24 okt 11, 21:26:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 651089 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1095 Dátum: 09 márc 29, 14:22:16 »

Kimo azért ne vidd túlzásba, az autósportokban is fontos szerepet játszik a szerencse és Hamilton mostanában nagyon Fortuna kegyeiben van.  kacsint

Egyébként meg ez a KERS amiről annyit áradoztak egyenlőre szart se ér a gyakorlatban, az autók, meg nagyon szarul néznek ki ezzel a első vezető szárnyal.  >.<#
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1096 Dátum: 09 márc 29, 14:27:13 »

izé csibe. Egy szóval sem említettem, hogy nem volt szerencséje. Volt, de azért basszus. A McLaren a 7-8. erő jelenleg a 10ből és a 18 helyről jött fel a 3.ra úgy, hogy előzött (oké volt benne mázli is mondom), de az autóra teljesen vigyázott a darálóban, teljesítette a stratégiát maximálisan és nem járt úgy, mint mondjuk Kova.
Annyit kérek az itteni emberektől, hogy vegyék le a napszemüvegüket, amiben Hamiltonnal szemben mindent negatívan látnak és nézzék meg mit művelt a pályán és ismerjék el, basszus most jól ment. Ha ezt nem tudják megtenni, akkor ne nézzenek egyáltalán semmilyen sportot... Komolyan én gyűlölöm az egész Brawn GP-t mert szabálytalannak tartom az autójukat és a pilótapáros se a legszimpatikusabb, de akkor se köpködök tele mindent, mert 1-2ben bejöttek.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1097 Dátum: 09 márc 29, 14:36:43 »

Ebbe a Hamilton-os dologba nem szólok bele többet, mert nem nem karok vitázni. Mosolyog

Brawn GP elég fura, valami tuti nem stimmel azokkal az autókkal, ennyivel nem lehetnek gyorsabbak az egész mezőnynél, ebben biztos van valami disznóság.  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1098 Dátum: 09 márc 29, 14:43:24 »

Hét mivel Ross bácsi egy zseni,tuti nyúlt le elemeket Ferrari és McLarenekből egyaránt...de hát ez van.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1099 Dátum: 09 márc 29, 14:50:58 »

Annyi a disznóság, hogy szabálytalan a diffúzoruk és nincs KERS a kocsiban.
KERS ugye 30 kilónyi szabad ballaszt ami az autó egyensúlyában sokat számít. Meg lehet nézni, hogy Button a pole pozíciós körében mit ment, semmi ellenkormányzás, semmi korrigáció. Tökéletes balance.

A diffúzor meg saccra 0,5 secet jelent. Csak ennyi a disznóság
És a durva, hogy a RBR és a BMW is ott vannak a disznóságaik ellenére.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1100 Dátum: 09 márc 29, 14:55:43 »

Ross Brawn a Forma-1 egykori és szerintem a mostani szerelők legnagyobb agytrösztje. A Ferrarinál számtalanszor bizonyított... igazából nem is kellett lenyúlnia dolgokat, hiszen annyi minden köszönhető neki, hogy erre nincs szüksége. A Ferrarinál is versenyről-versenyre alkalmazzák a RB által kitalált dolgokat ^^ Meg hát... eredeti szakmája: atomfizikus Nevet Szóval emberkénket a kiváló taktikai húzásai tették ismertté... pl. nemtom ki emléxik rá, 1998-ban a Magyar nagydíjon Schumacher 19 kör alatt 25 másodpercet autózott ki.... nem is beszélve a számtalan box-taktikáról.
Szóval Ross Brawn már letett az asztalra nem is keveset, amitől elismerésemet váltotta ki Nevet

Hamilton nekem nem szimpatikus. Ez most tehetségtől és mindentől független. Emberileg még nem ismerem el... nem tett annyit még le az asztalra, hogy azt mondjam, hogy: "Igen, elismerem ezt a srácot." Lehet hogy tehetséges, lehet hogy szerencsés... de túl nagy képű.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1101 Dátum: 09 márc 29, 15:03:43 »

Annyi a disznóság, hogy szabálytalan a diffúzoruk és nincs KERS a kocsiban.

Hát nézd nyilván a szakemberek nem találtak szabálytalanságot, különben eleve nem lenne a F1-ben az egész csapat, mert kizárták volna őket még a verseny előtt, viszont valami disznóság akkor is van, mert ez feltűnő különbség. >.<#

Én nem vonom kétségbe Ross Brawn szakértelmét, de azért ő is csak ember és akármilyen sikeres kettős győzelmet arati egy olyan autóval ami még tesztelve sem volt, na ne... >.<#
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1102 Dátum: 09 márc 29, 15:07:24 »

Volt tesztelve ^^ - csak keveset =) ... éppen ezért zseni... fejében van a fizika Nevet
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1103 Dátum: 09 márc 29, 15:08:46 »

Nézd Csibe, nyilván sem Te, sem én nem vagyunk Forma1es szakemberek, de annyit tudok, hogy 175 mm az 175 mm és a Brawn, Williams és Toyota diffúzora ennél magasabb. Ők megcsinálták a dupla diffúzort, amit engedélyeztek, de pl a Red Bull aki rákérdezett - hogy lehet-e úgy, mint a Toyota- elutasító választ kapott. Szvsz hogy is van ez?
Ennyi a disznóság, a diffúzor 50%ban részt vesz a leszorító erő generálásában.

Cart', nem tudom, lehet igazad van, és túl nagyképű de nem ismerem, nem tudom megítélni. Versenyeken lenyűgözött és elismerem a tehetségét. Ezt kérem másoktól is, de lehetetlen.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1104 Dátum: 09 márc 29, 15:08:59 »

Hát ennyit erről...amúgy én is zseni vagyok >_< csak másban (piakeverés smirksweat )
Na szóval eléggé szembetűnő ez az egész dolog...
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1105 Dátum: 09 márc 29, 15:12:39 »

Mi? Az, hogy a Brawn jól megy?
2008 Barcelonától (5. verseny) fejlesztették ezt az autót. Az majd 1 év, szerintetek miért volt olyan gáz a Honda 2008ban? Nyelvesít letojták 2008at és tolták 2009et. Meg is van az eredménye. Diffúzor miatt ugyan szabálytalan a kocsi, de azért még szép eredmény.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #1106 Dátum: 09 márc 29, 15:15:10 »

Volt tesztelve ^^ - csak keveset =) ... éppen ezért zseni... fejében van a fizika Nevet

Hát igen, Cart is ugyanazt csinálja evvel az oldallal, amit Brawn a csapattal és az autóval, tehát ő tudja, mit mond. Nevet Hopp, most Cart zsenialitását dícsértem. xD De hogy ON is legyen, Brawn is nagy zseni azért. Nevet És igen, több munka nagyobb eredményt hoz. Mosolyog
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1107 Dátum: 09 ápr 01, 22:59:03 »

Uh de nagy itt a csönd, pedig most mostuk le Máltát 3-0ra és 7 ponttal előzzük Portugáliát és Svédországot...
kell ennél több? :"D

néhány érdekesebb friss eredmény máról:
Bolívia- Argentína 6:1 (!)
Olaszo- Íro. 1:1
Lengyel- San Marino 10:0   kemény lehetett xD

A többi annyira nem meglepő bár volt aminek örültem pl az Észak íreknek, a Skótoknak meg az Angoloknak,  meg persze az Íreknek xD nem egyértelmű ám hogy kiknek szurkolok

Kíváncsi vagyok am ezután marad e Maradona az Argentín kispadon...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1108 Dátum: 09 ápr 01, 23:53:14 »

Hm... Kissé visszaolvastam... Valaki szinta Hammiltont, és kételkedett a képességeiben..

Hát basszus... ÜLj be te egy F1 es ferrariba, és a kocsimba fogadok, hogy Hamillton egy Formula 3000-es géppel otthagy a picsába...

Hiába tesznek be valaki alá egy hiperszuper technikát, ha nincs tudás, nem ismeri a határokat...
Az úgyse fogja tudni kihasználni a technika előnyeit!
És ilyen pilótáknak mégcsak esélyük sincs bekerülni a száguldó cirkuszba! Akik oda bekerülnek azok az ászok ászai!
Bátran állítom, hogy az F1 élcsapatoknál a versenyzők képességei nagyban azonosak, csak a vezetett technika más...
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1109 Dátum: 09 ápr 02, 08:23:54 »

Sensei, épp, hogy lemaradtam a meccsről, már nem volt jegy  >.<# >.<# , de szerinted meg van a lehetőségünk arra, hogy kijussunk a csoportból? Dánia is 3-0ra nyert az Albánok ellen  Szomorú Szomorú

Update:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/74146
Ezt már nem veszi be a gyomrom.
Kész vicc, amit ez az FIA-nak nevezett szervezet produkál az elmúlt 3 hónapban.
Nem képesek tisztázni a szabályokat: diffúzor
Nem képesek egyenlő feltételeket biztosítani: Brawn, Toyota, Williams kontra Red Bull és McLaren
Nem képesek dönteni időben: Safety Car beküldése Nakajima baleseténél, hogy "véletlen" a brawngp-seknek legyen ideje boxolni
Nem képesek rugalmasan kezelni a dolgokat: Trulli 4 helyének elvétele, majd most Hamilton kizárása.
Lehet röhögni és ócsárolni Hamiltont, de ezt most nagyon nem érdemelte meg Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 02, 10:03:34 írta Kimo » Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!