24 szep 23, 07:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134412 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #285 Dátum: 08 jún 14, 12:03:22 »

a kettő egy és ugyanaz a különbség csak annyi hogy a sima kage-nál 1-7 klón-ig idéz Tajuu meg tömeges az meg határozatlan számú klón-búl áll lásd Naruto vs. Gaara harc, Naruto vs Mizuki, elemi manipuláció
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Jaffry
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 08 jún 22, 21:28:13 »

Háth, már volt rá példa az animében, hogy Tajuu Kage Bunshint használt Naruto, mégis 4-5 klónja lett csak. A Kage Bunshin sztem egy normál shinobi esetében lekorlátozódik 1-2 klónra, mivel megfelezi a chakráját, meg az eredeti célra, amire kifejlesztették, arra is elegendő ez a mennyiség
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #287 Dátum: 08 jún 22, 22:10:07 »

Csak fillerben volt, hogy 4-5 klónt csinált a tajuu-val.
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #288 Dátum: 08 jún 22, 22:44:27 »

Amúgy én nem értem minek kell mondania azt , hogy tajuu mikor az első részben sem mondta és mégis csinált sokkal több , mint 50 klónt ... Vagy z ilyen ferpléj , hogy tudja az ellenség , hogy most mit fogunk csinálni ?  Hmm? >.<# Mert ennyi erővel olyanok is lehetnének , hogy shuriken a bal karodba kb. 10 másodperc múlva ... készülj !
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #289 Dátum: 08 jún 23, 00:13:29 »

Hehe kicsit vicces lenne. Amúgy tényleg először amikor csinálta akkor Mizuki ellen használta és akkor sem mondta hogy Tajuu csak annyit hogy Kage Bushin No Jutsu. Ha jól emlékszem akkor először úgy hogy Tajuu Kage Bushin No Jutsu a Naruto vs. Gaara harcnál használta végülis ott tényleg tömeges volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 30, 17:33:07 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #290 Dátum: 08 jún 23, 11:09:54 »

Amugy mostanába anynit szokott csak mondani hogy Kage Bunshin és akkor már csinálódik is...Nagyon szeretem ezt a technikát egyik kedvencem igaz csak sok chakrával bíró emberke tudja igazán kihasználni Szomorú
Naplózva
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #291 Dátum: 08 júl 02, 20:06:02 »

Nekem is egyik kedvenc jutsum !de sztem az a legjobb mikor keveri az alakváltó jutsuval is:DAkk nagyon kemény tud lenni!de mikor a sexy no jutsuval keveri!hmmmm Nevet
Naplózva

Jaffry
Vendég
« Válasz #292 Dátum: 08 júl 04, 12:28:16 »

harem no jutsu Nyelvesít Mosolyog de ez nem külön technika, csak a henge és a kage bunshin együtt
Naplózva
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #293 Dátum: 08 júl 25, 18:46:33 »

Szerintem az indulataitól függ h sima k.b.n.j vagy t.k.b.n.j. vagy hogy mit aka
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #294 Dátum: 08 aug 08, 16:24:17 »

én még azt nem értem..bocsi ha már volt, hogy kb egy ütés és eltünnek a klonok, akkor viszont hogy tudnak a klonok úgy fenn maradni ha ők ütik meg a másikat mert Newton törvénye szerint amit mindenki tud pontosan Nyelvesít Lehánylak :'X akkor a klonnak is el kéne tünni-e ha megüti az ellenfelet...
huhh lehet hogy nagyon hülyén fejeztem ki magam, sőt tuti....de remélem valaki megértette:D ha igen akkor várom a válaszokat, ha vannak Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #295 Dátum: 08 aug 08, 16:30:46 »

Talán, mert ha ő üt valakit, az neki nem fáj, viszont ha öt ütik, az fáj neki.  (kivétéel, ha pl egy süni az ellenfél  Pojén )
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #296 Dátum: 08 aug 08, 21:17:31 »

Mangában mondta hogy Tajuu... Egyébként csinálj 100 klónt és 50 rasengant vagy 50 Odamaa rasengant és kész a buli  Ördögi
Naplózva


 
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #297 Dátum: 08 aug 09, 12:11:33 »

50 Oodama Rasengan... na az tényleg kemény lenne. Esetleg 24 db Fuuton: Rasenshuriken überelné.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #298 Dátum: 08 aug 09, 12:19:26 »

Mangában mondta hogy Tajuu...

Az animében is, de egyikben sem minden alkalommal.
A szó ugyanis legjobb tudomásom szerint azt jelenti, hogy tömeges, tehát csak akkor mondja, ha egyszerre sokat csinál.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Avenger1992
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #299 Dátum: 08 aug 11, 11:14:53 »

Az a baj hogy a tömeges árnyékklón jutsuval sem megy sokra,mert csak elterelés persze csak ha jól használja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!