24 szep 27, 08:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 643188 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #855 Dátum: 08 nov 03, 17:31:46 »

Hát igen osztálytársam aki egyébként Hamiltonfan, is sajnálta őt.
Ez van jövőre majd a ferrarik porig alázzák a Mclarent(akik, megjegyzem, Alonso, és a lopott Ferrari adatok nélkül most sehol nem lennének...)
Amúgy figyeltétek Vettel milyen simán maga mögött tartotta Hamiltont? Pedig Hamilton nem számított Glockra, és ha azon a helyen végez nem világbajnok. Tehát vesztenivalója nem sok volt elvileg... Vettel, pedig egy lényegesen rosszabb autóval, megelőzte, és maga mögött tartotta.
Szerintem jelenleg Vettel a legtehetségesebb a forma-1-ben, és méltó utódja lesz Shuminak, mint német, és mint versenyző. Odáig ugyan egy kicsit még várni, kell, de addig is Ferrari rulz! Nevet Nevet Nevet ikszdé
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #856 Dátum: 08 nov 05, 22:48:22 »

Ahelyett, hogy örülnél  Hamilton sikerének idejössz "uszítani"...mert  hidd el sokkal több itt a Kimi/Felipe/Ferrari fan mint mclaren vagy Hamilton, így nem igazán lenne jó vége ha ezt folytatnád  Mosolyog

"Hamilton letaszította, ... még sokszor lesz ilyen"
ezzel azt akarod mondani, hogy Kimi sokszor lesz még VB és Hamilton majd mindig "letaszítja" azaz egyszer Kimi egyszer Hamilton nyer ? érdekes elgondolás de ha te így vélekedsz...  Pojén

Már nem azért a 10 fillérért, de nem én használom ezeket a nyomdafestéket nem tűrő jelzőket, mint amiket feljebb Ti megengedtetek magatoknak.
Miért ne lenne jó vége? Csak helyretettem ezt a Kimi a király dolgot. Ha jól tudom ez egy szabad fórum, ahol mindenkinek joga van a megfelelő, értelmes véleménynyílvánításra.
A Kimis részhez meg, elképzelhető, hiszen télen több mint 10 versenytávnyi tesztet bíz rá a Ferrari, ebből még jó is kisülhet neki. Semmi bajom nincs vele, csak ezek a másikat szidó hozzászólások felhúztak agyilag. ha uszítani jönnék ide, akkor olyan stílusban írtam volna, ahogy Ti. A saját házad táján söprögess először.

Massát én is sajnáltam, főleg amikor mutatták a képet az ünneplő családról Szomorú

Harag: lopott adatok? Tudod mi volt abban a röpke 780 oldalban? Tudod, hogy a McLaren és a Ferrari konstrukciója alapból különbözik egymástól? A lopott adatok maximum 5 ezrednyi javulást okoztak volna a McLarennek, ha, hangsúlyozom, ha bevethetők lehetnének, és továbbtudták volna fejleszteni. Mivel azonban az FIA leállítatta a McLaren ezen irányú fejlesztéseit, amit egészen 2008 végéig ellenőrzés alatt tartott, ezért ez a 780 oldal arra volt jó, hogy kidobjanak 100 milliót az ablakon (amit még most is nyög a McLaren team költségvetése). És ne mondd nekem, hogy a McLaren mégis beveti az adatokat, mert az FIA nem ellenőrzi, hiszen láthattad, hogy mennyire szálltak rá a McLarenre az év alatt.  A McLaren a fejlődést azért érte el, mert 2005 és 2006ban a 2007es autót fejlesztették, ehhez jött még a két tehetséges pilóta, Fernando és Lewis.


Vettel tehetségéhez semmi kétséget nem fűzök, de ugyanezen körülmények között (motorkímélő teljesítmény, VB cím nyomása, stb) bármelyik élpilótát bekasztnizott volna. Mellesleg, az angol közvetítés alatt is az volt a kérdés a végén, hogy Glockot beéri-e Hamilton, szóval ha a médiásokat ez foglalkoztatta, a McLarennek is feltűnt Mosolyog

Elkövetkező idők nagy csatái: Vettel kontra Hamilton kontra Senna Mosolyog ezt bármibe lefogadom.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #857 Dátum: 08 nov 05, 23:21:06 »

A Mclareneseknek nem tűnt fel. Ezt nyilatkozták, és miért hazudnának?
ÉS ne mond nekem Hamilton megcsúszásaira, hogy ezért meg azért nem tudott figyelni...
Egy jó pilóta mindig tud figyelni... Ami a lopott adatokat illeti...
Azt tudom, hogy volt benne szó a fékrendszerről, a ferrarik egyes pályákra való beállításaikról,
a ferrarik aktuális csapattaktikája, a váltó...
De biztos vagyok benne, hogy sokkal több minden. És teszem azt a beállításokra simán mondhatják,hogy már eleve nekik is megvolt.
Nálam azzal a kémkedéssel a Mclaren egy jó időre(míg Ron Dennis ott van biztosan) leírta magát...
Jah, és honnan tudod mennyi javulást hoztak azok a lopott adatok? (Ugyanis hoztak, mivel tavaly  biztosan bevetették őket. És szerintem egy részüket idén is)
És azt tudtad, hogy a Mclaren még az év elején lebukott, mert megpróbálta a fékrendszerét a ferraris tervek alapján elkészíteni?
Jah, és te csak ne féltsd a Mclaren költségvetését... Mellesleg arra is kíváncsi lennék, Hamilton hol lenne most, ha nem egyből egy erős atót raknak alá,
hanem lent kezdi, mint eddig a pilóták nagyrésze. Merem állítani, soha nem mondhatta volna el magáról, hogy minden idők legfiatalabb világbajnoka, ha ő is egy jordennél(M Schumaher), Saubernél(Massa, Kimi) vagy Minardinál kezd(Alonso). Összegezve, nem hiszem, hogy egy csapat is megengedhetné magának, hogy 2 évre előre fejlesszen egy autót. Közben túlságosan is kifogynának a pénzből. Ha megnézed a Mclarent, még a West, a főszponzora is ott hagyta ebben az időben. És a javulás túlságosan gyorsan jött. Azért, mert jött Alonso, és helyrerakta a csapatot, szervezettségileg(mint anno Shumi a ferrarit), valamint azért, mert a ferraris adatokkal, jelentős, színvonalbeli hátrányt tudtak ledolgozni. Azelőtt a 2 évben mit csinált a Mclaren? Szinte minden versenyen megállt. Aztán a másik évben meg majdnem világbejnok.... Hümm-hümm Persze csak saját erőből.... Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Uchiha Nandor
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #858 Dátum: 08 nov 05, 23:40:21 »

Teljes mértékben egyetértek veled Harag.
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #859 Dátum: 08 nov 06, 01:24:46 »

Ez hülyeség Mosolyog A McLaren igenis két évig fejlesztette az autót - talán mert a nagy Raikkönen kijelentette, hogy nem hajlandó ott versenyezni tovább és átmegy a Ferrarihoz. A javulás túl gyorsan jött, hát persze, mert letojták a 2006os évet teljesen és 2007ben bevetették azt a konstrukciót amit két évig fejlesztettek és belekerült a jó öreg Alonso és Hamilton téli tesztelése. És az is engem támaszt alá, hogy érdekes módon 2008ra Alonso érkezésével nem javult a Renault vissza, tehát nem elég pusztán Alonso oda. Minden versenyen megállt, igen, mert Kimi és Montoya nem igazán akart tesztelni. Érdekes módon a Ferrari is romlott megbízhatóság terén, amikor eljött onnan Schumacher és Ross Brawn, a McLaren meg javult amikor odakerült Alonso és Hamilton. Talán csak a megfelelő autóépítő pilóták kellenek?

Hamilton nem azért csúszkált mert nem tudott figyelni, egyszerűen a beállításai nem voltak megfelelőek esőre. Gondolom nem kell regélni mennyire különböző beállításokat használnak esőn és vízen, valamint Vettellel szemben, akinek ugye nem volt veszíteni valója, óvatosan kellett mennie, mert a célig el kellett jutni.

Két nyilatkozatom van, egyik, hogy a McLarent meglepte Glock taktikai döntése (tehát számoltak vele az utolsó körökben), a másik, hogy sejtették, hogy befoghatja. Ennek ellenére Hamilton és a McLaren már temette a VB címet az utolsó körökben.

Ezzel jön minden Ferraris, hogy így kémbotrány úgy kémbotrány. A Ferrari kis területű aerodinamikáját tartalmazta, illetve a felfüggesztéseket. Még1x elmondom, a Ferrari az egyenes szakaszokban jó, míg a McLaren nagyobb mechanikai tapadást elősegítő konstrukció. Namost, a felfüggesztést egy angol egyetemmel karöltve fejlesztette ki a McLaren (egyik csapatnak sincsen olyan fejlett felfüggesztése, mint nekik), miért használnák? A másik, egy teljesen eltérő konstrukcióterveivel nem mennek semmire az autó építésénél, mert lassulást idézne elő, ha a gyengeségre építenének. És akkor megint. A McLaren büntetése ugye az a 100 milka, konstruktőri eltiltás, valamint azokon a területeken, amiről a Ferraris adatok szóltak, fejlesztésbefagyasztás. Ezt az FIA szigorúan ellenőrzik. Szóval szerinted hiába használták, csak ezt az elavult és elvakult dumát tudod szajkózni, érveket nem tudsz sorakoztatni. A FIA igenis figyeli az autót és az MP4-22 és 23 teljesen mentes a Ferrari adataitól, ezt jobb ha elfogadod. Vagy azt mondod, hogy az a FIA aki mindenért gáncsolta a McLarenes pilótákat idén, nem figyelne erre? Nevet Még1x elmondom, a Ferrari 780 oldalas dokumentuma 3 azaz há-rom területét érintettek, azok pedig a McLaren számára használhatatlanok. A visszamenőleges stratégiával meg mit érnek? Semmit. Szóval mit értek azzal a 780 oldalas dokumentummal a kocsi terén? Semmit.

Hamiltonra kb. 10 éves korában figyelt fel Ron Dennis, akkor Hamilton elkérte a számát Ronnak ( Nevet) és azóta a McLaren fiókcsapataiban versenyzett a britt a "gyengébb" szériákban (Formula 3000, GP2) ezeket mind meg is nyerte, majd bekerült a Forma1-be, nem is alaptalanul, hiszen minden korábbi szériát legkésőbb 2 év alatt megnyert, és a Forma1el is így van. Kihasználta a lehetőségeit. Hülye lett volna egy olyan csapatba ülni, mint pl a Force India, vagy a Honda, ha ülhetett a McLarenbe is. Te nem használtad volna ki természetesen... Megnyugatlak, Hamilton már az első évében világbajnok, ha az első 5 versenyén nem Alonsot nyomják, hanem őt. Természetesen ez egy elvakult duma, mert miért is ne a 2x világbajnokot nyomják, de a tény az, hogy Monacoban Hamilton gyorsabb volt 2007ben, mint Alonso, az pedig +2 pont...

Ezt a fékrendszereset nem tudtam, pedig a Formula1.com és az autosport.com napi rendszerességű olvasója vagyok és ott nem volt hír erről, valamint abban se vagyok biztos, hogy a fékrendszert érintette az a 780 oldal. Mielőtt még gyanúba keverednék, elítélem ezt a dokumentum lopást, mert tényleg undorító, abban viszont biztos vagyok, hogy nem csak ez a mocskos akció történik a háttérben, és minden csapatnak van sara.  Viszont, mivel Hamiltont és Alonsot felmentették minden vád alól, ezért nyugodtan szurkolhatok neki.

A McLaren költségvetéséhez meg ennyit: Idén 470 M USD volt a költségvetése, ebből kellett kiperkálniuk 100M-t. Ergó a költségvetés 1/5-e, ami igenis nyűgi a büntetést (ami teljesen jogos)
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #860 Dátum: 08 nov 06, 09:50:04 »


Hamilton meg béna volt ugyanis nem rajta múlt... pedig rajta kellett volna... leblokkolt/elbénázta megint...  remélem többé nem lesz bajnok  Pojén 


nem tudom hol látsz ebben nyomdafestéket nem tűrő szavakat ez a véleményem ennyi.... nem kellene általánosítani...Hümm-hümm /az anitifanokat már véleményeztem régebben  >.<#/
 én sosem voltam valamelyik csapatnak a fanja 2001 óta Kimi fan vagyok követem akárhova is megy... (nem úgy mint egyes "fanok" akik azért szeretik mert "helyes"  "ferraris" "világbajnok" stb...  azokat utálom  >.<# )

nem egy pozitívnak tűnő hsz-t kellene akkor sem leszólni (mert ha ez egy szabad fórum miért nem írhatja bárki, hogy "Kimi a király"?) hanem azokat akik szidják Hamiltont  Pojén senki sem szereti ha a kedvencét szidják ezért reagáltam én is a hozzászólásodra  Pojén

nem szoktam antifankodni habár a 2008as Hungaroringi futam óta teljesen biztos vagyok benne, hogy egyedül Hamiltont nem szeretem... utálatom kiváltásáról tett a stílusával, a nyilatkozataival és őszintén a vezetési stílusával sem győzött meg... sőt xD 
hát igen ha már megtehettem, hogy ott lehettem akkor igenis sokat számít nekem a pilóták vezetési stílusa  Pojén

részemről ennyi, ne szeretek vitatkozni és senkit sem akarok megtéríteni vagy ráerőltetni a véleményem... csak leírta a sajátom  Pojén
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #861 Dátum: 08 nov 06, 11:01:04 »

Az első HSZ-em nem neked szólt, csak amikor elkezdted, hogy uszítok, akkor írtam ,hogy mire kommenteltem Mosolyog Én nem utálok senkit a jelenlegi mezőnyből (na jó kicsit talán Trullit és Webbert) így tőlem ne várj antidrukkerséget. Amit leírtam Kimiről az -sajna- tény, és azért írtam, hogy kicsit befogjam a fentebb Hamiltont ócsároló nép száját Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #862 Dátum: 08 nov 06, 11:51:30 »

akkor bocsi félreértettem Mosolyog  én pedig az antifanságot nem rád értettem hanem az ócsárlókra xD megesik persze, hogy egyszer egyszer elkap valakit egy-egy futam után a dühroham, vagy poénból meg akar valakit verni (ugye Syzy? xD)  Pojén de azért tartósa indok nélkül, vagy gyenge kifogásokkal utálkozni nem lehetne xD   indokkal sem kellene... de az már nekem nem megy  ha van rá okom akkor utálom és kész >.<#

Trullit és Webbert?  hát van érv amiért nem lehet őket szeretni az biztos... xD   

én még Nakajimával vagyok úgy, hogy nem utálom de nagyon tudok rá haragudni amikor feltartja azokat akik leköröznék :S habár akárki tart fel akárkit aki lekörözné arra mindig mérges vagyok.... mert nem fair xD
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #863 Dátum: 08 nov 06, 15:24:09 »

Hát ez így van Mosolyog Én csak akkor szoktam átváltani antidrukker módba, amikor túlsztárolnak valakit egy adott szezon után, viszont azokat a dolgokat is elismerem amik pl. Hamiltonnal szemben szúrják a szemem (idény első felében tanusított nagyképű viselkedése).

Trulli & Webber, állandóan ócsárolják Hamiltont, minden előzését kivizsgálják a FOTE-ban (versenyzői "liga", megvan ennek a hivatalos neve, csak nem ugrik be), mindenért bírálják a jobbakat, lerí róluk, hogy savanyú a szőlő és így próbálnak fogást találni a pilótákon.
Nakajima funny Mosolyog Nekem a 2007es bemutatkozása tetszett a legjobban, amikor elrántotta a fél Williams boxcsapatot.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #864 Dátum: 08 nov 06, 15:41:21 »

Hm nemtudom én webbert Szeretem a Sőt szinte az összes Pilótát Coultárdon Trulin és És Kubicán kívül szinte bárki-t kedvelek Nevet Webbert különösen Igazából Hamiltonnal sincs bajom de nem bírom valamiért xD de akit szívből utálok az Alonso.... Szóval PL a tavalyi viselkedése Hamiltonnal szemben az gusztustalan volt... Én nem bírom a fejét és végülis e miatt kedveltem meg Hamiltont egy ici picit xD de ő se favorit én inkább maradok a két Ferrárinál Nevet De ha oda kerülne egy olyan Versenyző akkor nemlennék már Ferarri Drukkaer vagy inkább a csapattársának Drukkolnék xD
am ez az elhúzzuk a boxutcában levő csapattagokat az most elég Sok helyen van emiatt a lámpás marhaság miatt...
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #865 Dátum: 08 nov 06, 16:32:59 »

Mindenkinek saját joga eldönteni kinek szorít, de az előző oldali jelzők szerintem megengedhetetlenek az olyan emberekre, akik az életüket kockáztatják egy-egy versenyen akár. (Kubica 2007)
És egy kis pojén: http://www.youtube.com/watch?v=fq9g0S4QVvM
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #866 Dátum: 08 nov 06, 16:53:20 »

Hát ez így van Mosolyog Én csak akkor szoktam átváltani antidrukker módba, amikor túlsztárolnak valakit egy adott szezon után...

Miért Hamiltont nem sztárolták túl? Még a csapból is ő folyt. Annyira azért nem nagy arc, de szerintem a jelenlegi mezőnyből, csak kevesen
igaziak. Hamilton meg(élen az apjával) csak élvezi.(Már bocs de röhejesnek találtam az apja azon nyilatkozatát, hogy Hamilton 8-szoros bajnok lesz. Hiszi a piszi)

Kimo, tudod én szeretem az  összeesküvés elméleteket. Megjegyezném viszont, hogy a Renault feljavult, most az  év végére.Nevet
Azon peig van elgondolni való, hogy a többiek Hamiltont szidják nem? Talán alapja is lehet annak amit mondanak? Valamint ha már így véded az idei Mclarent.
Ha enyit olvasol, akkor gondolom, tudod, hogy a csapatok egységes electronicát használna, amit a Mclaren gyárt. Számomra nem világos miért adták a tavali kémbotrány után, nekik ezt a lehetőséget, de mikor a ferrari megkapte az év elején a csomagot, megvizsgálta, és talált, egy rejtett rajtot segítő modult beleépítve.
Ennek ellenére ezt használja a mezőny. Akkor mégis miről beszélünk? Lassan másról se fog szólni az egész, hogy ki hogyan csal. Apropó, el tudnál küldeni azt a cikket, amiben fény derül rá, hogy a Mclaren, egy évet kihagyott, csakhogy egy következő évit fejlesszen? És lehetőleg hiteles legyen! És Raikkönnen nem akar tesztelni? Ezt megint honnan vetted? Nem tudom ki írta, hogy most a szünetben 3 évadnyi távot fog autózni... Mésrészről, ha így is volt, akkor a Mclaren miért tartja a tesztpilótáit, dísznek? Amúgy Hamilton eszét nem kritizáltam, csak azt mondtam, hogy a nagyobb világbajnokok nem voltak ilyen szerencsések. Jah, és még a költségvetéshez. Anno Alonso menekítette ki őket a bajból. Csak maguknak köszönhetik, de azért 370M USA dollár nem kevés, szóval nem kell őket félteni...

Amúgy jó a linked KimoXD
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #867 Dátum: 08 nov 06, 22:06:51 »

Linkeljek hiteles nyilatkozatot? Mosolyog Én írtam, hogy 10 versenytávot fog tesztelni Rai a tél folyamán, mert a Ferrarinál nem volt hajlandó korábban, meg is lett az eredménye, Massa vízhordót csinált belőle 2008ra. A tesztpilótákat azért tartják, hogy kiteszteljék az autókat, de ezek a tesztek nem fognak a versenyzőknek beállításokat és vezethető autót adni, ezért kellenek a pilóták. A tesztpilóták elsősorban az idény közbeni teszteléssel foglalkoznak, hogy az új aerodinamikai csomag, amik felkerülnek a kocsikra megfelelőek legyenek.

Szereted az összeesküvés elméleteket? Tessék, itt van egy: Tavaly a McLarent 2 évre el akarták tiltani a kémbotrány miatt, versenyzőket kizárni, kifizettetni a bírságot stb. Aztán még is bennhagyták őket, miért is? Pénz! Ha kizárják őket, akkor a Ferrari pilóták között dől el a VB cím sorsa, nem lett volna nézettsége a Forma 1nek a hátralevő időszakban. Ezért benn hagyták a McLarent, hogy minél több pénzt hozzanak a konyhára, de el kellett bukniuk a VB-t. Létezik ilyen elmélet is, és ezt nem én mondom, hanem Dávid Sándor. Gondolom hallottál már róla.

Schumacher rekordjairól: Nem fogok linkelni, mert reklámozásnak minősülhet a dolog, a banolást meg nem kockáztatom. Google a barátod, keress rá bátran, hogy mit mond LEWIS nem az öregember, hanem LEWIS ezekről a rekordokról, valamint mit mond Schumacher erről. Szerintem cseppet se sztárolták túl, övé volt a legjobb bemutatkozás a Forma1 történetében, újoncként 9x állt fel a dobogóra egymás után, az első 9 versenyén képes volt versenybe szállni a Ferrarikkal és Alonsoval. Valamint, ha jól tudom Kimi idén zsinórban 4x szerzett 0 pontot (Valencia - Spa - Monza - Szingapúr), és Barcelona óta nem nyert futamot (ebben persze ott van az a marha égő kanadai futam, és az utána lévő Francia GP, ami valljuk be, pech volt).

A rajtautomatikát nem csak a Ferrari vizsgálta meg, hanem az FIA is, szabályosnak találták. Mellesleg tudtad, hogy minden autóban, így a Ferrariban is van manuális kipörgés gátló? Mosolyog És teljesen szabályosan van benne, mert szabályt nem szeg vele egyik csapat sem.

A McLaren nem hagyott ki egy évet sem, csak az adott autót nem fejlesztette annyira, hogy esélyes legyen a futamgyőzelemre. Olyan, mint idén a Honda. A következő évi szabályoknak megfelelő autót gyártottak.

Rai féle tesztelést honnan vettem? Mosolyog Nem véletlenül jött el a McLarentől, ami ugye egy konzervatív angol csapat, ahol kőkemény szabályok uralkodnak, egy olyan csapathoz, mint a Ferrari. Tudtad, hogy Raikkönent a Ringen egy bokorból kellett összeszedni az egyik szabadedzés után, mert olyan részeg volt?

Lehet oltári szerencsének mondani Hamilton bemutatkozását, de ott a másik példa, Kovaleinen. Kapott egy VB Renaultot, mit kezdett vele, semmit... Meg aztán ott van a '97es világbajnok, Jacques Villeneuve, mi lett belőle? Túró.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #868 Dátum: 08 nov 06, 22:29:03 »

Először is! Tisztában vagyok vele, hogy a Forma-1 valójában a pénzről szól.
A Bearnie Eclestone-ok keresik betegre megukat vele.(Megjegyzem, ő volt az 93-ban aki azt mondta a forma-1-ből
egy német, és egy néger világbajnok hiányzik...) de azt nem hiszem, hogy direkt buktatták el a vb-t a Mclarennel.
Szerintem az eredeti tervek szerint Hamiltonnak kellett volna nyernie, csak a fent említett jómadár verseny közben
újraindította a fedélzeti számítógépet, és míg az újraindult, a mezőny szépen otthagyta...
A manuálisról( ami vagy jó vagy nem) tudok. Én arról beszélek, ami rejtetten volt a csomagban. És az nem volt szabályos...
Mellesleg, még mindig nem tudom, honnan veszed, hogy a Mclaren egy évet elbliccelt, hogy a következőre készüljön...
Rai-ról meg tudok egy részeges állatXD Elvégre Finn:D Anno Häkkinen is ilyen volt:D És azt tudtad, hogy Rai az első futama előtt bekajált és a kamionban elaludt?Nevet Úgy kellett őtb összszeszedni:D
Jacques Villeneuve. Őt olyannak tartom mint Hamiltont. Az átlag Forma-1-es pilótánál jobb képességek, és egy jó autó gyümölcse.
(Mert bármennyire is utálunk valakit, egy VB-cím nem terem minden bokron)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #869 Dátum: 08 nov 06, 23:40:05 »

Öcsi, nem kell bemutatni nekem Raikkönent Mosolyog komálom a srácot, de azt nem szeretem ,hogy a leggázabb éve után, miután letaszították a trónról, kijelentik, hogy ő a király. Ezt tettem rendbe feljebb Mosolyog Nem a kamionban, hanem egy kis "műtőskocsin" aludt, és akkor is másnapos volt Mosolyog Aztán beült a Sauberbe és 7. lett. 20-30 közötti együléses verseny után.
Bernie még csak haggyán, nahde Max Mosley... Őt inkább nem jellemzem mert kitiltanak a fórumról.
Nem a fedélzeti géppel volt a gond, hanem a váltóval. Legalábbis ezt az RTL mondta vasárnap, és ez maradt most meg bennem, majd utána olvasok.
Nem volt rejtve semmi a csomagban olyan, ami szabálytalan lenne. A FIA hivatalos oldalán nem találtam ilyet, pedig most a kedvedért rákerestem.
Honnan veszem? Hol voltak 2006ban? Hány futamot nyertek 2006ban? 0-t. Hány futamot nyertek 2007-ben? 10et. Itt a különbség. Alonso és Hamilton önmagukban nem elegendőek ahhoz, hogy egy autón majd 1 másodperc gyorsulást hozzanak, nézd meg a mostani Renaultot, Alonsonak majd egy év munkájába került, mire rendbe tette azt a csapatot, ami korábban világbajnok volt.
Vili csávó meg bolond volt és Hamilton nem teszi meg azt a szívességet, amit Villi, hogy vesz magának egy csapatot és ott fog versenyezni, mert akkora sztárnak tartja magát. Elvégre még minimum 2012ig látjuk a srácot a McLarennél, az pedig még 4 év.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!