24 szep 27, 05:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 643106 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #840 Dátum: 08 aug 25, 13:06:55 »

Igen szerintem is elég nagy gond lehet a Ferarri motorokkal nem bírnak végig két futamot elégé szar és Kimi télleg eléggé szét van esve lehet hogy télleg az kéne neki amit a kommentár vagy ki mondott valaki aki nem hagyja békén és folyton hajtja na mind1
A verseny télleg nem volt rossz annak ellenére hogy én utálom az ilyen pályákat de ez egészen türhetőnek tűnik viszont az télleg elég zavaró lehetett a pilótáknak hogy mindig valami szemét felakadt a kocsijukra

Alonsonak nem örültem mert annyira tisztelem hogy ezt a versenyt végig néztem volna ahogy meg csinálja a lezuhant repülő miatt akarta megcsinálni de akk mind1 bár nem mondom hogy nem örültem mikor megláttam ahogy letörten áldogál a boxban  Ördögi
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #841 Dátum: 08 aug 25, 13:47:53 »

Fiam a káröröm a legszebb öröm ugye?  Nyelvesít   
A sok zacskó meg miegymás viszont tényleg érdekes volt...  Hümm-hümm valahogy nem a pályán a helye X"D  Én  unalmasnak tartottam a futamot... lehet mert kevés előzés volt... és túlságosan szét tud húzódni a mezőny egy ilyen hosszú pályán  Technikai KO Mondjuk a pálya vonalvezetése tetszik...  remélem mihamarabb megcsinálják F1 challenge-re mert ki akarom próbálni  Pojén
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #842 Dátum: 08 aug 28, 22:10:17 »

Bl sorsolás 2008/2009:  Mosolyog

A csoport:                                                                       E csoport:
1. Chelsea (Anglia)                                                         1. Manchester United (Anglia)
2. AS Roma (Olaszország)                                              2. Villarreal (Spanyolország)
3. Girondins Bordeaux (Franciaország)                           3. Celtic Glasgow (Skócia)
4. CFR Cluj (Románia)                                                     4. Aalborg BK (Dánia)

B csoport:                                                                       F csoport:
1. Internazionale (Olaszország                                      1. Olympique Lyon (Franciaország)
2. Werder Bremen (Németország)                                  2. Bayern München (Németország)
3. Panathinaikosz (Görögország)                                   3. Steaua Bucuresti (Románia)
4. Anorthoszisz Famaguszta (Ciprus)                             4. AC Fiorentina (Olaszország)

C csoport:                                                                        G csoport:
1. FC Barcelona (Spanyolország)                                     1. Arsenal (Anglia)
2. Sporting CP (Portugália)                                              2. FC Porto (Portugália)
3. FC Basel (Svájc)                                                           3. Fenerbahce (Törökország)
4. Sahtar Doneck (Ukrajna)                                              4. Dinamo Kijev (Ukrajna)

D csoport:                                                                        H csoport:
1. Liverpool (Anglia)                                                         1. Real Madrid (Spanyolország)
2. PSV Eindhoven (Hollandia)                                           2. Juventus (Olaszország)
3. Olympique Marseille (Franciaország)                            3. Zenit (Oroszország)
4. Atlético Madrid (Spanyolország)                                   4. BATE Boriszov (Fehéroroszország)

Hát a Real megint kifogta a sorsolást a Juvéval meg a Zenittel (UEFA kupa győztes), úgyhogy biztos lesz küzdelem a tovább jutásért, de remélem, hogy tovább fognak jutni.  Nevet
Lesznek izgalmas meccsek, mint pl Atletico Madrid - Liverpool, kíváncsi leszek Torres, mit fog nyújtani volt csapata ellen.
Chelsea - AS Roma sem egy utolsó rangadó, jó lesz az idei Bl is.  Mosolyog

Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #843 Dátum: 08 aug 28, 23:57:55 »

Nem hiszem el miért mindig a madridnak kell szívnia Lehánylak.
Ami viszont igaz nagyon jó mecsek lesznek idén a blben.
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #844 Dátum: 08 szep 02, 17:38:42 »

Hát ha a Madrid mindent bele ad továbbjut. Bár robinho elvesztése nem lesz valami jó, főleg hogy nem igazoltak csatárt. Mert robben meg van der Vaart kicsit kevés lesz oda.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #845 Dátum: 08 nov 02, 20:13:54 »

Itt szidjuk Hamiltont.Ne a DT-t offoljuk tele....
Hogy az a roh.adt köcsög kur.va anyját ennek a kiba.szott fa.szmajomnak....hogy dögölne meg  Gyáááá
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 02, 20:17:51 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #846 Dátum: 08 nov 02, 20:24:19 »

Hamilton 1 szemétláda, aljas, b***s gy***r, meg a Glock is, mert miatta lett világbajnok! -.-
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #847 Dátum: 08 nov 02, 20:25:13 »

FUJJ HAMILTON GYŰLÖLLEK FUJJJJJJJJJJJJJJ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ UTÁLOOOOOM ÖLJÜK MEG!!!!!!!!!!!! Lehánylak Lehánylak Lehánylak Lehánylak Lehánylak Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #848 Dátum: 08 nov 02, 20:33:06 »

PEDIG CSAK NÉHÁNY MÉTEREN MÚLOTT SZINTE!
Szemét Hamilton! Szegény Massa! Pedig ő mindent megtett! És szemét Glock is, mert nem mert gyorsabban menni!!!!!
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #849 Dátum: 08 nov 02, 20:56:39 »

Glockot nem kéne szidni mert nem tehetett róla  Hümm-hümm
Gyulát meg megverem ha még egyszer azt mondja Kimre hogy bealudt  Hümm-hümm
Massa megtette amit tehetett nem sikerült.. nem rajta múlt, sajnálom szegényt...
Hamilton meg béna volt ugyanis nem rajta múlt... pedig rajta kellett volna... leblokkolt/elbénázta megint...  remélem többé nem lesz bajnok  Pojén 
Hajrá Kimi! xD
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #850 Dátum: 08 nov 02, 21:02:50 »

i (L) Kimi,Hamilton csicska ennyit erről ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #851 Dátum: 08 nov 02, 21:05:05 »

Kimi a király bárhogy is fáj =)
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #852 Dátum: 08 nov 02, 23:32:44 »

Kimi a király bárhogy is fáj =)
Persze, idén meg is mutatta a zsinórban 4 nullázásával Mosolyog
Hamilton letaszította, és ezt jobb ha elfogadod, még sokszor lesz ilyen Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #853 Dátum: 08 nov 03, 09:01:28 »

Ahelyett, hogy örülnél  Hamilton sikerének idejössz "uszítani"...mert  hidd el sokkal több itt a Kimi/Felipe/Ferrari fan mint mclaren vagy Hamilton, így nem igazán lenne jó vége ha ezt folytatnád  Mosolyog

"Hamilton letaszította, ... még sokszor lesz ilyen"
ezzel azt akarod mondani, hogy Kimi sokszor lesz még VB és Hamilton majd mindig "letaszítja" azaz egyszer Kimi egyszer Hamilton nyer ? érdekes elgondolás de ha te így vélekedsz...  Pojén
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #854 Dátum: 08 nov 03, 09:55:03 »

Fú hát én úgy reménykedtem a végén, kész extázisban voltam, aztán Glock lelassult és odalett a remény. Hát eléggé le voltam törve és sajnáltam nagyon szegény Massát  :/
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!