24 okt 05, 23:46:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647173 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3600 Dátum: 13 nov 02, 15:11:26 »

DVTK 1 - 2 FTC

eddig jó a tippszmiksz, az újpest- lokira leszek még kíváncsi, bár most az dózsa nagyon gyenge.

1 -3 at írtam véletlen  aztán szerkesztettem de nem kellett volna  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 02, 15:12:24 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3601 Dátum: 13 nov 02, 15:14:13 »

Newcastle meg tönkre vágja a gyanútlan tipszmikszelők mixét. Fradinak örülök, hogy fordítottak, Jenner gólja elnyerte a tetszésem.
Tegnap Coutinho pelusa megtelt! ikszdé

Ez nem észrevenni... Mit gondolt a bíró, mitől tört el az állkapcsa az embernek? xD
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 13:12:21 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3602 Dátum: 13 nov 03, 17:19:17 »

12 perc telik el és 3 gólt lő a Loki.

Megyeri úton nagy zakó készülődik.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3603 Dátum: 13 nov 03, 22:53:59 »

Tegnap Coutinho pelusa megtelt! ikszdé

Egyszerűen a civilizált emberek próbálnak tartózkodni az óriáscsimpánzoktól. Azok hajlamosak támadni, akár az állatszerű dens caninusaikkal is.

Syzy, sajnos utána már csak védekezett. A hollandok bezzeg nem. Szomorú
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3604 Dátum: 13 nov 04, 00:21:24 »

Foles... Foles... Foles... Úristen, Jézus Krisztus, Szent Mária, József szent fallosza, mi a fenét művel ez a fickó? X'D Érik egy nagyon kemény NFL rekord. :'DDD Szegény Oakland...  bye bye
Nem lett rekord csapat utasításra... Kár, én sajnálom a srácot. Milyen szar érzés lehet az, hogy lecserélnek 8 perccel a vége előtt, amikor megdöntheted egy élő legenda rekordját? Azért beállítani se semmi. Mosolyog

Másik oldalon meg Pryornak nem volt szerencséje... Ellenben Luckkal, micsoda feltámadást mutatott be a Colts! Izgalmas volt a vége, szegény Bullock, őt is sajnáltam kicsit a kihagyott FG miatt, de muszáj volt a Colts győzelemhez... Mosolyog

NE meg most jól játszott szerintem a sérültekhez mérve... Steelers a 3. negyedben megfoghatta volna a Patset, de végül nem sikerült. Jó meccs volt.

SB győztesünket meg elpicsázta a Browns. Vicc. Koordinátorokat el kellene koordinálni Jacksonvillebe, vagy a kanadai ligába. Ilyen impotens playbookot szerintem kevesen tudnak felmutatni. Rice átlag 2 yard alatti futás... :'D

Amit még említenék, az a papír forma Seahawks meccs volt. Glennon jó első félidőt produkált, viszont a Seattle defense összekapta magát, és nem tudott érvényesülni. A Tampa defense meg összeroskadt az offense hiányának terhétől. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 04, 06:40:06 írta Ishida » Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3605 Dátum: 13 nov 09, 12:59:21 »

Én ezért mondtam, hogy a Browns elkaphatja a Kansast, nem olyan rossz csapat az, az idei Ravensnél "sokkal" jobb. Nevet Foles reményeim szerint a közelébe sem ér a 158-nak a hétvégén, Matthews és talán Perry is visszatér, Seneca pedig remélem futni is fog. 
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3606 Dátum: 13 nov 09, 13:09:13 »

Lehet jobban járna a Packers, ha Seneca helyett Favre osztogatna tolókocsiból.
Az idei Ravensnél meg nem nehéz jobbnak lenni. Még a Steelers is legyőzte őket idén. Ott se minden 100-as az tuti.
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3607 Dátum: 13 nov 09, 13:28:41 »

Bár Favre (és a téli Lambeau) miatt lettem GB drukker, az öreg nagyon sok pick-et szórna. Seneca alacsony, de szvsz ilyen erős elkapósorral talán sosem dolgozott (hiányzókkal is), ráadásul Lacy és Starks is jó formában van (és egészséges).
Ravens olyan, mint a jól lakott ember, ráadásul Flacco (fizetése) miatt sok jó játékosnak kellett elmennie.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3608 Dátum: 13 nov 09, 15:16:40 »

Na ez az! Ilyen fizetést adni 8 50+os dobásra azért vicc. Boldin nem mintha nagy szezont futna a 49ersben, de az tuti, hogy nagyon hiányzik a Ravensből ahogyan az értelem is. A hobbit nem tud se futni idén , se elkapni. Ricenak 2 normális meccse, ha volt. Nagyon elszúrta ezt az egészet a Ravens vezetése.
Az meg reméltem lejön, hogy kizárólag poénból dobtam be az öreg Brett nevét. xD Boykin és Nelson... Hát utóbbi elit, Boykin meg nagy tehetség szerintem, de Seneca nem jó QB, középszerű. Láthatjuk a Kansas példáján, hogy középszerű QB csak irreálisan jól teljesítő defensezel nyerhet. Nem vagyok sajtutáló, de én elásom őket amíg Rodgers vissza nem tér. A Cobb és Jones nélküli Pack' nehéz feladat, még olyan elitnek is, mint Rodgers. Vért fog ez a packers izzadni, ennyi biztos!
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 15:17:47 írta Ishida » Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3609 Dátum: 13 nov 09, 19:16:56 »

Jones szerencsére már a Chicago ellen is játszott, Finley és Cobb a két hiányzó, bár Boykin, Hyde jól pótolja utóbbit, Finley helyén pedig Quarless egyre jobb. Sima hazait várok akárki irányít és sackeket Nevet
Ravensnél nincs épkézláb elkapó, futóik idén gyatrák, a védelem pedig lesüllyedt közepes szintre. 2 év jó draftja minimum szükséges, hogy újra félelmetesek legyenek, Steelersnek talán több is, ott idény végén szerintem nagy takarítás lesz az öregek között.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3610 Dátum: 13 nov 09, 21:46:35 »

Hát ez ilyen kényszer helyzet volt, de a 17 yardja még nem ad okot az örömködésre. Az a hatalmas szerencséje a Sajtosoknak, hogy Eagles, Giants és talán a Vikings következik. Nehezebb lenne, hogy a Lionsszel kellene játszani a jövő héten. Mosolyog
Steelersnél kellene egy offwall csere, és a defensebe sem ártana vérfrissítés a falban, és egy CB sem ártana. Szerintem a defense a tragikus Pittsburghben.
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3611 Dátum: 13 nov 11, 19:34:46 »

Lassan tényleg Favre lesz az irányító. Hihetetlen. Idén egyértelmű SB esélyes a Green Bay, ha bejut a rájátszásba. Ennyi sérüléssel más nem nyerhet. Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3612 Dátum: 13 nov 11, 19:55:12 »

Én még mindig azt mondom, hogy tennék egy próbát a Isten gyermekével Tim Blessed Tebowval... Sok veszteni való nincs. Ez az AFC playoff kegyetlen lesz gyerekek! Már most várom! Nevet
Dalton milyen mákos td-t dobott már? ikszdé

Na a találgatásnak is vége. Packers aktiválta Flynnt. Erre csak annyit mondok, hogy nem  véletlen, hogy vándorcigány módjára járja a csapatokat... Sose tartottam a középszerűnél egy fokkal se jobbnak. Habár lehet erre rámcáfol valaki... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 12, 05:57:38 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3613 Dátum: 13 nov 14, 19:29:30 »

http://www.magyarfutball.hu/hu/kifogasgenerator/15

azért nem semmi , lehet válogatni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 14, 19:30:06 írta Syzygy » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3614 Dátum: 13 nov 18, 08:37:22 »

Olcsó hajkozmetikázás
Arizona beindult, ha jövő héten megverik a Coltsot, amire mondjuk sok esély nincs szerintem, akkor nagyon komoly esélyhez jutnak a Wcardhoz! Amire még ott verseng a Bears, a Packers, Panthers és a 49ers is. Kemény meccsek lesznek a season végére, mindenkinek hajtani kell, nem lehet a play-offra tartalékolni. NFC West tetszik, jó lenne látni a Lionst és a Bearst is a play-offban látni.

Tampa átmenetelt az Atlantán, mint a Németek a Franciákon... Fél Falconst kitenném FA-be, ha én lennék a boss. Vicc amit ezek leművelnek hétről hétre. Ez nem magyarázható Julio Jones kiválására. Egyszerűen kiöregedett a csapat, és nincs minőségi pótlás, hanem a nyugdíjasokat, vakokat és gyengénlátókat játszatják. Viszont ebben a Harry Douglesben van potenciál. Szegény White meg annyit kap el, hogy legyen valami alibi adat a statisztikákban. xD

Steelers meglepő feltámadást mutatott be a Lions ellen. Szerencsétlen Stafford alig dobott kb. 40 yardot a második félidőben. A nem létező defense előbújt a pittsburghi rejtekhelyéről? Big Ben meg jól játszott, pedig ott is megy a szarkutyulás a fizetéssel.

Eagles szárnyal amióta megsérült Vick. Csak Chip Kellyt nem értem. Miért nem takarítják el végleg Vicket a képből. Nincs olyan ember akinek hiányozna. :'D Ez a Foles gyerek nem rossz QB, ha #1 QB lehetne a következő évben is az Eaglesben, akkor Jackson elit QB-ké tehetné.

Houston we got a problem here. Kb. ennyiből állhatott Keenum kommunikációja. ikszdé Shaub se tudta megváltani a világot, hiába hozták be. Jennings szétfutotta J.J. Wattékat. Azon kevés meccsek egyike volt, ahol azt éreztem, hogy ez a Raiders tényleg jobb az ellenfelénél. Texans, Falcons, Vikings. Mindhárom csapat elég nagy csalódást kelt idén.

Dalton összeteheti a kezét, mert az a védelem, amelyik elbukta a Dolphins elleni meccset, az megnyerte neki a tegnapit a kutyusok ellen. Browns jól kezdett, de a Bengals speciális egysége ellen kb annyit értek, mint a vietkongok Rambo ellen. Ha nem lenne új szabály a kick-offra akkor tuti, hogy abból is visszahordták volna. ikszdé Mellesleg nem sok olyan meccset láttam, ahol így van elosztva a pontok száma. 1. negyed only Browns, második negyed only Bengals, 3. negyed only Bronwns, 4. negyed only Bengals. Nevet

Chicagoban kiszenvedték Cutler nélkül a hosszabbításos győzelmet a Ravens ellen. Kellet az ítéletidő is ehhez a győzelemhez. Érdekes, egy gurolós foci meccsen, ahogy Sanyi mondja, ott lefújták volna a meccset és átrakják egy másik napra, itt meg , amint az ítéletidőből, csak óriási vihar lett, már ment is a játék. Nevet Azért kicsit érezni lehetett Cutler hiányát. Szerintem jövő héten jön vissza, hogy újra lesérüljön. XDDD

Bills is elég jól játszott a Jets ellen. Gino Smith is eddig bírta, kipukkadt a lufi. Ivory próbált ott kocogni, de kellett volna defense is a Jetsnek, hogy beszélni lehessen itt egy esetleges szoros meccsről. Nevet Ed Reed is dísznek volt a pályán. Volt egy tackleje és aztán ennyi. Nevet

Dolphins Chargers meccset semmilyen formulában nem követtem, arról nincs mit mondanom. X'D

Seahawks megmutatta, miért ők a királyok az NFC Northban. Nem dobálják magukat szarrá, mint a New Orleans, vagy a Denver, de mégis megcsinálják a pontokat, megvannak a TD-k, mondjuk ebből a defense is kiveszi a maga részét belőle. Most is volt 3 interük, 1 Fumble és az egyik inteceptiont vissza is hordták TD-ra. Seattle szerintem idén meglepetéseket is okozhat az NFC play-offban. SB esélyesek a szememben főleg a defense miatt.

Giantsnél gumibogyószörpöt ihattak, ezzel a győzelmi sorozattal. Igaz a kb. QB nélküli Packet nem nehéz legyőzni. Lehet azt kellene csinálni, mint amit a Bengals. Oda adni a labdát egy elkapónak, hogy az dobjon first downt vagy touchdownt. ikszdé

Saints és a 49ers csatáját meg szépen elaludtam, de látom hozta a meccset a New Orleans. Ott az első negyed puntháborújánál döntött úgy az agyam, hogy átkapcsolt másik csatornára, az alfa hullám adására. X'D Valami foszlány van még a második negyedből a Boldin td. De kb. ennyi. xD

Brónik megállították a Chiefs menetelését. Azért a defense kitett magáért, nem lett ponteső, de az offense kb 2 fillért nem ért. A Kansas így is a legnagyobb esélyese szerintem az AFC wcard egyik helyéért.

Uhhh ez a Carolina meccs nagyon izgalmas lett a végére. Megérte fennmaradni ! Nevet Már várom, hogy sikoltozzon a sok Pats fan FK-n az interception miatt. Szerintem ők komolyan hihetnek benne, hogy az nem elkaphatatlan labda. xDDD Newton meg a legjobb színesbőrű QB! RG3 túlértékelt hozzá képest. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 05:39:59 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!