24 szep 22, 08:35:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479779 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8955 Dátum: 14 márc 23, 16:37:10 »

Hát nagyon aranyos! De nem minden baba cuki ilyen korban sem. Ez génektől függ.  Nevet
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8956 Dátum: 14 márc 23, 17:06:00 »

Hát cica az avatarod! Azok tudnak gonoszak lenni!  Nevet Igazából ha el akarnak valamit érni, akkor nincs nekik lehetetlen! Nevet Nálam pl a cicus elszokta játszani, hogy bejön a teraszajtón (résnyire nyitva van általában) és elkezd hozzám dörgölőzni, hogy felébresszen és engedjem ki a házunk folyosójára mert ott van a kajcsija! Pedig ahol kiment, ott simán be is tudna menni! De ahhoz lusta. És ha nem moccanok, vagy csak kérek tőle még pár percet, melyet simogatással kell jeleznem  smirksweat (néha beválik, és nagy kegyesen enged még pár percet aludni, vagy félálomba maradni, miközben simogatom) akkor jön a figyelmeztető harapás, ami még nem túl nagy, de jelzi hogy itt ez nem kívánságműsor! És ilyenkor engedni kell! Mert ami utána jön az ... az borzalmas! :S Párszor megpróbáltam, de többet nem akarom! Megvárja míg visszaalszol és nem tudsz védekezni és megtámadja a lábad! Vagy a kezemet megharapja! Persze utána olyan sebességgel bemegy az ágy alá, hogy az ellentmond a fizika törvényeinek! (tehát nem lehet eltalálni a párnával) És ő nyer. kinyitom neki az ajtót, mert ezt el tudja játszani egymás után többször is! Persze volt, hogy megfogattam, hogy nem engedek. Meg akartam fogni és kitenni a teraszajtón és becsukni! De tudja mit akarok és nem jön elő! (Szerintem néha kuncog is) Volt hogy próbáltam kicsalogatni onnan. Játékaival meg ilyenekkel, sőt egyszer már azt is mondtam neki, hogy ha kijön kap egy csokit! Nevet de nem jött! ha pedig benyúlok érte az ágy alá, akkor megkarmol! Az az egy vigasztal, hogy ha felemelem az ágyon a matracot és engedem visszaesni akkor megijed! És ekkor bemagyarázom magamnak, hogy enyém volt az utolsó szó! Oh yee!

Visszatérve a válaszodra Nevet a lányok akkor mondanak ilyet amikor nincs meg még a megfelelő célpont! De ugye ez bármikor változhat! És akkor támadásba lendülnek és megpróbálják a pasikat csapdába ejteni és házasságba kényszeríteni!  Pojén A többi már csak magyarázkodás! Nyelvesít

Tudom! De mivel én nem tudom mit fordít jól és mit nem én nyugodt szívvel elküldöm a levelet, vagy másolom be skypra vagy mircre a külföldieknek! Nevet Aztán persze jönnek a "zoli and a google '-_-  " megjegyzések! Nevet De már tudják, hogy kérdezgetni kell, mert ha én szervezek valamilyen programot, akkor vegyék annyira a fáradtságot, hogy ha nem értenek valamit, akkor szóljanak! Ennyi! Nevet

Én nem magát a Potter karaktert szerettem, hanem azt az egész kis világot. De egyébként a Naruto világa is tetszik! Mosolyog Karakterekbe egyébként szerintem is erősebb a Naruto! Több embert ismerünk meg és mindenki el van találva nagyon szerintem. Mindegyik vicces is a maga módján, de mégis mind teljes más személyiségek!

Én ahogy észrevettem, az emberek nem ismerik az animéket és úgy formálnak róla véleményt. Vagy még saját véleménye sincs róla, csak mivel a többség lenézi a műfajt, ezért ő is. Ebből az a csoport amelyik nem ismeri, az további két részre bontható. Az akinek anime = Dragon ball, és a másik akinek anime = mese! (És most nem térnék ki arra, hogy egy mesét sokkal hamarabb nézek meg, mint egy tucat akciófilmet) Van akinek csak azért mese, mert nem tud túllépni azon, hogy nem élőszereplős. De ez csak az én meglátásom. De volt már hogy akiről tudtam, hogy nem szereti az animéket, annak elmeséltem az egyik történetet és nagyon tetszett neki és meg akarta nézni. De miután megtudta, hogy anime, utána visszakozott. És jöttek a tipikus kamu dumák, hogy azért nem szereti, mert nem tetszik neki ez a fajta rajzolás mód, stb stb! De tudom, hogy nem az zavarja! Csak a társadalom lenézi, ezért ő is! :S Úgyhogy ne is adj a szavukra! Mosolyog

Avicii meg nálam is a tűrhető kategória. Nevet Reggelente szokott a kocsiba bömbölni nálam Slipknot, vagy valami hasonló! (jó kis ébresztő dallamok Mosolyog ) De van hogy randomon marad az mp3 lejátszó és csak néznek a buszmegállóban mikor vége az egyik ilyen számnak és a kövi egy groove coverage mondjuk! Nevet

Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8957 Dátum: 14 márc 23, 17:56:50 »

De ez inkább csak az Eu ezen részén jellemző. Nagyon elhiszi társadalom nagy része, hogy komoly emberek stb.. De viszont a genetikai hulladékokat és média szemetét nézni tudják. A másik felét meg szinplán nem érdekli de negatívumot sem alkot. És ott vannak akik látták de nem tetszett, és akik imádják.  Nevet  Reggelente BMTH-ra kelek. Az még nagyon jó együttes. Pirul
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8958 Dátum: 14 márc 23, 18:10:10 »

Karakterekbe egyébként szerintem is erősebb a Naruto! Több embert ismerünk meg és mindenki el van találva nagyon szerintem. Mindegyik vicces is a maga módján, de mégis mind teljes más személyiségek!

Ja, csak a 99%-a egy marhanagy sablon, pont olyan, mint az összes shounen karakter. HP-ben sokkal érdekesebb a karakterek többsége.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8959 Dátum: 14 márc 23, 18:19:26 »

Eszik rendesen ez a baba, Gman? Vagy a ruháitól épp nem látszanak a hurkácskái? Minimális hurkázottság kell egy babára, hogy tényleg gyönyörű legyen szerintem. Nevet
Jól van táplálva a fiatalember és változatosan is!
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8960 Dátum: 14 márc 23, 18:26:36 »

Az lehet, de a HP-t akkor sem tudom szeretni, nálam csak a nem rossz kategória. Jó a film alapján tudom más meg stb. De szerintem az alapján furák az emberek. Én az energikusabb vidám karaktereket szeretem, akik áldoznak másokért vagy azokat akik sötétek (Mármint maguknak valók és titokzatosak.) a magányt találják társuknak, antiszociálisak de kevés embert szeretnek, viszont őket igazán és erősek mind lelkileg mind fizikailag. De van egy gondolat menetük ami szilárd és rendíthetetlen. Két szélsőség. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8961 Dátum: 14 márc 23, 20:04:51 »

Helyes a kis Vilike, tényleg jól van táplálva.  Nevet

Idézet
Hát cica az avatarod! Azok tudnak gonoszak lenni!
Kira cica ő nagyon félénk, menekül az idegenek elől.  smirksweat

Idézet
a lányok akkor mondanak ilyet amikor nincs meg még a megfelelő célpont!
Az én esetem egy kicsit komplikált.

Idézet
kocsiba bömbölni nálam Slipknot, vagy valami hasonló!
Nincs jobb a metálnál.  Nevet
Mondjuk én gothicot és hasonlókra vagyok rácuppanva. (Within Temptation, Sirenia, Imperia, Evanescance stb.)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8962 Dátum: 14 márc 23, 21:07:09 »

Vilike ritka szép baba szerintem. Nem átlagos hanem szebb.  Mosolyog Ildikó is nagyon csinos a képen.
Naplózva


Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8963 Dátum: 14 márc 23, 21:44:49 »

Szerintem csak azért erre a térségre jellemző jobban ez, mert hozzánk később jutott el valahogy ez a dolog. Nyugaton hamarabb volt mindenkinek internete, Keleten meg már régóta van anime. Hisz onnan jön.

Nem ismertem, de meghallgattam most pár számot. Egész jó! Mosolyog

Mondhatjuk, hogy sablon karakterek, de ha belegondolsz a HP-ben is azok vannak. A 7 kötet alapján jobban megismerhettünk volna több embert is. Potter karakterén kívül csak elég felszínesen ismerkedünk meg mindenkivel. És azok is általában a tipikus karakterek. Voldemort, (igen le merem írni a nevét!  Pojén ) a sztori nagyon gonosz embere. Hagrid, a nagydarab melák, aki egyszerű mint a fakocka, de hatalmas a szíve. Dumbledor a folyton rejtélyekben beszélő, mindig bölcs öreg, akinek nagy volt a hatalma, de meg kell halnia, hogy a főszereplő legyen azért a főhős is. Ron az egyszerű paraszt legény akinek helyén van a szíve. Belenevelték a becsületet de nem túl okos. A szülei is pont olyanok mint amilyennek elképzeled először őket. Hermione a kis okoska, aki néha bosszantó de azért jó. Sirius a Hősies aki meg kell haljon, hogy mi sírjunk. Az ikrek a csínytevők, akik attól még jó arcok. Mondjuk Pyton prof. el van találva szerintem. Na ő egy jó karakter. De féregfark a kis csúszómászó akit még a gonoszok sem becsülnek. stb stb. De talán nem is kell mindenkit megismerni teljesen. Ettől még azt mondom, hogy a könyv zseniális. (A filmből talán csak az első tetszik nekem.) És attól, hogy sablon karakterek megállják a helyüket a sztoriban. Hisz nem lehet mindenki különc, nagyon érdekes forma.

Narutoban nekem Itachi volt a kedvencem! Mosolyog

Akkor érdekes neki a Kira név. Mosolyog

Azt sejtettem. Nyelvesít Mindig ezt mondják a lányok.  Pojén Persze ettől még mindenkinek az a saját magánélete. Ez így van.

Nincs is! Mosolyog Mondjuk én Rockon belül mindenevő vagyok. A munkám miatt sokat utazom, szóval rossz is lenne, ha csak egy fajtát hallgatnék, mert hamar ráunnék. ._. |-|  R&R! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 22:04:53 írta Zoicit » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8964 Dátum: 14 márc 23, 21:48:08 »

Miért kell folyton ordibálni?
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8965 Dátum: 14 márc 23, 21:55:26 »

Itachi már az enyém.  Pirul   Ordibálni? Mire érted?
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8966 Dátum: 14 márc 23, 21:57:34 »

Gondolom a felkiáltójelekre értendő.
Tényleg nem kell minden mondatnál azt használni!
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8967 Dátum: 14 márc 23, 22:00:24 »

Szerintem a felkiáltójeleimre. Nem tudom miért csinálom. Rossz szokás. De már én is észrevettem magamon és javítgattam visszafele néha.  Pont helyett is mindig azt akarok alapból nyomni. :S Ha tudnád itt is mennyiszer javítottam magam. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8968 Dátum: 14 márc 23, 22:00:40 »

Ki ordibál?  Hmm?
Én is a nagy betűsséget figyeltem de nem láttam nagy betűsséget.  smirksweat

Kira a neve de félénk, hát kis korában kapta a nevét akkor meg kíváncsi volt (mondjuk most is az).
Mondjuk néha jó mélyen belém mar.  smirksweat

Örülök neki hogy tetszik (a zene), a környezetemben (az élő környezetemben) nem szereti senki ezeket csak a tesóm.  Nevet

Szeretek sokféle rockot. Ennek a fórumnak 3 együttest köszönhetek, mármint hogy ismerem ezeket  (Unlimits, Thousand Foot Crush, Imperia).

Nekem Kakashi volt mindig is a kedvencem.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 22:09:37 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8969 Dátum: 14 márc 23, 22:04:13 »

Ja, hogy a felkiátó jel. Én meg néztem, hol maradt úgy a caps lock.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!