24 szep 27, 10:21:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 643243 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #900 Dátum: 08 dec 28, 21:52:14 »

Intern házánál szokás, hogy nem érnek el semmit a BL-ben...ugyan miért most törnék ezt meg? Nyelvesít
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #901 Dátum: 08 dec 28, 21:55:52 »

tudom sajna h nem jók a bl-ben Szomorú deh azért most nyerik meg mert ibra csúcsformában van
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #902 Dátum: 08 dec 28, 22:02:57 »

Egy fecske nem hoz nyarat Nyelvesít Attól, hogy Ibra az olasz fociban széjjelveri a védőket...ez egész más, ez angol foci! Angol védőkkel szemben nem sokra megy. Egyszerűen nem fogják hagyni majd labdához félni és ha ezért oda kell tenni majd magukat, hát oda fogják...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #903 Dátum: 08 dec 28, 22:10:15 »

Egyébként engem még a Chelsea - Juve is nagyon érdekel, mert a Juve elég jó lett most és a Chelsea meg nem éppen van kitűnő formában. Mu - inter meccs meg alapból jó lesz, remélem valami drámai vége lesz. Hosszabítás után 11-esekkel jut tovább valaki, de addig fog menni mikor már a kapusok jönnek.  Nevet
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #904 Dátum: 08 dec 28, 22:11:23 »

deh ottvan még adriano is aki eléggé testes Nyelvesít és ő majd borítja a védőket
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #905 Dátum: 08 dec 29, 14:02:24 »

A világ legnagyobb Juventus drukkere vagyok és én is várom a kékek elleni meccseket. Nem tudom mi lesz. A Real ellen is féltettem őket aztán tessék Nevet A pillanatnyi formán fog múlni.  >.<#
Naplózva


 
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #906 Dátum: 08 dec 30, 00:14:41 »

meg delpiero szabadrúgásain. ha lesz 1 közeli szabadrúgás akkor.....nagybajban lesz cech
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #907 Dátum: 08 dec 30, 10:44:57 »

Az biztos hogy Del Piero nagy on jó formában van és képes eldönteni eggy meccset!
 DE az ilyen nagy meccseken már a pillanatnyi forma fog dönteni-kinek hogy jön ki a lépés!
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #908 Dátum: 08 dec 30, 20:11:03 »

A Liverpool ijesztően jó volt idén... a bajnokságot is vezetik jelenleg, tőlük tartok talán egyedül meg a Chelsea-től.
3 angol csapat között fog eldőlni ismét csak a BL. ( A MU-val kiegészülve. ) 

Am Premier League-t követi valaki rajtam kívül? xD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #909 Dátum: 08 dec 30, 20:12:30 »

Én követem a prtemier leagetxDD és azt is tudom hogy Gerardot letartoztattákxDD. Wigen powaxDD és newcastle bár most kaptak egy zakótxDD na jó elég nagyotxDD.
Naplózva
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #910 Dátum: 08 dec 30, 20:16:02 »

Azt én is, márha oda tudok figyelni a gépezés mellett. Nagymamám élettársa mindig meccset néz, márha van. Nevet De a Premier League kiemelt figyelmet kap. Nevet
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #911 Dátum: 08 dec 30, 22:25:46 »

Alap, jelenleg talán a legjobb focit adó bajnokság,és nem mellesleg engedik a kicsit agresszívabb játékot!!
Naplózva
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #912 Dátum: 08 dec 30, 22:37:09 »

Idézet
A világ legnagyobb Juventus drukkere vagyok és én is várom a kékek elleni meccseket. Nem tudom mi lesz. A Real ellen is féltettem őket aztán tessék Nevet

Kazekage-sama!!! Akkor te az én emberem vagy FORZA JUVE! Hasonlóan én is tartottam a Realtól de aztán! Múltkór ahogy mentem az utcán láttam egy chelsea sálas srácot (én éppen Juve Sapkában voltam) és ahogy elment mellettem pont akkor láttam meg a sálját és elmosolyodtam ezt ő látta és erre annyit mondott: "Majd meglátjuk".

Úgyhogy várom a februárt és valami azt súgja hogy a májusi döntőt is várni fogom, hiszen a döntő Rómában lesz és amikor legútobb Rómában volt a Bl Döntője na ki győzőtt????
1996 Juventus-Ajax  1-1 (Ravanelli ill. Litmanen)
  aztán 11-esekkel Nyertünk. Megboldogult Knézy Jenő utlsó 11-esnél mondta
                                          "Jugovic (Juve) menny vagy pokol! Menny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #913 Dátum: 09 jan 11, 19:04:39 »

Nem akarom elbízni magam meg semmi hasonló, de ez a mai Manchester- Chelsea 3-0 azt hiszem sok mindent elárul Mosolyog
Naplózva
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #914 Dátum: 09 jan 11, 19:24:51 »

Nem akarom elbízni magam meg semmi hasonló, de ez a mai Manchester- Chelsea 3-0 azt hiszem sok mindent elárul Mosolyog

Bár így lenne a Juve ellen is, Sei-Sei-chan. Nevet De sajnos még mindig a Chelsea az esélyesebb. Szomorú De akkor is FORZA JUVE!!! Nevet
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!