24 szep 20, 13:36:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477731 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8400 Dátum: 13 nov 27, 19:24:13 »

Én olyan férfi vagyok, akit a hasán keresztül a legkönnyebb meghódítani na xD.. 2 éve tökjó formában voltam, azóta picit pocakosodtam na, de az is férfias Nevet meg hát lehet a sütik miatt van xD...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8401 Dátum: 13 nov 27, 19:27:02 »

A sütivel sok férfit meg lehet fogni Mosolyog mindjuk engem is meglehet fogni kajával Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8402 Dátum: 13 nov 27, 19:29:45 »

Meg az éhes embert is meglehet vele fogni Nevet Nyelvesít

Ide is írom, hátha valaki meglátogat, kökinél 1 órácskára valaki tali ? Nevet Csak amíg jön a vonatom, ami elvisz gyálra.. Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8403 Dátum: 13 nov 27, 19:46:22 »

hat a sutivel lehet jol szeliditeni .. Engem is szeliditgethetne egy cukrasz fiu csak a kerdes hogy neki vagy a sutiknek nemtudnek-e ellenalni? Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8404 Dátum: 13 nov 27, 19:49:24 »

És jól birod az éjszakást? Én múlt héten voltam az, és egészen szeretem csak a trollbarlangban ne lettem volna az.  smirksweat
Sütik.  Hümm-hümm Imádom az édességet. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 19:54:03 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
nilatak88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 17



« Válasz #8405 Dátum: 13 nov 28, 12:39:23 »

Imádom általában 8ra (este) megyek és 3kor végzek délig alszom és enyém a nap többi része Nevet nekem tetszik ez a fordított élet, de az igazság az hogy én cukrászdában szeretnék dolgozni ez a nagy álmom de aszem ezt félreteszem mert a mostani helyem nagyszerű ja a légkör összetartó a csapat és hamar befogadtak, jó a fizetés vannak juttatások kedvezmény a sütikre... egyszóval tetszik itt.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8406 Dátum: 13 nov 28, 13:06:31 »

Egy kissé fura téma most, de.. amúgy ti gondoltatok már arra, hogy a mi generációnktól kezdve körülbelül már nem lesz olyasmi, hogy mutogathatjuk a régi fényképeket magunkról a kisunokáinknak, vagy még tovább, a halálunk után (kivéve aki még élni fog, és talán lesz is ilyesmi már akkor, vagy legalábbis elkezdődött már) a déd-ükunokáink majd előveszik néhanapján a poros dobozokból a már megsárgult tipikus, Balaton-üdülőhelyes fényképeket (amúgy volt, aki még nem nyaralt kiskorában a Balcsin? Vagy Zánkán? Nevet), a random képeket a konyhában, vagy tojásfestéses képeken, meg mindenféle témából levőt, mert ilyen amúgy már nem lesz. De lesz helyette például ez a fórum. Vagy a pendrive-okon a sok sok sok ezer, tízezer fénykép, videó, hangfelvétel, zene, könyvek, rajzok, minden... De nem lesznek például szerelmeslevelek sem gyerekkorból, se későbbiből, vagy bármilyen levelezés egy másik emberrel.
Egyszer már beszéltem erről valakivel, és ő is meg én is arra az álláspontra jutottunk, hogy ez elég rossz dolog, én meg utólag még arra, hogy a jövőben elkezdek gyűjteni egy Polaroidra. Nevet

Katalin, szerintem a te igazi nagy álmod az, hogy saját cukrászdád legyen, és ez elég menő mondjuk, de inkább ezzel kellene foglalkoznod. Nevet Nekem meg amúgy Sütidézőm lesz. Olyan király ez a név, ja és

Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8407 Dátum: 13 nov 28, 13:14:20 »

14 vagy 15 voltam mikor először voltam a Balatonnál. 20 mikor először Zánkán.

Fényképekről meg annyit, hogy kb. csak a mi generációnk van tele családi fényképekkel kiskorunkból, ill. szüleinké. Nagyszüleink csak nagyon különleges alkalmakkor fényképezkedtek, dédszüleink mégrégebben. A jelentősebb fényképek amiket falra, polcra tesz az ember szerintem ezentúl is elő lesznek hívva. Csak nem lesz az embereknek 5 kötetnyi fényképalbumuk. Ami szerintem nem olyan baj.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8408 Dátum: 13 nov 28, 13:21:53 »

Nem a fényképek fontosságán van hangsúly, Noémi, hanem azon, hogy az a korszak, amiről beszéltem, és amiről te is, az lezárult. És igen, persze hogy nem volt előtte fényképezés, hogy lett volna már? Régebben festettek, még régebben véstek, még régebben még mindig festettek, mondjuk a barlangok falára, és annál tovább meg.. hát, már nem ér el az emberiség emlékezete sajnos. De megkezdődött egy új, ez a virtuálisos dolog, és az velünk kezdődött meg, és ez olyan jó.Nevet
Naplózva
nilatak88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 17



« Válasz #8409 Dátum: 13 nov 28, 13:23:57 »

Én nemrég kaptam egy képet amin olyan képek vannak amin a barátaimmal együtt vagyunk mivel idén ünnepeltük a 10évej jubileumunkat Nevet 3+1en vagyunk

de egyébkén igazad van...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8410 Dátum: 13 nov 28, 13:32:01 »

Én a balcsin már többször voltam, Zánkán meg még soha...

Régi fényképek... Ezekkel az újabb adattárolókkal az a baj, hogy szinte évenként adnak ki valami új cuccot... Most per-pill pl. ki bírná megnézni a floppylemezen tárolt képeit? Mert nekem valahol olyan is van...
A papíralapú képeim kiskoromból meg még 100 évig megtekinthetőek...
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8411 Dátum: 13 nov 28, 13:37:45 »

USB-s floppymeghajtót láttam nemrég 10 ezer Ft-ért. El is gondolkodtam, hogy ki vesz ilyesmit manapság, főleg ennyiért.

De a képeket ki lehet nyomtatni és akkor lehet belőlük is 50 év múlva megsárgult családi fotó.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8412 Dátum: 13 nov 28, 14:12:14 »

Kár volt felhozni nektek ezt a témát, ahogy látom.  Szomorú
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8413 Dátum: 13 nov 28, 14:58:07 »

Hát mondjuk én még mindig hívatok elő képeket amik barátnőimmel,családommal készültek vagy egy egy emlék valamiről  Mosolyog a falam tele van velük  Hümm-hümm Na meg amikor 1 évesek lettünk barátommal olyat adtam neki ami egy hógömb és bele lehet rakni a képünk és neki nagyon tetszett  Hümm-hümm
Jó lehet ez kicsit nyálas de ha már erről volt szó gondoltam nm baj, ha leírom.  Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8414 Dátum: 13 nov 28, 15:13:08 »

Én barátom is kirakta koli szobában a tablóképem szépen bekeretezve, meg van egy képe rólam amit idén EFOTT-on ps-eltek meg rólam, mint "vegyészről" és mozdonykerékpumpálóró... nagyszerű kép lett, (meg a pénztárcájában is van egy meghívóképem  Pirul), nekem meg ki van rakva egy közös képünk + benne a tablóképével... egyébként most belegondoltam és szerintem nincs is vele sok közös képem xD 

Barátoknak ám adtam már pl. bögrét ajándékba amin együtt vagyunk.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!