24 szep 22, 20:07:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481060 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6225 Dátum: 11 aug 25, 20:21:45 »

Gáz, ha tanulsz, de az is gáz, ha megbuksz, vagy karókat kapsz... Az a menő, ha tanulás nélkül tudsz mindent.  kacsint (ami ugye kicsit nehézkes)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6226 Dátum: 11 aug 25, 20:29:39 »

Én se tanulok ám mindenre.  Nevet Angolra soha egy mukkot se tanultam. Najó, talán szavakat, de azokból is bonyolultabb, ritkábban használatosakat. Föcire is max. azt, hogy hol mit termesztenek, milyen állatokat tenyésztenek.. Törit általában csak elolvasom... Irodalomból életrajzokat. Amire teljesen tanulni szoktam, az a fizika, meg a kémia. Talán több nincs is. Ja, meg énekből a zeneszerzők életrajza. Általában órai dolgokra emlékszem, de ez persze tanárfüggő is, a töritanárom pl. nagyon jól előadja a dolgokat, és egyszer úgy sikerült felelnem ötösre (azaz csak és kizárólag egyszer feleltem töriből), hogy visszaemlékeztem arra, ahogy a tanárúr előadta az órán. Mosolyog Ha technikából kéne felelnem, akkora Karcsit kapnék, mint a Himalája. (Szerencsére abból nem szoktunk felelni.) A tanárnő beszédéből ugyanis aligha lehet megjegyezni bármit is. Bealszik a saját szavain, amiket 2 köhögés között nyög ki... smirksweat ikszdé

Bocsánat, ez már megint sulis téma..
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 25, 20:30:11 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6227 Dátum: 11 aug 26, 13:52:41 »

Stance: LoL én mint barna göndör hajú lány és ráadásul magas??  ikszdé Hát a göndör haj és a magasság jöhetne, de barna haj soha.  >.<#

STM képe nekem nagyon nem rémlik. De MSN-en láttam róla csak az kicsi.  Nevet Morita és Gdat kinézetét régóta vágom. Masashi képe se rémlik vagy talán vmi nagyon homályos emlék. Éjfél te viszont tehetnél be tényleg.  Nevet


Ami a Facebookot illeti ugyan ez kissé OFF itt, de azért annyit mondanék, hogy attól, hogy vki be van regelve és FB kocka még nem kell feltétlenül retardáltnak lennie...  smirksweat Aki retardált az az MTA székházban is az.  smirksweat
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6228 Dátum: 11 aug 26, 17:20:23 »

Nem akartam megmutatni magam, de az, hogy Stance kíváncsi rám meghatott, ezért arra az elhatározásra jutottam, hogy mutatok is képet, meg nem is.

http://www.beri-tamasi.sulinet.hu/index.php?oldal=galeria&album=2010_12szalagavato&jn=yes

 Nyelvesít
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6229 Dátum: 11 aug 26, 17:39:29 »

Így is könnyen meg lehet találni téged. Egy orkot kell keresni és meg is vagy. ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6230 Dátum: 11 aug 26, 17:57:33 »

Ez a napom legviccesebb mondata volt. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6231 Dátum: 11 aug 26, 19:36:56 »

Ami a Facebookot illeti ugyan ez kissé OFF itt, de azért annyit mondanék, hogy attól, hogy vki be van regelve és FB kocka még nem kell feltétlenül retardáltnak lennie...  smirksweat Aki retardált az az MTA székházban is az.  smirksweat

Sajnálom, ha rosszul fogalmaztam.
Nem úgy értettem, hogy mindenki retardált, aki fészezik.. smirksweat Hanem hogy viszonylag sok retardált található meg fészen. De nem azt mondtam, hogy mindenki az, aki ott kockul. Az egyik barátnőm is folyton azt nyomja, de mégsem retardált. ikszdé (Csak egy kicsit, de ez már más ügy. Pojén )

gman, nem is vártam tőled egy olyan képet, ahol megmutatod magad. xD
Dani: ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6232 Dátum: 11 aug 27, 10:32:31 »

Enyhén régen jártam már itt... smirksweat

Idézet
Luna-san nagyon szép lány vagy! *.* Idősebbnek nézel ki a korodnál, de legalább nőies vagy.   A testsúlyodat ideadhatnád. Én ötven kg-s akarok lenni, de sose tudom elérni. :F

Köszönöm Sevanna! Mosolyog Amúgy, ne aggódj a súlyod miatt, szerintem nincs okod rá, aranyos vagy így. Mosolyog A szemüveg pedig tényleg nagyon jól áll! ( nyárig én is az voltam, ill. vagyok, csak mostmár utcára kontaktlencsével megyek ki  Hümm-hümm ) Amúgy, tavaly is tettél fel képet ugye? Mert én emlékszem rád.  Pirul

Tulajdonképpen 1 éve én még fogyni akartam. Már nem is értem minek, azóta 1 cm-et nőttem és 1 kg-ot, ami nagyi szerint teljesen normális, és mindenki azt mondja, jól vagyok így ahogy vagyok.
Másik osztálytársnőm olyat mondott, hogy ballagáskor a hetedikesek akkorát néztek, mert olyan csinos voltam. ikszdé Ez most egoskodó, de egy kis önbizalmat ad az embernek.
Ezért elhatároztam, hogy többé nem mondom azt senkinek CSúnya vagyok. Döntsék el mások. ikszdé

Idézet
Ja, és boldog szülinapot Luna-san^^ Már tegnap előtt láttam a Fórumon hogy volt. Bocsi hogy most írom.

Köszi MasiMasi-chan! Mosolyog És semmi baj, ugyan már, én 1 hónappal később köszöntöttem fel a barátnőmet, mert a szülinapján Svédben volt...

Hanii, amúgy teljesen egyetértek veled! Az én osztályomban is voltak face-őrültek, és nem egyszer a mobiljukat el is kobozták érte.  >.<#
Az egyik olyat mondott,  úgy tanult meg fél kézzel bicajozni, hogy túl messze lakott a barátnője, és közben face-eznie kellett. Na most komolyan! Engem tuti elcsapott volna valami, ha ezt csináltam volna.... >.<#

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6233 Dátum: 11 aug 27, 12:51:23 »

Luna-san, tényleg csinos vagy, úgyhogy gyorsan felejtsd is el ezt a csúnya-dolgot! Nevet

Nálunk az A-ban matekon szoktak fészezni.. Aztán meg csodálkozik a Gábor, hogy 7.-es marad. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6234 Dátum: 11 aug 27, 16:12:43 »

Köszi hanii! Mosolyog

Jééé, mi is A-sok voltunk! Most 9. D-s leszek, ezt még meg kell szokjam.  >.<# Tavaly ősszel még azt se bírtam megjegyezni, mi a gimi neve...  Nevet  ( Már tudom )
Mateken?  Akkor tényleg ne csodálkozzon...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6235 Dátum: 11 aug 27, 16:20:05 »

Boccs, rosszul írtam, a "nálunk", az az évfolyamunkat jelöli, én B-s vagyok.^^ Csak ezt onnan tudom, mert haverom mesélte, aki A-s.^^ Meg vannak C-sek is, és itt el is fogyott. Nevet
B forever! ikszdé <3
Félek, hogy ha gimibe megyek, nem leszek B-s.. Ha nem B-s leszek, akkor D-s akarok lenni, vagy E, vagy F.. De nem A, és nem is C.. (Tuti A-s leszek.. >.<# )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6236 Dátum: 11 aug 27, 16:25:45 »

ÁÁÁ így már világos! Mosolyog Nem tudom, én jobban szerettem A-s lenni, mint most utolsó D-s. ( Ha érted mire gondolok )
De így már kezdünk kissé OFF-ba menni...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6237 Dátum: 11 aug 27, 17:10:41 »

Kicsit OFF:
Az egyik olyat mondott,  úgy tanult meg fél kézzel bicajozni, hogy túl messze lakott a barátnője, és közben face-eznie kellett. Na most komolyan! Engem tuti elcsapott volna valami, ha ezt csináltam volna.... >.<#
Az miért rossz, ha az ember megtanul fél kézzel biciklizni? Persze lehet mondani, hogy nem így kéne... de ha egyszer csak így tudott megtanulni? Mosolyog Ha biciklizek akkor nem szoktam fogni a kormányt és általában telón játszok... és még élek, tehát semmi se csapott el Mosolyog

Az meg, hogy milyen "jel" van az évfolyam után írva szerintem mindegy. Még általánosban az A-s osztály volt a tagozatos és én B-s voltam még is előrébb jártunk minden anyaggal.
Most meg egy 1-es van írva az évfolyam után... tehát 11/1 (szeptember 1.-től 12/1). 3-ig szokott lenni írva, az 1 a szakközép, 2-3 szakmunkás, de a mostani 10.-esek egészen 10/5-ig mentek (olyan sokan vannak), itt az 1-2 a szakközép a többi szakmunkás.
Nekem itt OFF END.

Kicsit magamról:
Keresztnév és életkor a profilomban.
A profil képből kivehető milyen zenét hallgatok. Egyszerűen fogalmazva: azt szeretem amit mások utálnak és azt utálom amit mások szeretnek Mosolyog.
Sokan beszólnak (csak ismerősök Nevet) a zeném miatt, viszont engem nem zavar ki milyen zenét hallgat.
Ha TV-t nézek akkor csak Discovery-t, Barátok köztöt, Spongyabob-ot és Tom & Jerry-t nézek Mosolyog
Az emberek 99,99%-át utálom a gondolkodásuk miatt és a maradék  0,01%-ot (tehát magamat) szeretem.
Röviden ennyi lenne Mosolyog.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6238 Dátum: 11 aug 27, 17:21:57 »

Ha utálsz minket a gondolkodásunk miatt, miért vagy egy közösségi fórumon?
Számomra ez egy paradoxon, aminek a feloldása...hát nem formál túl jó gondolatokat a fejembe, ami a személyiségedet illeti.

Tv-ben híradót és Disney-channelt nézek főként. Elvétve találok mást is ami leköti a figyelmem.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6239 Dátum: 11 aug 27, 17:50:53 »

Kicsit rosszul fogalmaztam (fogalmazni is utálok Nevet).
Nem úgy utálom az embereket, mint az ellenségeimet. Amikor az illetővel egy bizonyos témáról beszélgetünk és más véleményen van, ami valójában teljesen rossz. Na olyankor elég szörnyű képek villannak be a gondolatomba.
Pl.: a most felkapott VV... ha valaki nézi már attól is kiráz a hideg... és megmagyarázzák, hogy ők csak azért nézik, hogy nevessenek és nem küldenek egy sms-t se.... Én valamiért ezeken a műsorokon nem tudok nevetni... Az megy, hogy nem küld sms-t ugyanúgy növeli a retek klub nézettségét és tovább fojtatják ezt a...

Egy közösségi fórumon nem lehet megismerni a másik önmagát. Nincs olyan ember aki egy fórumon is ugyanúgy viselkedik, mint a valóságban (ezzel én is így vagyok, valahogy itt nem jönnek a szavak, nem tudom kifejezni magamat...). Az emberek itt könnyebben hazudnak a másiknak, ugyanis nem kell egymás szemébe nézni...
Egy fórumon nem ítélhetek el senkit a viselkedése/gondolkodása miatt, mert a valóságban teljesen más (és hiába gondolja az ember, hogy nem, ez akkor is így van... egyszer egy fórumon ismerkedtem meg egy lánnyal és a viselkedése miatt elítéltem, amikor személyesen találkoztunk és beszélgettünk egy kicsit nem tudtam, hogyan kérjek tőle bocsánatot...).

Persze megint néhol hülyén fogalmaztam, de itt nem akar összejönni Mosolyog.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!