24 szep 24, 10:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484554 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7485 Dátum: 12 aug 13, 10:45:02 »

Az igen, hanii.Nevet Nekem meg olyan esetem volt, hogy találkoztam egy ismerőssel, és kérdezte apától, hogy hány éves a lányod, 16?  ikszdé  Én meg mondtam..nem...13.. ikszdé smirksweat
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7486 Dátum: 12 aug 13, 10:54:28 »

Tavaly kérdezte valaki tőlem, hogy mikor ballagok. Mondom idén, erre kérdi, hogy gimibe, vagy szakközépbe megyek? Csak öt évvel nézett fiatalabbnak. ikszdé
Azt hiszem, ezt már leírtam valahova, amikor megtörtént, de mindegy, az ismétlés a tudás édes jó anyukája, ugyebár. Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7487 Dátum: 12 aug 13, 10:55:24 »

Nem, az a vizsgaismétlés.. Nevet

Mondjuk a két-három év még azért bőven belefér a tűréshatárba szerintem.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7488 Dátum: 12 aug 13, 14:27:48 »

Hát persze, a fotós korrigálta félre. Nevet
Amúgy tudom, milyen elcseszett érzés kerülgethetett utána titeket. Egyszer engem is kényszerítettek (erőszakkal), hogy csináljak egy ilyen háttérben naplementés, szívecskét mutogatós, E.T. hazatelefonálós, sziluettes fotót, és bevallom, miután elkészült, más ember lettem én is. Nem ugyanaz, mint a kép megszületése előtt... Valami megváltozott ott és akkor bennem...

Hmm, érdekes, engem annyinak néznek, amennyi valójában vagyok, de unalmas már nekem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 14:28:19 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7489 Dátum: 12 aug 13, 23:00:43 »

Engem is (kb annyinak) mondjuk 1x "lekislányoztak" "vénasszony" létemre, máskor meg a nővéremre mondták h a húgom. [majd kíváncsi vagyok h amikor fémszínű hajam lesz (már megvan a festék) akkor mennyinek fogok kinézni]  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7490 Dátum: 12 aug 16, 16:41:34 »

Sziasztok. Én nicknevem úgy jött hogy régen nagyon szerettem a high school musicalt és ashley volt a kedvenc szereplőm benne. De amióta idősebb lettem  úgy kinőttem ezt is. Így visszagondolva elég érdekes volt ez a dolog. Pojén Hát hobbi az sok van pl: olvasás, gépezés, lovaglás, lustálkodás, anime nézés, hülyéskedés. Szeretem: kiscicákat, minden édességet( nagy csokifaló vagyok), azokat akik mindig mellettem álltak, igaz hogy kevesen, de csak rájuk fordítom időmet,
Utálom: azokat akik kibeszélnek aztán jópofiznak, azokat akik lenézik másokat. Ezért általában ami a szívemen az a számon. Igaz néha hamarabb kinyitom szám mielőtt gondolkoznék. Köszönöm aki elolvasta egy kicsikét lett hosszú. Nevet
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7491 Dátum: 12 aug 16, 16:58:28 »

Egyáltalán nem volt hosszú. Mosolyog

Kellemes pillanatokban gazdag, hosszú ittlétet kívánok! ^^
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7492 Dátum: 12 aug 16, 17:06:51 »

Köszönöm. Hát remélem meg lesz, de már régóta itt vagyok csak mostanában irkálok, inkább  megfigyelő voltam. (így útólag megjegyezve nagyon szép az avád. Az a mozaik nagyon tetszik.  Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7493 Dátum: 12 aug 16, 17:10:04 »

Köszi, nem kis munka volt vele, és az a meglepő, hogy nem is annyira off itt, hiszen erősen személyes indíttatásból készült.

Sevannának üzenem viszont (ha olvassa egyáltalán) egy jó régi témával kapcsolatban, hogy sajnos azóta meghalt a pávám és nem történt meg a csoda. Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7494 Dátum: 12 aug 16, 17:30:26 »

Egen, Loah is az egyik csodabogara a fórum művészi brigádjának, tényleg király dolgokat művel a rajzprogramokkal. Nevet És ha már ava: ashley, te nem teszel be egyet magadnak?  Hümm-hümm
A HSM-et egy időben én is csíptem, de hozzád hasonlóan kinőttem belőle. Mint sok más Disney műsorból, szerencsére. Pojén
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7495 Dátum: 12 aug 16, 17:45:27 »

Hát Loah le a kalappal én az életben nem tudnák ilyet összehozni gondolom sok munka kellett hozzá. Hát nem tudom hogy kell még az ilyenek eléggé nem vagyok képben. Ha leírná valaki, hogy kell megköszöném Nikuccia: hát igen én is, de néha még leülök nosztalgiázni( úgy mondom mintha öreg lennék. Csak ami már most  megy egyes csatornákon, ezért nem nézek tévét.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7496 Dátum: 12 aug 16, 20:14:09 »

Sevannának üzenem viszont (ha olvassa egyáltalán) egy jó régi témával kapcsolatban, hogy sajnos azóta meghalt a pávám és nem történt meg a csoda. Mosolyog

Hát a memóriámat biztos magával vitte a sírba, mert nem emlékszem a bekövetkezett, felettébb sajnálatos esemény előzményeire.  Nevet
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7497 Dátum: 12 aug 16, 20:38:38 »

Ez nem igazán lep meg, jó régen volt. Érdekel egyáltalán, vagy tökmindegy? Nevet

ashley: Köszi Mosolyog.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7498 Dátum: 12 aug 17, 19:23:06 »

Na megtörtént a nagy csoda és (már megint) sikerült hajat festeni ezúttal nem vagyok már (annyira) szőke (bár lehet h technikailag ez is annak számít), "ezüstszőke" vagyok.  [nem, nem őszültem meg  >.<# ez csak hajfesték (annyira "öreg" még nem vagyok  Pojén )
http://kepfeltoltes.hu/120817/DSC03274_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120817/DSC03292_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120817/DSC03294_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7499 Dátum: 12 aug 17, 19:27:14 »

Nagyon jó lett Ayumichan Nevet, nekem nagyon tetszik Mosolyog
Az én hajam olyan, ha az egyik nap kihúzzák, másiknap újra göndör  Pojén, de én szeretem ugy ahogy van  Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!