják meg a megfelelő versenyzési hátteret akkort nem tud az ember rendesen versenyezni, márpedig egy motor nem elég egész évben, mert azt az egyet többe kerül megjavítani, mint egy újat szerezni helyette.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1182 Dátum: 09 máj 26, 10:39:48 »

Saviola tényleg jó példa. Pedig jó játékos... az a baj, hogy a Real sokszor csak azért igazol le jó játékosokat, hogy ne máshol játszanak. Volt már erre pár példa és szerintem Saviola is ilyen. Olyan embereket ültetnek a kispadra, akik bárhol kezdőemberek lehetnének. Egyszerűen nem akarják, hogy az ellenfél igazolja le őket.
Régen tényleg jó Real volt. Akkor még építettek csapatot is a sztárokból, most meg csak úgy veszik az embereket, és kiküldik őket játszani. Csak remélni tudom, hogy az idei elcseszett szezonjuk után majd alaposabban végiggondolják a dolgokat. Mosolyog

xenon: ez rossz hír. Szomorú Én is csak remélni tudom, hogy jövőre megint indul.
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1183 Dátum: 09 máj 27, 00:33:30 »

Az a baj hogy a Reálos példa ragados is lehet más csapatokra nézve. Ha visszaemlékeztek a 2000-es évek elején az olasz Lazio is ugyanezt csinálta és a bajnokságban még csak csak bejött viszont nemzetközi szinten ez már nem volt elég.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1184 Dátum: 09 máj 27, 08:11:54 »

MA TESSÉK BL-DÖNTŐT NÉZNI! Nevet
Most nemtudom kinek drukkoljak Manchester vagy Barca... >.< Két kedvenc csapatom és ők játszák a döntőt ez nem ér -.-"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!