24 szep 22, 16:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480705 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6285 Dátum: 11 szep 12, 16:10:35 »

Hát 3-4-szer az nem is olyan rossz megalapozásnak.  Mosolyog Mert ha mondjuk összejönnétek, akkor ha ezeket a találkozókat még kibővítenétek egy-két nappal, az szerintem nagyon kezdeti szintnek nem lenne rossz.  Mosolyog Úgyis rajtatok múlik, hogy mennyire tartós a kapcsolat. Ha igazi érzelmek állnak mögötte akkor túlél mindent és ha végeztetek a gimivel már lehet úgy tervezni a továbbtanulást, hogy megszűnjön a 300 km.  Mosolyog Mindent meg lehet oldani.
És a legközelebbi találkozón menj oda hozzá és próbálj meg vele beszélgetni, kicsit közeledni. Ha nem akarsz előbb lépni neten keresztül. Az pl, hogy egy hitközösségbe tartoztok tök jó dolog szerintem. Így biztos, hogy az alapok mindkettőtöknél megegyeznek. Ilyenkor jó dolog hívőnek lenni. Könnyű megtalálni a lelki társakat.  Mosolyog
A rockoratórium nagyon tetszett amúgy. A szólónak kegyetlen jó hangja van és a kórus is szépen énekel. Meg olyan pozitív kisugárzású az egész.
A pü-t elolvastam és valóban látszik, hogy komolyabban megalapozott a dolog. A pszichológiáról mint olyanról megvan a saját véleményem, de érdekesnek mindenesetre érdekes volt, sőt az volt a vicces, hogy amennyire így minimálisan ismerlek tényleg illik rád belőle sok minden. Főleg az lepett meg, amit a legvégén írnak, hogy másokat meghat a Hatos színezetű Ötösök vágya a másokkal való kapcsolatfelvételre. Mert igazából én kicsit így voltam veled, remélem ezt nem érzed degradálónak magadra nézvést.  Pirul

Bár anno mondjuk egyszer emlékszem beszóltam, hogy oltogatod az embereket és még vitáztunk is ezen pü-ben.  ikszdé Hiába az oltogatást tényleg nem bírom.  smirksweat
Naplózva


Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #6286 Dátum: 11 szep 12, 16:13:20 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 06, 00:04:44 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6287 Dátum: 11 szep 12, 16:35:40 »

Igazából vannak (bőven?) nehezítő tényezők: az elsődleges, hogy nekem sosem volt még semmilyen kapcsolatom - lehet, hogy ez gáz 17 évesen, de ezt igazából teljesen leszarom Mosolyog. Amit egyébként elkezdenek fejtegetni, hogy biztonságérzettel, illetve önbizalommal van gond teljesen igaz rám nézve: ha pl. a fórumos "viselkedésemet" megfigyeli valaki, akkor észreveheti, hogy szinte csak akkor szólok hozzá valamihez, ha abban egy bizonyos szintig biztos vagyok. (Sajnos) ez az életben is így van, ha van egy közösség (pl. a zenei táboros), akkor én addig figyelek, amíg vagy nincs magas labda, vagy valami olyan téma, amiben valami pluszt tudok hozzáadni a beszélgetéshez. Ha ez nem történik meg, akkor végig szótlan vagyok. Ugyanígy vagyok a dialógusokkal is, nem tudok és nem is szeretek bájcsevegni, általában csak akkor szólok hozzá valakihez, ha akarok is valamit. Nyilván van, amikor megerőltetem magam, de az már megint a biztonságérzettel függ össze.
A másik bonyolító tényező, hogy sajnos nem egyedül vagyok ezzel a dologgal - mindig van választéka.

Ami egyébként a "terv": idén fogunk mindketten érettségizni és mindketten Pesten akarunk továbbtanulni, ami nyilván meg tudná könnyíteni a dolgot. Addig viszont próbálkozok valahogy alapozni - sajnos ez még ilyen mínusz egyedik lépésnek felel meg a fenti miatt -, hogy azért egyszerűbben menjen a dolog.
Ennek nyilván megvan az a hátulütője, hogy egy év alatt bőven történhet bármi, illetve azért ez baromi sok idő, akárhogy is nézzük.

Az viszont megint érdekes, hogy akárhol olvasok párkapcsolatos fórumos témát, mindig az a válasz, hogy "menj oda, nincs vesztenivalód!". Az a gond, hogy a legtöbb "tanácsadó" tök más karakter, mint a kérdező és ha odamegy, akkor valószínűleg jóval nagyobb hatásfokkal tudja eladni magát, mint a szerencsétlenebb társa. Így viszont nem mindig éri meg letámadni az "áldozatot", lehet, hogy lassú építkezéssel többet elér.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6288 Dátum: 11 szep 13, 13:25:41 »

Szerintem ebben semmi gáz nincs.  Mosolyog Ez az önbizalom és mihez szólok hozzá dolog érdekes, mert pl komolyabb témákhoz pont emiatt nem szólok hozzá én se sose, viszont más szempontból nem tartom magamat épp egy önbizalom hiányos embernek.  Nevet És igazság szerint téged sem látlak annak.  Mosolyog Szerintem benned van egy fajta belső nyugalom és magabiztosság, ami azért néha átüt.  kacsint A "szerintem" szó hangsúlyos természetesen. Másrészt meg ha mégis rosszul látom az sem baj, mivel a nők kifejezetten kedvelik a félénk fiúkat és az olyanokat, akik nem jártatják folyton a nagy szájukat, hanem kevesebbszer szólnak, de akkor okosan.
A másik bonyolító tényező... :S Hát ez nem túl jó sajna. De simán megvan az esélye annak is hogy téged választ. Szóval emiatt nem érdemes feladni, sőt annál jobban kell küzdeni.  Mosolyog

Ha Pestre kerülnétek mindketten az nagyszerű lenne. Még ha addig nem is jutsz nagyon előrébb, ott mindenképp egy új lehetőséget kapsz az élettől. De fontos lenne azért alapozni, szóval vegyél mély levegőt és próbáld kihasználni a találkozási lehetőségeket arra, hogy kicsit "menedzseld" magad.  Nevet

A legtöbb tanácsadó egyáltalán nem más mint a kérdező. Ugyanúgy nem merne csak úgy odamenni stb... Csak azért tanácsolja ezt mindenki mindenkinek, mert tudják, hogy ez lenne a helyes, de hogy hányan merik valójában megtenni... Hát kíváncsi lennék itt hányan emelnék fel a kezüket.  Nevet
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6289 Dátum: 11 szep 13, 13:33:58 »

Először is Szevanna neked nem kéne tanácsokat adni jobban jár mindenkiXD
Idézet
nők kifejezetten kedvelik a félénk fiúkat és az olyanokat, akik nem jártatják folyton a nagy szájukat, hanem kevesebbszer szólnak, de akkor okosan.
 Ez meg általánosítás, ráadásul nem is igaz. A nők többsége  a veszélyes és nagyszájú férfiakat szereti. Loah te jobban jársz, ha enm hagyod, hogy ez a pletyka fészek tanácsokat adjon nekedXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6290 Dátum: 11 szep 13, 13:47:24 »

Loah majd eldönti, hogy hallgat-e a tanácsomra vagy sem.  Durci Nem szentírásnak szántam, amit írtam csak egy szimpla véleménynek. ^^
És különben is a nők csak azt mondják, hogy nagyszájú fiúkat szeretik, de valójában nem. Ki a fene akarna olyan fiút magának, aki folyton hőzöng meg a mellszőrzetével gondolkodik és bajba keveredik miközben lehet olyan párja, aki nyugis és értelmes?? Loah RÁ ne hallgass.  Lesütöttszemek ikszdé
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6291 Dátum: 11 szep 13, 13:50:03 »

Igazából szerintem teljesen tisztán látom az egészet, tudom, hogy mik azok a dolgok, amiken mindenképp változtatnom kell, tudom (nagyjából), hogy mit akarok. Nem is hiszem, hogy túl más tanácsot tudna adni bárki is, nem is emiatt fejtettem ki ezt bővebben.

Egyébként az, hogy fórumon, írott formában hogy jön le a stílusom, az egy nagyon mellékes dolog szerintem Mosolyog.

Zárásképp: a hatos egy bűnös szám. Aki érti, érti, aki nem, és nagyon érteni akarja, az olvassa vissza a beszélgetést Mosolyog

Szerk: nem szeretem és nem is hiszek az ilyen általánosításoknak. Én magamról sem tudom megmondani, hogy a visszafogottabb, vagy az épp ellenkező lányok szimpatikusak. Szerintem "egyben" kell megfelelnie az elvárásoknak Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 20:37:12 írta Loah » Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #6292 Dátum: 11 szep 13, 14:03:48 »

Nekem nincs közöm se a beszélgetéshez se hozzád, de azé hozzászólok xD Csak annyit fűznék hozzá h vigyázz h ha sokáig csak találkozgatsz a lánnyal de soha semmit nem teszel, ami arra utalna h teccik akkor azt fogja hinni h csak barátkozol vele, és ha sokáig vagy a barátja akkor onnan már egy lány nagyon megfontolja h megkockáztassa-e a barátság tönkretételét egy esetleges szakítással =) remélem van egy kis hasznos info ebben számodra xD
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6293 Dátum: 11 szep 13, 14:05:52 »

Igazából emlékeztetésnek jó. Azt nem hiszem, hogy túl hasznos lenne, mert annyira nem vagyunk barátok (sajnos?) sem még. Inkább ilyen "ismerős" és "haver" közötti valami.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6294 Dátum: 11 szep 13, 14:25:58 »

Hm Loah, pár dologban magamra ismertem, amit írtál.  Nevet Például én is olyan vagyok, hogy háromszor meggondolom, mielőtt mondanék valamit, csak az a gond, hogy addigra már más szálon fut a beszélgetés, így sosincs időm hozzászólni, meg önbizalmam sincs hozzá. Csak a közeli barátaimmal merek gondolkodás nélkül "pofázni". Az a baj, hogy nagyon visszahúzódó vagyok, így ismerkedni se tudok egykönnyen... Meg túl érzékeny vagyok... De az a vicces, hogy alapjában véve én szeretem a belső tulajdonságaimat, csak az a gáz, hogy ezzel a többi ember már nincs így, ők egyszerűen csak lenéznek. Csak idegesítő olvasgatni a könyvekben, hogy elsősorban szeresd magadat, mert én szeretem magamat, de a többi ember ettől még nem fog szeretni.  ikszdé
Bocsi, hogy nem tudok semmilyen tanácsot adni Loah, de nekem is nulla tapasztalatom van, sőt még ilyen fiúval se találkoztam volna, aki ennyire megfogott volna.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6295 Dátum: 11 szep 13, 14:34:59 »

Handy: Ahogy már írtam: jelenleg nincs szükségem tanácsra, a véleményeket szívesen fogadom, de ennyire nem vagyok elveszett ^^.
Az egyébként érdekes - inkább kiábrándító -, hogy amiatt "néznek le", mert visszahúzódó vagy. Ez miben nyilvánul meg?

Ayaka: most nézem: mi az, hogy nincs közöd a beszélgetéshez? Ez egy nyilvános fórum, ahhoz szólsz hozzá, amihez kedved tartja.
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #6296 Dátum: 11 szep 13, 14:39:46 »

Egyszer nem szóltam még hozzád, szal elég fura h belepofázok a dolgodba xD csak azé írtam mert sokan beleesnek ebbe a hibába. Meg azért sok az olyan lány aki télleg azt hiszi h csak barátkozni akarsz xD tom azokat hívják naívnak xD
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6297 Dátum: 11 szep 13, 14:43:05 »

Nyugodtan belepofázhatsz, erről szól ez az egész Nevet. Ha zavarna, nem írtam volna le Mosolyog.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6298 Dátum: 11 szep 13, 17:23:24 »

És a leányzónak van fiúja? Mosolyog Azért is érdemes összekapni magad, nehogy valaki "lecsapja a kezedről" míg te csak agyalsz a lépéseiden. Mosolyog Legalább tényleg neten át kéne építeni a dolgot. Beszélgetni és kicsit "összemelegedni." Amúgy 300km szerintem naaagyon sok. Én 120km-re lakok a barátomtól és ez is rengeteg. Neeem Drága és nagyon hosszú az út. De ez a duplája. Ohh My God Csak akkor látok esélyt a dolgokra, ha tényleg Pestre mentek mindketten tanulni. smirksweat
És ez vélemény volt, nem tanács. kacsint

Amúgy Seva én se értek egyet. A lányok nagy része a dumásabb fiúkat szereti. Persze nem általánosítok, van aki nem, de szerintem a többség nem hallgatag, félénk pasit akar magának. Nekem volt olyan barátom, nem is kevés ideig, és... soha többet! Nevet Legyen nagyhangú és pörgős inkább. Mosolyog Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 17:24:33 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #6299 Dátum: 11 szep 13, 17:28:42 »

Jajmááár, nekem is ittvolt a féléves kapcsolatom a Hakuval nem? ln pécsi vagyok ő meg budapesti na és? megoldottuk.. az 220 km.. és 4-5 órák Mosolyog nem vészes annyira Mosolyog ha ér neked annyit akkor úgyis lefogod szarni a 300 kmt vagy, hogy hány órát kell vonatoznod vagy buszoznod Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!