24 szep 24, 08:22:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484356 alkalommal)
0 Felhasználó és 126 vendég van a témában
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7455 Dátum: 12 aug 09, 21:17:06 »

Rendben ugy is vigyáznék, mert nemrég volt egy térdműtétem, ugyhogy már ovatos vok Pontosan
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7456 Dátum: 12 aug 11, 23:04:44 »

Nah.. a tisztességes nevem Lukács Adrienn. Hosszú, fenékig érő barna hajam van, aminek totoálisan ugyan olyan a fazona, mint az avámnak.Nevet Ezért is választottam ezt.Mosolyog A szemem szintén barna. Hmmm..mit írhatnék még.. Nagyon szeretem a nyugalmat, és néha szeretek egyedül lenni, és gondolkozni. (kicsit furcsa, de ez van.. smirksweat )
Inkább nyugodt személyiség vagyok, de hogyha tele lesz a pohár, akkor robbanok. smirksweat Ég áldja meg kos természetem.. smirksweat Nah mind1. Röviden ennyi volnék.Nevet
Itt egy kép: http://kepfeltoltes.hu/120808/Photo_00012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg 
Kicsit táskás a szemem.. smirksweat
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7457 Dátum: 12 aug 11, 23:36:01 »

Juuj, de szép vagy, Neirda. *O* Esetleg egy-két képet még csúsztathatnál nekünk.  Hümm-hümm
Mióta növeszted a hajad? Vagy mindig is hosszú hajú lány voltál? Az egyedülléttel pedig nincs semmi baj szerintem. Ez pont valamelyik nap volt téma köztem és egy ismerősöm között. Ugyanis szerinte nem elég aktív a társasági életem, mondván, nem járok eleget bulizni, keveset vagyok emberek között, miért nem járok el sűrűbben otthonról... Először is, pokerface. Aztán elkezdtem neki szépen magya... áh, nem, nem kezdtem el magyarázni neki semmit, mert nem olyanféle ismerős, aki nemhogy nem fogja fel, talán nem is érdekli, mi következett volna ez után részemről. Szóval... egy szónak is száz a vége: az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal, és egyedül lenni sokszor tartalmasabb és élménydúsabb is lehet, mint 100 másik emberrel körülvéve.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7458 Dátum: 12 aug 11, 23:41:07 »

Huh, hát a úgy látszik belső tulajdonságaink alapján egyezünk, mert én is az egyedül levő típus vagyok akihez ha nem jól szólnak akkor nem leszek jó kedvembe (és még csak finoman fogalmaztam).
Bár nem hinném el hogy 13 vagy... inkább 15-nek nézlek! ikszdé
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7459 Dátum: 12 aug 11, 23:45:41 »

Hát én se járok sokat társaságba, báár én mennék focizni haverjaimmal bármikor, csak sose önnek velem. ikszdé De a haverjaimon kívül olyan társaságba amit nem ismerek én se nagyon járkálok.

Hát nekem is gyanús, ráadásul nem csak külsőre, de az értelmi képességei (dejó szó xD) is meghaladják egy átlagos 13éves kiscsajét. Nevet 

Ui.: Gyanús volt. Ha már egyszer aszonta, hogy 13 akkor elhiszem neki. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 23:46:20 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7460 Dátum: 12 aug 11, 23:52:54 »

Köszii, Niki..Mosolyog
Igen, amikor elcikázok a gondolataimmal, sokkal jobban élvezem, mintha 100-an ott lihegnének az arcomba.. Mosolyog
Igen, a hajam..nos, hajjal születtem, azóta nő a hajam.Nevet De tavaly ősszel vágattam belőle. Egyébként a fenekem aljáig ért.. smirksweat  Csak azt már nagyon hosszúnak tartottam, nem tudtam leengedni, mert ráültem, meg nem volt semmi fazona. Szóval inkább a fenékig érő haj, fokozatban.Mosolyog Nem bántam meg, mert tudtam, hogy így a hajamnak is jobb lesz, nem kell a hajhagymáknak akkora "tömeget" tartaniuk.Mosolyog
Tessék Niki, itt lesz még 2 kép.Mosolyog
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/486186_367981183273864_796032061_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/543227_306622432743073_502498896_n.jpg

Morause, örülök, hogy ezzel nem csak én vagyok így.Nevet Hidd el, 13 vagyok.Nevet (És most mindenki gyorsan nézze meg a profilomat..xdd)
Szabii..Nevet Nekem elhiheted.kacsint
Köszönöm!.:]
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Morause
Vendég
« Válasz #7461 Dátum: 12 aug 12, 00:00:08 »

Elkezdtem azon őszintén gondolkozni hogy valóban nézhet-e így ki egy 13 éves. Az első képeden mit most linkeltél egy 16-17 éves csajnak néztelek de tényleg csak pislogtam, elhiszem hogy 13 vagy de na. Az én koromban nem voltak ennyire csinosak a 13 évesek (és most jöhet a: "bezzeg az én időmben" szöveg Nevet).

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7462 Dátum: 12 aug 12, 00:05:08 »

Jaaaaj, megzabállak, te lány!  >.<# Olyan vagy, mint Nina Dobrev, csak egy sokkal szebb és fiatalabb és üdébb kiadásban. Nevet
Nem értem, mit problémáztok Neirda korán, simán annyinak néz ki a kislány, amennyi. Az meg, hogy kicsit felnőttesebben öltözködik, hosszú és dús a haja, rátesz pár évet, arról nem ő tehet. Meg nem is baj egyébként, ha idősebbnek néznek. Max lesznek olyan gondjaid, mint haniinak, hogy idősebb pasik kezdenek ki veled, olyanok, akiknek a társaságára évek múlva fogsz vágyni csak. Nevet
Nem modellkedsz egyébként? Komolyan kérdezem. Gyönyörű és szimmetrikus arcod van, az alkatod is manökenes, és nőni is fogsz még sokat.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7463 Dátum: 12 aug 12, 00:08:17 »

Én meg nem hiszem el, hogy 13 vagy. Az a problémám forrása, hogy a most linkelt első kép az fb profilod képe is. Ez nem is lenne gond, csak ott meg ugye '97-es vagy. Ami ugye 15 évet takar. Na most valahol akkor nem klappolnak a dolgok...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7464 Dátum: 12 aug 12, 00:18:36 »

:'D Köszii.Nevet De azért a csontjaimat, hagyd meg! Nevet
Am már megtapasztaltam azt az érzést, Niki..már nem egy férfi írt rám.  No comment
Öö..nem, nem modellkedek.Mosolyog Egyébként 163. cm vagyok, remélem, hogy igazad lesz, és nőni fogok még egy picit legalább..^^ De mégegyszer csak is annyit tudom mondani, hogy köszönöm!.:]
Na heo beírtál, de elmagyarázom.Mosolyog Úgy tudom, hogy csak 13 éves kortól lehet facebook profilt csinálni. De amikor én csináltam az enyémet, akkor még csak 11 voltam..szóval korábbi időpontot kellet választanom, mint az igazi.Mosolyog Ennyi lenne a titok.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7465 Dátum: 12 aug 12, 00:26:26 »

Ennyit hitetlen heoról. Nem találkoztam ilyesmivel, de annyira nem is érdekel, hogy utána nézzek. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7466 Dátum: 12 aug 12, 00:28:54 »

NEm számít, így is egy csaló vagy! Hé, emberek ez a lány egy csaló! EGY NAGY CSALÓ AKI HAZUDIK A KORÁRÓL HOGY KÖZÖSSÉGI OLDALAKON KÖZÖSKÖDHESSEN MÁSOKKAL!
AMúgy tényleg hihetetlen, hoyg csak 13 vagy, és mellesleg nagyon-nagyon hasonlítasz egy volt osztálytársnőmre.
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7467 Dátum: 12 aug 12, 00:32:37 »

Nem is kell heo, hidd el nekem.Mosolyog
Egyébként Niki, (ezt elfelejtettem odaírni az előző hsz-hoz) nem te vagy az első, aki szerint hasonlítok rá.Nevet Amikor slágerben volt a sorozat, nagyon sokan mondták, hogy annyira hasolítok rá, hogy az már valami boszorkányság.. ikszdé
STM, ez jó vicc volt.. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7468 Dátum: 12 aug 12, 00:36:25 »

Ja, vagy vámpírmágia. Mosolyog Amúgy te sokkal cukibb vagy, mint Nina. Ő is szép, de amiatt a szerep miatt egy életre megbélyegződött nálam, meg hogy most Iannel kavar, hát... ch. Nevet

De gonosz vagy, STM, megijeszted szegény kislányt, még a végén úgy megrémül, hogy örökre itt hagy bennünket. Nevet Annak pedig nem örülnék. Neeem
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7469 Dátum: 12 aug 12, 00:39:48 »

ÁÁ nem hiszem h elijed [amelyik kutya ugat az...]  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!