24 szep 20, 15:42:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477821 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8235 Dátum: 13 okt 13, 21:17:11 »

Lille, nagyon szép vagy, olyan igazi természetes szépség, pont megfelelő önbizalommal, amitől nagyon szimpatikus lesz a kisugárzásod. : )

A háttér pedig gyönyörű, jól "komponált" a kép, de szerintem fb-n a lájkommal ki is fejeztem a tetszésemet. :3

gman, a kisfiad nagyon tündéri még mindig. : ) Remélem, ha egyszer lesz fórum tali, elhozod őt is, és babázhatunk majd. :3 Volt egy lány régebben, aki ígért hasonlót, de nem tartotta be. ·-· : D
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 21:20:27 írta Nikkie » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8236 Dátum: 13 okt 14, 15:33:34 »

Én nem ígérek ilyesmit, sohasem fogok elmenni a fórumtalikra.  Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8237 Dátum: 13 okt 14, 16:47:11 »

Jól van, igazából rád nem is vagyok kíváncsi, csak a gyerekre. Durci Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8238 Dátum: 13 okt 14, 16:48:56 »

Most még kicsi és aranyos, de ő is egy gman lesz. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8239 Dátum: 13 okt 14, 16:51:54 »

Ahogy telik az idő, kevésbe lesznek rondábbak ezek az emberkezdemények.
Ez igaz, de nem a legtöbb gyerekre. Van amelyik mikor kimászott a világba, akkor sem a legszebb és az évek alatt se lesz az a cuki-muki baba. ikszdé De ez van, genetika.

Hála az égnek, hogy gman nem rakja tele a Faceook oldalát baba képekkel. Egy mostani ismerősöm nem rég szült és csoda, hogy a szülési videót nem raktak fel oda. -.-
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 17:12:46 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8240 Dátum: 13 okt 14, 17:10:48 »

Oké Nikkie, majd elküldöm a gyereket Ildikóval, de ő sem jobb, mint én. Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8241 Dátum: 13 okt 14, 18:32:04 »

Jó, de engem most érdekel, amíg pici baba, és lehet tutujgatni. :3 Na jó, max olyan 4 éves koráig még esetleg. Akkor még csak nem lesz annyira gmanes. Nevet Amúgy is, lehet, hogy az anyjára ütött a gyerek. Nevet

Ööö, mármint Ildi vagy Vilike nem jobb? Nevet Ha Ildi, akkor azok után, hogy hozzád ment, nem hinném, hogy bármivel meg tudna lepni. Nyelvesít Nevet (Csak vicceltem. :3)

Tegyél még be képet Viliről, gman. Bébi
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8242 Dátum: 13 okt 14, 18:52:08 »

http://tinypic.com/view.php?pic=v625au&s=5#.UlwuotX-nIU
Fogalmam sincs, hogy volt e, vagy nem e.

Amúgy külsőre anyja és anyai nagypapija. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8243 Dátum: 13 okt 14, 23:30:43 »

Ama kedves rokon, aki rétegezett csomagolásban egy halom kotont és egy babacipőt adott ajándékba... No, ama cipő használatban van-é?

(Igen, a lehető legidiótább részletek szoktak érdekelni. Nyelvesít)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8244 Dátum: 13 okt 15, 05:36:05 »

Nem rokon volt, hanem a két hét múlva pénteken keresztanyjává váló barátosném. Nevet
Am nem, az egy régi, csúnya, horgolt kis szar. Nem is cipő, de nem is zokni, amolyan mamuszféle. Nem is tudom, hogy hol van.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8245 Dátum: 13 okt 27, 20:29:58 »

Ha az ember nem tud egyedül dönteni, akkor jön az, hogy nyilvánosan csinál hülyét magából egy fórumos közvélemény kutatás által. Na, szóval. Melyik? http://i42.tinypic.com/vqtdsh.png

A hajamat nem kell nézni, az úgy szar, ahogy van. Ha minden igaz, szerdára már újítva lesz. Nevet A képek is vackok, tudom. Mobillal csináltam, este, villanyfénynél. Úgy még rondább vagyok, mint egyébként. xD
És tök jó, hogy sminkelni nem tudok, de ha ilyesmiről van szó, az simán megy. xD
Eren fogai egyébként sokkal szebben néznek ki a rendes méretű képen, csak az idióta fejem összetömörítette, hogy kevesebb megát kelljen feltölteni.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8246 Dátum: 13 okt 27, 20:42:16 »

Ha az a kérdés, hogy melyik szögből vagy a legijesztőbb ebben a sminkben -merthogy ez is smink-, akkor talán a jobb szélső. Mondjuk ott a fény is másképp játszik az arcodon, pontosabban nem is nagyon játszik, mivel kevés fény van, főleg árnyékokból áll, de pont emiatt is hat groteszkebbnek az egész kompozíció. Nagyon állat, imádom. Nevet Mit fogsz vele kezdeni? Kislányokat riogatsz egy bokorból előugorva, majd felteszed youtube-ra, milliós nézettséget produkálsz vele, majd meggazdagszol a videoblogodból, és veszel egy jachtot? Nevet Hu, ezt jól levezettem, mi? ikszdé

O, és ha már itt vagyok, A-chan, mit tudnál nekem elmondani a Torták királynőjéről? Szerb édesség, másik, talán ismertebb neve a Reform torta, és itt van róla egy kép is: http://3.bp.blogspot.com/-4niA2pMuWaA/TY5H2-wjG5I/AAAAAAAAD08/6-yOK9ioEN8/s1600/DSC05801.JPG
És hogy ne legyen egészen off, hozzátenném, hogy szerintem ez a világ legfinomabb sütije! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 20:44:01 írta Nikuccia » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8247 Dátum: 13 okt 27, 21:13:50 »

Az érdekelt, hogy a két verzió közül melyik a jobb, melyiket csináljam meg az egész képemre. Szóval? Élőben kell debütálnia a műnek, szerdán. :x
Ha meggazdagszok, lovat veszek. Ha milliomos leszek, akkor meg lovardát nyitok. A Tiszán egy rendes jacht meg sem tudna fordulni, elakadna félúton. Pojén

Hogy Reform torta? Erről inkább valamelyik mamámat kellene megkérdezni, de annyit tudok, hogy egy ilyen szelettől nekem a heti cukoradagom be lenne szépen lőve. xD Elég konkrét süti, grat annak, aki kettőnél több szeletet meg tud belőle enni és még piheg utána. Nevet Az a legjobb benne, hogy például egy jó nagy családi ebéd után, ahol úgy bezabálsz, mint a disznó, még elébed rakják ezt, hogy itt a TORTAAAA! Halál helyett halál, de persze senki sem mondja, hogy nem kér. xD
Naplózva

Firebrand
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



WWW
« Válasz #8248 Dátum: 13 nov 04, 14:24:06 »

Üdv mindenkinek!

Páran régről még ismerhettek, kíváncsi vagyok emlékszik-e valaki rám. :3

Utóbbi időkben elég nagy fórum függő lettem, gondoltam itt is igyekszek majd ismét aktív lenni. ^^

Rólam annyit, hogy körülbelül 4-5 éve fórumoztam itt, de amúgy 2005 óta nézek aktívan animéket. Én is a híresebb shounenekkel kezdtem annak idején, mint bárki más, azóta terelődött egy piciként másfele, a drámák és a mindfuck animék felé az ízlésem (persze az epic animék mindig jöhetnek emellé).

Debreceni lakos vagyok, igazából egy helyi animés társaság után is kutatok, kíváncsi vagyok, van e valamilyen szerveződés errefele innen a fórumról. Tudom-tudom, van egy Debreceni anime egyesület is, de nekem valamiért nem adta, ezért skippeltem.  >.<#

Narutót én nem nézek egy ideje, annak idején ragequitteltem a fillerek miatt, de a közeljövőben tervezem, hogy lenézem fillerek nélkül az egészet, és folytatom tovább a mangáját, amint megérkezett a 2013as kindle-em... hisz rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy mangaszerető, mert utálok képernyőn ilyet olvasni, viszon egy ilyen kis eszköz sokat segíthet majd a problémán. ^^

Itt van a myanimelistem referenciának: http://www.myanimelist.net/animelist/Firebrand
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8249 Dátum: 13 nov 04, 14:36:45 »

Mióta vagy Debrecenben?  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!