24 okt 11, 19:23:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 651021 alkalommal)
0 Felhasználó és 122 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1155 Dátum: 09 máj 06, 06:49:53 »

Haggyuk már... Fociban ma már minden megtörténhet nem kell félteni a srácokat. Ki kell menni a Puskásba és szurkolni nekik aztán jól odapakolnak. Mosolyog

Legyen igazad.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1156 Dátum: 09 máj 06, 08:56:23 »

Igaza is van, milyen szurkolók már azok akik így állnak hozzá...
Komolyan még jó, hogy nem vagyunk franciák akik a saját csapatukat fütyülik ki, szánalmas Hmm?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1157 Dátum: 09 máj 06, 08:58:51 »

Milyen szurkoló sokat remélt és sokat csalódott.
Vártunk csodát sokszor, sokszor el is buktunk.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 08:59:55 írta kornel » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1158 Dátum: 09 máj 06, 09:04:23 »

Hát igen de most lehet, hogy más lesz. Mindenkiben benne van a "Most vagy soha." hangulat, ami lehet jó vagy rossz is. A 40 ezer szurkolóa világ egyik legérdektelenebb csapata ellen kint a jó oldala. Az biztos, hogy a svédek és a portugálok ellen szétszedjük a stadiont. Főleg ha nyernek a srácok... Az milyen lenne már vazzeg.  Hümm-hümm
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1159 Dátum: 09 máj 07, 10:14:12 »

Jó volt ez a tegnapi meccs. Mosolyog Tegnap, hosszú idő óta először a meccs végén, már üvöltöttem a TV előtt, mintha csak a B-középen lennék. xD
A Chelsea azt kapta amit megérdemelt. Két meccsen, összesen 180 percen át gyilkolták a futballt, 11 emberrel védekeztek. A meccs elején látszott már hogy itt is ezt akarják csinálni. Amikor meg rúgták azt (ez egyébként nagyon szép) gólt, tuti voltam benne, hogy végig csak védekezni fognak. Még fel is sóhajtottam magamban, hogy "nincs, az az Isten, hogy ezek a 93. percben kapjanak egy gólt, és jól megszívják a betonfocit!" És lám, Isten mégis a támadó szellemű futballal volt tegnap este. xD Én meg elmegyek Jedi-nek, és ezentúl hallgatni fogok az Erő sugallatára. ikszdé
Még annyi, hogy a kiállítás jogtalan volt, azonban egy tizenegyest elvettek a Chelseatól. (De csak egyet, a kezezésnél, a többinél nem volt semmi.)
+ A lefújás után még egy kis plussz: a biztonsági őrök Drogba ellen szabályos sün-akciót mutattak be. xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 10:25:14 írta Aes Sedai » Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1160 Dátum: 09 máj 07, 10:26:43 »

Kikapott tegnap a csapatom de attól még jó meccs volt csak nem tetszett hogy egy 11-t se fújt be a bíró.
De azért a barca nem jutott tovább tiszteségesen remélem a manchester megmutatja majd nekik. Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1161 Dátum: 09 máj 07, 10:33:27 »

Azért ne legyünk ennyire elfogultak, én mindkét csapatot utálom, de azért ismerjük el, hogy a bíro és Fortuna tegnap nagyon nagyon a barcával volt, hiába dicséri itt mindenki a barcát meg a nagy támadófutballját, ebből tegnap sz*rt se mutattak meg és ha nem lenne pár jó átlövőjük akkor most ők sírnának, arról nem szólva, hogy a bíró legalább 3 11-est nem adott meg a Chelsa-nek, úgyhogy a barca úgy jutott tovább egy mázli góllal, hogy meg sem érdemelte.

Drogba meg tegnap nagyon bénázott, szóval nem csodálkozom. xD

Jah és a kiállítás jogos volt, mert a hátulról buktatásnak még a szándéka is piros lap, főleg utolsó védőként.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 10:39:25 írta Csibe19 » Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1162 Dátum: 09 máj 07, 11:39:20 »

Hát durva volt a vége tegnap az biztos.. elég drámai, nem csodálom hogy Drogba így kiakadt.
Szvsz nem érdemelte meg a Barca hogy döntőbe jusson, a Chelsea remekül semlegesítette az ő 'játékos futballjukat'.

Jobban örültem volna ha megint a Chelsea-vel találkozunk, de asszem így is úgyis izgalmas döntő lesz. Örülhetnek a semlegesek összejött a nagy álomdöntő Nyelvesít És örülök én is, a MU legalább megérdemelten jutott tovább. Meglássuk mi lesz...
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1163 Dátum: 09 máj 07, 11:41:31 »

Na szerintem jó kis döntő lesz,két kedvenc csapatom Mosolyog Bát az MU-nak drukkolok jobban,azért hajrá Barca is ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1164 Dátum: 09 máj 07, 11:46:33 »

Ez a döntő nekem is  így tökéletesen megfelel. A MU-t és a Barcát is szeretem. Szóval igazából mindegy is ki nyer. xD Remélem jó meccset látunk majd. Mosolyog

Egyébként meg a visszajátszások alapján tegnap a bíró egy 11est vett el a Chelsea-tól. Azt a kezezőset, az egyértelű volt. A többinél nem volt semmi.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1165 Dátum: 09 máj 07, 12:18:29 »

Azért ne legyünk ennyire elfogultak, én mindkét csapatot utálom, de azért ismerjük el, hogy a bíro és Fortuna tegnap nagyon nagyon a barcával volt
Hát igen,ennyi kellett a meccshez+iniesta!
Szal hajrá barca Nyelvesít!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1166 Dátum: 09 máj 07, 14:32:08 »

Tizenegyes: Amit a bíró ad. ( Talán a kezezés az volt a többi nem.)

Piros lap: Amit a bíró ad. (de ez nem volt az, hozzá sem ért, látszott hogy két ütemmel később dobta fel magát Anelka. Francia szokás.)

Chelsea: Ha leírnám róluk a véleményemet bannolnának örökre. Egy jól eltalált lövésen kívül ők se csináltak sok mindent.

Braca: Az igazi focit ők játsszák! Meggérdemelték és kip*csázzák a másik angol csapatot is. MESSI & INIESTA sokkal többet ér mint C*gány Ronaldo.
Naplózva


 
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1167 Dátum: 09 máj 07, 21:03:37 »

Höhö, B közepes Barca szurkolóként le a kalappal a Chelsea előtt ,naggyon undorító focit játszottak, de nagyon hatásos volt. Sajnos Szomorú Nem tetszett amit láttam, érezhetően hiányzott elöl Henry, hátul pedig Puyol és Marquez.

Daniel Alvesnek semmi nem jött össze tegnap.

A mák gólt mondogatók pedig lessék csak meg Essien találatát, a Barca 10 emberrel lőtt egy olyan gólt ami hihetetlenül szép és pontos volt. Az ki volt játszva sakk-mattig, Essien gólja meg csak durrbele (meg kell, hogy mondjam, szép volt, de hogy hatalmas szerencséje volt ,és ha kicsit másfelé fúj a szél már nem megy be, az tuti biztos Nevet )

Szóval én a TV készülék előtt szégyeltem magam, hogy a BL elődöntőben betonozást láthattunk.

Bírói döntések meg no comment. Nem volt a helyzet magaslatán a bíró az tuti.

Remélem a döntőben szép, pörgős támadófocit látunk és győzzön a jobbik! Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1168 Dátum: 09 máj 07, 22:23:39 »

Piros lap: Amit a bíró ad. (de ez nem volt az, hozzá sem ért, látszott hogy két ütemmel később dobta fel magát Anelka. Francia szokás.)

Fentebb már írtam, de leírom mégegyszer, az ilyesminek még a szándéka is piros lap és a szándék bőven meg volt, mert a védő odalépett, még ha köze se volt Anelka eséséhez.  Pontosan
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1169 Dátum: 09 máj 08, 11:05:23 »

Egy kis érdekességre bukkantam az előbb. A cikkből kiderül, hogy a Forma 1-ben már mennyire eluralkodott a politika és a pénzhajhászás.
http://www.vezess.hu/forma1/pilotak_ragaszkodnak_ferrarihoz/18693/
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!