24 szep 24, 06:11:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483976 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7440 Dátum: 12 aug 07, 08:02:03 »

Dehogy vagy te öreg, csak egy kicsit..Öhm..Öreg Nevet

Na jó nem.. Nevet 52 alatt senki nem öreg Nevet

Nem nagyon szeretnék kitenni képet.. >.<  De még meggondolom:'D
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7441 Dátum: 12 aug 07, 08:29:30 »

Morause: pedig lényegében nem voltam rocker.. Fura dolog ez. Nevet

Ayumichan: hát ez olyan 5-6 éve lehetett. Akkor még nem voltál "vénasszony"  Nyelvesít.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7442 Dátum: 12 aug 07, 10:23:43 »

Tyű, Loah, ritka dús hajad van. Nevet

AyaseAkami, öö... hát cseppet vagy bunkó csak amúgy.  smirksweat Az öregség csak egy béna, a társadalom által kitalált, kikényszerített időszak az emberi élet egyik periódusában, amikor is beköszönt az "én már túl öreg vagyok" akármihez, akárkihez, szóval csak hagyjatok békében eltávozni ebből a világból, öö..blablalbla. Nincs olyan, hogy valaki öreg, a test nyilván elhasználódik, amit kaptunk, azt egyszer vissza is kell adni, de ami a lényünk valódija, a... az esszenciánk, ha lehet ezt így mondani, az nem ismerheti ezt a fogalmat. Nincs. Fiktív.
Amúgy meg csak rá kell nézni Ayumichan képeire a hajáról. A kisujjában több vagányság és "fiatalság" van, mint a legtöbb korombéli, elfásult, unalmas, ámde fiatal életét tengető tiniében.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7443 Dátum: 12 aug 07, 11:04:12 »

Az öregség csak egy béna, a társadalom által kitalált, kikényszerített időszak az emberi élet egyik periódusában, amikor is beköszönt az "én már túl öreg vagyok" akármihez, akárkihez, szóval csak hagyjatok békében eltávozni ebből a világból, öö..blablalbla. Nincs olyan, hogy valaki öreg, a test nyilván elhasználódik, amit kaptunk, azt egyszer vissza is kell adni, de ami a lényünk valódija, a... az esszenciánk, ha lehet ezt így mondani, az nem ismerheti ezt a fogalmat. Nincs. Fiktív.

Amikor ilyen jól kifejtett hsz-okat látok (legtöbbször Niki részéről) mindig olyan tudatlannak érzem magam. Periódus, esszencia... Olyan szavak, amiket nem tudnék helyesen használni, pedig a legtöbb korombelihez képest sokkalta nagyobb a szókincsem. Egyébként igaz, az az öreg, aki annak érzi magát. Öcsém nem egyszer mondta azt a mamámnak, aki most 64 hogy "mama, te milyen öreg vagy!" Amire rendszerint az a válasz érkezik, hogy "öreg az anyád segge". Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7444 Dátum: 12 aug 07, 11:17:23 »

Jaj, de édes vagy, hanii. Mosolyog Szerintem ilyen miatt ne fájjon a fejed, hogy egy kicsit összetettebb hozzászólást olvasva (teljesen indokolatlanul) primitívnek gondolod a sajátodat, mert ez... ez butaság, ne told ezt! Nevet 14 éves kicsi lány vagy, rengeteg könyvet el fogsz még olvasni, még több érdekes filmet látsz majd, kulturálódsz, művelődsz, ezekkel a folyamatokkal pedig szépen, tégláról téglára fogod építeni a szókincsed, amiből végül szép, kacsalábon forgó palota lesz, lehet legalábbis, mert elég értelmes ember vagy egy palotához, ha érted, hogy értem. Nevet Csak azért tenni is kell.
De amúgy komplikáltságban és összetett kommentekben nem én vagyok az ász, hanem inkább Saphira, Gdat, STM, heo, Aes, Stance, csak pár név, akik most beugrottak. Én meg őmellettük érzem néha, amit te most. Na? Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7445 Dátum: 12 aug 07, 12:58:58 »

Cöhh mi már itt ez az egó hizlalás? ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7446 Dátum: 12 aug 07, 14:15:02 »

De engem nem igazán zavar h "vénasszony" vagyok [igaz h nem vagyok megelégedve a külsőmmel, de olyan dolgokban ami nincs korral összefüggésben]  smirksweat
Am ez nálunk valami "családi hagyomány"  (ez a fiatalos viselkedés és érdeklődési kör).

Nem sokan ismerik itt a nővéremet (most júliusba töltötte be a 41-et) és több animét néz mint én, amikor betiltották a DBZ-t együtt gyűjtöttünk aláírást, most nemrég eljött a Natsumeet-re (parókában cicafüllel) és ugyanúgy vígan jól érezte magát mint a 20évesek. (mondjuk nem néz ki 41nek).
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 14:23:39 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7447 Dátum: 12 aug 08, 15:20:47 »

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527247_406291759418395_1832015454_n.jpg
Így nézek ki miközben a Balatonon mayurasanát csinálok. Nevet
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7448 Dátum: 12 aug 09, 17:53:32 »


Ezz nagyon kemény, hogy csinálod???? Nevet



[img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550436_483556898337072_1250409754_n.jpg/img] Ha nem szurtam el a kép beillesztését én nagyjából igy nézek ki, bár ez nem egy olyan jó kép... Mosolyog
Bocs a duplahozzászólást töröljétek, köszi:)

A Fórumon tilos a duplaposzt, most még egybeszerkesztettem neked, de legközelebb emiatt a hozzászólásod törlésre kerülhet.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 20:19:39 írta Aes Sedai » Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7449 Dátum: 12 aug 09, 18:17:42 »

Csak egyensúly kell hozzá, erő nem annyira.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7450 Dátum: 12 aug 09, 19:58:02 »

Én nem tudok ilyeneket. Mindig irigyeltem azokat az embereket akiknek sikerült. Még csak addig jutottam, hogy a nyakamba teszem a lábam :'D
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7451 Dátum: 12 aug 09, 20:17:30 »

Én még azt se tudom megcsinálni, lemenni hidba állásból az talán még megy...Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7452 Dátum: 12 aug 09, 20:19:02 »

Gyakorolni kell Nevet Annyit kell tenni, hogy minden nap nyújtóztatod a lábad, és hajlítgatod. Minden nap fél-egy centit kell haladni Nevet
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7453 Dátum: 12 aug 09, 20:27:08 »

Majd megpróbálom:D, én inkább az az izmos testalkatú lány vagyok, nem az a hajlékony tipus Mosolyog
majd rakok fel képet:)
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7454 Dátum: 12 aug 09, 20:29:12 »

Egye fene, teszek én is.

Akkor eddz Nevet Hajrá ^^ De ha megpróbálod, nézd meg előtte a neten, és tényleg csak picikét kell haladni, mivel akármelyik szövet elszakadhat..Stb.stb Nevet

Én is nagyon vigyázok..Nevet

Ja igen: Csőnaciban mellőzzük, mert nekem így szakadt ki 4 db xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 495 496 [497] 498 499 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!