24 szep 22, 22:09:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481307 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9165 Dátum: 14 ápr 02, 22:41:27 »

Huha ez de durva.  Ohh My God  Gyere a ramenes talira!! Mondjuk, azért pesten lakom,így künnyű.  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9166 Dátum: 14 ápr 03, 20:03:19 »

Noémi, most elérzékenyültem. Szomorú ikszdé És bizony, hogy a gép a lényeg, mi csak kiegészítők voltunk. De találtam még 1-2 közös wtf képet rólunk Margitszigeten meg nálunk. Azok bezzeg nincsenek meg amikor Ritánál voltunk. Csak amin Sanyit sminkelem. : DDD)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 20:05:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9167 Dátum: 14 ápr 03, 21:50:21 »

Nekem megvan majdnem mind Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9168 Dátum: 14 ápr 13, 18:24:10 »

Tessék fiúk/lányok, itt vannak a talis képek amik tűrhetőek lettek. Azért rakom ide őket mert végülis... rólunk van szó és itt elég sokan látják + hátha legközelebb többen kedvet kapnak. Nevet

Noé kineveti Ritát: http://oi60.tinypic.com/fosug.jpg
Pufifejű Verát leszúrja Hakuu: http://oi59.tinypic.com/s4ukc5.jpg
Kiscsapat, Kinga feje priceless: http://oi60.tinypic.com/15d12mr.jpg
Noé és Bori nagyon éhes: http://oi61.tinypic.com/9rq6tj.jpg
No comment: http://oi61.tinypic.com/e0myqo.jpg
Kiültünk a Szabadság-hídra: http://oi58.tinypic.com/2expiyb.jpg
Haku és Ákos büszkék magukra: http://oi59.tinypic.com/9vfwg8.jpg

Jó szórakozást. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9169 Dátum: 14 ápr 13, 18:39:42 »

Nagyon jók lettek! Mikor Noémi és Bori esznek, az lett a legjobb. >.<
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9170 Dátum: 14 ápr 13, 18:42:23 »

Most nem volt after party? Általában pedig szokott lenni, vagy már nem divat? Gondolkozik Asszem jó, hogy nem mentem, túl sok volt ott a lány elnyomásban éreztem volna magam.. meg tuti összesugdolóztak volna a nők szokásukhoz híven >.>
Összességébe sajnálom, hogy nem mentem, de nem tudtam megoldani sajna :-/ Majd, ha egyszer közelebb lesz (akár Vecsésen) talán ^^

Szerintem meg az a legjobb, ahol kiülnek a hídra, és külön örülök, hogy hugicámat nem látom ott ülni, mert tuti lezakózott volna, ahogy ismerem ^^ és akkor kitekerem Vera nyakát xD (azért az övét, mert leginkább rá merném bízni hencut.)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9171 Dátum: 14 ápr 13, 18:45:59 »

A harmadik képen Haku (asszem) ugye nem szívószállal issza a sört? Ugye? Kérlek mondd, hogy nem!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9172 Dátum: 14 ápr 13, 18:46:58 »

Ez az új módi, nem tudtad?Nevet Bár eddig csak pár ... lánykánál láttam ilyet.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9173 Dátum: 14 ápr 13, 18:48:52 »

Jaja amúgy az tényleg cuki. Nevet

De, az after az már a kocsmázás meg a híd volt, 11-kor jöttünk el onnan. Tudod, öregszünk. Hencu meg már Borival hamarabb elment, de amúgy minket is a fiúk tettek oda fel, de nem hagytam volna hogy baja legyen. És köszi kedves hogy kitekerted volna a nyakam. ikszdé +Naná, hogy összesúgtunk... volna.  Faceg Vecsésen meg nem hiszem, hogy lesz, max ha hozzám jönnének le az emberek, de most speciel Margitszigetezést akarok szervezni május elejére, mert utána meg vizsgaidőszak és sokan nem fognak ráérni egy jódarabig.

heo, de, azt sajnos jól látod. xDDDD Nekem is most szúrta ki a szemem ahogy írtad.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 18:49:35 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9174 Dátum: 14 ápr 13, 18:56:28 »

Május nekem tuti nem jó... tele van biztosítással, amikor nem az meg eleje, de akkor meg évfordulózok. Közepe névnapozás, szal május meg van lőve!

Nah gyere privi! Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9175 Dátum: 14 ápr 13, 19:30:04 »

Ha valaki el akar jönni egy talira az úgy is el tud, ha valaki nem azzal meg nem lehet mit kezdeni.  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9176 Dátum: 14 ápr 13, 19:35:20 »

Minagi is elég kék pingvinkedett veletek, igazából implicit azt érzékeltette hogy nem bírja a társaságot.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9177 Dátum: 14 ápr 13, 19:36:51 »

Igazából aznap velem volt, szóval ez most nem volt egy túl jó elgondolás. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9178 Dátum: 14 ápr 13, 19:37:57 »

Ennek függvényében is jelentettem ki a konklúziómat.  Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9179 Dátum: 14 ápr 13, 19:39:02 »

Ez mondjuk igaz Noé. Nevet Hiába vagyok én úgy vele, hogy próba cseresznye, valakinél semmi nem segít. ikszdé Más időpontra meg nem tudom áttenni Kroni én se, a többséghez kell igazodni. Nyárral meg még kérdéses, hogy mi lesz.

Ja és amik nagyon borzasztóak direkt nem raktam fel, mert egyik-másikon olyan fejünk van mint az ehte alkoholistáknak vagy hülyéknek.

Na de ne offoljunk. :3

Mini mondjuk be is nézett ígérete szerint...az ablakon. :"D De ha nem bír minket majd lesz dádá a buksijára ha megyünk cukrászdába ketten. >.<
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 610 611 [612] 613 614 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!