24 szep 22, 18:16:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480815 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6255 Dátum: 11 aug 28, 15:56:49 »

Ejfel! Ez csak annyit jelent, hogy nem vagy elég tudatos. Lehet szinte teljesen reklámmentesen is élni. Pl én ezt teszem. Nem nézek tévét, mert ott az internet ahol minden értesülést megtalálok, bármilyen filmet letölthetek. Nem hallgatok rádiót, mert a zenéket is letöltöm, meg a rádióban a "zene" még a reklámoknál is nagyobb gennyrakás. Az internetes reklámokat pedig az Adblock nevű plugin szinte tökéletesen kiszűri. Így már csak az utcai hirdetőtáblák maradnak, de azokra meg simán nem figyelek oda.

Reklám engem csak akkor ér el, ha direkt keresem, például ha venni akarok valamit, akkor utána nézek.

Tudom ez most nagyképűen hangzik talán, de nem annak szántam, ez nálam tényleg működik. 
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6256 Dátum: 11 aug 28, 16:04:03 »

Igazából lehet szidni a médiát, de nélküle életképtelenek lennénk. Védekezni nem sokféleképpen lehet az agymosása ellen. Pl Aes nem nézi a direkt reklámokat, de elkerülni nem igazán lehet, hisz egy filmbe is ott van. Sokat fizet egy-egy cég azért hogy a főszereplője az ő energiaitalát vedelje végig és hasonló. Egy idő után az agyad összeköti a jó film-helyes színész-energiaitalt és arra ösztönöz, hogy te is azt vedd meg.
Én pl a híreknél csinálom azt, hogy többet is megnézek, aztán valahol középen ott van az igazság...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6257 Dátum: 11 aug 28, 16:08:08 »

Nem is szoktam reklámokat nézni öntörvényűen. Egy szobában lakom legjobb barátnőmmel.. és állandóan megy a tv, olykor elkerülhetetlen hogy reklámokat lássak. Illetve időnként kénytelen vagyok a tanulmányaim miatt (pl.:elemzés) megnézni egy egy híradót/reklámot/műsort, bár nagyrészt kihúzom magam a dologból vagy számomra érdekesebb feladatot választok.
Ezt a reklámot például akkor láttam mikor előző hétvégén készülődtünk a Margit szigetre és szokásához híven ment a tv mert szerintem rá van kötve infúzióval..  Nyelvetnyújt

Jajah, pl.: az utóbbi időben a legtöbb mozifilmben Dell és Apple laptopot használnak a szereplők. :Đ Nagyon sok reklámot becsöpögtetnek a filmekbe is.. alapvető.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 28, 16:10:02 írta Ejfel » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6258 Dátum: 11 aug 28, 17:13:53 »

Én is inkább net-párti vagyok, nyáron összvissz ha 4× ment a tv.. Pojén Valamelyik reggel bekapcsoltam, a Spektrumon ilyen állat-toplista ment, na az jó volt, megnéztem.^^  A barátnőm meg állandóan tv-zik, csak néha tolja fel a s..fenekét a gépre.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6259 Dátum: 11 aug 28, 17:25:01 »

Hát szerintem ez oly mindegy. Mindenhonnan a sz*r ömlik. Az agy mosás elleni védelem pedig annyi, hogy nem foglalkozol vele. Ha harcolsz ellene, csak táplálod. Ha szidod, akkor a kezükre játszol. Ha nézed szintén. Én általában kávéfőzés közben szoktam belepillantani a tv-be, hogy mit is néznek anyámék. Mindegy a csatorna és a mérték... egy percen belül észreveszed magadon az agy mosás eredményét. Ítélkezel, szidalmazol, gyűlölködsz és beszélsz arról, hogy miféle agy mosás megy, miközben te is annak a részévé válsz. Felháborodsz, pont ez a céljuk... beléd ültetnek új fogalmakat, mint például "fáradt vagyok". Én ezt új világ fogalmának hívom. Teljesen átformázzák a gondolkodásmódod. Nem tudom, hogy melyik adó hány agyturkászt alkalmazhat, vagy "mentalistát"... de ha egy picit is mélyebbre látunk a szőr futkos a hátunkon. Szépen kiépítették évtizedek alatt a rendszert. Gdat nagyon adom az írásod. Mosolyog
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6260 Dátum: 11 aug 29, 14:58:57 »

én úgy vagyok vele hogy nem érdekel  mit gondolnak rólam mások mert tudom hogy nem az én dolgom...  smirksweat
Nevet

Már megbocsáss de ez hülyeség. Minden embert érdekel valamilyen szinten mit gondolnak róla mások. Pl: nem járkálsz szakadt, penészes, rothadt ruhákban, mert azon gondolkodsz mit mondanának mások.

Minden embert érdekli mit gondol róla a környezete, persze szélsőséges példák adódnak, de engem pl érdekel mit gondolnak rólam mások. Érdekel hogy egy laza jófej havernak tartanak-e vagy egy utolsó suttyó szemétnek. Teszek azért hogy egy lány aki bejön, azt gondolja rólam hogy ez egy kedves , vagány srác.

Egy szó mint száz nincs olyan hogy valakit nem érdekel mit gondolnak róla mások.

Hm magamról... Nos semmi extra 17 éves egri srác vagyok, nemhinném hogy bárkit különösebben érdeklek elvégre elég átlagos vagyok =D

A médiáról pedig az a véleményem hhogy addig nincs semmi baj amig megnézel mondjuk egy Valóvilágot , mert IGEN én nevettem Alekoszon, elvégre mégha csak egy álarcot is viselt de akkor is mókás volt az egész beszédstílusa és amiket csinált a villában. A baj tehát nem ott kezdődik ha néha-néha megnézel RTL-en egy reklámot vagy egy sorozatot hanem ha olyan szinten beszippant a média hogy, elhiszed ha elmész egy X faktorba vagy megasztárba akkor belőled is válhat egy celeb, egy "énekes" és ez válik az életcéloddá, hogy eezt megvalósitsd.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 15:03:42 írta Lew » Naplózva


bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6261 Dátum: 11 aug 29, 15:27:59 »

Csak hogy lássatok rólam egy (kivételesen) jól sikerült képet:
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316357_161588560588827_100002130531720_337376_7516637_n.jpg
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6262 Dátum: 11 aug 29, 15:39:08 »

Idézet
Már megbocsáss de ez hülyeség. Minden embert érdekel valamilyen szinten mit gondolnak róla mások. Pl: nem járkálsz szakadt, penészes, rothadt ruhákban, mert azon gondolkodsz mit mondanának mások.
Lew: Ez nagy öngól volt. Nevet Engem nem érdekel, mit gondolnak rólam mások és azért nem  járok szakadt, penészes, rohadt ruhákban, mert én érezném magam kényelmetlenül, nem tetszene a szaga és nem lenne jó a közérzetem. De ezek szerint te, csak a többi ember miatt nem teszel így és amúgy ezt szeretnéd. Szeretem ezt a fórumot, mert nagyon sokszínű emberek járnak ide.  ikszdé
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6263 Dátum: 11 aug 29, 15:41:52 »

ott a pont... kacsint amúgy meg nem szeretem ha kiforgatják a szavaim.. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6264 Dátum: 11 aug 29, 16:03:49 »

Nem forgattam ki a szavaidat csak leírtam a véleményem, de ha tényleg nem érdekel senki más véleménye csak a sajátod akkor te nagyon különleges ember vagy kacsint

Gdat88 - Csak remélni tudom hogy az a 88 a nevedben nem azt jelenti amire gondolok. Mindenesetre örülök hogy sikerült a lényegét megragadnod a hozzászólásomnak. Természetesen én sem ilyen ruhákban járok, csak példákat akartam felhozni amikkel alaposan mellétrafáltam. Ez van.

Ezek szerint akkor csak én vagyok ilyen suttyó hogyha aztmondják valamit rosszul csinálok, akkor elgondolkodok rajta , tényleg rosszul csinálom-e.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 16:04:35 írta Lew » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6265 Dátum: 11 aug 29, 16:13:34 »

Hát én úgy vagyok vele, hogy ha csinálok valamit és azt az eredményt kapom amit várok akkor jó, ha nem akkor mást csinálok.  Mosolyog

A 88 mindenkinek a fantáziájára van bízva. Meg a reakciókból tudok következtetni az emberek intelligenciájára. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6266 Dátum: 11 aug 29, 16:25:08 »

Sötétítsen már fel valaki, minek kellene beugrani arról, hogy 88?
Csak mert kapásból 4-5 dolgot tudnék mondani, ami lehet.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6267 Dátum: 11 aug 29, 16:57:42 »

két félkész hjóember?
Dupla álló végtelen..
Egymásra pakolt kecskekaki..?
Amúgy meg születési dátum.

Pf.. ha ebből ítélsz az intelligenciára akkor gratulálok.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6268 Dátum: 11 aug 29, 17:11:00 »

szerintem nektek nem esett le...
88ról írnák de szerintem egy ilyen témában ez tabu  az angol abc 8. betűje a H
ha nem esik le Google elég ha beírod hogy 88  és keresel..
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6269 Dátum: 11 aug 29, 17:22:40 »

Éjfél: Tehetséges vagy mások mondandójának kiforgatásában.
Tehát:
1. Arra céloztam, hogy nem tudom, Lew mire gondolt.
2. Ha csak dátumban vagyunk képesek gondolkodni, akkorsem kell feltétenül születési dátumnak lenni, de a 88, mint szám sokféle személyes dologra is utalhat.

kiskakas2: Köszönöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!