24 szep 23, 18:12:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1482952 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #7260 Dátum: 12 jún 10, 12:01:24 »

Elismerem hogy Ghadniról jó véleménnyel vannak az emberek, de azt nem tudhatod hogy a háttérben voltak-e rossz húzásai! De ha nem ő akkor más meg amúgy is minden politikust irányítanak a háttérből.

Lehetett Ghandi is bármilyen "jó" ő sem volt tökéletes, mert mindenkit a rossz és jó tulajdonságai határoznak meg, és ő nem isten hanem csak egy ember volt! Sok minden van amiről a közemberek nem tudnak, de attól még megtörtént, és ilyen szinte biztos hogy volt Ghandinak is!
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7261 Dátum: 12 jún 10, 12:10:38 »

Azért itt elég nyilvánvaló volt, hogy nem irányította senki, hanem egy elnyomó hatalommal szállt szemben. Sokkal könnyebb lett volna elfogadni az angolok irányítását és élni mint hal a vízben. Ellenállni kevésbé volt könnyű. Aztán ott volt az, hogy böjtölt, olyan volt mint egy csontváz. Nevet Sok mindent el lehet mondani róla csak azt nem, hogy a saját vágyai kielégítésére használta fel a hatalmát.

Az nem is volt kérdés, hogy tökéletes volt-e. De az őszinte, jó szándék az elég egyértelmű. Ezt onnan lehet tudni, hogy semmilyen előnye nem származott belőle azon kívül, hogy azt tette amit a lelkiismerete mondott neki, hogy kell tegye.
Míg mondjuk Oshónak 93 Rolls Royce-a volt. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7262 Dátum: 12 jún 10, 12:22:17 »

Nem értem ezt a vallási vezetős dolgot, mivel maga Osho is ellenzi a világ összes intézményesített vallását, még magát a buddhizmust is. No meg megint ez a fránya Wikipédia, úgy tekintenek rá az emberek, mint magára a Szent Bibliára. Senki se gondol bele, hogy Osho 'eszméi' teljesen ütköznek a Wikipédia fejes szerkesztőségének érdekeivel? Egy agy mosott se vonja kérdőre az ott leírtakat. Minek is...
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #7263 Dátum: 12 jún 10, 12:35:39 »

A wikipédia azt írja le ami idáig biztos... leírja milyen szerepet tölt be, idézet belőle:

"Osho, egy Indiában és az Amerikai Egyesült Államokban élő vallási vezető; egy új, sokat vitatott vallási mozgalom megalapítója volt."

Ezzel esetleg van vmi vitatni valód Stance, mert látom te sokat tudsz erről a fazonról akkor csak tudod hogy ebből mi nem igaz!

Gdat, előfordulhat hogy tévedek mert mért ne, és neked van igazad... de akkor mi a francnak hozod fel példának ha a vita nem erről a "jó emberről" folyik hanem arról az Osho-ról vagy ki a francról!

ui.: szerintem innentől már a "vitában" kéne folytatni mert szerintem ez off. kacsint - vétel, vége!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 12:36:38 írta Morause » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7264 Dátum: 12 jún 10, 12:36:58 »

A wikipédia szerette kiemelni Oshoról, hogy minden "állítólagosan" történt meg vele. Ez az egy jelző annyi minden elmond arról, aki szerkeszti azt a lapot. Miért nem lehetett volna azt írni ehelyett, hogy "állítása szerint" vagy "ő azt mondta", mindjárt elfogulatlanabbul hangzik.
Azt azért nem lehet elmondani Oshoról, hogy nem használta ki a földi javak adta gyönyört és izgalmat, amit a híveinek, követőinek, meg persze a kiadott könyvekből befolyt összegeknek köszönhetett, de az vesse rá az első követ, aki azon a vagyonon csak ült volna és a megvilágosodást várva egyszerűen nem tett volna vele semmit.

De könyörgöm, Morause, olyan értelmes srácnak tűnsz, ne higgy már egyetlen oldalnak! Nevet Ne higgy senkinek, se nekem, se Stance-nek, ha így el akarsz ítélni valakit, legalább olvass el tőle valamit. Ez így... nem jó. Nevet
Az ötleted pedig, a folytatás hollétével kapcsolatban támogatom.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 12:39:15 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7265 Dátum: 12 jún 10, 12:51:56 »

Idézet
de akkor mi a francnak hozod fel példának ha a vita nem erről a "jó emberről" folyik hanem arról az Osho-ról vagy ki a francról!

Ez tényleg kérdés? Nevet Azért mert arra reagáltam, hogy:
Idézet
aki vezető annak hatalom van a kezébe és a hatalom megrészegíti az embert! Ez nem általánosítás hanem egyszerű tény.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7266 Dátum: 12 jún 10, 15:10:54 »

Engem teljesen kihagynak a leírásokból, a tárgyalásokból... szomorú az élet...  pedig én vagyok a legmenőbb mint Rhaehar és Lyanna lánya Nevet Teljes letargiába zuhantam...

A másikhoz hasonló beszélgetésekből meg jobb kimaradni xD ezt a nézetet igyekszem páréve vallani xD

A tiéd Észak és Havas Jon, ezt már megbeszéltük. Nevet Szerintem a királynő is áldását adja erre, ha elfogadod a korona fennhatóságát.

Ami a "másik beszélgetést" illeti, én se akarok nagyon belefolyni ebbe, tegnap óta annyit megtudtam Oshoról, hogy lássam, ő ha nem is tudatosan (nem akarok összeesküvés elméleteket kreálni), de akkor tudattalanul, azokat az erőket szolgálja akiket én a hazám és a nyugati civilizáció ellenségeinek tekintek.

Annyit - és csak annyit - azért hozzátennék, hogy bármily' meglepő is legyen, a fehér, európai embernek is meg van a saját kulturális, filozófiai, vallási hagyománya, a különböző népek ősi mítoszai, a nagy fehér civilizációk bölcs tanításai, valamint ott van a kereszténység, amit nem kötelező szeretni, de a kultúralakító hatását kár lenne tagadni. Ez a civilizáció, a nyugati-fehér civilizáció csak a saját erejéből, csak a saját hagyományaiból táplálkozva az emberiség eddigi fejlődésének csúcsára jutott el, mi fedeztük fel a világot - Indiát is beleértve - és nem ők minket, mi jutottunk elsőként ki a világűrbe, mi találtuk fel a modern orvostudományt, mi jöttünk rá szinte mindenre, aminek a mostani fejlettséget köszönhetjük. Indiában máig azokon a vasútvonalakon járkálnak, amiket a gonosz brit gyarmatosítók építettek nekik... és erre idejön nekem egy ilyen illető és elkezdi itt osztani az észt arról, hogy hogyan éljünk, mi meg dobjunk el mindent ami nyugati, ezért? Na menjen a p*csába, már elnézést. Majd ha az ő hagyományaiból is kinő egy olyan civilizáció, ami a saját erejéből szondákat küld a Naprendszeren túlra, akkor szövegeljen. Nekünk európaiaknak semmi szükségünk az idegenek észosztására, semmi szükség arra, hogy idegenre cseréljük a saját kultúránkat.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7267 Dátum: 12 jún 10, 15:24:07 »

Szó nincs erről, Aes. Egyszerűen a nyugatnak meg kell ismerkednie a belvilággal, mert folyton kifelé koncentrálunk, mindig a külvilágot vizsgáljuk, elfeledkezünk teljesen a térképkészítőről. Még a tudósok is azt mondják, hogy a tudat csak az anyag mellékterméke... ennyi erővel itt és most meg is dögölhetünk, mert nem vész el semmi, nincs értelme a létünknek. Keleten a fordítottja folyik - büszkék a kultúrájukra, sokat tudnak az életről, nekik mindenük a lelki egyensúly, a béke, a harmónia, de a külvilágra nem fordítanak igényt, baromi nagy szemétben élnek, nincs modernizáció.
Naplózva



Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7268 Dátum: 12 jún 14, 16:39:43 »

Hmm... nem tudom, hogy vagytok vele, de én szerintem gonosz vagyok. Mostanában annyira nem érdekel, hogy kit, hogyan bántok meg, vagy, hogy mit gondolnak rólam. Komolyan, elegem lett ebből az egész megfelelősdiből. Tény, hogy így meg bunkónak fognak tartani, de leszarom, mit fogok én finomkodni, amikor magamban küldeném el a hót isten ****-ra? Nem. Egyszerűen nem adom önmagam, ha mindenre csak fejet hajtok. Sajnálom, de szerintem most sürgősen stílusváltáson fogok átesni. Az, hogy előnyös lesz-e, vagy hátrányos számomra, majd elválik. Kééész. ^^
(természetesen, a fórumon nem leszek továbbra sem olyan szabad szájú, hogy az tiltást vonjon maga után)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #7269 Dátum: 12 jún 15, 12:11:55 »

Én bár már korábban regeltem de most tértem vissza aktívan  ikszdé. De most jól belehúzok amúgy Naruto forever minden jöhet ami Naruto. 18 éves vok most érettségizek és örülök hogy van ez a fórum jó kis témák vannak. Én is indítottam már párat. ikszdé
Ennyit magamról eggyenlőre.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7270 Dátum: 12 jún 15, 12:18:05 »

És azokból hányat fagyasztottak be?  Faceg
Biztos, hogy most érettségizel? Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7271 Dátum: 12 jún 15, 12:22:58 »

Üdv itt, jó fórumozást kívánok. Mosolyog Azért az új téma alapításokat mindig jól fontold meg, mert sokan alapítanak felesleges témát kezdőként. Ez nem atomkatasztrófa, de azért jobb kerülni.

Ja és, ha lehetséges, a helyesírás terén legyél figyelmesebb. "eggyaránt, eggyenlőre, érretségi" stb. ezek azért nagyon durvák.
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #7272 Dátum: 12 jún 15, 12:46:29 »

Hát magyarból vontak is le nekem emiatt ami nagyon fájt de köszönöm az észrevételeket és jobban figyelek majd ezután okés?  ikszdé Amúgy meg eddig a témáim megmaradtak csak az egyiket összevonták egy másikkal, Amúgy próbálok értelmes hozzászólásokat megfogalmazni.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7273 Dátum: 12 jún 18, 20:52:50 »

Like a waterbender ikszdé

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/246449_408915492483792_438954458_n.jpg

Igen juhéjj az osztálykirándulás beteg pillanati közül az egyik :'D. Kicsit megbámultak amikor azt kiabáltam, hogy ÁJ EM Ö RIÖL VÓTÖRBENDŐŐŐR!!

uááááhh!!!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/392433_408929982482343_43463014_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 21:19:31 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7274 Dátum: 12 jún 20, 14:11:02 »

Ez hol volt? Ismerős a táj. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!