24 szep 23, 09:10:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134541 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #390 Dátum: 09 ápr 25, 21:52:46 »

Az azt jelentené hogy 2 elemet keresztez egymással gondolom rosszul fordították.
Mert pl vannak a víz klónok azaz: Mizu bunshin nem mizu kage bunshin
mert hát vagy árnyék vagy villám azért nem mind1.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #391 Dátum: 09 ápr 25, 22:27:24 »

igen, pont ezért logikusabb a raiton bunshin. a klónoknál általában az anyagára utal a "megnevezése" (sár, agyag, víz, árnyék, stb), és ha "kipukkad", akkor az anyagára bomlik szét. még nem láttunk egy "doton kage bunshint", vagy "suiton kage bunshint" se, csak az előbb felsoroltakat.

ettől függetlenül lehetséges, hogy eredetileg raiton bunshinról beszélhetünk, de akkor ez mehet a bakik topicba.
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #392 Dátum: 09 ápr 26, 01:40:39 »

Ha az anyagára utalna akkor nem raiton lenne a nevében, mert az a villám elemű jutsukat jelöli, lásd pl.  az említett mizu bunshin a víz klón míg a suiton jelöli a víz elemű jutsukat, a mizu bunshinhoz nem kell elemmmanipuláció, elég alapvető jutsu. Azért raiton kage bunshin, mert elemmel ötvözi a kage bunshint, így lesz a kis csapda belőle, a villám japánul azt hiszem denkou vagy raikou (de javítsatok ki, ha nem, bár szótárban néztem).
 Már láttunk ilyen kage bunshin továbbfejlesztést, Itachi például robbanó árnyékklónt használt, amikor először küzdött Kakashival. Szóval Kakashi is simán kifejleszthetett egy hasonlót, hiszen a kage bunshin az egyik legsokoldalúbb jutsu felhasználási szempontból.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #393 Dátum: 09 ápr 26, 10:23:49 »

hát asszem bennek van igaza és csak annyit javítanék, h: a denkou v. raikou az a villámlást jelenti, a rakurai a villám, de ez már mellékes  smirksweat
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
daniwww
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17


« Válasz #394 Dátum: 09 jún 24, 10:23:58 »

Nekem azért az Árnyék klón Jutsu a kedvencem mert multifunkciós
lehet vele felderíteni , támadni és védekezni is. Ezért szerintem ez az egyik legerősebb Jutsu
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #395 Dátum: 09 jún 24, 19:12:37 »

Már chakra is irta valahova hogy az : RAITON KAGE BUSHIN! Még mondta hogy miért fordit mangát ha oda van irva mégis  arrol beszélgetnek hogy akkor sima bushin vagy nem, ha az van oda irva akkor az van, elkell fogadni, tölem az is lehetne: Raiton suuiton fuuiton katon, doton kage sinhra tesei bushin.nah, jol leirtam smirksweat
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #396 Dátum: 09 jún 24, 20:37:09 »

csak ezzel az a baj, hogy csak a másodikban volt raiton kage bunshin, az elsőben sima raiton bunshin volt.

azóta amúgy felfogtam a kettő között a különbséget, de elég hülyeség akkor is Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #397 Dátum: 09 jún 24, 22:07:44 »

Loah:

A 421. és a 422. fejezetben is "Raiton - Kage Bunshin" van. Ha jól emlékszem még a fordítás napján javítottam. Töltsd le újra.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #398 Dátum: 09 jún 24, 23:22:24 »

annyira már nem izgat, mint már mondottam volt Mosolyog
Naplózva
DarkArpi88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #399 Dátum: 09 jún 29, 15:57:02 »

Hmm én nem igazán emlékszem ilyen kevert árnyék klónokra. Melyik részekben van? Animében volt?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #400 Dátum: 09 jún 29, 20:57:53 »

Bocs, de nem igazán értem a kérdésedet, mivel 2 hozzászólással visszább ott van minden adat... -.-
Visszaolvasás no Jutsu.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DarkArpi88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #401 Dátum: 09 jún 29, 21:02:28 »

Igen azt látom, hogy melyik manga részben volt, de animében merre találom kb?
Naplózva


Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #402 Dátum: 09 jún 29, 21:04:34 »

A Naruto Shippuuden 200-250. része körül lesz majd megtalálható. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #403 Dátum: 09 júl 04, 09:14:12 »

Az érdekes, van fa klón, bogár klón stb. De tegyük fel h ha vki létrehoz egy tüzklónt - ha lehet, megütik és "kipukkan", akor az aki megütötte megég vagy mi?
Naplózva







Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #404 Dátum: 09 júl 04, 11:29:08 »

itachi robbanó klónjából kiindulva valószínűleg igen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!