24 szep 22, 14:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480520 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6300 Dátum: 11 szep 13, 17:35:31 »

Jahh de azért annak aki nem milliárdos... Nevet Bár tény, hogy nektek még van diákotok szóval fele annyi az út. De ha anyu nem ad rá valahogy meg is kell keresni azt a pénzt, aztán egyből már időd sincs arra, hogy elutazgass mert a meló meg a suli elveszi a fél életed. >.<#
Ráadásul tényleg suliidő van, szóval max hétvégén lehet találkozni. Szombat reggel elutazod a fél napod, aztán vasárnap este is elutazod a fél napod. Tehát 1 napot töltötök valahogy agyhalottan (az utazgatás fáradalmai) együtt egy vagyonért cserébe. Amibe még valami alvást is be kéne szorítani. Szóval na... próbálom reálisan megközelíteni. Nevet Persze el is lehet lógni a sulit, de nem tudom szülők mennyire örülnének. ikszdé

Javítsatok ki ha tévedek. Nyelvesít Ezért mondom, hogy Pestre költözés után lehet valamit kezdeni a dologgal.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 17:37:14 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6301 Dátum: 11 szep 13, 17:48:45 »

Loah: Egyszerűen érzem az osztálytársaim viselkedéséből néha. De hogy egy példát is mondjak, ma például töri órán papírgalacsinnal dobáltak, nagyon kellemes volt.  smirksweat Van három fiú, akik mindig kiszemelik a gyönge láncszemeket, és sajnos én eléggé az vagyok, mivel nem tudok visszaszólni se nekik.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6302 Dátum: 11 szep 13, 18:19:47 »

És különben is a nők csak azt mondják, hogy nagyszájú fiúkat szeretik, de valójában nem. Ki a fene akarna olyan fiút magának, aki folyton hőzöng meg a mellszőrzetével gondolkodik és bajba keveredik miközben lehet olyan párja, aki nyugis és értelmes?? Loah RÁ ne hallgass.  Lesütöttszemek ikszdé

Azért a másik véglet se jobb. Ha valaki olyan anyám-asszony katonája hogy nem mer kiállni a barátnőjéért. Meg kell találni a kettő között az egyensúlyt.

Nemtudom én szeretem a félénk és visszahuzodó lányokat. Ők igazán tudnak szeretni. Egyszer volt egy otaku barátnőm és az ember annyi szeretet tud kapni egy ilyen embertől hogy az még sok is =D

Sajna én mostanában elég nagy suttyó vagyok ( iszok, cigizek ) , nem vagyok rá büszke de ez van. Az a baj hogy élvezem ezt az életstílust. De sajnos így a normális lányok elkerülnek és maradnak az idiota pi**ák akiknek az a legnagyobb problémájuk hogy mit gondolnak róluk vadidegen emberek a Facebookon ...
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6303 Dátum: 11 szep 13, 19:50:10 »

Ritli: jelenleg nincs. Igazából nem is az az első számú probléma, hogy messze van - nyilván ez sem segít a dolgon -, hanem az, hogy baromi keveset találkozunk. Ezzel az a gond, hogy nem nagyon lehet napi kapcsolatot tartani neten sem, mert nincsenek közös élmények.
Ettől függetlenül próbálkozok kommunikálni vele, csak annyiban nehéz ez, hogy nem mindig partner (ezt úgy kell érteni, hogy vagy csak passzív és rövid, pár szavas válaszokat ad, vagy éppen mennie kell, mert mennie kell). Azt meg semmikép sem szeretném, hogy ráakaszkodásnak vegye.

Handy: sajnos az ilyen harcokat viszont meg kell vívni. Én is megtettem, szar volt, de legalább már nem kell ilyennel foglalkoznom Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 20:36:27 írta Loah » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6304 Dátum: 11 okt 03, 19:28:03 »

UPD: Shit happens. Sokkal többet nem akarok írni. Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6305 Dátum: 11 okt 04, 07:11:39 »

Utólag megbántad, hogy "kiírtad" magadból a dolgot?  Hümm-hümm Ez nagy butaság. ^^
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6306 Dátum: 11 okt 04, 09:33:20 »

Nem, de így még gázabb, hogy nem jött össze.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6307 Dátum: 11 okt 04, 10:32:21 »

Kb két-három hete írtad ki. Szóval nem telt el annyi idő, hogy ezt kategorikusan kijelenthesd.  Lesütöttszemek Ne add fel!  Mosolyog
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6308 Dátum: 11 okt 04, 12:26:03 »

Tegnap egész konkrétan kijelentettem neki, amire ő sajnálkozva azt válaszolta, hogy nem. (Mivel eddig is egyszerűsítve tálaltam, nevek nélkül, maradjunk ennyiben, ez a lényeg úgyis.)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6309 Dátum: 11 okt 04, 12:40:44 »

Nem mintha hú de nagy élettapasztalatom lenne, de egy nőnél a nem általában egy talán, a talán pedig általában igen.
Ha igent mond, akkor befolyásolja valami az elméjét.  Nevet
Tudom, hogy nem kellenek tanácsok, de szerintem sem add fel, volt már úgy, hogy az első két három lekoppintással csak az elszántságom tesztelték.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6310 Dátum: 11 okt 04, 12:51:08 »

Akkor egy kevés plusz részlet: jelenleg alakulóban kapcsolata van - erről mondjuk nem ártott volna tudnom -, nem is sejtett semmit abból, hogy hogy érzek, illetve ő sosem érzett úgy, ahogy én. Mosolyog
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #6311 Dátum: 11 okt 04, 12:56:44 »

De van amikor ismersz valakit de sosem gondoltál semmire vele kapcsolatban de ahogy megtudod h ő mit érez elkezdesz agyalni h mien lenne és mire észbekapsz rájössz h már te is érzed xD vagy mással ien nem volt?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6312 Dátum: 11 okt 04, 16:05:19 »

Igen, van ilyen, de sajnos ez nem ez a helyzet. Miért akarja mindenki megmagyarázni az ellenkezőjét? Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6313 Dátum: 11 okt 04, 20:49:09 »

Néha annyira nem értem a világot, hogy az embereknek problémái vannak meg ilyenek. Miért nem lesznek csak simán olyan királyok mint én? Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6314 Dátum: 11 okt 04, 20:52:27 »

Én meg nem értem az embereket, hogy miért nincs önálló gondolatuk.  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!