24 szep 23, 07:29:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134482 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #435 Dátum: 10 jan 12, 18:55:40 »

Nem hinném,a klón azon kívül hogy az eredeti tökéletes mása,nincs más kapcsolatban a valóssal,így nem tud átterjedni rá sztem.

Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #436 Dátum: 10 jan 12, 22:47:29 »

Hát... a természeti erő veszélyes az eredetire is, ki tudja, lehet hogy a Genjutsuk is.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #437 Dátum: 10 jan 12, 23:34:42 »

De a természeti erő meg a genjustu azért 2 elég eltérő dolog.

A természeti erőt ha naruto klónja összeszedi,keveri a saját chakrájával,és mikor naruto feloldja,visszaáramlik belé ez a kevert chakra,genjutsunál viszont elvileg nem történik semmi ilyesmi(legalábbis még nem hallottam róla),max a chakrakeringése más lesz,de sztem ha feloldják a klónt,akkor ez véget ér,és csak szimpla chakra száll vissza az eredetibe.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 12, 23:35:56 írta con » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #438 Dátum: 10 jan 12, 23:54:33 »

Alapjába véve nem, de mivel a klón kipukkanása után a használó bmegkapja annak tapasztalatait (emlékek, gondolatok),  így lehetségesnek tartom, hogy bizonyos genjutsuk okozhatnak ilyen hatást.

Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #439 Dátum: 10 jan 13, 12:14:07 »

Nem tudom, hogy a mangában is úgy történt az a harc amikor a Kakashi csapat és Chiyo harcolnak az "ál" Itachi ellen mint az animében de ha igen akkor ott is volt, hogy Kakashi egyik klónját genjutsu-ba ejtette Itachi és az nem volt hatással az eredeti Kakashi-ra.
Naplózva
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #440 Dátum: 10 júl 18, 21:16:36 »

Azt tudjuk hogy a klonok hogy müködnek? Chakra kell a létrehozásukhoz aztán 1-2 ütéstől eltünnek (kipukkadnak). Szóval akkor azért nem birnak ki oks ütést mert kevés chakrát használtak fel vagy alapból ilyenek. Ha az első eset áll fent akkor egy olyan technikával mint amit Tsunade hasznal (chakrat gyüjt sokaig...). Ugy megidézni egy klont hogy abba 99% chakrat bele adjuk. Az a klon akkor évekig ellene és tudna is rendesen harcolni?

UI:fogalmazás elég gyér fáradt vok sry.
Naplózva

...
...
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #441 Dátum: 10 júl 18, 21:19:02 »

Ebben nem kell biológiát vagy fizikát keresni:D

Ha ugy tettszik egy nagyon instabil energia tömeg, amelyet ha károsodás ér megsemmisül.
Naplózva







vancha
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34


« Válasz #442 Dátum: 10 júl 26, 09:07:28 »

Én úgy tudom hogy a klón megidézéséhez kell egy bizonyos mennyiségü chakra, ezen felül még adhatsz neki + chakrát  (chunin vizsga naruto vs neji) de nem lesz ellenállóbb csak képes lesz a jutsuid használatára (pl: naruto klónjai is képesek a rasengant használni) ha a klón eltünik a chakra visszaszáll beléd.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #443 Dátum: 10 júl 26, 10:25:02 »

A chakra nem szál vissza beléd, csak az ő általuk szerzet tapasztalat ^^
Naplózva







Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #444 Dátum: 10 júl 26, 10:43:07 »

az hogy a chakra visszaszáll beléd az csak a sage modra igaz, de akkorsem a chakra hanem a temészeti energia száll vissza
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
tomi-san
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11

shikamaru okos - pöttyet -


« Válasz #445 Dátum: 10 aug 09, 01:00:03 »

az árnyék klón jutsunál azt nem értem,hogy a klónok mért bénábbak sokkal narutonál Gondolkozik
Naplózva

bort, búzát, tisztességet, szeressük a rendőrséget!
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #446 Dátum: 10 aug 09, 07:22:22 »

Mert bénábbak? Lehet, hogy naruto is úgy járna. Meg a másik, kevesebb chakra van mindegyikbe, sőt még az eredetibe is.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #447 Dátum: 10 aug 09, 10:46:21 »

Szerintem olyasmi lehet, hogyha a tapasztalat visszatér, akkor, ennek oka az lehet, hogy a tudat is osztódik. De szerintem ez már nem egyenes arányban. hanem a klónok csupán csak töredékét kapják. 
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #448 Dátum: 10 aug 24, 17:33:41 »

a klónok teljesen 100%os másai az eredeti személynek.
chakra is egyenes arányban osztódik (naruto+1klón =50/50 % chakra)
az is tudjuk hogy a klónok tapasztalata visza szál  az eredeti egyénbe amint megszünik a jutsu

ha a sennin módbol a chakra visza szál az eredeti miért ne? nem sage módra lett kifejlesztve a kage bunshin de nem is harcra hanem beszivárgásra , mondták aszem a sima narutóba de nem 100 hogy ott.
 tegyük fel hogy narutó használ 1 kage bunshint. a chakra 50 50 % nha de ha klón használ pl 1 rasengant akkor pl már csak 30 % chakrája van, ezután a klónt  meg"ölik" a tapasztalat, a chakra visza száll narutóba.  tehát marad  ha felszámítjuk a a chakra felhasználásba a klón idézését is akkor marad kb 60-70 %ckarája narutónak
ez persze csak fikció nem tudni menyit chakrát fogyasztanak a jutsuk. 

ezzel azt akartam mondani hogy valszeg visza szál a chakra narutóba (az energia nem vész el, csak átalakul elven gondolkodom, ) s mivel még maradt chakra  nem hiszem a hogy mikor kipukkannak füstbe megy a chakra.

az hogy miért  butábbak a tömegben a klónok
nem lehet tudni
lehet hogy kishi szándákosan csinálja ezt  hogy a csaták  izgalmasabbak legyenek, és ne már 1 klón üsse ki az ellenfelet. mert ugye narutó eddig soha nem a klónokkal fejezte be a csatát (pein-rasengan, gaara-ököl, kakuzu -fuuton rasen shuriken )
nem hinném hogy butábbak lennének mint narutó, mivel  kakuzut is legyőzte,  a klónok csak a csapda részei voltak , (mondta is choji h nem olyan okos mint shikamara  de narutó is egész okos taktikát dologozott ki, igez nem szószerint mondta ezt de ez a lényeg)

vagy a klón narutó is megértette mikor asuma sensei a szél elemről mesélt neki.
 szóval szerintem ez csak Kishi húzása.
de lehet 1x kiderül majd , bár ahogy egyre közelebb kerülünk a manga végéhez , nem hiszem hogy a kage bunshinok techinikai hátterére kitérnek
de lehet hogy majd kis mini epizódként tudjuk meg az anime részek végén
nos ez lenne az én véleményem állás pontom, gondolatom
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #449 Dátum: 10 szep 25, 23:13:11 »




ha a sennin módbol a chakra visza szál az eredeti miért ne? nem sage módra lett kifejlesztve a kage bunshin de nem is harcra hanem beszivárgásra , mondták aszem a sima narutóba de nem 100 hogy ott.
 tegyük fel hogy narutó használ 1 kage bunshint. a chakra 50 50 % nha de ha klón használ pl 1 rasengant akkor pl már csak 30 % chakrája van, ezután a klónt  meg"ölik" a tapasztalat, a chakra visza száll narutóba.  tehát marad  ha felszámítjuk a a chakra felhasználásba a klón idézését is akkor marad kb 60-70 %ckarája narutónak
ez persze csak fikció nem tudni menyit chakrát fogyasztanak a jutsuk. 


A chakra nem száll viszza,csak a tapasztalat.Ha a chakra visszaszálna akkor bárki akármennyi klónt létretudna hozni,mert pótolnák a chakráját,kakshi is mondta egyszer amikor sok klónt csinált hogy elffárad.Ez elég bizonyíték.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!