24 szep 22, 18:29:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480891 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6240 Dátum: 11 aug 27, 17:56:30 »

én úgy vagyok vele hogy nem érdekel  mit gondolnak rólam mások mert tudom hogy nem az én dolgom...  smirksweat
Nevet
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6241 Dátum: 11 aug 27, 18:25:51 »

A profil képből kivehető milyen zenét hallgatok. Egyszerűen fogalmazva: azt szeretem amit mások utálnak és azt utálom amit mások szeretnek Mosolyog.
mások? Mindenki más utálja? Nem is értem hogy maradnak fenn az ilyen zenék/bandák..
Hihetetlen..

Idézet
Barátok köztöt..
Számomra a Barátok közt körülbelül azon a szinten van mint  a VV, nem ítélem el azokat az embereket akik nézik.. de könyörgöm, nevetségesen kiszámítható, két évente elkapok egy részt és tudom mi történt az elmúlt időszakban.. amilyen színészeket felvesznek, hát mondanom sem kell eléggé szánalmas.

Idézet
Az emberek 99,99%-át utálom a gondolkodásuk miatt és a maradék  0,01%-ot (tehát magamat) szeretem.
Röviden ennyi lenne Mosolyog.
Szóval Te amolyan önközpontú egyéniség vagy? Nem számít senki csak Te.. szeretsz kitűnni hiszen te azt szereted amit mások nem... azt nem szereted amit mások igen? Nagyon szeretetre méltó.. nem baj, el fog múlni a csodás gondolkodás módod aki mindenki másénál valószínűleg elfogadhatóbb és tökéletesebb...
Még pár év és letisztul..
Idézet
Nem úgy utálom az embereket, mint az ellenségeimet. Amikor az illetővel egy bizonyos témáról beszélgetünk és más véleményen van, ami valójában teljesen rossz. Na olyankor elég szörnyű képek villannak be a gondolatomba.
Szóval senkinek sem lehet egyénileg véleménye.. mert az biztosan rossz! Nos kezdő diktátornak elmehetsz.. meg is írhatom az ajánlólevelet ha gondolod.

Ettől függetlenül ahogy látom.. a második posztod alapján, görcsösen megakarsz felelni az embereknek. Akkor mégis hogy is van ez? Nem akarok rossz indulatúnak tűnni, sőt elemezni sem akarlak.. hiszen ez csak egy fórum.. ahogy írtad, az emberek nem adják önmagukat. Szóval ennyi.

Kedves tőled hogy bemutatkoztál. Most elkezdhetsz utálni az őszinteségem miatt.. jah elnézést, alapvetően utálsz.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6242 Dátum: 11 aug 27, 18:26:59 »

Ez...gyönyörű volt... Sír
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6243 Dátum: 11 aug 27, 18:31:16 »

Jajj ne három szavas a posztod.. mi lesz így Veled?
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6244 Dátum: 11 aug 27, 18:39:44 »

Egyet kell értsek Ejfellel. Oké, azt mondod, a fórumon nem tudsz olyan lenni, amilyen szeretnél, de azért nehéz lenne elhinni, hogy magadról ilyeneket hazudnál. ( ha még valami jót mondjuk ) De én semmi pozitívat nem látok benne, és őszintén, nagyon hülyén érezném magam, ha ezek alapján élőben kéne beszéljek veled, ugyanis én nem jól tűröm, ha az emberek belémkötnek, mert nem tetszik az álláspontom.  Durci ( egy bizonyos határig )

Én szeretek fogalmazni. A barátaim/tanáraim szerint tudok is. Olyanokkal nyaggatnak, miért nem írok blogot, meg mért nem leszek újságíró.  Azt hiszem, én itt is őszinte vagyok,  és képes vagyok megértetni a véleményem az itteniekkel.
Legfeljebb nem tetszik. Kritizálni lehet mindent, de én is tudok, ha kell. Ha építő jellegű, ha romboló.

Kell egy limit, amíg tűrsz, és azután nem.  Ha ez 0% akkor sajnálom, mert úgy gyakorlatilag semmit nem lehet eltűrni.

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6245 Dátum: 11 aug 27, 20:12:28 »

Számomra a Barátok közt körülbelül azon a szinten van mint  a VV, nem ítélem el azokat az embereket akik nézik.. de könyörgöm, nevetségesen kiszámítható, két évente elkapok egy részt és tudom mi történt az elmúlt időszakban.. amilyen színészeket felvesznek, hát mondanom sem kell eléggé szánalmas.

Ezzel én is egyet értek.

Amúgy érdekes: az én ismeretségi körömben mindig is égésnek számított ha valaki ezt nézte. Még sokkal inkább, mint a VV. Még ha valaki nézte is ezeket hát soha be nem ismerte volna. Én így lettem szocializálva ezért számomra nagyon meglepő volt itt a fórumon, hogy sokan simán beismerik.

laci1005! MIlyen zenét hallgatsz? A az avádból nem igazán tudok kivenni egy zenekar nevet sem, mert nagyon kicsivel van írva. xD

Ez a mindenkit utálni dolog meg, persze én is mindenkit utálok. Kivéve akit nem. ikszdé
 
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6246 Dátum: 11 aug 27, 21:00:13 »

Jah én is utálok mindenkit! A lázadó, utálkozó korszakban ragadtam. ;( vigasztaljatok meg sürgősen
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6247 Dátum: 11 aug 27, 21:04:00 »

Én meg szeretek mindenkit!!!!!!!!! Világbéke!!!!!!!!!!!!! Szeretkezz ne háborúzz!!!!!!!!!!! stb...
Egyedül a jobb lábamat utálom...hihetetlen, hogy az ember 20 fele, hogy megérzi a frontot...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6248 Dátum: 11 aug 27, 21:09:09 »

Amúgy érdekes: az én ismeretségi körömben mindig is égésnek számított ha valaki ezt nézte. Még sokkal inkább, mint a VV. Még ha valaki nézte is ezeket hát soha be nem ismerte volna. Én így lettem szocializálva ezért számomra nagyon meglepő volt itt a fórumon, hogy sokan simán beismerik.

Jah, igen, nem mondasz neveket.. Nevet De most miért? Én legalább felvállalom, hogy igenis miközben gépeztem, be volt kapcsolva a VV, és amikor jó rész ment, akkor odapillantottam, meg a párbajokat megnéztem, na.. Durci xD

Amúgy nekem sem mond sok mindent az avád.. Lehet, hogy én is szeretem azokat a zenéket, ha tudnám, mikről van szó. smirksweat

Ha már front.. Én 14 vagyok, és folyton fáj a fejem, ha jön valami front, pedig sose volt semmi fejbajom, a hülyeségen kívül. Nevet A lábamat meg műtötték, de soha nem jelezte az időváltozást. smirksweat
Bezzeg a mamám bütyke meg a dereka. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6249 Dátum: 11 aug 27, 21:11:41 »

Az a vicces hogy nálam is előjött vagy egy éve... a térdem néha hülyéskedik..
Nem csak mindenkit de még a csokifagyit is utálom... és ezért mo9st elpusztítok egyet. :* Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6250 Dátum: 11 aug 28, 07:04:31 »

Rita... Nem hiszek a világbékében... A szeretkezés viszont jobban hangzik.. Jobb egy csatát az ágyban megvívni, mint "messze idegenben"... Már a túlélési arányok miatt is! xD

Fájdalom... Ti nem tudjátok mi az hogy fáj valami! xD Nálam a fájdalom, szakmai ártalom... Reggel nem hajlanak az ujjaim, folyamatosan fájnak a csuklóim, ki van készülve a vállam, a könyököm... És így kell hajnali 4-től napi 12-14 órában kacsát meg libát akasztanom... Van egész nap 4-5 ötperces szünetem... Ja igen és a zajtól fáj egész nap a fejem, az állandó állástól fáj a lábam... Asszem ennyi...

Amúgy az újak kedvéért: Gabesz vagyok... Exmodi,  24 éves, vidéki srác... Annyit melózok a hét 6 napján, hogy aludni járok haza, ezért eléggé eltűntem a fórumról, pedig előtte itt kockultam napi 48 órában... Ma csak azért vagyok, mert szabadnapos vagyok...

Tv... Nem láttam bekapcsolt tv-t már elég régen...  smirksweat
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6251 Dátum: 11 aug 28, 10:29:12 »

Au.. kacsaakasztó.  Johhny Depi

Nem irigyellek, nem lehet könnyű..

Egyébként az hogy nem tv-zel az én kockaságomat juttatta eszembe.. mert akik a géphez nőttek nem igazán tvznek. S velem is így van ez..
Néha elhatározom hogy megnézek egy egy műsort.. bekapcsolom a gépet leülök elé.. filmezek ilyesmi, mire másnap reggel eszembe jut hogy nem néztem meg az esti műsort, ami mellesleg nem is kicsit érdekelt volna. Szóval szánalmas..

Persze a Te esetedben ez az idő szűkét és az állandó talpalást jelenti.
 
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6252 Dátum: 11 aug 28, 10:44:45 »

Nálam a tv és a gép megfér egymás mellett, mivel a hálószobánk a tetőtérben van és az étkező a földszinten, ahonnan remekül rá lehet lehet bámulni a látni a tv-re. Anyum meg rászoktatott minket, hogy ne nagyon együnk itt fent, szal evés közben lehet bámulni a tv-t és ha érdekes műsor megy lent tudok ragadni nála.
Sokan megsértődtek már rám msn-en, mert azt írtam 2 perc és jövök, csak eszek és lent ragadtam 3-4 órára, mert ment egy jó műsor és végignéztem utána meg esetleg leléptem valahova. Ha jó idő van és van az apumnak egy-két szabad órája gyakran lelép gombászni, vagy méhészkedni, vagy valami és sokszor megyek én is vele...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6253 Dátum: 11 aug 28, 14:15:08 »

A lenti témához hozzászólva. Az ember egyetlen állandó viszonyítási pontja önmaga. Milyenné  tudja tenni az életét és milyen értékeket teremt. Nagyszerű dolog, ha valaki nem néz Barátok köztöt és VV-t mert tényleg hülyeség. De attól még, hogy A hülyeséget csinál B nem lesz értékesebb. B akkor lesz értékesebb, ha tesz is valamit. Nagyon kényelmes ha az ember más butasága miatt okosnak hiszi magát. A nulla jobb a mínusznál de mégiscsak nulla. Nevet Az utálatból pedig még semmi hasznos dolog nem lett. 
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6254 Dátum: 11 aug 28, 15:48:39 »

Ez már kicsit off: Ez mind szép és jó.. de a tesz is valamit, alatt konkrétan mit értesz? Gondolom úgy érted, hogy mutat fel valamit ami lényeges és az ő munkássága/tettlegessége eredménye.

Végtére is senkit nem ítélek el.. a média jól csinálja a dolgát.. Pont azt magyaráztam barátnőmnek, hogy holott én elég rendesen tudatosan csinálom a dolgaimat, "ugyanúgy" kimossa az agyamat mint egy átlagos laikus emberét.
Nem mintha sok mindent láttam volna eddig, de foglalkoztam/kozok médiával.

Például vannak ezek a teleshopos butaságok, természetesen nem egészen igaz az ahogy beállítják az értékesített/tendő termékeket.. viszont van egy két olyan dolog amit próbaképp szívesen megvennék. Például utálom ha nem tudom rendesen eltárolni a hűtőben a dolgokat, lakunk itt hárman.. rendszeresen dobálom ki a megromlott dolgokat és nem mellesleg nem az én ételem megy szanaszét. Egyébként is már ha egy kicsit is érezni hogy valami romlott ugrok mint egy vadász kutya.. eléggé érzékeny az orrom és nagyon kellemetlennek is találom. Sokszor ez a nem megfelelő tárolás miatt van, csak bedobálják az emberek a hűtőbe az élelmiszert eléggé figyelmetlenül.
Viszont most reklámoztak egy műanyag ételhordó szettet ami elvileg tovább  frissen tartja a belepakolt dolgokat. Szívesen kipróbálnám, az is esélyes hogy pénzkidobás, de egy próbát megér.. gondolom én.
Holott a józan eszem azt súgja hogy: ezek a teleshopos dolgok átmossák az ember tudatát.. bezombítják és már nyúl is a telefonért.
Persze ez valamilyen szinten féligazság, mert valószínűleg ha annyira rossz termékeket adnának el akkor túlságosan támadhatóvá válnának és az végül is nekik sem jó.

Edit: teljesen elfelejtettem lereagálni Morita, a méhészkedéssel gombászkodással kapcsolatban, hogy én is olyan szívesen csinálnék ilyesmit, legalábbis kipróbálnám. Biztosan egy élmény.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 28, 15:55:34 írta Ejfel » Naplózva
Oldalak: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!