24 szep 20, 21:27:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478116 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8130 Dátum: 13 szep 04, 09:57:52 »

Csak irigy vagy Niki. Nem találsz fogást rajtam, ezért sértegetsz. Még hogy rusnya! Durci
Sevannának van igaza abban, hogy igazam van.^^
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8131 Dátum: 13 szep 04, 10:05:36 »

Lehet, hogy Lew ilyen picsa műnő barátnőt akar, azoknak meg az izom és a kinézet a fontos, nem a személyiség vagy az ész. Ja, és persze a pénz, úgyhogy Lew, spóroljál is! Nevet

Gman, és hogy csináltad? Én is szeretnék olyan szerencsés lenni, mint te, úgyhogy oszd meg velem a titkodat, ha megkérhetlek. Nevet Bár a pasiknak könnyebb dolga van, egy kapcsolatban általában a nő, ha kategorizálunk, akkor jobb csaj, mint amennyire jó pasi a pasi. Persze láttam már fordítva is, még csak átlagosnak sem mondható csaj olyan pasival, hogy hűha. Lehet, hogy őt kellett volna megkérdezni. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8132 Dátum: 13 szep 04, 10:06:52 »

Igen, mindenki csak a nők miatt edz. Véletlenül sem azért, hogy jobb legyen a közérzete, célokat tűzzön ki maga elé, amiket idővel teljesít, hogy értelmesen töltse az idejét. Nem, a nők miatt kell csinálni mindent. Még fürdeni és fogat mosni is. Ha nem lennének nők, tuti mindenki rothadó fogakkal mászkálna.  Nevet

Észre gyúrni? A sport bizonyítottan jó hatással van az értelmi képességekre is (a személyiség mellett). Az a heti 3-4x 1 óra pedig nem vesz el olyan rémesen sok időt pl. az olvasástól.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8133 Dátum: 13 szep 04, 10:17:31 »

Nincs titkom, másik Niki, nincs semmiféle titkom, még csak nem is csajoztam soha. Tényleg, nem is tudnám, mit kellene mondanom, ha fel akarnék szedni egy csajt egy buliban. Nevet

Mr.Goku, nekem pl. jó közérzetem van így is... érdekes. Szerintem a boldogság csak döntés kérdése.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 04, 10:18:17 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8134 Dátum: 13 szep 04, 10:18:52 »

Idézet
Gman, és hogy csináltad? Én is szeretnék olyan szerencsés lenni, mint te, úgyhogy oszd meg velem a titkodat, ha megkérhetlek.
Ez nagyon egyszerű. Csak keresned kell egy csúnya pasit és elérted amiről gman beszélt. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8135 Dátum: 13 szep 04, 10:25:09 »

G-ember, direkt nem boldogságot írtam, hanem jó közérzetet (energikusságot, feltöltődöttséget, elégedettséget stb.). Nevet

Persze ezekhez nem muszáj sportolni, de aki sportolni akar (és sajnos egyre kevesebb ilyen ember van), azt nem kell elbizonytalanítani ilyen "nagy bicepsz-kicsi ész" szövegekkel.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8136 Dátum: 13 szep 04, 16:35:16 »

Egyetértek MrSaiyannal kissé felszínesen ítélitek meg a szitut. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8137 Dátum: 13 szep 04, 17:54:09 »

Azért sok sikert a gyúráshoz.  Eddz Igyál sok Nesquiket, az olcsóbb, mint a proteinshake, mégis kb ugyanaz. Nevet

Az a poén hogy szerintem nem olcsóbb a fehérje :DD

Igazad van gman!
Plusz észre gyúrni értelmesebb lenne alapból...  smirksweat Legalábbis rám biztos nagyobb hatást tenne ha 3 hónap múlva betennél ide egy listát, hogy miket olvastál, láttál, merre jártál és ilyesmik. ^^

Épp most olvastam el Stephen Kingtől a Christine-t. Egész jó volt. Amúgy meg lehetsz hülye is ha jól nézel ki =D

Lehet, hogy Lew ilyen picsa műnő barátnőt akar, azoknak meg az izom és a kinézet a fontos, nem a személyiség vagy az ész. Ja, és persze a pénz, úgyhogy Lew, spóroljál is! Nevet

Utálom az ilyen picsákat =D A személyiségem elviselhetetlen, pénzem meg nincs =D Tehát marad a gyúrás =DDD

Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8138 Dátum: 13 szep 05, 09:11:37 »

Igen, Gman, eltaláltad, most aztán lebuktam, hűha! Halálosan féltékeny vagyok rád, meg Ildire is, azt hiszem, most azonnal odautazom hozzátok, és magammal ragadlak, mint régen a tündérek a gyerekeket, aztán jól megk... hm, de ez innentől a titkos része a tervemnek, csocsi! Nevet

Jó, Lew, akkor vegyél valami olcsó, ámde finom és jóóóó cukros kakaót, nekem mindegy. Amikor még bátyámnak tartott a gyúrós korszaka, csomó kakaót megivott, attól lett olyan izmos biztos. Nevet

Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8139 Dátum: 13 szep 05, 14:36:13 »

A pofiját már nem is láthatjuk? Nyelvesít Hát igen.. nem rossz. Nevet

Imádom az eszmefuttatásaid. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8140 Dátum: 13 szep 05, 19:55:34 »

Sajnos védenem kell a személyazonosságát, mégiscsak az egyetlen bátyám. Nevet Meg amúgy évek óta foglalt, és amennyire tudom, még jóóó sokáig az is tervez maradni a barátnőjével. Mosolyog Aki ma már inkább a menyasszony-félesége.
Em, amúgy az én eszmefuttatásaimra céloztál?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 05, 19:56:07 írta Nikuccia » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8141 Dátum: 13 szep 05, 20:11:58 »

Közvetlenül a te hszed után írtam és nem írtam nevet, mit gondolsz kiére? Mosolyog

Nem mintha felakarnám csípni.. lol. Nevet Menyasszony féleség? Ezt úgy szokták hívni hogy jegyes nemde?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8142 Dátum: 13 szep 05, 20:40:51 »

Lehet, hogy Lew ilyen picsa műnő barátnőt akar, azoknak meg az izom és a kinézet a fontos, nem a személyiség vagy az ész. Ja, és persze a pénz, úgyhogy Lew, spóroljál is! Nevet

Honnan tudod, hogy nem azért csinálja, hogy egészséges legyen? Vagy hogy szerezzen egy kis önbizalmat? Esetleg mind kettő és még jól is nézzen ki? Megtudja védeni azt akit szeret?
Nem értem miért baj, ha valaki tesz a testéért valamit... bár ez a 3 hónap alatt kétszer akkora lesz a keze dolog vicces:D Maximum a koksztól lesz nagyobb annyival, de attól erősebb és gyorsabb nem leszel. Milyen edzést akarsz elkezdeni? Kettlebell, testedzés vagy mész kondiba súlyzózni?
Mellette érdemes futni vagy úszni, hogy a szíved is erősítsed. A kondi önmagában csak terheli elég erősen.
Ez a szép test kicsi agy dolog meg teljesen abszurdumxDD Irigyek vagytok vagy mi? Gyenge a testetek lusták vagytok és még okosnak is képzelitek magatokat. Na ez mindennek a legalja:P Hajrá Lew. Jah akkor a szesz fogyasztásodat is jobb, ha minimalizálodxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8143 Dátum: 13 szep 05, 20:53:14 »


Gyenge a testetek lusták vagytok és még okosnak is képzelitek magatokat.

Hahha ezen jót röhögtem. micsoda duma.  Nevet Amúgy persze ez csak természetes.  Lesütöttszemek GYENGE TEST!  Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8144 Dátum: 13 szep 05, 21:43:38 »

Honnan tudod, hogy nem azért csinálja, hogy egészséges legyen?

Jövő héten megjön végre a fizetésem és veszem is a fehérjét  Nevet Aztán később lehet beszerzek egy kis tömegnövelőt is :DD Sz*rok én a Full Natural szövegre =D Tápolok mint az ökör ikszdé

Ebből lehet pár embernek nem az egészség jutott eszébe. Főleg a "Sz*rok én a Full Natural" szövegnél. Na de a lényeg, hogy legyen Lew 45-ös karod, legyenek meg a kockáid és akkor már nem kell intellektuálisnak lenni/tűnni. Sok hülye azt hiszi a nőket érdekli a kisugárzás... Lényeg a kar, has, meg a verda. Fórumos csajok persze a kivételt képzik, ami erősíti a szabályt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!