24 szep 21, 23:52:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478952 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6645 Dátum: 12 feb 03, 16:44:00 »

Egyetértek Zemorival... nekem anno pszichológusnál volt IQ teszt csinálva, egészségügyi ellenőrzés miatt, de ott nem is adtak meg pontos számbeli értéket végül,csak az összesítés miatt kellett... és kiderült, hogy az IQ-m felettébb jó, mindazok mellett, hogy mi minden bajom van... anyuéknak akkor azt mondta az orvos, hogy simán lehetne átlagon felüli intelligenciám, csak a diszlexia, díszortográfia stb. lehúzzák az átlagos felső szintjéhez...
De végül is mindez lényegtelen, hiszen az IQ semmit se ér ha nem társul hozzá magas műveltség (ez mutatkozik meg azon, hogy az ember magyar szavakba nem használ w és x betűket  szerintem)... valamint érzelmi intelligencia is szükséges, ahhoz hogy én valakiről azt mondjam, hogy na ez az ember aztán tényleg tud valamit a dolgok mikéntjéről.
Ja és magántanulóság: az én iskolámban volt néhány, de egyáltalán nem azért volt így, mert hú de okosak lettek volna, hú de előbbre lettek volna másoknál... Másrészt meg szerintem vétek kihagyni a középiskolás éveket.
Amúgy, kérdem én, mi az, hogy nem tanárokkal, hanem professzorokkal tanulsz? Tudtommal (és eléggé okos embernek tartom magam bizonyos dolgokat illetőleg), ha valaki magántanuló, megkapja az anyagot, amit meg kell tanulnia és utána levizsgázik belőle, kész vége, de ugyanúgy azoknál a tanároknál vizsgázik akik egyébként tanítanák, ha rendesen járna iskolába. Kétlem, hogy ez a Mechvartban másként működne, mivel tudom, hogy az egy elég jó iskola, hiszen ismerem azt az iskolát.

Persze lehet igazat mondasz és én vagyok túl gyanakvó, de a kételkedés a tudás alapja. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 16:48:27 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6646 Dátum: 12 feb 03, 20:25:48 »

Pedig nem nehezek, olyan kérdések vannak, hogy melyik a kakukktojás: disznó, ló, elefánt, kígyó, kutya. ikszdé

Hát ne haragudjatok de nekem még ez is magas. xD
Mindegyik lehet kakukktojás, szempont kérdése. Pl:  Mindegyik emlős, csak a kígyó nem./ Mindegyik háziállat, csak az elefánt nem.

Szóval én már eleve megbuktam. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6647 Dátum: 12 feb 03, 20:36:31 »

höhö. akkor felteszem máshogy: dán dog, puli, pitbull, KÍGYÓ(!!!), németjuhász, pincsi?
Am most kedvet kaptam kitölteni egyet, és csak olyanok voltak benne,hogy folytasd az ábrákat. ami a teszt 90%-ig megvannak, aztán már lusta voltam gondolkodni.

Na de az igazi vizsga a végén: küldj SMS-t, hogy megtudd! Csak 1200Ft! Én átmentem, hagytam a francba  Kúl
Mondjuk a hajmat téptem kicsit utána, hogy rááldoztam X időt az életemből. Tanulság, gyerekek: ha már mindenképpen zseniális netes IQ-tesztet akartok írni akkor azt írjátok be google bácsiba,hogy 'IQ teszt ingyen'. Na de EB 0 kiszáll.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6648 Dátum: 12 feb 03, 20:40:11 »

Hehe, az első tesztemmel én is így voltam. Vagy fél órán át azt a sz~rt töltöttem, aztán kiírja: Küldj SMS-t, hogy megtudd az eredményed! Anyucid.. smirksweat

Idézet
höhö. akkor felteszem máshogy: dán dog, puli, pitbull, KÍGYÓ(!!!), németjuhász, pincsi?

Így talán már csak-csak rájövök. xdd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6649 Dátum: 12 feb 03, 20:43:18 »

Sabaku: Van minden kérdésre 2-3 jó válasz, de mindegyik válaszért más-más pontot kapsz.De az Online Iq tesztek kakák... Nekem már volt 89, de 170 is ikszdé Menjetek egy pszichológushoz, ott rendesen megcsinálják Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6650 Dátum: 12 feb 03, 20:48:08 »

Megy a halál xD Tudom én hogy okos vagyok, a többi meg nem érdekel. Nővérem az enyémet 120ra tippelte, igaza is lehet (nem vagyok ám (ego-manó). Na,de igazából az IQ minősége számít, én ezt halottam. Nem tudom,hogy hogy vannak ilyen kategóriák, de igazából mindegy is.Lehet, nővérem úgy értette, nekem 120 ZS-kategóriás van xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6651 Dátum: 12 feb 03, 20:53:58 »

Engem nem érdekel az IQ-m, annyi amennyi, szerintem nem valami sok, de azért arra se tippelnék, hogy átlagon aluli lenne. Ami jobban izgat az a személyiségteszt. Mindigis érdekeltek az önismereti és személyiségvizsgáló tesztek. Ha egyszer majd sok pénzem lesz (ha lesz), vagy majd egyszer a szülinapomra el szeretnék menni elvégeztetni egy ilyet.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6652 Dátum: 12 feb 03, 21:51:05 »

Hagyd csak: 100Ft ért jósolok neked én is profilból! Sőt, ma külön kedvezményt kapsz: 2Ft,ami kerekítve 0. Jó ajánlat, mi? ikszdé
Lássuk csak:

Nicknév: Mostanában divatosak ezek a szilvííh, pannííh, ilyesmi nevek. A hanii még csak a level 20, ez még a normális emberi mércében van. Azt jelzi, hogy fontos számodra a divat, de azért meg van a saját személyiséged. E-mail címed szintén ezt mutatja.


Avatar: Angyalka a hóban: kedves vagy, szereted a szép dolgokat,vannak művészi hajlamaid. Nem tudom, fönt vagy-e DAn, vagy szoktad-e nézegetni.

Hó falu: Valszeg városi vagy( mint én xD), akinek a hóról a szép háttérképek,a karácsony, a hóillat jut az eszébe, meg hogy milyen jó nézni a hóesést az ablakból meleg teát szürcsölgetve (hú, de költői lett o.O). Mivel velem egy idős (14) minitroll vagy, gondolom szeretsz te is bevadulva hógolyózni  Ördögi Ha ez stimmel, romantikus hajlamaid vannak, néha a föld fölött lebegsz, és a saját belső kis világod néha fontosabb mint a való élet,de nem veszted el a realitást. Valamint nem lehetsz haragtartó,mert egy év alatt elfelejted, hogy tél végére mennyre eleged van már a 2 réteg bundabugyiból xD

'Happy tree friend': Vagy azt írtad le, hogy 'boldog fa barát', amit őszintén szólva az én zseniális képességeim sem tudnak megfejteni, vagy szimplán nem tudsz gépelni,és 'three'-t, vagy 'true'-t akartál írni. Ezt most hagyom is,ha nem baj ikszdé

Lila pokol: Végre valami,ami egészségesen sötét belső énre utal  Ördögi Bár a legtöbb ember tagadja, szvsz belül szerintem mindenki beteg kisebb-nagyobb szinten. az, hogy angyalavid van,de a 'pokloból írsz' szélsőséges személyiségre utal, de nálad inkább a jó dominál. még  Ördögi ja, és a mellette lévő csillagocskák is a gonosz énedet próbálják oldani(höhö, én még a tudatalattid is megfejtem Kúl).

Aláírás:
1)Az eslő gondolom egy zene szövegéből van (melyikéből? *.*), ez is az előző bekezdést erősíti.
2)Ez méég inkább... hozzáképzelni, mi?  Ördögi ez nekem is tetszik, buhaha.
3)Elég fontos neked más emberek véleménye, na meg Ritlit ogrénak tartod xD megvan az egészséges önbizalmad.



Na, hogy tetszett? És teljesen ingyen volt ám! ikszdé (tényleg, a sok hülyeségből stimmelt valami? mert a télhez fűződő viszonyról tudnék még írni alternatívákat ám Nevet)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6653 Dátum: 12 feb 03, 21:57:42 »

Na most én jövök:
Sabaku: te egy Budapesti 14 éves lány vagy akinek vannak szemei orra szája, söt még füleid is vannak.Van hajad körmöd és még bőröd is? Eltaláltam? Faceg

Rólam is jöhet egy ilyen cuccos mint  haniiról de én "Senki" vagyok Zorró
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6654 Dátum: 12 feb 03, 21:58:01 »

'Happy tree friend': Vagy azt írtad le, hogy 'boldog fa barát', amit őszintén szólva az én zseniális képességeim sem tudnak megfejteni, vagy szimplán nem tudsz gépelni,és 'three'-t, vagy 'true'-t akartál írni. Ezt most hagyom is,ha nem baj ikszdé

Te nem tudod mi az a Happy Tree Friends. Pótolni azonnal! Ez szörnyű bűn.

Amúgy meg hanii hol troll?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 22:00:40 írta Aes Sedai » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6655 Dátum: 12 feb 03, 21:59:33 »

Happy Tree Friends ?

Rágugliztam már, és kicsit meglepett: http://image.hotdog.hu/_data/members3/703/1185703/images/255084-happy_tree_friends.jpg

Megyek megnézek egy rész, hátha jó ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6656 Dátum: 12 feb 03, 22:00:16 »

Még egy ember aki nem ismeri. Rettenet.

Amúgy hanii angyalkás avájával kissé nehezen egyeztethető össze. ikszdé
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6657 Dátum: 12 feb 03, 22:06:00 »

Nah megnéztem egy részt, egyszerűen óriási >.<#

Shoa életemben nem gondoltam hogy a morbid humoron valah is mosolyogni fogok, erre szó szerint felrúgtam a nyomtató ennek a résznek a felénél ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RO7Q1tMGE7g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RO7Q1tMGE7g</a>

Olyan mint a Susogós mackók Nevet elöször azt hittem valami gyerekmese, de ott is meglepődtem kicsit
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 22:08:46 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
malakian666
Vendég
« Válasz #6658 Dátum: 12 feb 03, 22:06:09 »

Mivel az IQ az átlagintelligenciához viszonyít, pontosan a 100 az átlag, ha az alatti, akkor átlag alatti vagy. A netes tesztekre pedig ne legyen senki se büszke, mert teljesen komolytalanok és semmit nem mutatnak meg.
És persze az is hülyeség, hogy Shikamarunak Asuma megmondta egy rubik kocka-szerűségből, hogy 200 az IQ-ja  smirksweat
Nagyon sok ember hiszi azt, hogy okos, meg átlagon felüli, és újszerű gondolataik vannak, pedig jó esetben is csak középszerűek.

Ja és a Happy Tree Friend nem elgépelés, hanem egy mesesorozat címe.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6659 Dátum: 12 feb 03, 22:13:45 »

Először is: Igenis kistroll vagyok. Durci Meg is kaptam a "legszebb troll" címet. Vagy valami ilyesmi. ikszdé

A Happy Tree Friendsre azonnal keress rá, és nem lesz hiányos az életed! Nevet

Hát.. Lényegében sok igazság van benne.. Nézzük csak.

A hanii alapjába véve nem divat miatt van, ez tudtommal egy japán szó, ami mézet jelent (elvileg), ez egy hosszú történet, hogy honnan jött, asszem már valamikor leecseteltem.^^
A cicának is van külön története.^^ Mondjuk igen, fontos a divat, de azért annyira nem érdekel.

Avataromról szinte minden igaz, kivéve az a DAn cucc, az nem így van, nem vok fönt rajta.

Háát kisvárosi vagyok.^^ Szinte falu, najó nem, 2003 óta hivatalosan is város. xD Tényleg így vagyok a hóval, szóról szóra (és tényleg költői lett Nevet ).

Idézet
Ha ez stimmel, romantikus hajlamaid vannak, néha a föld fölött lebegsz, és a saját belső kis világod néha fontosabb mint a való élet,de nem veszted el a realitást. Valamint nem lehetsz haragtartó,mert egy év alatt elfelejted, hogy tél végére mennyre eleged van már a 2 réteg bundabugyiból xD

Annyira nem vagyok hógolyós, de mondjuk egy valakit biztos hátbadobok, legyen az apa vagy a barátnőm vagy egy kisgyerek. xD Persze csak úgy játékból. Az első mondat igaz, de azért nem vagyok annyira realista. Kicsit haragtartó vagyok, de szeretem a békét. Képes vagyok elég hátbaszúró módon viselkedni, tehát kibékülök az illetővel (mivel szeretem, ha nincs köztünk feszültség), de igazából a mérgem megmarad, és egyszer úgyis visszakapja az illető, ha megérdemli. Hümm-hümm

Igen, szeretem a sötét dolgokat. Nevet És tényleg egyszer rossz, másszor jó. Nevet Azt nem tudom, hogy melyik dominál, inkább semleges vagyok. A csillagok csak dísznek vannak. ikszdé Amolyan kihangsúlyozó nálam. xd

Paramore- Monster  (épp ma készültem lecserélni, Adele- Set fire to the rain-re, holnap meg is valósítom ikszdé)
Éjszaka.. Szeretem ezt a fogalmat és a jelentését is.. A hozzáképzelés pedig azt sugalmazza (legalábbis kellene) hogy szeretek a fantáziámmal és a képzelőerőmmel "szórakozni".
Ritli ogre-neve is külön történettel rendelkezik. x3

Összességében jó volt, elmehetsz ilyen személyiségkereső izének.  Nevet

Köszi az ingyen tesztet! Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!