24 szep 23, 07:21:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134394 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #450 Dátum: 10 szep 28, 14:41:44 »

Juura akkor ezt cáfold meg értelmes hsz el, ugy látom nem olvastad végig...
ha a sennin módbol a chakra visza szál az eredeti miért ne?
akár hogy is de a senju chakra is csak chakra ezen nincs mit taglalni...
kakashi pedig ezért mondta  mivel neki nem sok chakrája van, neki  pár klón is elég....
és még nem is támadott velük.
Egyébként arra gondoltam hogy ha meg idézik fogy a chakra, de mondjuk ha nem csinál semmien jutsut, és meg hal a klóna chakrával mi lesz? Visza szál az eredeti testbe, mint ahogy fentebb emlitettem  a senju chakrát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #451 Dátum: 10 szep 28, 15:01:34 »

Szerintem a megidézéshez szükséges chakra semmiképp nem kerül vissza mert az a megidézéshez szükséges, tehát eltűnik. Viszont az a chakra mennyiség amivel ellátta a megidézett klónokat a megsemmisülésük vagy megszüntetésük után visszakerül az eredeti testbe. Ezt Kakashi tökéletesen elmagyarázta amikor Narutot tanította a szél elem használatánál. A klón minden új tudása, képessége, információja visszakerül az eredeti testbe még a fáradtság is.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 15:02:44 írta rini67 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #452 Dátum: 10 szep 28, 15:36:43 »

hát igen, ezt én bele is irtam a véleményembe
"tegyük fel hogy narutó használ 1 kage bunshint. a chakra 50 50 % nha de ha klón használ pl 1 rasengant akkor pl már csak 30 % chakrája van, ezután a klónt  meg"ölik" a tapasztalat, a chakra visza száll narutóba.  tehát marad  ha felszámítjuk a a chakra felhasználásba a klón idézését is akkor marad kb 60-70 %ckarája narutónak" jó mondjuk a chakra menyiség csak hasra ütés,de a  benne van ez is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #453 Dátum: 10 szep 28, 20:41:22 »

Hmmmm... most hogy visszaszáll e vagy nem azt nem lehet pontosan tudni, de sztem visszaszáll a sima chakra is, mert ha nem szállna vissza Narutonak elég nehéz dolga lett volna a szél elemes edzésnél, hamar kimerültek volna a tartalékai de elég sokszor újból tudta őket csinálni miután megsemmisültek Mosolyog bár valamilyen szinten biztos kevesebb kerül vissza mint amennyi eredetileg volt a chakrájából... Ez csak egy elmélet de én így képzelem hogy: 100 klón a chakrája 80% kerül és ha megsemmisülnek akkor visszakap belőle mondjuk 60-70%, magyarázat az hogy a létrehozásuk kerül chakrába nem pedig maguk a klónok, vagyis maga az hogy van 20 klón nem úgy oszlik el a chakra hogy 20 fele ossza hanem kapnak valamennyit az eredetitől és ha meghalnak az visszaszáll de a létrehozásuk is energiába kerül... most ez kicsit bonyolult lett de nem tudom máshogy elmondani.
Naplózva


--->3D Modeller<---
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #454 Dátum: 10 szep 28, 22:33:23 »

Ha a klón harcol vagy jutsut tol, akkor fogy a chakrája. Szóval, ha vissza is kerül chakra, biztos, hogy jóval kevesebb.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #455 Dátum: 10 szep 29, 17:06:04 »

amúgy a neji vs narutiban is az volt hogy szétoszlott a csakrája meg az edzésen is ezt mondta kakashi.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/315/12 na meg itt is.
azaz feldarabolja ( 1 ; 1 = 50% ; 50%, 1 ; 999 = 0,1 ; 99,9 / 999 csakra/klón)

a többi klónt meg szerintem onnan tudja gyártani hogy folyamatosan megcsapolja a 9 farkút, de abban eggyet értek hogy a csakra egy része visszaáramlik és így szerzi meg a tapasztalatot
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #456 Dátum: 10 szep 30, 17:27:02 »

Az idézéshez szükséges csakra az gondolom tuti odavész, viszont azon információ szerint, miszerint a csakra egyenlően oszlik meg a klónok és as az eredeti közt, így nem lehet alaptalan az a feltételezés sem, miszerint, ha az egyik klón végrehajt egy jutsut, akkor a többinek is és az eredetinek is csökken a csakrája, egyenes arányban elosztva, ugyanakkor ha egy klón megsemmisül, akkor a rá eső csakra rész, testvériesen megoszlik az eredeti. és a megmaradt klónok közt. Ez Shiro véleménye de arimasu ¤_¤

ui: Kb úgy képzelem, mint egy nagy tartályt, amiben víz van, és elválasztó falakkal ) egyenlő részre osztunk.

Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #457 Dátum: 10 okt 01, 19:17:53 »

Ez sem rosz, de szerintem így fojton megosztanák az információkat és nem csak az eltűnésüknél.
De különben tetszik az elképzelés.

Amúgy úgy tűnik hogy a csakrában megtalálható az illető tudata is lsd: Minato és Kushina Narutó pecsétjében.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #458 Dátum: 10 okt 03, 22:46:31 »

naruto azért képes folyamatosan annyi klónt létrehozni mert nagyon nagy a regenerálódási képessége. 2 dolog szab határt egy ninja chakrájának:
1: a maximálisan raktározható mennyiség
2: chakra újratermelődési sebesség

ez a 2 pont függ az illető testi tulajdonságaitól, úgymint származás, öröklött tulajdonságok, és fizikai edzettség, valamint mentális akarat.

mivel narutonak hatalmas a raktározható mennyisége (uzumaki származás, +kyubi) illetve gyorsan regenerálja az elvesztett chakrát (kyubi + edzettség) sorozatban képes gyártani a klónokat.

Kakashi egyikben sem tündököl, ezért tud max 2-3 klónt létrehozni
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #459 Dátum: 10 okt 07, 19:17:33 »

ez nem csak 2-3nak tünik. http://www.mangafox.com/manga/naruto/v04/c033/10.html  Ohh My God Ohh My God Ohh My God







De gondolom hogy ha ezt megcsinálná akkor nem nagyon tudna elsütni egy raikirit sem.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #460 Dátum: 10 okt 07, 19:21:50 »

Hát igen ez nekem is eszembe jutott xD
És akkor aszem azt modta hogy a megmaradt chakrával segit be narutonak, sztem ksihi akkor még  nem volt tisztában mindennel.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #461 Dátum: 10 okt 07, 19:31:05 »

A nagy eltérés Kakashi és Naruto klón technikájában, hogy Naruto a chakrája mennyiségében jóval többet tud létrehozni és az ő képességével azt a sokat is jól tudja irányítani Kakashihoz képest. A lényeg nem is annyira a mennyiségen van hanem azok mennyiségéhez mérten azok irányításában kimagaslik. Naruto nagyon sok klónjának tud teljesen más bonyolult feladatot kiosztani, és mégis az irányítása alatt marad. Kakashi viszont ezt nem tudja megtenni ennyi klónnal. Nem tudja a figyelmét ennyi felé szétosztani.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #462 Dátum: 10 okt 07, 19:47:00 »

Lehet ő még akkor nem, de mi még most sem xDD

De szerintem nem olyan fura sok az a kb 30 klón

Amúgy úgy tűnik hogy a csakrában megtalálható az illető tudata is lsd: Minato és Kushina Narutó pecsétjében.

Ebbe belegondolva a Kagebunshin az voltaképp csakrafelszabadítás+Henge valamint az egészet valahogy materializálni (szilárdá tenni, anyagi állapotba hozni) szerintem emiatt lehet, hogy az elemi klónok azok csupán C osztályúak, ugye az elem adja az anyagot, az árnyklónok meg már B osztályba tartoznak, mivel ott neked magadnak kell létrehoznod a szilárd formát.

Visszatérve a csakrában a tudat dologra. Szerintetek egy juncsuriki képes lehetne a bijuuja csakráját felhasználva a bijuu Kage Bunshinját létrehozni?

Tippem szerint kb minimum 3x annyi csakrát kellene egyszerre felszabadítani, (ráadásul tiszta vörös csakrából) mint pl egy Gamabunta szintű idézésnél.
Plusz ugye ott van az egy ütéstől kipukkad a klón dolog, így hát a kérdés:
Vajon hasznos lenne a csatában, vagy óriási csakrapazarlás?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 07, 19:57:05 írta Shiro » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #463 Dátum: 10 okt 07, 20:00:31 »


Szerintem nem lehetséges, jó mondjuk naruto esetében tuti, mert ott csak az üres chakrát vette el a rókótál, de mondjuk iller bee esetében nem hiszem , mivel aszem olyankor keveredik a gazda, ésa bijuu chakrája,(ezért is változott át kille bee sasuke ellen, hogy kijusson a genjutsuból) igy 2chakrát materizálni nem hiszem olyan könyü.
Az már más kérdés hogy ha ugy csinál kage bunshint ha használja mind2 chakrát saját magán, és buju formában van, ugy tudná használni szerintem, mivel naruto is tudta/tudja hasznlni mikor szivárgott a kyubi chakrája a pecséten keresztül
bár
Szerintem egész jó ötlet, mivel ha azt nézük 1 full power jinchuriki elég tápos, elképzelhető hogy jó lenne, gondoljunk csak bele, mi lenne 2-4  8 farku aki azz a mouth cannonal lövöldözne? És mivel valszeg mikor kipukkan  a klón, akkor ami chakra megmaradt nála, visza száll a gazdiba.szóval maradna chakra is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #464 Dátum: 10 okt 09, 17:42:37 »

Amúgy 2 dolgot szeretnék megvitatni.

1. a Klónokból mennyi csakra szabadul vissza a létrehozójából, mert amikor kakashi harcolt peinnel megemlítette hogy a csakrája felébe került az az egy klón, de valamennyinek vissza kell szálnia mert különben a senin formát nem tudná használni naruto mert ott is arról szól hogy visszakapja a senjutsu csakrát, valamint nem nagyon tudom elképzelni hogy enélkül hogyan kapná meg a klónok által begyűjtött tapasztalatokat.

2. az hogyan lehet hogy amikor a klónok ütnek egészben maradnak, de amikor ők kapják akkor szétesnek.
mert a fizika törvényei miatt amekkora erőt átadnak egy másik testnek, ugyanakkorát kapnak ők is ellentétes irányban.
+ ha ezt a klónt valami burok tartja egyben és akkor tünnek el ha ez a "csakra burok" megreped akkor végkép eltűnnének az ütéseknél.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!