24 szep 23, 08:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1482155 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7125 Dátum: 12 máj 25, 20:30:06 »

hanii- chan, olyan szép lány vagy, ne kéresd magad!  kacsint Ha az ember szépet lát, boldogabb lesz, ne tagadd ezt meg tőlünk! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 20:32:06 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7126 Dátum: 12 máj 25, 20:33:17 »

Valóban az, de, ha teszel be képet, akkor meglátod, hogy nem csak poénból írtuk be eddig azt amit. Mondjuk te már raktál be képet egyszer, ha nem teszel be, akkor előkeresem azokat. Nyelvesít
Milyen rendes tőled, akkor mindig használni fogom. Nevet

Kínáltak már be pár forinttal, amikor melóból mentem haza, mondjuk úgy, hogy ápolatlanul, tiszta korom voltam mindenütt és egy hete nem borotválkoztam. Egyszer meg kellett mutatnom a mobilomat, mert egy nő be akart dugni 500 forintot a zsebembe, a vicc, hogy 7 éve egy lépcsőházban laktunk...


Lew, ami késik az nem múlik.
A korkülönbséggel meg semmi baj sincs.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7127 Dátum: 12 máj 25, 20:39:37 »

Mondjuk úgy, hogy félig-meddig kikényszerítette heo, de én magamból is. Téveszmék forogtak a külsőmmel, amiket el kellett hessegetnem. Mosolyog

Minagi, mostantól a helyedben növesztenék egy harmadik szemet is a tarkómra, és mind a hárommal árgus szemekkel figyelni az uradra. Vigyázz rá! ... Nyelvesít

Most már igenis követelek egy képet a tündérkéről! Hanii, cselekedj, most! Nevet
Köszönöm, hogy megvédted a hajam színét egyébként. Mosolyog Ahol vörösnek látjátok, a szabadban vagyok, webcammal fényképeztem, ahol szőkének, a szobában, lámpafénynél és telefonnal. Ahány környezet és masina, annyiféle kép készül rólam. Mosolyog

Heo, én és Pacee a rajzai által ismerkedtünk össze, azóta már facen is ismerősök vagyunk, és bár nem beszélünk sokat (ami inkább rajtam múlik sajnos), azért jól elvagyunk szerintem. Nevet Nemsokára jönni fog Debrecenbe, ha minden igaz, és a minden igaz, akkor megejtjük az első találkánkat is. Mosolyog De nem kell kombinálni, kapcsolatunk kifejezetten jóbaráti alapokon nyugszik. Nevet

Lew, igen, a helyes részt kifejezetten rád értettem, és nem az alkoholáztatta barátodra. Nevet Aztán meg figyelj, 2 év? Mi az? Nevet

Köszönöm szépen, aki megdicsért, most aztán hogy fogok így aludni? Nevet
Hogy beindult hirtelen ez a topic? :O Köszi, Flexee és Gizi!! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7128 Dátum: 12 máj 25, 20:48:20 »

Látom nagyon beindult most ez a téma.

Akkor teszek fel én is egy képet:

http://i50.tinypic.com/2wg6iq0.jpg

Ez még áprilisban készült, tcs koncert előtti alapozás során. Kisebb alkoholos befolyásoltságot tekintsétek mentségnek a képért amit vágok.  smirksweat

Am 4 éve vagyok a fórumon, és ez a második alkalom, hogy képet teszek ebbe  a témába. Érezztétek magatokat megtisztelve. Lesütöttszemek
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7129 Dátum: 12 máj 25, 20:50:53 »

Minagi, mostantól a helyedben növesztenék egy harmadik szemet is a tarkómra, és mind a hárommal árgus szemekkel figyelni az uradra. Vigyázz rá! ... Nyelvesít
Növeld még az egoját.  Hmm... Nevet Ne aggódj, emiatt nem lesz gondom mert bízom benne, de vigyázok rá amennyire tudok. Pirul

Aes, nálam is a 2. alkalom hogy képet teszek be, azért nem a 3. mert mikor bemutatkozást írtam (ami nem is az) akkor egy olyan képet tettem be amin 4 éves vagyok. >_<
Megtisztelve érezzük magunkat, óó csodás admin.  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 20:55:16 írta Minagi » Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7130 Dátum: 12 máj 25, 21:02:13 »

Tényleg beindult a topic.  Jól van hát én is teszek egyet, ne maradjak itt ki a sorból.  Nevet Ez a kép nem régi május 1. a fürdő előtt. http://noob.hu/2012/05/25/PICT0082.JPG
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7131 Dátum: 12 máj 25, 21:02:51 »

Heo
Hmmm
Buuuuza , megyek is kaszálni !
Mar egyből erre aszociálsz!
Én arra gondoltam , hogy te kérdezd meg egy csajtol !!
Én egy vékony magas fickonak kepzeltek:)az alapján ahogy viselkedsz:)
De hat ... Pont más Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7132 Dátum: 12 máj 25, 21:08:59 »

Ej, micsoda túsztárgyaló lehetnék, ha ilyen könnyedén ment. De te is akartad. ikszdé Na jó ez nem mentség. Nyelvesít

Azt hittem, hogy hanii egy goblin, mikor lett vajon tündérke? Gondolkozik

Sok sikert a találkához, azért annyit hozzáfűznék, hogy a barátság egy erős alap és arra jól lehet építkezni, mint azt ugyebár a józan paraszti ész is tudja. Szurkolok azért! Pirul

Aes, én facen is láttalak már, nekem ez nem egy különleges dolog, na jó az, de csak a betépett mosoly miatt. Nevet

Nem lehet azt már növelni, így is oda meg vissza van attól, hogy milyen lányt kapott. Ámor

(Csatlakozom a klubhoz, nekem is ez a második.)


mugen, alacsony most sem vagyok, a többit meg gondolom a rengeteg tapasztalatodra alapoztad...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7133 Dátum: 12 máj 25, 21:11:12 »

Mugen most te jössz kép felrakással ugye tudod? ikszdé Egyébként én is most raktam másodjára. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7134 Dátum: 12 máj 25, 21:12:06 »

Aes: én még csak a csapatfórumba raktam képet, érezd különösen megtisztelve magad! Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7135 Dátum: 12 máj 25, 21:12:47 »

Szabi2... tejóég, vagy 20-on valahány évesnek tünsz... O.o De lehet a kép megtévesztő. Nevet Én valahogy az avatarodról képzeltelek el... nem hasonlítasz rá.  Gondolkozik De helyes fiú vagy.  (Tudom ki van az avatarodon egyébként, ne hoyg elkezdje nekem itt valaki magyarázni. ikszdé)

.... De te is akartad. ikszdé...
Ez a mondat... mint mikor valaki lefekszik a másikkal és másnap mondja ezt a pasi. ikszdé Fú haláli.
Köszönöm! Pirul

mugen, így sem alacsony heo... sőt.
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7136 Dátum: 12 máj 25, 21:14:37 »

Hanii, te is vigyázz az uradra! Nem érdekel, hogy az anyja lehetnék, inkább zárd ketrecbe, dugd el a világ elől, de... vigyázz rá! ikszdé ikszdé

Aes, szőke haj, kék szem... hány centi is vagy? Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7137 Dátum: 12 máj 25, 21:24:02 »

185 cm vagyok. Hát igen, eléggé nordisch fejem van. Mondjuk ez nálunk családi vonás. Egyszer teszek be ide egy kiskori képet, magamról és a tesóimról. Kiskorunkban még durvább volt. Csupa kis Lebensborn gyerek. A faluban többen azt hitték, hogy valami holland vagy norvég bevándorlók vagyunk. (Ami vicces mert amúgy sokkal magyarabbak voltunk az egyébként színsváb falu lakóinál. ikszdé)
Naplózva
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #7138 Dátum: 12 máj 25, 21:27:58 »

húúha Nevet lassan ideje már hogy én is írjak ide valamit Nevet
hol is kezdjem Nevet 17 vagyok kb 167cm, zöld a szemem barnás-fekete a hajam(és a fodrászom szerint lehetnék hajmodell ikszdé olyan sűrű a hajam... ikszdé) őőőő aztán Miskolcon élek már lassan 18 éve Nevet
Hobbijaim: Rajzolás, Éneklés, Kung-Fu, Foci, Bicikli, netezés, anime/manga
Ha megnövök építészmérnök szeretnék lenni Nevet
Ha valaki tudni akar valamit kérdezzen Nevet talán válaszolok is Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 21:29:01 írta Pacee » Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7139 Dátum: 12 máj 25, 21:31:18 »

Mondjuk mondták már, hogy a bajuszom ha nem borotválom öregít eléggé, de ez a kép nem olyan közeli, meg itt nem is nagy sztem, szóval nem tom. =D Lehet a kép teszi.
Am köszönöm Nevet

Péjszi egy képet! úgyis rakott mindenki. (majdnem) ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!