24 szep 22, 20:21:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481155 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6210 Dátum: 11 aug 25, 16:36:55 »

hanii: Milyennek képzeltél?  Nevet Amúgy köszi. ^^

Niki: Hát igen.  Kúl Daninak nem tett jót a kapcsolatunk ezért kicsit megváltozott...  smirksweat De nagyon jó puha.  Szeretet ikszdé
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6211 Dátum: 11 aug 25, 16:42:13 »

Nem is tudom... Talán barna/fekete hosszú haj, a szemüveget valamiért odaképzeltem, talán mert már valamikor írtad, hogy szemüveges vagy.^^  De mostmár legalább tudom, hogy hogy képzeljelek el, amikor írsz. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6212 Dátum: 11 aug 25, 18:08:25 »

Hát szerintem mindenki máshogy képzeli el a tagokat, mint ahogy igazából kinéznek Nevet Sevannát én hosszú, göndör barna hajú, magas nőnek képzeltem el. Luna, a nők 80%-a alábecsüli külsejét, te ebbe a kategóriába pedig beletartozol. Több önbizalmat hölgyeim! Naponta hallgatom a bókjaimra az ellenreagálást, néha kiborít(anak).
Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy STM, Gdat, gman, Masashi, Ejfel és Morita hogy festenek élőbe. Persze a többiekre is, de rájuk kiemelten. Mosolyog
Naplózva



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6213 Dátum: 11 aug 25, 18:10:49 »

Én úgy emlékszem, STM tett már be képet. Gondolkozik És mindenki (kellemeset) csalódott. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6214 Dátum: 11 aug 25, 18:14:13 »

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy STM, Gdat, gman, Masashi, Ejfel és Morita hogy festenek élőbe. Persze a többiekre is, de rájuk kiemelten. Mosolyog

Masashi már tett be magáról képet. Morita is, nagyon-nagyon régen.
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6215 Dátum: 11 aug 25, 18:26:11 »

Én Gdat képére is emlékszek.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6216 Dátum: 11 aug 25, 18:34:43 »

Itt van, amikor a webcammal szórakoztam és kamehameha tutorialt csináltam. Nevet
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=118.msg515464#msg515464
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6217 Dátum: 11 aug 25, 18:43:51 »

csodálatos:D
kár hogy nem photoshopoltál oda 1 igazit:D
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6218 Dátum: 11 aug 25, 18:50:29 »

Á. Igazából nem látszik a csí, csak a rajzfilmben megrajzolták, hogy tudjuk hová kell nézni.  Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6219 Dátum: 11 aug 25, 19:37:27 »

Engem általában sötét hosszú hajjal képzelnek el.. a hosszú része még stimmel, de világosbarna a hajam.. szóval semmi extra..
Pedig örülnék neki ha sötét színe lenne..
Képet nem kaptok, engem amúgy is egyszerű megtalálni, mindig van rólam elég adat a neten hogy rám lehessen keresni.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6220 Dátum: 11 aug 25, 19:43:23 »

Akkor miért nem festeted be sötétre, ha az tetszik?
Én rád keresnék, ha tudnám, hol is kezdjem. xD Fészem nincs, és nem is kell. smirksweat

Csak úgy mellékesen, tegnap láttam az egyik lányt, aki most ballagott a suliból. Szőke volt eddig, és most milyen volt a haja? Hát nem vörös? Azt hittem, rosszul látok/leszek. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6221 Dátum: 11 aug 25, 19:48:54 »

Nem tudom.. valahogy az eddigi értékrendembe ütközne..
Mindig azt mondogattam látva hogy anyám haja hogy tönkrement hogy én nem fogom festeni.
Gondoltam rá hogy színezem, de az meg túl hamar kopik (hetek kérdése) mivel világos a hajam nem biztos hogy szép eredménye lenne, a folytonos fodrászhoz rohangálás meg nem az én műfajom.

Te kis deviáns. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6222 Dátum: 11 aug 25, 19:55:44 »

Miért lennék deviáns? Mert nincs fészem? Hümm-hümm Nevet Barátnőmnek sincs. Nem szeressük. A haverjaim mindig piszkálnak, hogy csináljak már. Nem tudom, nekem nincs rá szükségem, a végén még belejövök, és én is olyan nagy facekocka leszek. Meg amúgyis túl sok retardált van fent rajta. xD Már csak én hiányoznék oda..xD

A mamám is színezi a haját. Neki is kb. 2 hetente kell.
Hát, én gondoltam, hogy majd esetleg valamikor befestetném, majd ha olyan 15 körül leszek, valami szebb barnára, de nem nagyon akarom én se elrontani a hajam. Mert van, aki így 14 évesen befesti, és gondolom, felnőtt korára milyen lesz a haja. smirksweat Csak ezért nem akarom.

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6223 Dátum: 11 aug 25, 20:02:40 »

yep..
Hát nem tudod? Manapság ez a menő... face nélkül nem élet az élet.. minél több ismerős és fölösleges alkalmazás!! Imádnivaló.. Pirul Szóval igen.. deviáns vagy.. nem támogatod Cukkerberget a jelenléteddel.

Szerintem hajlam kérdése.. hogy az embernek mennyire rongálódik meg a haja. Meg az ha időnként befested még nem gond, csak ez olyan hogy láncreakciót eredményez.. muszáj újra és újra festetni a lenövés miatt.. vagy ha leakar állni az ember megkeresni a saját eredeti hajszínét.. azután pedig nem feltűnő ha lenő.

Mindenesetre majd eldöntöd.. időd mint a tenger, nem kell erőltetni már ilyen korán... :DD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6224 Dátum: 11 aug 25, 20:19:21 »

Nem is akarom erőltetni ilyen korán. =D

Hát akkor nem baj, maradok különcke.  Nevet De az 100 hogy nekem nem kell face. Meg van anélkül is az életem.^^ Pojén
Azelőtt meg a myvip volt a menő. Ki akarja folyton ezeket követni? Nem tanulni is menő.. Az aztán meg főleg nem érdekel. Nevet Inkább leszek béna, de nem fogok rossz jegyeket begyűjteni, pláne nem felvételi előtt. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!