24 szep 23, 07:33:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134539 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #240 Dátum: 08 máj 13, 14:45:26 »

Naruto miért nem használja a robbanós árnyékklónokat? Tudjátok, amit Itachi használt még Part 1-ben Kakashiék ellen. Csak közel kéne kerülnie ellenfeleihez, és már nyerne is.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #241 Dátum: 08 máj 13, 14:59:47 »

Csak azért Jounin szintű technika(jutsu) mert sok chakra kell hozzá de ezt kitárgyaltuk olvass vissza...
Naplózva

Kakasi Sharingan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Válasz #242 Dátum: 08 máj 13, 15:15:05 »

Csak azért Jounin szintű technika(jutsu) mert sok chakra kell hozzá de ezt kitárgyaltuk olvass vissza...

Sok chakra??  Pirul

Ha sok helyen azt mondjátok hogy Kakashi-nak kevés a chakrája akkor a Zabuza elleni küzdelemben hát nem ezt mondanám.

És több részben is látszik hogy sok a hakrája:
Naplózva
hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #243 Dátum: 08 máj 13, 17:19:31 »

kakashinak nem kevés a csakrája csak nem sok. de amit zabuzás részeknél használt, azt már kitárgyaltuk hogy azok csak sima klónok voltak, és nem árnyékklónok.
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #244 Dátum: 08 máj 13, 19:04:51 »

Honnan jön ide Kakashi chakra - ja ? Kakashinak nem kevés chakra - ja van csak össze vetve a többi ninjával neki kevesebb van ... Bár ezt nem tudom , hogy honnan szedik , mert szerintem is van neki jócskán ... A többieknek meg hiába van akár 4-szer ennyi , hogyha nem tudják használni  Ördögi
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

hajdugabesz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #245 Dátum: 08 máj 13, 19:07:18 »

csak narutonak van olyan óriási, de kakashi csakrája nagyon gyakran téma errefelé a kage bunshin terén
Naplózva

A fórumszabályzat nem viccből van. Ha nem tudod hogy hol van akkor megmutatom: http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=1115.0
akkos
Vendég
« Válasz #246 Dátum: 08 máj 14, 08:18:36 »

Ha naruto már korábban tudta volna irányítani a kyubi(9 farkú róka) csakráját akkor most nem itt tartana naruto! (ez nem ide tartozik,de ha már szóbajött naruto chakrája)
Naplózva
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #247 Dátum: 08 máj 16, 19:44:46 »

Kakashi maga mondta hogy Narutónak 4x annyi a chakrája és a Kyuubi é val együtt 100x annyi tehát nem Kakashinak kevés hanem Narutónak van nagyon sok
és Kakashi azért nem használ árnyék klónokat mert akkor annyi felé osztódik a chakrája de ezt narutó meg se szokta érezni 1000 klónnál se Nevet
Naplózva

Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #248 Dátum: 08 máj 17, 07:56:00 »

Szerintem több 1000 klónnál se kottyan meg neki már...
Szerintem Kakashi is tartogat még meglepetéseket bár
már nem sokat szerepel az animében
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #249 Dátum: 08 máj 22, 20:09:00 »

Egy kérdés.

Először is a klónok chakramennyisége pontosan egynlő az eredeti csakramennyiségével. Sőt ez annak típuára is igaz, hiszen Shippudenben (Gaarás részeknél) amikór narutóból előtőrt a Kyuubi akkór a klónokból is bugyogott a piros csakra.

S akkór ezzel kapcsolatban. Lehetséges, hogy a klónok (csakrája)  és az eredeti (csakrája) között valamiféle tér-idő kapcsolat lehet? S ez talán még azt is magyarázná, hogy miért kapja meg a használló a kipukkant klónok elékeit.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #250 Dátum: 08 máj 22, 20:15:02 »

Hát szerintem lehetséges mert jounnin szintű technika és nem sokan képesek használni. Valószínűleg pont ezért ilyen nehéz. Itt megjegyezném hogy szerintem ez egy jó elképzelés mert ha ez igaz akkor érthető hogy Naruto miért volt képes elsajátitaní ilyen könnyen és ez kapcsolodna a 4. teleportálos justujának alapjaihoz így ez Naruto vérében van...
persze ez csak egy feltételezés de szerintem igen is van benne valami Shiro.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #251 Dátum: 08 máj 23, 12:31:02 »

a klónok chakramennyisége pontosan egynlő az eredeti csakramennyiségével
Ez nem teljesen igaz, az erdeti Chakrája egyenlő mértékben oszlik el köztük.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #252 Dátum: 08 máj 24, 14:58:29 »

Igen, de ezel valahogy nem értek egyetm még ha így is van akkór se (ezért is írtam azt amit)

Amikór Neji ellen harólt, akkór nem tudta megkülömböztetni a klónokat az eredetitől, mivel mindegyiknél ugyananyi csakrát látott.

Egyenlően oszlik el...

A.,
Ha az eredeti is beleszámít, akkor 1000 egységnyi csakramennyiségel ha 1 klónt csinál, akkór az 500 ba kerül, ha 99-et, az fejenként 10 + marad neki is 10.
ez magyarázná hogy miért is nem tudta neji megkülönböztetni őket.

B.,
A csakramenyiség a klónok közt oszlik el egyenlően. pl ha van 1000 egység chakrája és 10 egységnyibe kerül egy klón, akkór összesen 99-et rud létrehozni. de ha viszint csak 50-et csinál, akkór az erdeitének marad 500 egységnyi csakrája, és így ki lehet választani, hog melyik az eredeti.

Úgy vélem, hogy mindkét variációban van igazság, és tévedések, így szerintem valami középút lehet a kettő között.

ui:
Meg már anyi minden infó van Kagebunshinnal kapcsoladban (valós és érvelésel alátámasztott feltételezések egyaránt) hogy csodálkozom, hogy a kivitelezése nem bonyolultabb, mint a Rasié. Hmm?
 
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #253 Dátum: 08 máj 24, 16:36:31 »

én nem hinném, h a chakrában van, hiszen ha kipukkan a klón oda a chakra és így naru nem kaphatná meg az infókat ez inkább olyan, mintha mindegyik kón kapna egy narutó "agy darabot" és az menne vissza belé.
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #254 Dátum: 08 máj 24, 18:40:41 »

Szerintem inkább olyan mintha lemásolnál 1 lapot fénymásolóval ,a lapra rá írnál és amásik lapon is megjlenne az írás ... ( Ezt a kő-papír-olló dolog alapján gondolom ... Mert ott a klón azonnal megtudta az eredményt ...) A másik meg olyan mintha a lap másik oldalára is írnál , és az megjelnne az eredeti lap elő oldalán ... Egyébként valószínű , hogy másképp működik a hosszú és a rövid távú memória ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!