24 szep 21, 10:52:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478554 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8670 Dátum: 14 feb 03, 09:22:50 »

A raperekrol valahogy mindig a Kertvarosi getto jut eszembe  Nevet  U szerintem azok a lanyok a legszebbek akiknek hosszu hullamos rezvoros hajuk van, nagy zold szemek, vilagos bor es szeplok. Szoval szerintem is szep, nekem mondjuk egy sincs. De sokszor latok olyanokat akiknek nagyon jol all! (Nincs ferde hajlamom persze ez csak velemeny Nevet )
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8671 Dátum: 14 feb 03, 11:12:53 »

Mini: én szeplősen születtem vörös hajjal.  Nevet De beszőkültem, meg a szeplők is eltűntek. Vállamon látszik csak kicsit, hogy van vmi.  Nevet
Nem mondod, ennyire megtávoztál kiskorod óta? Én mindig is szeplős voltam, de a hajam tejfölszőkéről megváltozott vöröses-szőkére. Nevet
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8672 Dátum: 14 feb 03, 13:07:13 »

Hát ez az első babahajam volt, ami rövid ideig van csak meg. Úgyhogy nem volt tartós sajna. Apa kicsit vöröses szőkés szerintem onnan jött ez nálam.  Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8673 Dátum: 14 feb 03, 20:50:41 »

http://tinypic.com/view.php?pic=er0d49&s=8#.Uu_w0NJ5PTo
Egy január eleji kép szerény személyemről.~
Ennyit arról, hogy nekem újra barna hajam lesz. Nem akarja a természet, a hajfestékek meg főleg, várhatok míg lenő. :3

Amúgy szeplők.  Hümm-hümm Én mindig szerettem volna egy picit, de csak nővéremnek van. -.-

Melegítőkről meg... van egy évfolyamtársam most OKJ-n, konkrétan neonpink és neonzöld melegítőcuccban jár iskolába. Nekünk már a szemünk kiég úgy világít. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 03, 21:05:42 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8674 Dátum: 14 feb 03, 22:14:23 »

a szeplőimet nagyon szeretem. :3
Végre egy ember! Dejó ezt olvasni komolyan! Az anyukám is mindig azt mondogatta nekünk, hogy szeressük a szeplőinket, mert szépek, de, ha nem mondogatja én akkor is szerettem volna szerintem. Viszont a szeplősök nagyon nagy százaléka azt mondja hogy utálja s szeplőit, eddig komolyan bármilyen korosztályt kérdeztem utálták 10-9,5. Nevet Szóval jó ezt olvasni! Be van tépve
Nem hittem volna, hogy ez ennyire nagy dolog. Mosolyog Én akkor valami csodabogár lehetek, mert a természetes göndör hajamat sem akarom vasalni. Pedig mindenki ki akarja, csak mert érdekli őket, hogy úgy milyen lehetek. >.<

U szerintem azok a lanyok a legszebbek akiknek hosszu hullamos rezvoros hajuk van, nagy zold szemek, vilagos bor es szeplok. Szoval szerintem is szep, nekem mondjuk egy sincs. De sokszor latok olyanokat akiknek nagyon jol all! (Nincs ferde hajlamom persze ez csak velemeny Nevet )
Jé, majdnem leírtál engem. Kúl Nyelvesít Ha egy lány/nő szép, akkor azt egy másik miért ne ismerhetné el? Mosolyog Én sosem értettem, hogy ez miért is lenne "gond" vagy "baj". Ami szép az szép. Nem vagyunk vakok. Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8675 Dátum: 14 feb 03, 22:25:36 »

Hát az én hajam hol göndör hol egyenes, és ha épp göndör, akkor vagy rácsodálkoznak, hogy omg, ezt göndörítővel csináltam?!, vagy szinte helyreraknak, hogy mostazonnalvasaldki!
Hát, én hajsütővassal biztos nem fogom roncsolni a hajam, elég annak a hajfesték is... Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8676 Dátum: 14 feb 03, 22:40:23 »

Régebben én is folyton vasaltam, és szépen tönkre is b*szta (nem lehet szebben fogalmazni) a hajamat, olyan lett a hajvégem, mint az ecset, durva volt, szúrt, és nem igazán akart nőni. Ez volt a minden napos vasalás eredménye.
Aztán felhagytam vele kb. 1 éve, és azóta nagyon szépen regenerálódott, egész selymes már a vége is, viszonylag sokat nőtt, igaz most picit töredezett, de tavasszal meglátogatom a fodrászt, hogy egy nagyon-nagyon kicsit levágjon belőle. :3

Szóval lányok, óvatosan a vasalással, meg a hajsütővel is. Ohh My God
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8677 Dátum: 14 feb 03, 22:51:54 »

Akym akkor te tuti szep vagy O//.//O En nem szegyellem beismerni ezeket, meg ha masoknak ez fura, az tuti ha fiu lennek ilyen baratnot szeretnek  Nevet Persze ugye a fiuknal mas nekem a barna szemu, barna haju, kisfius arcu fiuk a gyengeim  Pirul Nem szoktam mostanaba formazni, eleg ritkan de nekem is a szep hosszu hajam le kelett vagni vall fole pedig majdnem derekig ert, ezert. 6ba kezdtem vasalni mert "meno" volt de a hajam banta, es ezt tenyleg nehez helyre rakni.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8678 Dátum: 14 feb 03, 22:57:52 »

Én is szeretem az olyan fiúkat, Hakuu. Pirul Mondjuk sokfélét szeretek, de speciel őket nagyon. Van egy ilyen ismerősöm, 6 szépen kidolgozott kocka is ott virít a pociján, meg úgy egyéb izomzatban sincs hiánya, háát na majd egyszer talán lépek valamit... ikszdé
Neeee, miért vágattad le a derékig érő hajad? Wátdöfákk
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8679 Dátum: 14 feb 03, 23:10:49 »

Ugye olyan piszokul aranyosak ?  Pirul Az en kis szerelmem is ilyen bar o meg az en korosztalyom, de nalam befuto. A leiras alapjan eleg jokepu lehet  Gondolkozik  Hümm-hümm Nagyon toredezett volt, de hihetetlenul. Mar nott azota sokat mondjuk. Az elejen majdnem sirtam T.T De igy sokkal szebben nez ki. Es ezert alig-alig formazom. Csak ha olyan helyre megyek.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8680 Dátum: 14 feb 03, 23:31:34 »

Na emberek, most hogy szerdán ( vagy így, vagy úgy ) de vége a vizsgaidőszakomnak, megborotválkoztam, elmentem fodrászhoz és kezdtem valamit az agyonhajszolt képemmel, végre újra emberi fejem van =D Tudom hogy nem sok embert érdekel de jól érzem magam a bőrömben, végre 2 hónap után =D
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8681 Dátum: 14 feb 03, 23:33:29 »

Pont annyira, minthogy én vettem egy doboz hajfestéket, hogy megint vöröses legyek és ne világosbarna. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8682 Dátum: 14 feb 03, 23:38:16 »

Akkor mindenki jól érzi magát a bőrében, csak én nem. Nevet
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?action=profile;u=15143 Kis Lew reinkarnáció:3
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8683 Dátum: 14 feb 03, 23:39:34 »

Uhuh, mind a ketten nyomassatok képet!  Be van tépve

CrazyCat, te miért nem? Egyél csokit. ikszdé
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8684 Dátum: 14 feb 03, 23:48:47 »

Majd ha otthon leszek, lövök képet de csak mert megkértél Nevet

A kis tanítványom megszületett  Pirul Mindjárt küldök neki pü-t =D
Naplózva


Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!