24 szep 21, 06:47:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478424 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8610 Dátum: 14 jan 29, 12:11:05 »

Nekem még általános alsóban kötelező volt a kék köpeny, meg a benti cipő... ikszdé

Most meg ahogy az általános felsősök hogy járnak iskolba... smirksweat Elgondolkozik az ember, hogy iskolába járnak ezek a 12-13 évesek, vagy kurvaképzőbe? smirksweat

Hakuu azért a japán egyenruhák a valóságban sokkal szolidabbak mint az animékben:

Ráadásul olvastam már olyan cikkeket is, hogy a japán iskolások se nagyon szeretik ezeket az egyenruhákat...
Elég szigorú szabályokkal jár...

Én személy szerint fel nem vennék ilyen iskolai egyenruhát... Miért? A legtöbbnél tartozék a nyakkendő, én meg esélytelen hogy nyaksálon kívül mást megtűrjek a nyakamban.. Se nyakkendő, se nyaklánc...
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8611 Dátum: 14 jan 29, 12:22:39 »

Uh én nem tudnék köpenyben mászkálni ><
Nos igen sajnos tapasztaltam, idén a 9-edikes lányok koktél ruhába és magassarkúba jöttek évnyitóra.
Elég gáz, hogy hova halad a világ, pedig ebben az iskolában nincs is sok fiú ahova én járok max 60  a többi 600 meg lány. Na most 30-35 fiú ott bizony meleg, 15-nek van barátnője, 5-valójában lány és van az az 5-fiú akik hát nem mondanám a lányok álmának. És akkor elgondolkodom kinek pakolják ki maguk? A lányoknak vagy annak az 5 fiúnak?  Gondolkozik

Hát tényleg mások, egy icipicit máshogy képzeltem, mármint arra a nagy piros masnisra gondoltam  Hümm-hümm Azok cukik.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8612 Dátum: 14 jan 29, 14:10:18 »

Nekem még általános alsóban kötelező volt a kék köpeny, meg a benti cipő... ikszdé

Kár hogy kék. Nem sok menőbb dolog van a világon mint egy fehér labor köpeny =D
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8613 Dátum: 14 jan 29, 14:18:59 »

A fehér labor köpeny szerintem is menő.  Nevet A sok orvosis itt mászkál benne, tök jó.  Nevet

Gabesz: nekünk is volt köpeny  Nevet Meg tisztasági csomag.  Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8614 Dátum: 14 jan 29, 14:32:47 »

Hát én sose értettem nálunk a laborban pózolós képeket, amikkel évfolyam társaim postolják tele a facebookot. Nem mondanám menőnek a fehér köpenyt, elvégre csak egy munkaruha, munkavédelmi eszköz Nevet (az enyém ráadásul nagyon jó célt szolgál, ugyanis már volt egy kellemetlen találkozása tömény kénsavval ami megviselte, meg tele van sok vegyszernyommal, kéne venni újat, de nem akarok, elvileg már jó ideje készülőbej vannak hímzett kari köpenyeink egyébként is)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8615 Dátum: 14 jan 29, 15:03:19 »

Tudom, hogy munkavédelmi eszköz, de szerintem akkor is menő.  Nevet Jah tegnap project meetingen orvostan hallgatónak néztek.  Nevet Üdítő újdonság, mivel eddig mindenki 10 méterről ordított, hogy ugye te bölcsész vagy. :DD
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8616 Dátum: 14 jan 29, 16:01:15 »

Mosolyog A laborköpeny menő Mosolyog Sőt egy csinos lányon Nevet hát valószínű aki viseli az okos is nem csak csinos. Nekünk alsó tagozatban kellett köpeny, de anno nekem muterom vart egy fekete ingből egy elég menő darabot Mosolyog Azt szerettem, mert az a nagyon gáz műszálas világoskék az nem volt szép. Különben a formaruházat mindig ad valami egységet. Ha jól csinálják meg nem olyan gáz az. Ma kifejezetten jó lenne ha lenne valami ilyesmi Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8617 Dátum: 14 jan 29, 21:13:42 »

Na igen, aki élelmiszeriparban dolgozik... Lesz@rják magasról, hogy mennyi tetkó van rajtad, de a melósruha, hajháló alatt óra ékszer piercing, hajcsat, mittudoménmi nem lehet... Sőt a civil ruha sem lóghat ki a melósruha alól...
Mondjuk az öltözőben, ha van külön fekete-fehér öltöző, akkor nem jó dolog fehér civil ruhában bemenni, mert ha valami ellenőrzés van, akkor azt onnan gyorsan kidobják...
Óra, ékszer piercing az nálunk sem lehet, de hajcsat, hajgumi lehet. Nyilván ha valakinek hosszú a lobonc akkor valahogy be kell tuszkolni a hajháló alá.
Fehér civil ruha?  Gondolkozik Biztos meg tudják azért különböztetni a munkás ruhától, bár nekem nincs ilyen gondom mert sötét cuccokba járok.  ikszdé

Most meg ahogy az általános felsősök hogy járnak iskolba... smirksweat Elgondolkozik az ember, hogy iskolába járnak ezek a 12-13 évesek, vagy kurvaképzőbe? smirksweat
A sok kis tinip**a  (tisztelet a kivételnek) mind a való világon édes életen és hasonló szennyeken "élnek" amiből ezt tanulják meg és "terjesztik a fertőt" a suliban.  smirksweat

(no azomban nemtudom konkretan mit dolgozol es hat nem is akarok igy bele kutakodni csak meg akartam jegyezni)
Nestlé Miskolc (közismertebb nevén csokigyár) -bár már mindjárt vége (most szabadságon vagyok) mert lejár a szezon ilyenkor (üreges csokifigura gyártás/csomagolás megy karácsonyra és húsvétra) mindenkit (a külsősöket mindenképp) elküldik. De elvileg május, június körül beindul és visszaveszegetik az embereket (remélem engem is).

A "jó ember" meg számomra...  ha definiálni kéne akkor...  Gondolkozik olyan hogy van egy mérleg az egyik oldalán a jó a másikon a nem jó tulajdonságokkal és az egész attól függ hogy merre húz a mérleg nyelve.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8618 Dátum: 14 jan 29, 21:23:35 »

de hajcsat, hajgumi lehet

Inkább a tanultaim, meg amit "dolgoztam az iparban" (pár hét) inkább kötelező mint lehet. (Mondjuk én malomban dolgoztam és minőség ellenőrző laborban, ott nem kell hajháló. Meg persze ott csak fel kell kapni a köpenyt, persze a nénik akik már rutinosak már csak "nővérkésen" fehér nadrág+felső öltöznek ott, nem bánnám, ha sokat dolgozhatnék még ilyen helyen *-*).

A tinip*csa dolgot illetőleg, a munkahelyem közelében van egy középiskola, vicces, hogy nekem 20 éves fejjel feláll szőr a hátamon a "gyerekektől" meg attól amit az utcán csinálnak, ahogy viselkednek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8619 Dátum: 14 jan 29, 21:31:18 »

O  hat akkor mar azt is ertem miert kell dolgozo ruhat hordani  Gondolkozik hat igy tenyleg nem lenne konnyu elkepzelni egy loli ruhaban a sok egyenruhas munkatarsad kozott  Pirul
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8620 Dátum: 14 jan 29, 21:40:41 »

Idézet
A sok kis tinip**a  (tisztelet a kivételnek) mind a való világon édes életen és hasonló szennyeken "élnek" amiből ezt tanulják meg és "terjesztik a fertőt" a suliban.  smirksweat

Bezzeg a mi időnkben... mindenki lesütött szemű apáca volt, aki iskola után szaladt haza varrni és elpirult, ha kivillant a bokája.  Nevet  Nyelvesít
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8621 Dátum: 14 jan 29, 22:26:59 »

Komolyan kezdem magam kinosan erezni, hogy a r*bancokkal teli generacioban novok fel Szomorú Jo a fiatalabbaknal tobb ban de akkor is BAHH :s
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8622 Dátum: 14 jan 29, 22:29:35 »

Nyugi azért ahogy A mester is utalt rá nálunk is voltak bőven r*bik. Nekem csak ez az utcán d*gás délután 3-kor sok néha.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8623 Dátum: 14 jan 29, 22:38:21 »

Nállunk volt már balhé belőle, hogy beesett valami szemlebizottság, és a dolgozóknak a fehér civil ruháit is eltakarították az öltözőből... Még jó hogy nem dolgoznak nállunk olyan úrificsúrok, akik hófehér márkás göncbe járnak... Mehetnének haza 1 szál lógó f*szban... ikszdé

Én is sötét ruhákat hordok...

Bezzeg a mi időnkben... Nyócadikban a lány osztálytársaim melegítőbe jártak suliba... Oszt az volt a normális...
Nem miniszoknyában meg tűsarkúban... De tizenakárhány év alatt biztos fejlődött a világ...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8624 Dátum: 14 jan 29, 22:44:10 »

Nekem az iskolatáskák hiányoznak egyébként a legjobban. xD Persze nem a klasszikus hátizsák, csak fura, hogy már retiküllel járnak a pici lányok is iskolába, azt meg nem is mondom, hogy jobban ki vannak kenve-fenve, mint ahogy én megyek be az irodába (igaz engem a telefonon, e-mailen át úgyse látnak akikkel beszélek, és ritkán esik be valaki).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 573 574 [575] 576 577 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!