24 szep 23, 08:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1482153 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #7110 Dátum: 12 máj 25, 18:55:11 »

Ezek a képek zseniálisak!:D Most feldobtátok az estémet, köszi szépen!:D

Szép vagy, Mini-chan! Mosolyog

A "you don't say?" fejet én is megnézném.ikszdé Meg egy olyat amikor a emberke néz fel az újságból.. az a szemüveges. öö ez.Nevet

hanii, szavadon fogunk! Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 18:55:47 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7111 Dátum: 12 máj 25, 19:05:16 »

Heo
Ezt én is megnézném Mosolyog
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7112 Dátum: 12 máj 25, 19:09:49 »

Látod Mini? Mondtam én, hogy van mire bíznod...

Próbáld ki mugen, ha nem vagy elég bátor, akkor beszélj rá valaki mást és videózz, az élmény garantált. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7113 Dátum: 12 máj 25, 19:20:09 »

Még sosem láttam tündért, szóval hanii, törd meg ezt az ördögi láncolatot! Nevet

Jé, valaki észrevette a képemet Lewn kívül? ikszdé Heo, lelepleztem én magam szemből is, csak egy gif kép formájában, de azt már nem akarom még egyszer beidézni. Nevet Meg Pacee szerint ott mosott fejem van, szerinte fáradt az arcom, bár én nem úgy nézek ki, ha fáradt vagyok, szóval inkább előkaparok valami normális képet magamról, örömötökre. Mosolyog
Nem mai darab: http://i46.tinypic.com/mx0r4n.jpg
Ez annyira mai, hogy most csináltam Nevet (heo, itt már kockásabb vagyok? Nevet A sötétben gubbasztok, pedig odakinn még világos van. Nyelvesít ):  http://i48.tinypic.com/13z69ma.jpg
Éééés... Gdat, ha valaha látod ezt a képet, kérlek, bocsáss meg, de ezt muszáj volt kipróbálnom. ikszdé http://i46.tinypic.com/2uijas2.jpg
Nekem nem mennek ezek a bajszos, szmájli-rajzos képek, nektek nincs valami hasonló? Csak hogy lássam, mi ebből a jó, mert az én bajuszkezdeményem... háát. Nevet

Lew, elképzeltelek hosszú hajjal, és... ikszdé Hát, a rövid haj jobban áll, még ha nem is láttalak hosszúval. Helyes srác nem csúfítja el magát lobonccal, lobonc annak kell, aki barbár (lásd: Jason Momoa Nyelvesít ) vagy olyan arcberendezése van szegénynek, hogy jobb, ha haj mögé rejti. Nevet

Én  LOL és  Jackie Chan-féle wattafuk fejre lennék kíváncsi. Bátor jelentkezők jelentkezzenek! Nevet Flexee, Gizi?? Nevet

Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7114 Dátum: 12 máj 25, 19:29:45 »

Heo
Hat ezt nekem egy csaj mondta egyszer akkor igy néztem Mosolyog
De ez kicsit bunkóság nem gondolog?!?!:)
Meg most nincs olyan lány a közelben aki ha beválná engedném is.Mosolyog
De mond csak heo nincs kedved kipróbálni ?!:)

Van itt egy bátor /taplo férfi aki megmeri/elég taplo hozzá?!

Nikuccia
Hmm
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 19:32:13 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7115 Dátum: 12 máj 25, 19:43:51 »

Azt a gifet is láttam, de furcsa volt a számomra. Ugyebár azt írtad, hogy szőke vagy és fehér a bőröd, na de, ott vörösnek látszik a hajad és piros a bőröd. Ez volt a problémám forrása.
Nem elég kockás, szóval ez nem jött be. Nyelvesít Nevet
Tesók vagytok Pacee-vel vagy csak alakulnak a dolgok? Már többször is láttam, hogy az ő véleményét idézed, eből még lesz valami. ikszdé

A bajusz dolgot nem értem, azt hittem az ajkait próbáltad meg így ábrázolni, ezt is biztos benéztem, gyakori dolog ez manapság. Ettől eltekintve aranyos lett, de a vöröses hajszín itt is befigyel.

Egészen három héttel ezelőttig nekem is hosszú hajam volt. Vagy három éve nőtt már, volt róla képem is, de töröltem az összeset, most már csak az asszonynak van belőle.
Viszont ennyi ösztönző lelepleződés után teszek már én is képet.
Íme, ellustultan és unottan "reggel" az ágyban.
Valami hasonló csak megborotválkoztam. ikszdé
Azoknak akiknek még nem fojt ki a szemük, nos pózolj ajtóval. Nevet



Az a csaj is érdekes ember lehet...
Mármint, ha egy lánynak mondják vagy ha te veszel rá valakit, hogy mondja másnak vagy ha neked mondják? Igazából mind az, de szerintem arra vágyni, hogy végignézhess ilyesmit rosszabb ennél, talán az aberrált lenne rá a jó szó.

Megmondom őszintén mugen, nem vagyok homofóbiás, de inkább nem próbálnám ki veled, amúgy sem szeretek tartozni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7116 Dátum: 12 máj 25, 19:58:49 »

TsunadeHime, Lille, hanii, Kallen köszönöm szépen.  Pirul

heo-heo szegény Nikucciról is kellet neked Egy képed, így ki kényszerítetted tőle?  >.<#

Nikuccia, az utolsó kép tündéri.
Lew, jobban áll a rövid haj. Nyelvesít kevés embernek vagyis férfinak áll jól igazán a hosszú haj. Én mindig azt mondom, hogy az enyémnél ne egyen hosszabb.  smirksweat

Bizony, nálam vannak heo hosszú hajú képei.  Ördögi De nálam is maradnak, jobban áll neki a rövid haj egyébként. Én ezeket a képeket láttam, kis borostával nem nézel ki 16 évesnek, az jól áll, mármint a borosta.  Pirul

Hanii, majd tegyél fel! Faceen tök jó képek vannak rólad!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 20:15:03 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7117 Dátum: 12 máj 25, 20:05:05 »

De szép vagy Nikuccia! Ohh My God

Ajj Minagi, azok olyan borzasztóak. Szomorú Szabinak (mármint version 2) épp azt tárgyaltam, hogy nem is merek képet kitenni ide, itt mindenki olyan szép, teljesen elrontom a hangulatot ha kiteszem ide azt a randa fejemet. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7118 Dátum: 12 máj 25, 20:08:47 »

Nem is kényszerítettem ki semmit, ugye Niki?

Köszönöm, éljen az elfogult vélemény. Nyelvesít Pirul

Detty, nyugodtan tegyél csak, bőven megütik a szintet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7119 Dátum: 12 máj 25, 20:10:04 »

hanii, ne légy már hülye. Nagyon szép vagy, tessék kitenni képet, ha már mondtad.  Nyelvesít
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7120 Dátum: 12 máj 25, 20:13:54 »

Hát tiszta szörnyű, hogy nem hiszel nekem. Nem mersz képet rakni, mikor tök szép vagy. Még ilyet. Mind1, ha már nem tudtalak eddig meggyőzni, akkor nem izélek. (itt) ikszdé

Nikuccia: Nekem is feltűnt, hogy amit a hajadról küldtél háttal, azon tényleg szőke, de a gif-en olyan vöröses.

Azok a fejek amiket vágtatok... nagyon komolyak lettek.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7121 Dátum: 12 máj 25, 20:14:54 »

Tényleg most néztem kedves Szabolcs hogy te is tettél képet. Rólad még nem is láttam talán csak egyet. A borosta dob rajtad egy 5 évet. Vaaagy a sima arc levon 5 évet. Ez elég relatív. Nevet
Igen, bőven megütik a csúnyasági szintet. >.<#

Majd teszek, ha végre készül rólam normális. Johhny Depi

Csak nekem ugyanolyan mindenhol Nikuccia haja? ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7122 Dátum: 12 máj 25, 20:22:58 »

Ha már Én topic és rólunk van szó, akkor megkérdezem már, mondjuk feleslegesnek tűnik, de... Csak nem zavar az, hogy a neved egy részét írom le amikor téged szólítalak meg? Nyelvesít Abbahagyom, ha igen. Mosolyog

Ez van, ha leborotválom azt a bunkó képemet, akkor nem szolgálnak ki, ha meg sokáig nem, akkor megdobnak egy kis apróval.

De az eszetlenségi szintet ne üssék már meg, higgy bennünk! Nem akarunk rosszat, másik is úgy fognak látni ahogyan mi mind.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7123 Dátum: 12 máj 25, 20:26:30 »

Ja, csak az már más kérdés hogy én hogyan látom magamat. x_x
Á, nem zavar. Pojén Csak neked megengedem. Nyelvesít

Apróval? ikszdé Tehát csöve..vagyis hajléktalannak néznek szakállal? ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7124 Dátum: 12 máj 25, 20:29:01 »

Khm 1 észre vétel 68?!rendben van ez igy ???

Nem egyszer volt már az a felső poén forrás =D Egyszer kapok ruhát szüleimtől ( amit nem én választok ) és tessék =D De amúgy ettől eltekintve szeretem ezt a felsőt, inggel egész jól mutat.

Lew: Cuki vagy. xd

Cuki? :O Jól esik ezt egy ilyen helyes lánytól hallani mint te =) Jót tesz az önbizalmamnak ^^

Lew, nem biztos, a félhosszú haj szerintem jól állna.  Gondolkozik

Elképzelhető =D De ezzel nincs macera. Zselé feltúrom elől, egyszer átmegyek rajta fésűvel, ha olyan helyre megyek ahol tudom hogy durva buli lesz akkor befújom hajlakkal és csókolom =D

Lew, ti meg aranyosak vagytok együtt.

Köszi, Heo =D Bár a lány nem a barátnőm csak egy nagyon jó haverom kishúga és jóba vagyok vele.

Lew, elképzeltelek hosszú hajjal, és... ikszdé Hát, a rövid haj jobban áll, még ha nem is láttalak hosszúval. Helyes srác nem csúfítja el magát lobonccal, lobonc annak kell, aki barbár (lásd: Jason Momoa Nyelvesít ) vagy olyan arcberendezése van szegénynek, hogy jobb, ha haj mögé rejti. Nevet

Niku ha pár évvel idősebb lennék ...  Pirul Nagyon szép lány vagy =) :O Szóval helyes srác lennék? =D

Akinek elfelejtettem válaszolni attól elnézést "^^ Most értem haza, mivel kb 1,5 hete járok futni és hulla vagyok. Leálltam a cigivel is kb 2 hete szóval nagyon fasza =)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 20:29:51 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!