24 szep 20, 22:58:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478156 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8505 Dátum: 14 jan 06, 18:29:46 »

Én a Hedvigbe lettem nagyon szerelmes, szóval, ha lesz egy kislány a háznál egyszer, akkor csak Hedvig lehet. Nőies, mégis van benne valami erőt sugárzó.

Ezt úgy mondod, mintha lenne beleszólásod az ügyben.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8506 Dátum: 14 jan 06, 18:30:56 »

Ez vicces volt.

A Hedvig az a bajom, hogy ismertem egy fiút is ezzel a névvel. Pedig jó kis név. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8507 Dátum: 14 jan 06, 18:33:14 »

Van érvem, amivel meggyőzhetem. Az Ildikó és a Hedvig jól összecseng, mert mindkettő harost jelent. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8508 Dátum: 14 jan 06, 18:35:30 »

Engem az is zavar, hogy a Malina Hedvig botrányra emlékeztet.

A Nóra sokkal nőiesebb és szebb, meg a Kinga, a Martina, a Janka, az Anna, a Zsuzsanna, a Kata és még sorolhatnám.

A Noémivel az a bajom, hogy túl cuki név, Noéként már elfogadható.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #8509 Dátum: 14 jan 06, 18:37:45 »

Nekem Hedvigről klisészerűen vagy egy fehér bagoly jut eszembe, vagy a Klodvigra asszociálok, és megjelenik előttem egy csatabárdot lóbáló frank. Így annyira nekem sem nyerő.  Nevet

A fenébe, gman, hogy beírtál elém, de akkor most már látszik, hogy igazam van a frank harcossal kapcsolatban. Nevet

Egyébként volt egy nagyon aranyos barátnőm, akit Herminának hívtak. Nála sem tudtam megállni, hogy ne egy hermelinre gondoljak vele kapcsolatban, pluszban pisze kis orra és nagyon édes pofija volt. :3
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8510 Dátum: 14 jan 06, 18:54:36 »

Nemár, a Hedvigről régen mindig azt hittem, hogy fiú név. A Jácintot meg lánynak gondoltam. :/
Én is ismerek egy Dáriuszt. Meg Ametisztet, sőt, Rubinát is. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8511 Dátum: 14 jan 06, 18:59:59 »

Az ilyen nevekkel én is így vagyok.Bár a Hedvig az olyan határeset volt mindig is.
Viszont a Jácintot ha nem mondod továbbra is női névként kezelném-talán továbbra is úgy fogom Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8512 Dátum: 14 jan 06, 19:25:53 »

Engedélyezték a Dareioszt?  Technikai KO
Elvileg már bármi lehet, csak úgy kell leírni, ahogy ejted. Borsodban az idei első gyermek neve Orgona Dzsesszika Kiara. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8513 Dátum: 14 jan 06, 19:35:42 »

Feltételezem nem roma állampolgárokról van szó  Hümm-hümm
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8514 Dátum: 14 jan 07, 20:51:34 »

Nos, azthiszem ez a pillanat is elérkezett. 3,5 év után ideje lenne bemutatkoznom normálisan. Nevet Jaj, de izgulok, remélem nem lesz olyan unalmas. ikszdé

Dettinek hívnak (ne kérdezzétek honnan jött a nicknév, már nem emlékszem), ami a Bernadettből ered. Október végén lettem 16, kb. 165 centi vagyok, a súlyom nem publikus, amúgy sem tudom, de ha tudnám sem mondanám meg... xD Pesttől kb. fél órára lakom, és mivel nem nagy táv, így oda járok suliba egy kéttannyelvű gimibe, 10. osztályba (azaz 9, mivel az új rendszer szerint kétszer kell 9.-esnek lenni...).

Azért vagyok a fórumon, mert -mily meglepő dolog- szeretem az animéket, pontosabban a Narutot. (What a surprise..) Nevet Ezen kívül nem sok animét ismerek/nézek/szeretek, igazából más nem is nagyon érdekel, de persze nem kellene székhez kötni ahhoz, hogy megnézzek egyet. Nevet Bááár, Narutoból (csak anime, mangát folyton olvasok) volt egy 2 éves kihagyásom, de ezt a téliszünet alatt behoztam. :3

Jaj, annyi mindent tudnék mondani, na akkor szépen sorban. xD

Sport... Nos, mostanság nincs sok időm sportolni, de általánosban 3 évig táncoltam, 4 évig úsztam, 1 évig tollasoztam, 2 évig kézilabdáztam, és pár hónapot fociztam. Ez utóbbinak megvan a maga kis története. ikszdé Aztán elballagtam, és azóta semmi érdekeset nem csináltam, pár hónapot aikidoztam. Most pedig meguntam a lustulást, és járni fogok hiphop-ot táncolni. Nevet Remélem ez majd kitart egy jóideig.

Régebben zenei tehetséggel is meg voltam áldva, ez mára már eltűnt... xD Jártam szolfézsra 4 évig, és 3 évig furulyáztam. Igen, furulyáztam... xD Icipicit tudok zongorázni, meg gitárból is tudtam az alapokat, de már nem. ^^"

Jaj, most meg nem jut eszembe semmi. Basszuuuus. Jó, akkor mondok pár dolgot, amit szeretek. :3 (Segítségül belenézek a teveclub-os bemutatkozó szövegembe. xD)

Szeretem az állatokat, papáéknak van egy kész tanyája sok-sok állattal és awww megzabálom őket. ^w^ Minden állatot imádok amúgy, kivéve a pókokat, ugyanis fóbiám van. Meg persze a rovarok többségéért sem ugrok. Szeretem a havat, az éjszakát, főleg a csillagos éjszakát, a tengerpartot, a tengerbe lenyugvó nap látványát, az alvást (bármikor, bárhol sikerül), a plüssállatokat, a körömlakkokat, a parfümöket, a virágokat (szegfű, írisz, rózsa), szeretek vásárolni, utazgatni (leginkább külföldre), célom az, hogy Amerikába menjek továbbtanulni. Szeretem az angolt, meg úgy alapból a nyelveket (magyart is), angolon kívül oroszt tanulok a suliban, azelőtt tanulgattam egy kis japánt meg olaszt. Sok nyelvet szeretnék tudni egyébként. Nevet
Kedvenc színem a lila, de szeretem a kéket és a pirosat, és csak később esett le, hogy ezeknek keveréke a lila. Nevet De mostanában a szürkét és a feketét is nagyon megszerettem.Nevet Kedvenc számaim a 4, 6, 8, 9, 69. xD Meg előnyben részesítem azokat a számokat, amik ezekből állnak vagy ezekre végződnek.
Aaaaaztán még hmmm... szeretek gondolkodni a világ nagy dolgain, még akkoris, ha utána olyan hülye érzésem támad, hogy csak egy kis sz*r vagyok ebben az egész világban, és egyáltalán nincs értelme az életemnek, meghogy hamar el fog szaladni az életem és meghalok, stb... ikszdé Szeretem a rejtélyeket, meg azokat a dolgokat, amik tudatlanságba taszítják az emberiséget. Szeretem az égi jelenségeket, meg a viharokat, még akkoris, ha éjjelenként nem merek elaludni, mert folyton azon jár az agyam hogy vajon mikor fog belecsapni egy villám a házba. Nevet Szeretem a természetet, de utálok túrázni. Általánosban kifogtam egy túramániás osztályfőnököt. Persze ez gimiben sem változott meg, miért is változott volna.. xD
Juj, szeretem a kávét, még akkoris, ha igazából sz*rt sem ér soha, mert ugyanolyan fáradt és álmos maradok tőle. De szeretem az ice teát, meg a kakaót, és a tejet is. :3 Jaaaa, és imádom azokat a képeket, amik éjszaka, egy magas pontról letekintve egy fényekkel teli nagyvárost ábrázolnak. *-* Példa.
Szeretek unalmamban rajzolgatni, régen nagyon szépen tudtam (a koromhoz képest legalábbis), mamár csak ilyen irka-firka. Szeretek faágat rajzolni levelekkel és virágokkal, meg sziveket halálfejjel, meg nagyfejű nyulakat meg koalákat. Ja, imádom a halálfejes cuccokat, pedig ha élőben meglátok egy koponyát, szívbajt kapok. Nevet Szeretem az embereket hátulról két oldalról megbökni, vicces a reakciójuk. Nevet Szeretem az olyanokat, akik elviselik a perverzkedéseim, azt, hogy általában hangos vagyok és nagyszájú, gyakran beszólok viccből, ellenben utálom ha nekem szólnak be, és nagyon magamra tudom venni és legtöbbször megbánja az illető, hogy megtette. Kicsit verekedős vagyok, ezért ez a beszólogatós dolog nemnagyon szokott megtörténni. xD De egyébként általában segítőkész vagyok, kedves, barátságos, mosolygós, humoros, szerény.. Nevet
Ja igen, szeretem a puha párnákat és plédeket, meg a radiátorokat. :3 És a fagyit nagyon, meg a bögréket is. :3 Szeretem a barátaimat, sokukkal keveset találkozok sajnos. A barátság szerintem abszolút nem egyenlő a haversággal, ezért nem mondom, hogy sok barátom van. 5 lány, 3 fiú. Haverból elég sok, és inkább fiúk, mert a lányokkal nem mindig jövök ki jól. Amikor ideges vagyok, csapkodok meg kiabálok, tulajdonképpen elég elviselhetetlen lehetek olyankor. Nevet Amikor boldog vagyok, ugrándozok meg ölelgetek mindenkit. Gyakran van, hogy amikor olyan társaságban vagyok és jókedvünk van, nem tudunk leállni a nevetéssel meg a vicces beszólásokkal, és nagyon gázul nevetek, szóval biztos hülyén néznek rám az emberek. xD
Egyébként beszédes vagyok, bár gyakran (főleg reggelenként) inkább csak leülök valahová egyedül, és antiszockodok. Nem igazán szeretem az embereket, tömegiszonyom van amióta Pestre járok naponta. De azért igyekszem jófej lenni mindenkivel, aztán könnyen képes vagyok megkedvelni az illetőt. Szeretek verset írni. :3 És zokniban tesizni, ami a tanárnő agyára megy. Nevet
Amúgy végiggondoltam, és igazából ez a paragrafus senkit sem érdekelhetett. x'DD Na mindegy, már nem törlöm ki. Nevet

Kedvenc zenei stílusaim azok, amiket a legtöbben nem sorolnak zene kategóriába, névszerint a dubstep, drumstep, electro, house, hardstyle, trance... Annyi a különbség köztem és a legtöbb ilyen stílusú emberke között, hogy én nem csak divatból szeretem, és nemcsak Skrillex meg a "B*tches love cake" meg a Coronita létezik számomra. Nevet És Avicii-t sem csak 2011 óta szeretem. Nevet
Filmekről szoktatok még írni, hát igazából nem nézek sorozatokat és úgy filmeket sem nagyon láttam, max. moziban nézek (évente 2-3×).

Vannak dolgok, amiket nagyon szeretnék, mondok párat: derékig (vagy hosszabb) érő haj, egy csokibőrű havert valahonnan Afrikából, valamilyen nagymacskát tartani itthon, többet olvasni (nem igazán szoktam/szeretek olvasni, pedig 3 éves korom óta tudok), több szabadidőt, valami gépet ami visszavisz a múltba egy kicsit és átélhetek pár élményt mégegyszer.

Most pár dolog, amit nemszeretek: kisgyerekek....., tömeg, pókok, vizes zokni, kiürült samponos tubus, garbó, állatkínzás, nagy hőség, amikor elfogy a tej, amikor valaki nem képes lekopni pedig többször is utaltam rá, amikor éjjel véletlenül bekapcsolom a tv-t mert ráfekszem a távirányítóra és reggel beszólnak, hogy miért ment egész éjjel a tv..xD, korán kelés, amikor valakivel csak úgy megszakad a kapcsolatom, amikor elalszok és kapkodnom kell, hogy elkészüljek, amikor itthon mondok valami jó hírt, és megkérdezik hogy mi van a többiekkel, aztán mondok valami rosszat és megemlítem a többieket is, és megkapom, hogy kit érdekelnek a többiek.. , meg hogy amikor zavarba jövök, akkor mindig vakargatom a kulcscsontomat, és piros lesz tőle a bőröm, és tök sokáig olyan marad, és annyira gáz. Meg még sok dolgot, ami nem jut az eszembe.

Hmm, szerintem lassacskán ennyi elég lesz, kezdek is kifogyni az ötletekből... Így visszaolvasva ebből az egész beszámolóból annyit lehetett leszűrni, hogy régen egy csodagyerek voltam, most meg egy szerencsétlen vagyok. xD

Hajj najó, sokat írtam, csoda ha elolvassa valaki. ikszdé De ha megtettétek, köszi a türelmet. Pirul "Jutalmul" itt van pár kép... Szerintem valamit változhattam a legutóbbi képeim óta. Nevet Igyekeztem nem fészbukról, az olyan snassz. :S

1. Itt egy mostani nyári kép, Szlovéniában készült.

2. Itt egy nyár eleji kép, Angliában készült. (Najó, ezt face-ről szedtem.Pirul)

3. Itt egy kép a goblin fejemről, itthon készült a napokban.

4. És eszembe jutott, hogy nem szeretem a 3-as számot, ezért itt van még egy. (Hajhossz, alakul-alakul *______*)

Na, most van itt 4!!!!!4!! kép is, szóval legközelebb a tablóképemet fogom csak megmutatni. Nevet Te jó ég, az még több mint 3 év.

Ennyi lenne. :3 Vagy másfél órát szenvedtem vele. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #8515 Dátum: 14 jan 07, 21:03:05 »

Korrekt bemutatkozás Nevet Így kéne kinézni egy rendes önéletrajznak, sokkal közelebb visz a személyiségedhez. Mosolyog

De ha engem meg mersz bökni hátulról, megöllek. Jackó
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8516 Dátum: 14 jan 07, 21:57:22 »

Köszi, de nemtudom, elég össze-vissza írtam mindent, ami épp eszembe jutott. Nevet
Most miért, tiszta vicces szokott lenni. Ördögi Egyik osztálytársam épp a padon ült, én meg mögötte álltam, és egyszerűen ingerem volt rá, hogy megbökjem. És szegény leesett a padról ijedtében, úgy felugrott. xD Azóta bökő párbaj van közöttünk. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8517 Dátum: 14 jan 08, 02:40:36 »

Nem semmi hanii!  Be van tépve Köszönöm, hogy nem 1-2sort írtál, és igen ÉN elolvastam és nem csak a képeket néztem meg. Nyelvesít Cuki vagy amúgy! Pirul
Jók a képek, az egyiket ismertem. Viszont nem vagy roncs (-.-), tudatában vagy miket hagytál el az elmúlt években és miket szeretnél csinálni, legalább ez a lépés meg van, ha eljutsz oda, akkor lépsz is ezekkel kapcsolatban. Nevet
A legjobb barátnőm is bökdösős. Egész gimi alatt, anno főleg, ha unatkozott órán (általában unatkozott) akkor elkezdett bökdösni, de letudtam szoktatni valamennyire, néha még feltör benne ez az érzés.
Mivel fáradt vagyok, most csak ennyit írok, de örülök, a szófosásodnak. >_<

Egyszer lehet én is írok egy bemutatkozást. Nevet
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8518 Dátum: 14 jan 08, 16:52:01 »

Köszi Mini, kicsit belendültem, tudom. Pirul Majd kialakul ez az egész, egyelőre igyekszem nem roncsnak érezni magam, bár ma ronccsá fogom olvasni a szemem, mert bepöccent a tanárnő, és 2 napot adott egy rakat kötelezőre...
Húú, már várom a bemutatkozásod. :3 Te is rakj majd legalább 4 képet. Nevet Mondjuk te nagyon szép vagy, szóval akár többet is Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8519 Dátum: 14 jan 08, 17:11:37 »

Hát, ha valaki végül is elolvasta, szerintem elég nagy inspiráló erővel van vagy lesz az illetőre. Bár én már nem szívesen vállalkoznék ilyen részletes beszámolómra önmagamról a világhálón. Hopp, erről jut eszembe, lassan ideje is lesz törölnöm pár régi dolgot. Nevet

Amúgy azon a "kicsi porszem vagyok a világmindenség végtelen tengerpartján, élni, élni, aztán meghalni" - én is szoktam gondolkodni, bár a mondat első részével nem értek egyet, mert oké, lehet hogy élnek ezen a bolygón 7-8 milliárdan is emberek, baktériumok, mikróbák, rovarok, madarak, vagy épp rabszolgatartó, hadakozó hangyakolóniák, attól még belőled csak egy van. És az már kb leutánozhatatlan, hacsak nincs egy egypetéjű ikerpárod, vagy pár klónod otthon. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!