24 okt 11, 17:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650829 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #1035 Dátum: 09 márc 15, 19:28:24 »

Nem követem a BL-t most. De, ha a Real v a Barca bent van még, (bajnokságban jo formályuk van) nekik van esélye az MU ellen.
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #1036 Dátum: 09 márc 16, 01:27:59 »

Hát a Real kiesett viszont a Barca egyaránt eselyes az MU ill. Májmedence azaz a Liverpool kiverésére és persze ez fordítva is igaz. Én azt mondom hogy ennek a 3 csapatnak van a legnagyobb esélye a BL címre.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1037 Dátum: 09 márc 16, 17:43:21 »

A Liverpool megfog verni mindenkit x')
Naplózva


 
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #1038 Dátum: 09 márc 16, 17:49:45 »

Én szerintem a négy legesélyesebb az a MU a Barca a Chelsia meg a liver . De én a Mu-nak meg a liver-nek  drukkolok , ugyhogy hajrá liverpool és MU .
Naplózva

Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1039 Dátum: 09 márc 16, 18:06:01 »

Hát véleményem szerint liverpool  chelsea bl döntő lesz vagyis remélem két kedvenc csapat Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1040 Dátum: 09 márc 16, 18:14:16 »

Szerintem a Barca fog nyerni, ők a legesélyesebbek. Ha nem ők akkor meg a MU. Nekem mondjuk mindkét lehetőség tetszik. A Chelsea remélem hamar eltűnik. Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1041 Dátum: 09 márc 16, 22:47:31 »

Hát a Real kiesett viszont a Barca egyaránt eselyes az MU ill. Májmedence azaz a Liverpool kiverésére és persze ez fordítva is igaz. Én azt mondom hogy ennek a 3 csapatnak van a legnagyobb esélye a BL címre.
Nem akarom kétségbe vonni a Barca csapatának erejét, tény, hogy szép focit játszanak. De többször is bebizonyosodott, hogy az angol csapatokban edzett védők ellen sajnos nem elég a technikai képzettség, fizika is szükségeltetik ellenük. Ez pedig rendre nincs meg a spanyol játékosokban.
Felállás szempontjából, ha megnézzük, a Barca kiváló támadó gárdával rendelkezik, de a védekezéssel néha gondok vannak. Ezzel szemben az MU mind támadás, mind védekezés szempontjából világszínvonalú csapat (direkt nem mondom, hogy a legjobb, mert még elfogultnak tartanátok Nevet) - mindenesetre Van der Sar rekordja jelent valamit...
A Barca játéka a lapos, rövid tili-toli passzokból áll és bizony az angol védők remekül értenek a területek levédéséhez és bizonyos játékosok játékból való kivonásához. Mondhatni ez így patt helyzet, így csak egy-egy egyéni villanás billetheti a Barca oldalára a mérleg nyelvét.

Ezzel szemben az MU klasszikus angol focit játszik -amellett, hogy képesek szép, rövid, amolyan spanyolos stílusban is focizni- , hosszú passzokkal operálnak, így elég hamar felérnek az ellenfél kapujához. Úgy gondolom, hogy a levegőbeli párharcokat rendre az angol csapat fogja nyerni és a gyors passzokkal létszámfölényt kialakítva könnyedén átjuthatnak a Barca halványka védelmén
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
acid
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 1269


Au-chan??!


« Válasz #1042 Dátum: 09 márc 17, 09:49:46 »

nah végre megnéztem a Mu-Liverpool meccset, igaz ismétlés volt, de nem számít. Jól legyaláztuk a "Vörös Ördösögket"  Ördögi
Naplózva

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1043 Dátum: 09 márc 17, 12:40:49 »

Én is láttam a meccset és nagyon jó meccs volt.  Mosolyog Rengeteg hibával játszott a MU és a Pool pedig kihasználta ezeket a helyzeteket. Sokan a fáradtság miatt tudták be ezt a vereséget, de sztem csak szimplán jobb volt a Pool, nincs ezen mit szégyelni.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1044 Dátum: 09 márc 17, 15:28:44 »

Fuh néha már könnyezett a szemem az idegtől olyan hibákat csináltunk, a Liverpool meg csak annyival volt jobb hogy mindegyiket ki is használta... Mindenesetre grat nekik, remélem nem lesz ilyen többé xD
Szegény Vidicet sajnáltam nagyon, ez nem az ő napja volt ikszdé
Am hogy lehet már egyszerre  szurkolni a MU-nak és Liverpoolnak?  Nevet Ez kb olyan mintha Újpestnek és Fradinak szurkolnál egyszerre, na mind1...

Én a Bayernt se írnám le még a Bl-ben
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 17, 15:31:29 írta seiri » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1045 Dátum: 09 márc 17, 18:22:38 »

Én a Bayernt se írnám le még a Bl-ben
Ha Demichelis hasonló bakikat vét, mint a Leverkusen ellen, akkor mehetnek utcaseprőnek :/
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #1046 Dátum: 09 márc 17, 18:44:14 »

Hát szerintem sincs sok esélyük .

Am én úgy drukkolok a manchesternek meg a pool - nak hogy minkettő nagyon jó , és hogy inkább győzzön belőlük valamelyik mint a chelsia-ből .
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1047 Dátum: 09 márc 20, 16:54:40 »



Tippek továbbjutásra:
Arsenal
MU
Liverpool
Barca

Bár az utóbbiban nem vagyok biztos.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1048 Dátum: 09 márc 20, 17:36:19 »

Legjobb sport. Tesin nem akartam focizni és kimentem a terem elé kung fus barátommal bunyózni. A szabály annyi, hogy nincs fejre ütés és rúgás, csak testre tiszta erőből. Ennél jobb tesim még nem volt. Ez a legjobb sport. Mondja ezt egy 18 éves felnőtt ember. YEAH. Nevet
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1049 Dátum: 09 márc 22, 13:09:18 »

huu ki látta klicsko vs Gomez mecset  nagyon durva volt Vitali egy kicsit lebokszolta a másikat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!