24 szep 22, 16:11:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480600 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6270 Dátum: 11 aug 29, 17:23:35 »

Az egymásra pakolt kecskekakin jót röhögtem.  Nevet
De valóban kiskakasnak van igaza és engem nem érdekel ez az egész náci dolog, de ha valaki emiatt elkezd pattogni azon látom, hogy nincs jobb dolga az életben és ebből következtetek az intelligenciájára.  Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6271 Dátum: 11 aug 29, 17:52:25 »

Áh most már értem..

Nocsak.. most már ezt is tudom, még a végén kénytelen leszek bemutatkozni magam irányába. (=
Azt mondtad tehetséges? Pirul elpirulok..
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #6272 Dátum: 11 aug 29, 20:14:23 »

Ideje bemutatkoznom...
21 éves, 181 cm magas, barna hajú, zöldes szemű nő vagyok, a nevem Renáta.
Életem legboldogabb napja 2009.12.11-e, ekkor született meg kislányom, Eszter.  Ámor
Boldogságban élek kis családommal Bács megyében.
Élem a háziasszonyok mindennapi életét, főzök, mosok, takarítok, gyereket nevelek...  Pirul
Szeretem az animéket, olvasok mangákat is.
Szeretem a verseket, szeretek olvasni, zenét hallgatni, kedvencem a Drum & Bass. Reggelente szeretem a frissen főtt kávé illatát érezni (mellé egy szál cigit elszívni... igen, sajnos dohányzom).
Szeretek főzni, szeretek új dolgokat kipróbálni a konyhában.
Imádok vezetni, 4 éve van jogosítványom.
Hát egyenlőre ennyi jut eszembe magamról...  Mosolyog
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6273 Dátum: 11 aug 29, 20:45:30 »

Már megbocsáss de ez hülyeség. Minden embert érdekel valamilyen szinten mit gondolnak róla mások. Pl: nem járkálsz szakadt, penészes, rothadt ruhákban, mert azon gondolkodsz mit mondanának mások.
Minden embert érdekli mit gondol róla a környezete, persze szélsőséges példák adódnak, de engem pl érdekel mit gondolnak rólam mások. Érdekel hogy egy laza jófej havernak tartanak-e vagy egy utolsó suttyó szemétnek. Teszek azért hogy egy lány aki bejön, azt gondolja rólam hogy ez egy kedves , vagány srác.

Nekem az önérzetem sérti ha igénytelen vagyok és nem az, hogy mások mit gondolnak. Magamért születtem, nem anyámék csináltak ebből adódóan nem másnak akarok megfelelni, hanem a saját értékrendemnek.
Hidegen hagy, hogy mit gondol néhány senkiházi. Az még rátesz egy lapáttal, hogy azt se tudja, hogy hívnak de jobban tudja az életrajzomat, mint én saját magam.
Vagy úgy szeressen ahogy vagyok, vagy ne nevezzen a haverjának.
 
A médiáról pedig az a véleményem hhogy addig nincs semmi baj amig megnézel mondjuk egy Valóvilágot...

Nincs jobb dolga egy 17 éves srácnak, minthogy unatkozzon és leüljön a tv-t bámulni? Itt kezdődik a gond... ez már a rendszer eredménye, nem a kezdete, hogy leülsz való világot nézni... el kéne gondolkodni. 
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6274 Dátum: 11 aug 29, 21:06:50 »

Valaki a Való Világot nézi és azon röhög, más meg NKW-n osztja az észt és ugrabugráló narancssárgaruhás rókagyerekeken mulat.


Nincs jobb dolga egy 17 éves srácnak, minthogy unatkozzon és leüljön a tv-t bámulni? Itt kezdődik a gond... ez már a rendszer eredménye, nem a kezdete, hogy leülsz való világot nézni... el kéne gondolkodni. 

Nincs jobb dolga egy 17 évesnek, mint fórumra járni?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 21:09:44 írta Saphira » Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6275 Dátum: 11 aug 29, 21:08:53 »

igen.. ezzel megtudtuk rólad hogy való világ fan vagy Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6276 Dátum: 11 aug 29, 21:13:47 »

Nincs jobb dolgotok mint tele spamelni a topicot?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6277 Dátum: 11 aug 29, 21:18:09 »

Saphira! Mondanám azt, hogy jogos a kérdés, de ott kezdeném, hogy a fórumra járás mióta negatívum? Végül is mindenki magából indul ki.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6278 Dátum: 11 aug 29, 21:50:08 »

Szerintem is jobb ötlet lenne ezt mondjuk a Duma topicban folytatni, mostantól írjunk inkább oda.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6279 Dátum: 11 aug 31, 12:53:42 »

Engedjétek meg hogy megmutassak egy képet arról milyen jól boldogulok a pantomimezés művészetében xD
http://kerteszpalanta.hu/Image/galeria/2011-08-09_01/20110809_0272.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6280 Dátum: 11 aug 31, 18:43:31 »

Hajrá Nevet Ám itt volt valami konkrét feladat is?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6281 Dátum: 11 aug 31, 21:08:36 »

Hát meg kellett inni egy pohár bort húzóra, majd lehajolni és körbepörgettek 10x asszem, utána meg futni kellett volna, ha tudtam volna, és a pálya másik felében megkerülni egy fatörzset, közben a hang után kellett menni ugye mert be volt kötve a szemem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6282 Dátum: 11 szep 12, 14:06:51 »

Na, Sevanna már rágta a fülem, hogy nekiessek, ezért meg is teszem. Felvezetésnek lehet, hogy inkább a könyvek topicban kéne lennie, de most nem akarok nyolc topicba írogatni, ezért csak linkelek egy két oldalas részletet. Ez egyébként a "Személyiségtípusok: Önismeret mindenkinek az Enneagram segítségével" című könyvből van. Röviden az a lényege, hogy minden embert beoszt három főcsoportba (Érző, Gondolkodó és Ösztönös triász), ami tovább bontható három-három személyiségtípusra. Én Hatos színezetű Ötösnek mondom magam - nem értek egyébként egyet teljesen minden szavával, de a lényeg szerintem benne van.

Azért írtam ezt le, mert sokkal jobban összefoglalja a lényeget, mintha a saját szavaimmal próbálnám leírni a problémáimat.

Ami a személyesebb, illetve ami miatt írok:
Idézetet írta: a Duma topicból
Egyébként épp most vagyok egy olyan állapotban, hogy talán túl sokat is elmondtam magamról - alapból megfigyelő, vizsgálódó típus vagyok, emellett meg nem is vagyok túl nyitott. Nyáron viszont sokat változtam ilyen téren, aminek most kezdem meginni a levét. Ha bárkit is érdekel nevek és konkrét infók nélkül, akkor jelezzetek, aztán bloggerkedek egy sort Nevet.
Jó pár éve járok egy könnyűzenei táborba, ahova két éve kezdett járni (többek között) egy lány - igazából már akkor "kiszúrtam" magamnak, de egyrészt nem nagyon tudtam és nem is akartam mit kezdeni a helyzettel - első számú probléma (azóta is), hogy egy röpke 300 km választ el tőle, a másik, hogy az ég világon semmi tapasztalatom nincs az ilyesmiben - egyébként itt kapcsolódik hozzá a fenti link, ezt nem taglalnám hosszasan.
Na mindegy, a lényeg, hogy "takarékon" elment ez a két év és csak-csak nem találtam hozzá foghatót (igen, tisztában vagyok vele, hogy ömlik a monitorról a nyál Nevet) és egyre inkább úgy vagyok vele, hogy milyen jó lenne, ha..

A Duma topicos rész is ehhez kapcsolódik: két évig az ég világon senkinek sem beszéltem erről az egészről, minden ok volt - azon kívül, hogy nem, de ez más téma. Januárban viszont volt egy jó hosszú, nagyon részletes beszélgetés a szűk baráti körömmel mindenféléről - itt szóba kerültem én is, és elmondtam a dolgokat. Kb itt kezdett el jobban foglalkoztatni a dolog és gondoltam, hogy körbekérdezek, hogy kívülről mit gondolnak a szituról az emberek - nagyjából mindenki ugyanazt mondta: tök esélytelen, távol vagyunk.
A lényeg, hogy összesen 7 embernek beszéltem róla, de legalább 15-től hallottam már utalásokat rá, amivel igazából nem is lenne gond, ha lenne miről beszélni - így viszont úgy érzem kicsit, hogy nem éri meg mindig nyitottnak lenni.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6283 Dátum: 11 szep 12, 15:18:29 »

Az egy-két oldalas részletről, amit betettél annyit, hogy nem tudtam megnyitni, bár őszintén szólva nem nagyon hiszek az ilyesmiben, úgyhogy nem is bánom, hogy nem befolyásolja a véleményemet.  Mosolyog

Ami az ügyedet illeti a lánnyal én mindig azt mondom, hogy a távolság nem akadály. Igaz fiatalok vagytok, szóval szülőkkel egyébbel lehet gond, de nem olyan amit ne lehetne megoldani ha igazán akarjátok. Szóval ezen ne rágódj, ne hagyd, hogy ez a dolog visszatartson. Itt fórumon is többen élnek távkapcsolatban boldogan.  Mosolyog
Ami azt a részét illeti, hogy hogyan lehetne a lányt is belevonni ebbe a tervezgetésbe, hogy úgy mondjam  Nevet na ez már kicsit nehezebb. Ha jól értem minden évben taliztok ebben a zenetáborban és ennyi? Ha igen akkor marad a jó öreg internet, ahol felkeresheted. Nézz utána közösségi oldalakon. Tudom übergagyi tanács, de hidd el működik és nem ez alapozza meg egy kapcsolat színvonalát. Szóval attól, hogy úgymond kommersz módon alakul ki köztetek a kapcsolat attól utána még lehet különleges, magasabb rendű mint az átlag stb... Ez már csak rajtatok múlik. Itt fórumon pl van vki akinek én küldtem meghívót IWIW-re, mert megismert a buszon egy lányt, de csak a nevét tudta. És felvette vele a kapcsolatot és össze is jöttek.  Mosolyog Igaz nem volt 300 km.
Tudom ez nem sok és ezt bárki más elmondhatta volna, de nem ismerlek annyira, hogy ennél többet tudjak így hirtelen mondani.
Ami azt a részét illeti, hogy visszahallottad innen-onnan ez abszolút a who gives a fuck kategória. Ne foglalkozz velük. Aki meg tanácsot adott annak meg megérte elmondani. Meg neked is jobb ha nem tartod magadban, mert könnyebb megvalósítani egy álmot, ha beszélünk róla. Vhogy kézzelfoghatóbbnak tűnik.  Mosolyog Én pl most boldog-bolgotalannak az albiba költözésem tervét mesélgetem pont emiatt.  Nevet
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6284 Dátum: 11 szep 12, 15:28:54 »

Igazából évente 3-4x találkozunk (mindig van utótalálkozó, meg ilyen-olyan összeröffenések). Legutóbb pl. tegnapelőtt volt koncertjük Mosolyog. (Illetve van egy rockoratórium, amit elvileg több helyen elő fogunk adni, itt a reklám helye Mosolyog )

Az enneagramos dologra annyit, hogy ez kőkemény pszichológia, nem ilyen légbőlkapott hülyeség - azokat én sem szeretem Mosolyog. Mindenesetre elküldtem privátban, ha gondolod, olvasd el Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 16:14:48 írta Loah » Naplózva
Oldalak: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!